Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια Ιανουαρίου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Πόσο εβδομάδων είσαι; Ακούσατε καρδούλα; Με το καλό!!!! Υδροχόος, ε; Μια όμορφη ανέφελη πορεία εύχομαι!!! Δεν μας βλέπεις εδώ, γιατί είμαστε στη φάση να το πιστέψουμε ή να μην το πιστέψουμε... ;-) 

Αλλά, όπως λέει μια φίλη μου, "οραματίσου αυτό που θέλεις και θα έρθει!". Λέω να το δοκιμάσω και αυτό. Τόσα και τόσα έχουμε δοκιμάσει. :-) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2021 at 2:32 ΜΜ, Ευαγγελιαα είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!!να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! :wub:

On 7/6/2021 at 12:08 ΜΜ, Visit a vis είπε:

Πόσο εβδομάδων είσαι; Ακούσατε καρδούλα; Με το καλό!!!! Υδροχόος, ε; Μια όμορφη ανέφελη πορεία εύχομαι!!! Δεν μας βλέπεις εδώ, γιατί είμαστε στη φάση να το πιστέψουμε ή να μην το πιστέψουμε... ;-) 

Αλλά, όπως λέει μια φίλη μου, "οραματίσου αυτό που θέλεις και θα έρθει!". Λέω να το δοκιμάσω και αυτό. Τόσα και τόσα έχουμε δοκιμάσει. :-) 

Εύχομαι να είσαι εδώ!!! Όλα καλά θα πάνε!! :wub: λοιπόν δεν έχω πάει ακόμα για υπέρηχο είναι λίγο περίεργα τα πράγματα τώρα το ανακάλυψα ,εύχομαι αύριο μεθαύριο να έχω να πω πολλά!! 

18 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι να γεμίσει η σελίδα σας!!!! Με το καλο σε όλες σας :x:x:x

Ευχαριστούμε πολύ! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

@Blonde καλησπερα κοριτσι μου! Εγω ειμαι στη 12η βδομαδα αισιως κ εχω ΠΗΤ μαλλον αρχες Φεβρουαριου αλλα μπορει να πεσω κ μεσα στον Γεναρη, θα δειξει, οποτε αν θες μπορουμε να τα λεμε κι εδω! Εψαχνα να βρω κ τοσο καιρο θεμα με μανουλες Φεβρουαριου ή κοριτσια στις αρχες του χρονου κ τιποτα....Εσυ ποτε εισαι με το καλο? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σου!! Κι εγώ απόρησα που δεν υπήρχαν και ομάδες αλλά και άλλες κοπελες να γεννάνε αυτό το διάστημα :roll:Αχ,εγώ.... Δυστυχώς στην αυχενική είδαμε ότι το μωράκι μας έχει σοβαρότατο  πρόβλημα και έπρεπε να γίνει διακοπή κύησης :cry:

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2021 at 10:26 PM, Blonde said:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σου!! Κι εγώ απόρησα που δεν υπήρχαν και ομάδες αλλά και άλλες κοπελες να γεννάνε αυτό το διάστημα :roll:Αχ,εγώ.... Δυστυχώς στην αυχενική είδαμε ότι το μωράκι μας έχει σοβαρότατο  πρόβλημα και έπρεπε να γίνει διακοπή κύησης :cry:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου.....πραγματικα. Ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περασες...τι να πω. Ευχομαι να σου πανε ολα καλα απο εδω και περα κι ολα να σας ερθουν ευκολα κ με ενα γερο μωρακι οταν κι οποτε εσεις θελησετε να ξανακανετε προσπαθεια. Καλη σου ημερα! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...