Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      πρίν από 59 λεπτά , Fay_ είπε:

      Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου αυξάνουν τα ούτρο ή γιατί δε μου είπαν οι ίδιοι να μετρήσω προγεστερονη εφόσον είναι σημαντική απ όσο ξέρω. Δηλαδή θα γίνω εγω από μόνη μου η γιατρος..Έτσι μου έρχεται να πιω από μόνη μου παραπάνω ουτρο. Ξέρεις αν απορροφάται καλύτερα κολπικά; Εγω παίρνω και τα τρία από το στόμα. Σ ευχαριστώ παρεπιμπτοντως για όλες σου τις απαντήσεις 💕

      δεν σου αύξησαν την prolutex ; προγεστερονη δεν είναι ή κάνω λάθος;

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, εύχομαι και σε σένα το ίδιο. Ναι μιλάμε για παράνοια με αυτή την κατάσταση και βεβαίως τα πληρώνει όλα ο καημένος ο σύζυγος. Με βλέπει κάθε φορά γυμνή μπροστά στον καθρέφτη και έχει ύφος ΄΄κατάλαβα αρχίσαμε, τι έχουμε να τραβήξουμε πάλι΄΄ :grin::grin:

Χαχαχα εγώ δεν του αναφέρω κουβέντα το παιζω πολυ χαλαρη γιατί τον αγχωνω και αυτόν 

Μετά τις κατάλληλες επαφές τον αφήνω στην ησυχία του και ουτε κουβεντιαζουμε το θέμα παιδι 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Kon90 είπε:

Χαχαχα εγώ δεν του αναφέρω κουβέντα το παιζω πολυ χαλαρη γιατί τον αγχωνω και αυτόν 

Μετά τις κατάλληλες επαφές τον αφήνω στην ησυχία του και ουτε κουβεντιαζουμε το θέμα παιδι 

 

Κι εγω μια από τα ιδια δεν του λεω τπτ απλά όταν είμαι έγκυος του το ανακοινώνω χαχχαχ... Κορίτσια εντωμεταξυ νομίζω ότι άρχισαν και με πονάνε κι εμενα οι θηλες... Μωρε λετε? Εσείς πότε λέτε για τεστακι? Θα κανετε η θα πατε για χοριακη? 


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Kon90 είπε:

Χαχαχα εγώ δεν του αναφέρω κουβέντα το παιζω πολυ χαλαρη γιατί τον αγχωνω και αυτόν 

Μετά τις κατάλληλες επαφές τον αφήνω στην ησυχία του και ουτε κουβεντιαζουμε το θέμα παιδι 

 

Κι εγώ το ίδιο. Γίνεται η δουλίτσα τις μέρες που πρέπει και μετά προσπαθώ να μην τον αγχώνω και αυτόν, αλλά βλέπει καμιά φορά αυτά που λέγαμε και καταλαβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Myrtoulita είπε:

Κι εγω μια από τα ιδια δεν του λεω τπτ απλά όταν είμαι έγκυος του το ανακοινώνω χαχχαχ... Κορίτσια εντωμεταξυ νομίζω ότι άρχισαν και με πονάνε κι εμενα οι θηλες... Μωρε λετε? Εσείς πότε λέτε για τεστακι? Θα κανετε η θα πατε για χοριακη? 

Εγώ πραγματικα με τις θηλες δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με πονανε από την μέρα ωορηξιας μέχρι σήμερα που είμαι 5 μερες μετά οπότε δεν πιστευω να οφείλεται σε εγκυμοσύνη γιατί ακόμα δεν έχει γίνει εμφυτευση τι να πω δεν ξέρω 

Εγώ έχω ένα τεστ και θα το κάνω μην σου πω και πριν την καθυστέρηση 

πρίν από 3 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Κι εγώ το ίδιο. Γίνεται η δουλίτσα τις μέρες που πρέπει και μετά προσπαθώ να μην τον αγχώνω και αυτόν, αλλά βλέπει καμιά φορά αυτά που λέγαμε και καταλαβαίνει.

