Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 58 λεπτά , helensam είπε:

Άντε η μια θ δίνει κουράγιο στην άλλη! Χαχα! Και οι 3 είμαστε στις ίδιες μέρες αναμονής! Εσυ πως είσαι; Πως νιώθεις; Έχεις δει κάποιος αλλαγή; Είναι τ πρώτο παιδάκι;;(σε βομβάρδισα τώρα με τις ερωτήσεις)χαχα

Καλημέρα κορίτσι μου..εγώ είχα ωορρηξία στις 25(ημέρα Χριστουγέννων ) όποτε σήμερα είμαι στις 10 μέρες … Σε 8 μέρες περιμένω την ακατανόμαστη …  

εχεις δίκιο , είναι κ θέμα τύχης ! Βρε μακάρι να είμαστε τυχερές κ να πέτυχε !!! Τι να πω .. πάντως επειδή είχα αυτό τ αίσθημα ότι έμεινα , σκέψου ότι πρόσεχε παρά πολύ όλο τ διάστημα .. σε σήκωνα βάρη , δεν ήθελα να βλέπω κόσμο λόγω κορωνοιου ..ήμουν έως υστερική με αυτό τ θέμα γιατί έλεγα αν έμεινα κ κολλήσω ;!;! Πρώτη φορά τέτοια έξαψη εγώ ..

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ασυνήθιστο... Μετα τις γονιμες μέρες και τις επαφές ενιωσα κάποια τραβηγματακια χαμηλα αυτό μονο... Οχι αν ειμαι η όποτε μείνω θα είναι το 3ο μου παιδάκι! 

πρίν από 10 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα!!!!! Εμένα μάλλον θα μου έρθει κανονικά στην ώρα της ( 06/01) :wacko: χθες το βράδυ πονουσε η κοιλιά και η μέση μου. 2 μερουλες, άντε να δούμε :rolleyes:

Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και της περιόδου είναι ιδια οπότε μην χάνεις ακόμα τις ελπίδες σου! Εύχομαι καλη επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Πάντως κορίτσι χωρίς να θέλω να σου δίνω ψεύτικες ελπίδες κι εγώ την τελευταία φορά παρόλο που ήταν βιοχημική από τις θηλές το κατάλαβα πολύ νωρίς. Σου εύχομαι  οπότε κ να το βγάλεις από το ντουλάπι να δείξει θετικό ❣

Καλημερα κορίτσι μου το θέμα είναι από την μέρα της ωορρηξίας με έχει πιασει πονος δηλαδή όταν τις ακουμπάω και 5 μέρες είμαι σήμερα μετά την ωορρηξία ακόμα με πονάνε λες να είναι καλό σημαδι? 

Αυτές οι βιοχημικές και εγώ την περασα τον Ιουλιο πρώτη προσπαθεια κατευθείαν βιοχημικη και από τότε τιποτα

1 hour ago, helensam είπε:

Άντε η μια θ δίνει κουράγιο στην άλλη! Χαχα! Και οι 3 είμαστε στις ίδιες μέρες αναμονής! Εσυ πως είσαι; Πως νιώθεις; Έχεις δει κάποιος αλλαγή; Είναι τ πρώτο παιδάκι;;(σε βομβάρδισα τώρα με τις ερωτήσεις)χαχα

Καλημέρα κορίτσι μου..εγώ είχα ωορρηξία στις 25(ημέρα Χριστουγέννων ) όποτε σήμερα είμαι στις 10 μέρες … Σε 8 μέρες περιμένω την ακατανόμαστη …  

εχεις δίκιο , είναι κ θέμα τύχης ! Βρε μακάρι να είμαστε τυχερές κ να πέτυχε !!! Τι να πω .. πάντως επειδή είχα αυτό τ αίσθημα ότι έμεινα , σκέψου ότι πρόσεχε παρά πολύ όλο τ διάστημα .. σε σήκωνα βάρη , δεν ήθελα να βλέπω κόσμο λόγω κορωνοιου ..ήμουν έως υστερική με αυτό τ θέμα γιατί έλεγα αν έμεινα κ κολλήσω ;!;! Πρώτη φορά τέτοια έξαψη εγώ ..

