Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

Φυσικοί κύκλοι στα 46


Recommended Posts

Το ιστορικό μου είναι: Έχω ήδη ένα παιδί 6 ετών από φυσική σύλληψη (με την πρώτη). To σπέρμα κι όλες οι εξετάσεις καλές. Δύο αποτυχημένες προσπάθειες με ελαφριά διέγερση στα 44 και στα 45. Σήμερα μέτρησα τρίτης μέρας fsh 10.60 και Ε2 89. Η fsh μου είναι πιο χαμηλή παρά ποτέ, μάλλον απέδωσαν οι διατροφή και τα συμπληρώματα!

Να το επιχειρήσω λέτε με φυσικούς κύκλους? Ή είναι αδύνατον στην ηλικία μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Καλή Μ.εβδομάδα και καλή ανάσταση! Αντέχεις να παλέψεις ενάντια στα προγνωστικά και στις στατιστικές; Ελάχιστες πιθανότητες σε αυτή την ηλικία να πετύχεις σωστά χρωμοσωμικα έμβρυο. Κι ας πάρουμε την καλύτερη περίπτωση ότι πετυχαίνεις αντέχεις να φτάσεις 12η εβδομάδα και να ανακαλύψεις ότι το έμβρυο έχει πρόβλημα; Λυπάμαι που σου τα λέω τόσο ωμά αλλά τα πράγματα κάπως έτσι είναι αν έχεις τέτοιες ψυχικές αντοχές προχώρα.... Ξέρεις πολύ καλά ότι το σώμα σου μπορεί να πετύχει εγκυμοσύνη Αλλά από κει και πέρα είναι και θέμα του τι υλικό έχεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Manoulitsa75 είπε:

Το ιστορικό μου είναι: Έχω ήδη ένα παιδί 6 ετών από φυσική σύλληψη (με την πρώτη). To σπέρμα κι όλες οι εξετάσεις καλές. Δύο αποτυχημένες προσπάθειες με ελαφριά διέγερση στα 44 και στα 45. Σήμερα μέτρησα τρίτης μέρας fsh 10.60 και Ε2 89. Η fsh μου είναι πιο χαμηλή παρά ποτέ, μάλλον απέδωσαν οι διατροφή και τα συμπληρώματα!

Να το επιχειρήσω λέτε με φυσικούς κύκλους? Ή είναι αδύνατον στην ηλικία μου?

Καλημέρα ,  η Ε2 =89  μου φαίνεται λίγο υψηλή και  μήπως υπάρχει πιθανότητα για κυστικό ,  εάν ναι  ίσως γι ΄'αυτό και η  fsh ''κατέβηκε΄΄  πρώτα κάνε  έναν υπέρηχο να δεις τι γίνεται συζήτα με τον  γιατρό σου και μετά αποφασίζεις. Θα δεις πως θα πάει και κατά την 8η ημέρα  δεν είχες να χάσεις τίποτα  Μακάρι να  είναι το ένα ΄΄καλό ΄΄όλου του χρόνου . Στο εύχομαι .!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...