Ναι αυτό είναι το καλυτερο γιατί αμα αγχώνονται και αυτοί δεν γίνεται δουλίτσα ας κρατάμε το άγχος για εμάς εγώ παρεπιπτοντως είμαι 5η μέρα με την ωορρηξία και με ποναει πολυ στην κοιλιά χαμηλά στην δεξιά πλευρα δεν ξέρω τι είναι τουτο παλι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Kon90 είπε:

Εγώ πραγματικα με τις θηλες δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με πονανε από την μέρα ωορηξιας μέχρι σήμερα που είμαι 5 μερες μετά οπότε δεν πιστευω να οφείλεται σε εγκυμοσύνη γιατί ακόμα δεν έχει γίνει εμφυτευση τι να πω δεν ξέρω 

Εγώ έχω ένα τεστ και θα το κάνω μην σου πω και πριν την καθυστέρηση 

Ναι αυτό είναι το καλυτερο γιατί αμα αγχώνονται και αυτοί δεν γίνεται δουλίτσα ας κρατάμε το άγχος για εμάς εγώ παρεπιπτοντως είμαι 5η μέρα με την ωορρηξία και με ποναει πολυ στην κοιλιά χαμηλά στην δεξιά πλευρα δεν ξέρω τι είναι τουτο παλι

Είσαι σίγουρη για την ημερομηνία της ωορρηξίας, έκανες τεστ; Έχω ακούσει και για περιπτώσεις διπλής ωορρηξίας αλλά δεν ξέρω πότε συμβαίνει χρονικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , IOANNA28 είπε:

Είσαι σίγουρη για την ημερομηνία της ωορρηξίας, έκανες τεστ; Έχω ακούσει και για περιπτώσεις διπλής ωορρηξίας αλλά δεν ξέρω πότε συμβαίνει χρονικά.

Ναι είμαι σίγουρη την καταλαβαίνω την ωορρηξία από τα υγρά και υποφέρω από τον πονο στην δεξια μεριά συνήθως

Αν συμβεί 2η ωορρηξία θα συμβεί μέσα σε ένα 24ωρο από την 1η υγρά ωορρηξίας δεν έχω τώρα οπότε το αποκλειω

πρίν από 3 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια είδα λίγα ροζ τώρα...να πάρω τον γιατρό ή να περιμένω αύριο που θα κάνω την χοριακη κ μετά?

Να παρεις τον γιατρό σου κορίτσι μου μπορεί αν σου πει να παρεις κολπική προγεστερονη παρτον αμεσως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Kon90 είπε:

Ναι είμαι σίγουρη την καταλαβαίνω την ωορρηξία από τα υγρά και υποφέρω από τον πονο στην δεξια μεριά συνήθως

Αν συμβεί 2η ωορρηξία θα συμβεί μέσα σε ένα 24ωρο από την 1η υγρά ωορρηξίας δεν έχω τώρα οπότε το αποκλειω

Να παρεις τον γιατρό σου κορίτσι μου μπορεί αν σου πει να παρεις κολπική προγεστερονη παρτον αμεσως

Κ εγώ αυτό σκεφτόμουν κανένα utrogestan.τον πήρα μου το έκλεισε, μήπως εξετάζει δεν ξέρω θέλω να πιστεύω ότι θα με πάρει.ειναι ο καινούργιος μου γυναικολόγος δεν τον ξέρω κ καλά κ δεν τον έχω τόσο θάρρος όπως τον παλιό μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Melody90 είπε:

Κ εγώ αυτό σκεφτόμουν κανένα utrogestan.τον πήρα μου το έκλεισε, μήπως εξετάζει δεν ξέρω θέλω να πιστεύω ότι θα με πάρει.ειναι ο καινούργιος μου γυναικολόγος δεν τον ξέρω κ καλά κ δεν τον έχω τόσο θάρρος όπως τον παλιό μου

Αν δεν σε παρει σε λίγο να τον ξαναπάρεις μην το αφήσεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Kon90 είπε:

Ναι είμαι σίγουρη την καταλαβαίνω την ωορρηξία από τα υγρά και υποφέρω από τον πονο στην δεξια μεριά συνήθως

Αν συμβεί 2η ωορρηξία θα συμβεί μέσα σε ένα 24ωρο από την 1η υγρά ωορρηξίας δεν έχω τώρα οπότε το αποκλειω

Να παρεις τον γιατρό σου κορίτσι μου μπορεί αν σου πει να παρεις κολπική προγεστερονη παρτον αμεσως

Η αλήθεια είναι ότι το σύμπτωμα αυτό είναι συνηθισμένο μέσα στον κύκλο. Δεν ξέρω για την συγκεκριμένη χρονική φάση, αλλά αν για οποιονδήποτε λόγο σε ανησυχεί, ίσως θα έπρεπε να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Εύχομαι σε κάθε περίπτωση να μην είναι κάτι ανεπιθύμητο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Kon90 είπε:

Αν δεν σε παρει σε λίγο να τον ξαναπάρεις μην το αφήσεις 

Με πηρε κ μου είπε ότι δεν μπορεί να μου δώσει κάτι ακόμη κ εγώ να κινούμαι φυσιολογικά,γιατί πρέπει να δει πρώτα τη χοριακη από αύριο με τα αποτελέσματα θα εξαρτηθεί μου είπε είναι σημαντικό το αποτέλεσμα αύριο....