Καλά αυτή την υστερία και εγώ την έχω με το κορονοιο φοβάμαι παρα πολυ 

Μακάρι να το έχουμε πιασει το μπεμπακι όλες το ευχομαι

Α έχεις πιο μεγάλο κυκλο από ότι καταλαβαίνω μήπως όμως περιμενει νωριτερα? Γιατί συνήθως αδιαθετεις 18 μέρες μετά την ωορρηξία? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα!!!!! Εμένα μάλλον θα μου έρθει κανονικά στην ώρα της ( 06/01) :wacko: χθες το βράδυ πονουσε η κοιλιά και η μέση μου. 2 μερουλες, άντε να δούμε :rolleyes:

Μη χάνεις τις ελπίδες σου ! Τα συμπτώματα της περιόδου με εγκυμοσύνης σχεδόν ίδια ! Ποτέ δε ξέρεις !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ασυνήθιστο... Μετα τις γονιμες μέρες και τις επαφές ενιωσα κάποια τραβηγματακια χαμηλα αυτό μονο... Οχι αν ειμαι η όποτε μείνω θα είναι το 3ο μου παιδάκι! 

Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης και της περιόδου είναι ιδια οπότε μην χάνεις ακόμα τις ελπίδες σου! Εύχομαι καλη επιτυχία! 

 

πρίν από 1 λεπτό , helensam είπε:

Μη χάνεις τις ελπίδες σου ! Τα συμπτώματα της περιόδου με εγκυμοσύνης σχεδόν ίδια ! Ποτέ δε ξέρεις !!!

Μακάρι βρε κορίτσια να έχετε δίκιο! Αυτές οι μέρες περνάνε αργά και βασανιστικά πάντως :blink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ασυνήθιστο... Μετα τις γονιμες μέρες και τις επαφές ενιωσα κάποια τραβηγματακια χαμηλα αυτό μονο... Οχι αν ειμαι η όποτε μείνω θα είναι το 3ο μου παιδάκι! 

 

Αχ να σου ζησουν !!! Να είναι γερά εύχομαι !!! Άντε , αφού προσπαθείς και για τρίτο εύχομαι καλή επιτυχία !!!!

πρίν από 10 λεπτά , Kon90 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου το θέμα είναι από την μέρα της ωορρηξίας με έχει πιασει πονος δηλαδή όταν τις ακουμπάω και 5 μέρες είμαι σήμερα μετά την ωορρηξία ακόμα με πονάνε λες να είναι καλό σημαδι? 

Αυτές οι βιοχημικές και εγώ την περασα τον Ιουλιο πρώτη προσπαθεια κατευθείαν βιοχημικη και από τότε τιποτα

Καλά αυτή την υστερία και εγώ την έχω με το κορονοιο φοβάμαι παρα πολυ 

Μακάρι να το έχουμε πιασει το μπεμπακι όλες το ευχομαι

Α έχεις πιο μεγάλο κυκλο από ότι καταλαβαίνω μήπως όμως περιμενει νωριτερα? Γιατί συνήθως αδιαθετεις 18 μέρες μετά την ωορρηξία? 

Ναι , έχω κύκλο περίπου 36 μέρες ! Έχω μεγάλο κύκλο δλδ … Περίπου έτσι γίνεται , μετά την ωορρηκια αδιαθετώ μετά απ καμία 13 -15 μέρες .. δεν είναι κ πάντα στάνταρ ο δικός μ κύκλος ! Μπορεί να έρθει ακριβώς η μπορεί να αργήσει 2-3 μέρες το πολύ ! Τπ καλοκαίρι είχα 2 φορές καθυστέρηση απ 10 μέρες αλλά ίσως λόγω άγχους επειδή είχαμε το γάμο! Απ τότε , (Σεπτέμβριο κ μετά ) έρχεται κανονικά .. άντε να καθυστερήσει 2 μέρες ..

πρίν από 9 λεπτά , Marianne είπε:

 

Μακάρι βρε κορίτσια να έχετε δίκιο! Αυτές οι μέρες περνάνε αργά και βασανιστικά πάντως :blink:

Έτσι ακριβως είναι … κ εγώ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα , περιμένω σε 8 μέρες !

