Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , elena93 είπε:

Tο δοκιμασα κοριτσι μου αλλα δεν φαινετε σε φωτο..μ γυμνο ματι φαινετε καπως..θα κανω υπομονη να δω τι ψαρια εχω πιασει αυτον τον μηνα :lol:

Nαι κορίτσι μου υπομονή. Ελπίζω να είσαι εγκυούλα!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 51 λεπτά , elena93 είπε:

Καλημερααα...εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι το ξερω βριστε με οτι ειναι νωρις ακομα..δεν ξερω σαν να ειδα σαν μια σκια..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα αχνο τεστ 3 μερες πριν την περιοδο..μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας

Αχχχ άντε να δούμε!!❤️

Ποιο τεστ έκανες? Επίσης ξέρουμε πότε είχες ωορρηξία?


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Καλημερααα...εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι το ξερω βριστε με οτι ειναι νωρις ακομα..δεν ξερω σαν να ειδα σαν μια σκια..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα αχνο τεστ 3 μερες πριν την περιοδο..μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας

Άντε κορίτσι μου. Μακάρι... περιμένουμε νεα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LoveToBeMommy είπε:

Αχχχ άντε να δούμε!!❤️

Ποιο τεστ έκανες? Επίσης ξέρουμε πότε είχες ωορρηξία?

Εχω απο αυτα τα στικακια οχι τα λεπτα τα αλλα οπως ειναι για την κορονα..στις 22 του μηνος ειχα θετικο ωορρηξιας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , elena93 είπε:

Εχω απο αυτα τα στικακια οχι τα λεπτα τα αλλα οπως ειναι για την κορονα..στις 22 του μηνος ειχα θετικο ωορρηξιας

Α είναι πολυ νωρις .Αν ειχες θετικο στις 22 του μηνα μπορει να ειχες οωρρηξια μεχρι και τις 24. Οποτε πολυ πιθανο να εισαι μονο 8 μερες μετα την οωρρηξια. 8-9 μερες μετα την οωρρηξια εισαι. Οποτε εχεις πολλες ελπιδες και να ξανα κανεις τεστ σε 2 μερες να δειξει πιο σιγουρα.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , elena93 είπε:

Εχω απο αυτα τα στικακια οχι τα λεπτα τα αλλα οπως ειναι για την κορονα..στις 22 του μηνος ειχα θετικο ωορρηξιας

Άρα μιλάμε για 7 με 9 ημέρες μετά την ωορρηξία περιππυ..

Αρκετά πολύ νωρίς κ εσύ,δικιά μου είσαι χαχαχαχ

Εγώ πάντως όταν είχα κάνει 8 μέρες μετά την ωορρηξία (αλλά ήμουν βέβαιη από γιατρό ποτέ είχα!) Μου βγήκε θετικό το predictor early (λεπτή γραμμουλα αλλά φαινόταν καθαρά!) ενώ τα στικάκια βγήκαν την επόμενη ημέρα άχνα θετικά δλδ την 9η.

Κάνε ξανά αύριο..

 

 

 

 

 


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Α είναι πολυ νωρις .Αν ειχες θετικο στις 22 του μηνα μπορει να ειχες οωρρηξια μεχρι και τις 24. Οποτε πολυ πιθανο να εισαι μονο 8 μερες μετα την οωρρηξια. 8-9 μερες μετα την οωρρηξια εισαι. Οποτε εχεις πολλες ελπιδες και να ξανα κανεις τεστ σε 2 μερες να δειξει πιο σιγουρα.

Δεν ξερω πραγματικα..εδω και καποιες μερες εχω πονο χαμηλα..ειχα επαφη στις 24 του μηνος

πρίν από 16 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Άρα μιλάμε για 7 με 9 ημέρες μετά την ωορρηξία περιππυ..