Ο παλιός μου γυναικολόγος θα έλεγε τώρα ουτροτζεσταν κ ξάπλα.ασχετο με την χοριακη κ για την χοριακη θα μου έλεγε δεν με ενδιαφέρει η πρώτη αλλά η δεύτερη..

Φφφφ δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι το σύμπτωμα αυτό είναι συνηθισμένο μέσα στον κύκλο. Δεν ξέρω για την συγκεκριμένη χρονική φάση, αλλά αν για οποιονδήποτε λόγο σε ανησυχεί, ίσως θα έπρεπε να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Εύχομαι σε κάθε περίπτωση να μην είναι κάτι ανεπιθύμητο.

Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό για να έχω καμία κυστουλα μέχρι τον Ιουλιο ήταν όλα φυσιολογικά με ποναει σαν την ωορρηξία αλλά όχι τόσο πολυ όσο ποναει στην ωορρηξία είναι λίγο πιο χαμηλά δηλαδή από τα δεξιά προς την μέση της κοιλιάς θα δω πως θα είμαι και αυριο και αν δω και συνεχίσει ο πονος θα τον παρω μακάρι να μην κάτι κακό τώρα αρχίζω και ανησυχω

πρίν από 14 λεπτά , Melody90 είπε:

Με πηρε κ μου είπε ότι δεν μπορεί να μου δώσει κάτι ακόμη κ εγώ να κινούμαι φυσιολογικά,γιατί πρέπει να δει πρώτα τη χοριακη από αύριο με τα αποτελέσματα θα εξαρτηθεί μου είπε είναι σημαντικό το αποτέλεσμα αύριο....

Ο παλιός μου γυναικολόγος θα έλεγε τώρα ουτροτζεσταν κ ξάπλα.ασχετο με την χοριακη κ για την χοριακη θα μου έλεγε δεν με ενδιαφέρει η πρώτη αλλά η δεύτερη..

Φφφφ δεν ξέρω...

Αφου σου είπε έτσι κάτι θα ξέρει παραπανω κάνε αυριο χοριακη και βλέπεις εσυ μην πολυκουραζεσαι μεχρι αυριο 

Ελπίζω να είναι όλα καλα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Λυπάμαι πολύ για όλα αυτά που έχεις περάσει... Εδώ μέσα έχω διαβάσει ότι το τμήμα αποβολών του Έλενα είναι φανταστικό και έχει βοηθήσει πολλά κορίτσια που έχουν ζήσει παρόμοια περιστατικά. Μήπως να κλείσεις ένα ραντεβού μέσω του 1535 για να πας από εκεί ? Ώστε να βρεθεί ο λόγος που γίνεται αυτό μέσω κατάλληλων εξετάσεων.

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να κλείσω ραντεβού αλλά δυστυχώς είναι αδύνατο. Δεν μου δίνει καν την επιλογή να κλείσω μετά από 2 μήνες. Για αυτό αποφάσισα να τις κάνω ιδιωτικά όλες τις εξετάσεις. 

3 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Για αυτό είμαστε εδώ για να Άκου με κ να μοιραζόμαστε. Νομίζω είσαι σε καλό δρόμο 1ον γιατί συλλαμβανεις εύκολα κ 2ον γιατί ο γιατρός σου θα το ψάξει. Θετική σκέψη να έχεις που καταλαβαίνω ότι δεν είναι πάντα εύκολο κ πιστεύω σε εσένα..

Σε ευχαριστώ πολύ! 

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Και μένα 4 παρα χρόνια διαφορά έχουν.. εσένα να έχουν καμία 5χρονια... Η κουνιαδα μου έχει 6χρονια τα κορίτσια της (6και12 ετων).. Ο σύζυγός με τα αδέλφια του έχουν 5(35χρονων-40-45 Είναι τωρα) στα 40επιασε το μικρότερο η πεθερα... ενα βλεπω ολοι τρελενονται μεταξυ τους και αγαπιουνται σαν τρελοί... έχουν ένα αποκούμπι μια παρέα στα καλά και στα άσχημα!!! Εγώ άργησα επειδή είχε παιδικό καρκίνο το πρώτο και δεν ήθελα άλλο... Αλλά μετά μου ήρθε η επιθυμία... και ο μεγαλος περα απο τις ζηλειες τον λατρεύει αγκαλιτσε τον πρπσεχει, αμα το μαλωσω ερχεται και.με κανεο ντανρα να μην μαλωνω το μωρο... Μην το σκέφτεσαι καν!!! Κάνε την προσπάθεια σου αν θελήσεις εσυ!!! Και τα αδέλφια έχουν δεν έχουν διαφορά εύχομαι να είναι αγαπημένα και για πάντα μαζί... Εγώ με τον αδελφό μου εχουμε 1 χρόνο διαφορά και τόσο δεμένοι δεν ειμαστε!!! Ειναι και πως θα τα μεγαλώσεις!!! 