πρίν από 19 λεπτά , Kon90 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου το θέμα είναι από την μέρα της ωορρηξίας με έχει πιασει πονος δηλαδή όταν τις ακουμπάω και 5 μέρες είμαι σήμερα μετά την ωορρηξία ακόμα με πονάνε λες να είναι καλό σημαδι? 

Αυτές οι βιοχημικές και εγώ την περασα τον Ιουλιο πρώτη προσπαθεια κατευθείαν βιοχημικη και από τότε τιποτα

Καλά αυτή την υστερία και εγώ την έχω με το κορονοιο φοβάμαι παρα πολυ 

Μακάρι να το έχουμε πιασει το μπεμπακι όλες το ευχομαι

Α έχεις πιο μεγάλο κυκλο από ότι καταλαβαίνω μήπως όμως περιμενει νωριτερα? Γιατί συνήθως αδιαθετεις 18 μέρες μετά την ωορρηξία? 

Επίσης να συμπληρώσω , ότι είχα ωορρηξία στη 19η μέρα του κύκλου μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , helensam είπε:

Αχ να σου ζησουν !!! Να είναι γερά εύχομαι !!! Άντε , αφού προσπαθείς και για τρίτο εύχομαι καλή επιτυχία !!!!

Ναι , έχω κύκλο περίπου 36 μέρες ! Έχω μεγάλο κύκλο δλδ … Περίπου έτσι γίνεται , μετά την ωορρηκια αδιαθετώ μετά απ καμία 13 -15 μέρες .. δεν είναι κ πάντα στάνταρ ο δικός μ κύκλος ! Μπορεί να έρθει ακριβώς η μπορεί να αργήσει 2-3 μέρες το πολύ ! Τπ καλοκαίρι είχα 2 φορές καθυστέρηση απ 10 μέρες αλλά ίσως λόγω άγχους επειδή είχαμε το γάμο! Απ τότε , (Σεπτέμβριο κ μετά ) έρχεται κανονικά .. άντε να καθυστερήσει 2 μέρες ..

Έτσι ακριβως είναι … κ εγώ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα , περιμένω σε 8 μέρες !

Επίσης να συμπληρώσω , ότι είχα ωορρηξία στη 19η μέρα του κύκλου μου! 

Και εγώ στην ίδια κατάσταση ειμαι. Κατά μέσο όρο ο κύκλος μου είναι 35 ημέρες αλλά αν θελήσει μπορεί να καθυστερήσει και καμιά 10αρια μέρες! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Marianne είπε:

Και εγώ στην ίδια κατάσταση ειμαι. Κατά μέσο όρο ο κύκλος μου είναι 35 ημέρες αλλά αν θελήσει μπορεί να καθυστερήσει και καμιά 10αρια μέρες! 

Εμένα αυτό συμβαίνει σπάνια .. να αργήσει τόσο πολύ πια ! Ελπίζω να αργήσει , αλλά όχι απ ανωμαλία !! Αλλά απ εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα!!!!! Εμένα μάλλον θα μου έρθει κανονικά στην ώρα της ( 06/01) :wacko: χθες το βράδυ πονουσε η κοιλιά και η μέση μου. 2 μερουλες, άντε να δούμε :rolleyes:

Κοπέλα μου μη βιάζεσαι τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ εγκυμοσύνης... μοιάζουν πολύ με της περιόδου.εγω είχα πολύ πόνο στη μέση κ τελικά είχα θετικό τεστάκι...σου εύχομαι να δεις θετικό τεστάκι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , helensam είπε:

Αχ να σου ζησουν !!! Να είναι γερά εύχομαι !!! Άντε , αφού προσπαθείς και για τρίτο εύχομαι καλή επιτυχία !!!!

Ναι , έχω κύκλο περίπου 36 μέρες ! Έχω μεγάλο κύκλο δλδ … Περίπου έτσι γίνεται , μετά την ωορρηκια αδιαθετώ μετά απ καμία 13 -15 μέρες .. δεν είναι κ πάντα στάνταρ ο δικός μ κύκλος ! Μπορεί να έρθει ακριβώς η μπορεί να αργήσει 2-3 μέρες το πολύ ! Τπ καλοκαίρι είχα 2 φορές καθυστέρηση απ 10 μέρες αλλά ίσως λόγω άγχους επειδή είχαμε το γάμο! Απ τότε , (Σεπτέμβριο κ μετά ) έρχεται κανονικά .. άντε να καθυστερήσει 2 μέρες ..

Έτσι ακριβως είναι … κ εγώ κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα , περιμένω σε 8 μέρες !

Επίσης να συμπληρώσω , ότι είχα ωορρηξία στη 19η μέρα του κύκλου μου! 

Εγώ είχα κάθε 25 και μετά την βιοχημικη άλλαξε τελείως ο κυκλος μου και έχω κάθε 28 

Ευτυχώς δεν με πεδευει με καθυστερήσεις είναι σταθερή στην ώρα της

Αυτή η αναμονή πως θα αντέξουμε τόσες μέρες δεν ξέρω 

Έχεις κάτι διαφορετικό νιώθεις τίποτα? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kon90 είπε:

Εγώ είχα κάθε 25 και μετά την βιοχημικη άλλαξε τελείως ο κυκλος μου και έχω κάθε 28 

Ευτυχώς δεν με πεδευει με καθυστερήσεις είναι σταθερή στην ώρα της

Αυτή η αναμονή πως θα αντέξουμε τόσες μέρες δεν ξέρω 

Έχεις κάτι διαφορετικό νιώθεις τίποτα? 

Και εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα .. νιώθω πως δεν περνάνε οι μέρες , να ξέρω αν έγινε η όχι να ησυχάσω βρε παιδί μου!!!! Το μόνο όπως σου είπα κ εχθές , τα τσιμπήματα 2 μέρες που είχα για λίγο 4-5 μέρες μετά την ωορρηξία ξ οτι το στήθος μ είναι πρησμένο εδώ κ 1 εβδομάδα σίγουρα .. έτσι και με πατήσεις με τ δάχτυλο στη θηλή με πονάει ! Δεν έχω μέχρι στιγμής πόνους περιόδου ..ενώ συνήθως με πιάνουν έτσι πιο νωρίς .. αυτή τη φορά όχι ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Kon90 είπε:

Εγώ είχα κάθε 25 και μετά την βιοχημικη άλλαξε τελείως ο κυκλος μου και έχω κάθε 28 

Ευτυχώς δεν με πεδευει με καθυστερήσεις είναι σταθερή στην ώρα της

Αυτή η αναμονή πως θα αντέξουμε τόσες μέρες δεν ξέρω 

Έχεις κάτι διαφορετικό νιώθεις τίποτα? 

Όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε βλέπω, το περνάμε μαζί τουλάχιστον! Το στήθος εντωμεταξυ βρε κορίτσια με πονάει τοοοοσο πολύ, όπως και οι θηλές μου είναι πολύ ευαίσθητες. Θα τρελαθουμε !!!!

 

πρίν από 6 λεπτά , helensam είπε:

Και εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα .. νιώθω πως δεν περνάνε οι μέρες , να ξέρω αν έγινε η όχι να ησυχάσω βρε παιδί μου!!!! Το μόνο όπως σου είπα κ εχθές , τα τσιμπήματα 2 μέρες που είχα για λίγο 4-5 μέρες μετά την ωορρηξία ξ οτι το στήθος μ είναι πρησμένο εδώ κ 1 εβδομάδα σίγουρα .. έτσι και με πατήσεις με τ δάχτυλο στη θηλή με πονάει ! Δεν έχω μέχρι στιγμής πόνους περιόδου ..ενώ συνήθως με πιάνουν έτσι πιο νωρίς .. αυτή τη φορά όχι ! 

Έχουν δίκιο τα κορίτσια τα συμπτώματα είναι ακριβώς το ίδιο και μας μπερδεύουν!

 

Επίσης να ρωτήσω κάτι; Χθες που πήγα στο μπάνιο είδα στο εσώρουχο μια στάμπα άσπρη, αρκετά πηχτό (συγγνώμη κιόλας για την περιγραφή) αυτό ξέρουμε τι μπορεί να είναι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , helensam είπε:

Και εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα .. νιώθω πως δεν περνάνε οι μέρες , να ξέρω αν έγινε η όχι να ησυχάσω βρε παιδί μου!!!! Το μόνο όπως σου είπα κ εχθές , τα τσιμπήματα 2 μέρες που είχα για λίγο 4-5 μέρες μετά την ωορρηξία ξ οτι το στήθος μ είναι πρησμένο εδώ κ 1 εβδομάδα σίγουρα .. έτσι και με πατήσεις με τ δάχτυλο στη θηλή με πονάει ! Δεν έχω μέχρι στιγμής πόνους περιόδου ..ενώ συνήθως με πιάνουν έτσι πιο νωρίς .. αυτή τη φορά όχι ! 