Επίσης έχω να σ πω το 1ο τρίμηνο της 2ης εγκυμοσύνης είχα αίμα και η μουν ακίνητη στο κρεβάτι... Ο πρώτος ερχόταν στο κρεβάτι και πέζαμε εκει του εξηγούσα ότι η μανούλα έτσι και έτσι και το παιδι χαιρόταν απλά που με είχε δεν τον ενδιέφερε αν τρέχαμε στο σπίτι η αν πέσαμε ξαπλωμένοι ήταν απλά χαρούμενο που παίζαμε... Εμείς έχουμε τύψεις... λύσεις να τα κάνουμε χαρούμενα υπάρχουν... Αγάπη θέλουν.....

Υγ: σκέφτομαι το άλλο... πέρασες πόσες πσλλινδρομές Αλλά με φυσικές συλλήψεις... τα κορίτσια της εξωσωματικής που χαπακωνονται έχουν παρενέργειες δεν πιάνουν για ποσά χρόνια βιοχημικές παλλινδρομές αποξέσεις και ξανά χάπια υπέρηχους με το γιατρό να τις ψαχουλευει συνεχεία ήρθε δεν ήρθε το αυγό έγινε δεν έγινε μεγάλο αυτές τι να πουν πο. ... πο... πο... πχ μου έρχεται και μια στο μυαλό που πηγαινοέρχεται από άλλη πόλη και έχει ένα παιδάκι από εδω μέσα.. .. αυτήν η γυναίκα τι ηρωίδα είναι...??? Και εσύ βέβαια εννοείται!!!! Ούτε μπορώ να διανοηθώ την θέση σου... Εγώ μόνο που τα άκουσα τρελάθηκα... προσπάθησα να σε νοιώσω και σε σύγκρινα με τις αποτυχίες της εξωσωματικής... και λεω παναγια μου τι τραβηξατε ολες... Ενώ εγώ μια παλλινδρομη είχα και αυτό με άδειο σάκο (τυχερη για μενα μεσα στην ατυχια) και νόμιζα ότι ήρθε το τέλος του κόσμου.... αυτα συλλογιζομαιιι τωρααα.... να είσαι όσο αισιόδοξη μπορείς ότι είσαι γόνιμη και θα λυθεί και το θέμα σου κάποια εξέταση δεν θα έχεις κάνει... Έτσι και Η αλλη κολλητή μου πήγε σε άλλο γιατρό της έβαλε άλλες εξετάσεις και κάτι βρήκαν και τώρα προχωράει η εγκυμοσύνη κανονικά γεννάει το Μάιο είχε χάσει 3 νομίζω.. κάπου έχω ξαναμιλήσει για αυτήν άμα δεις τα παλιά μου ποστ τώρα μου διαφεύγουν λεπτομερειες

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και μόνο για τον χρόνο σου να μου γράψεις τόσο όμορφα λόγια! Και έχεις δίκιο σε όλα! Δεν μπορώ καν να διανοηθώ να γύριζα σπίτι και να μην είχα το παιδί μου! Τον βλέπω και τα ξεχνάω όλα!

Πραγματικά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, να δυσκολευομουν να μείνω έγκυος ή αυτό που μου συμβαίνει που νιώθω ότι δε θα αλλάξει ποτέ. Σίγουρα χρειάζομαι χρόνο και αυτό θα κάνω. Και εύχομαι να βρω τι έχω! 

2 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Γειά σου κοριτσι μου κι από μένα! Καλά έκανες και μας τα έγραψες για αυτο άλλωστε υπάρχει το φορουμ για να τα λέμε! Σου εύχομαι ολόψυχα γρηγορα να βρεις τι συμβαίνει και να σου έρθει ενα μωρακι γρήγορα... Τα 4 χρόνια δεν είναι πολλά, ξερω κοπέλες που επίτηδες περιμένουν τόσο για να έχει ξεπεταχτει το πρωτο τους παιδάκι! Σου εύχομαι ολα να πάνε κατ'ευχην κι εμεις θα είμαστε εδω να τα λεμε! 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

πρίν από 30 λεπτά , Melody90 είπε:

Με πηρε κ μου είπε ότι δεν μπορεί να μου δώσει κάτι ακόμη κ εγώ να κινούμαι φυσιολογικά,γιατί πρέπει να δει πρώτα τη χοριακη από αύριο με τα αποτελέσματα θα εξαρτηθεί μου είπε είναι σημαντικό το αποτέλεσμα αύριο....