Το στήθος είναι πολυ καλο σημάδι να ξέρεις 

Τι να πω εγω εχω κράμπες και λέω τώρα η κοιλιά είναι το έντερο δεν ξέρω που μου πανε τα 4 μέσα στο άγχος είμαστε ρε παιδι μου

πρίν από 13 λεπτά , Marianne είπε:

Όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε βλέπω, το περνάμε μαζί τουλάχιστον! Το στήθος εντωμεταξυ βρε κορίτσια με πονάει τοοοοσο πολύ, όπως και οι θηλές μου είναι πολύ ευαίσθητες. Θα τρελαθουμε !!!!

 

Έχουν δίκιο τα κορίτσια τα συμπτώματα είναι ακριβώς το ίδιο και μας μπερδεύουν!

 

Επίσης να ρωτήσω κάτι; Χθες που πήγα στο μπάνιο είδα στο εσώρουχο μια στάμπα άσπρη, αρκετά πηχτό (συγγνώμη κιόλας για την περιγραφή) αυτό ξέρουμε τι μπορεί να είναι;

Ας ελπίσουμε ότι οι θηλες είναι θετικό για όλες μας εγώ κάθε φορά κοιτάω και τα υγρά μου να δω τι γίνεται αλλά αυτή την φορά δεν θα το κάνω γιατί σπανε τα νευρα μου κάθε φορα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Marianne είπε:

Όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε βλέπω, το περνάμε μαζί τουλάχιστον! Το στήθος εντωμεταξυ βρε κορίτσια με πονάει τοοοοσο πολύ, όπως και οι θηλές μου είναι πολύ ευαίσθητες. Θα τρελαθουμε !!!!

 

Έχουν δίκιο τα κορίτσια τα συμπτώματα είναι ακριβώς το ίδιο και μας μπερδεύουν!

 

Επίσης να ρωτήσω κάτι; Χθες που πήγα στο μπάνιο είδα στο εσώρουχο μια στάμπα άσπρη, αρκετά πηχτό (συγγνώμη κιόλας για την περιγραφή) αυτό ξέρουμε τι μπορεί να είναι;

Κοπέλα μου δεν θέλω να δίνω ψεύτικες ελπίδες σε καμία αλλά αυτό που λες με τα άσπρα πηχτα το είχα σε κάθε εγκυμοσύνη μου είναι καλό σημάδι χωρίς βέβαια να είναι κ απόλυτο.. γιατί πολλά μπορεί να νιώθουμε κ να βλέπουμε κ τελικά να μην είμαστε κάνε λίγο υπομονή ακόμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Άρα η μόνη λύση είναι υπομονή.

πρίν από 9 λεπτά , Melody90 είπε:

Κοπέλα μου δεν θέλω να δίνω ψεύτικες ελπίδες σε καμία αλλά αυτό που λες με τα άσπρα πηχτα το είχα σε κάθε εγκυμοσύνη μου είναι καλό σημάδι χωρίς βέβαια να είναι κ απόλυτο.. γιατί πολλά μπορεί να νιώθουμε κ να βλέπουμε κ τελικά να μην είμαστε κάνε λίγο υπομονή ακόμα.

 

πρίν από 11 λεπτά , Kon90 είπε:

Το στήθος είναι πολυ καλο σημάδι να ξέρεις 

Τι να πω εγω εχω κράμπες και λέω τώρα η κοιλιά είναι το έντερο δεν ξέρω που μου πανε τα 4 μέσα στο άγχος είμαστε ρε παιδι μου

Ας ελπίσουμε ότι οι θηλες είναι θετικό για όλες μας εγώ κάθε φορά κοιτάω και τα υγρά μου να δω τι γίνεται αλλά αυτή την φορά δεν θα το κάνω γιατί σπανε τα νευρα μου κάθε φορα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...