Ο παλιός μου γυναικολόγος θα έλεγε τώρα ουτροτζεσταν κ ξάπλα.ασχετο με την χοριακη κ για την χοριακη θα μου έλεγε δεν με ενδιαφέρει η πρώτη αλλά η δεύτερη..

Φφφφ δεν ξέρω...

Γενικά οι γιατροί λένε ότι μόνο το κόκκινο αίμα ανησυχεί και όχι πάντα. Για το utrogestan δεν ξέρω αφού ο γιατρός σου είπε όχι άλλο στο να ξαπλώσεις δεν βλέπω κάτι κακό αφού και ψυχολογικά θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα! 

3 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Καλωσήρθες χρόνια πολλα καλη χρονια

Να χαίρεσαι το παιδακι σου

Φαντάζομαι σε τι κατάσταση είσαι και ποσο δυσκολο ειναι όλο αυτό που περνας εγώ με μια βιοχημικη έπεσα στα πατωμα στα όρια κατάθλιψης φαντάζομαι ποσο μάλλον εσυ και φυσικά δεν θα το παρατησεις θα κάνεις την προσπαθεια σου να χαρισεις ένα αδερφάκι στον παιδακι σου εφόσον βρήκες κάποιο γιατρό που είναι ειδικευμένος πιστευω οτι μπορει να σε βοηθήσει αν όμως εσυ νιώθεις οτι δεν μπορείς να το διαχειριστείς όλο αυτό ίσως θα ήταν καλυτερα να σταματήσεις για λίγο διάστημα να ηρεμήσεις πρωτα θα κοιτάξεις την ψυχική σου υγεία εμείς εδώ μόνο ψυχολογικά μπορουμε να σε βοηθήσουμε και ευχομαι να βρεθεί λυση μέσα από την καρδιά μου

Λες και μιλάω για τον εαυτό μου εμένα ακριβώς μου θυμίζεις έτσι τσιτσιδωνομαι και εγώ χαχαχα

Αντε και κοντεύεις εσυ ευχομαι τεράστιο +

Σε ευχαριστώ πολύ! Δυστυχώς μετά από όλα αυτά στο πίσω μέρος του μυαλού υπάρχει πάντα το κακό και ήμουν προετοιμασμενη. Ούτως ή άλλως μου είπε ο γιατρός να περιμένω 2 μήνες για τις εξετάσεις, πιστεύω θα τα βλέπω όλα πιο καθαρά τότε. 

Ζητώ συγγνώμη αλλά δεν ξέρω σε τι στάδιο βρίσκετε όλες σας οποτε θα σας ευχηθώ απλά το καλύτερο και σύντομα ένα μωράκι στην αγκαλιά σας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Melody90 ηταν πολυ το ροζ??εχεις ακομα?λογικο δεν ειναι να μην σου πει για χαπια αφου ακομα δεν εχει δει χοριακη?δεν ξερω και γω κοριτσακι μου..απλα λεω...σηκω αυριο πρωι πρωι να πας ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Kon90 είπε:

Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό για να έχω καμία κυστουλα μέχρι τον Ιουλιο ήταν όλα φυσιολογικά με ποναει σαν την ωορρηξία αλλά όχι τόσο πολυ όσο ποναει στην ωορρηξία είναι λίγο πιο χαμηλά δηλαδή από τα δεξιά προς την μέση της κοιλιάς θα δω πως θα είμαι και αυριο και αν δω και συνεχίσει ο πονος θα τον παρω μακάρι να μην κάτι κακό τώρα αρχίζω και ανησυχω

Αφου σου είπε έτσι κάτι θα ξέρει παραπανω κάνε αυριο χοριακη και βλέπεις εσυ μην πολυκουραζεσαι μεχρι αυριο 

Ελπίζω να είναι όλα καλα

Όχι καλέ, δεν χρειάζεται να ανησυχείς και να αγχώνεσαι. Σίγουρα παρακολούθησέ το εφόσον είναι κάτι που δεν σου έχει ξαναπαρουσιαστεί αλλά μην σπεύδεις να κάνεις αρνητικές σκέψεις. Ενα βήμα κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...