Αρκετά πολύ νωρίς κ εσύ,δικιά μου είσαι χαχαχαχ

Εγώ πάντως όταν είχα κάνει 8 μέρες μετά την ωορρηξία (αλλά ήμουν βέβαιη από γιατρό ποτέ είχα!) Μου βγήκε θετικό το predictor early (λεπτή γραμμουλα αλλά φαινόταν καθαρά!) ενώ τα στικάκια βγήκαν την επόμενη ημέρα άχνα θετικά δλδ την 9η.

Κάνε ξανά αύριο..

 

 

 

 

 

Χαχα ολες την ιδια τρελα κουβαλαμε..θα δω τις επομενες μερες..εχω καποια πονακια βασικα χαμηλα στην κοιλια εδω και κατι μερες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , elena93 είπε:

Δεν ξερω πραγματικα..εδω και καποιες μερες εχω πονο χαμηλα..ειχα επαφη στις 24 του μηνος

Χαχα ολες την ιδια τρελα κουβαλαμε..θα δω τις επομενες μερες..εχω καποια πονακια βασικα χαμηλα στην κοιλια εδω και κατι μερες

Δε σχολιάζω Έλενα μου συμπτωματα γιατί ξέρεις τι διαολια είναι!!

Αναμένω το επόμενο τεστ σου ευχόμενη να είναι θετικότατο!!

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , elena93 είπε:

Δεν ξερω πραγματικα..εδω και καποιες μερες εχω πονο χαμηλα..ειχα επαφη στις 24 του μηνος

Χαχα ολες την ιδια τρελα κουβαλαμε..θα δω τις επομενες μερες..εχω καποια πονακια βασικα χαμηλα στην κοιλια εδω και κατι μερες

Τα συμπτώματα είναι ψιλομπέρδεμα σε αυτή την περίπτωση. Μακάρι να είναι ένδειξη για κάτι πολύ ευχάριστο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!! 

Διαβάζω μέρες τώρα το θέμα αυτό γιατί παίρνω αρκετό κουράγιο, καθώς είμαι κ γω σε φάση αναμονής, ψάχνω συμπτώματα κ όλα αυτά τα "ωραία"!! 

Όσο για εμένα, εχω ήδη δύο υπέροχα αντρακια, αλλά θα ήθελα ένα ακόμα μπεμπιδακι!!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλά αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια 

Συγνωμη αν κάνω κατάχρηση του ποστ αλλά αύριο πάω για σπερματέγχυση κ έχω τρελό άγχος !!! 
Εύχομαι σε όλες μας να γίνουμε μανούλες σύντομα κ προσεύχομαι κάθε βράδυ για όλες μας!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Evi15 είπε:

Γεια σας κορίτσια 

Συγνωμη αν κάνω κατάχρηση του ποστ αλλά αύριο πάω για σπερματέγχυση κ έχω τρελό άγχος !!! 
Εύχομαι σε όλες μας να γίνουμε μανούλες σύντομα κ προσεύχομαι κάθε βράδυ για όλες μας!! 

Καλησπέρα και καλώς ήρθες...καλή επιτυχία κορίτσι μου..όσο μπορείς ηρεμία κ σκέψου θετικά...γιατί ότι σκέφτομαστε γινεται❣

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Evi15 είπε:

Γεια σας κορίτσια 

Συγνωμη αν κάνω κατάχρηση του ποστ αλλά αύριο πάω για σπερματέγχυση κ έχω τρελό άγχος !!! 
Εύχομαι σε όλες μας να γίνουμε μανούλες σύντομα κ προσεύχομαι κάθε βράδυ για όλες μας!! 

Εύχομαι από καρδιάς, καλή επιτυχία!!!

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη, όσο γίνεται φυσικά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi15 είπε:

Γεια σας κορίτσια 

Συγνωμη αν κάνω κατάχρηση του ποστ αλλά αύριο πάω για σπερματέγχυση κ έχω τρελό άγχος !!! 
Εύχομαι σε όλες μας να γίνουμε μανούλες σύντομα κ προσεύχομαι κάθε βράδυ για όλες μας!! 

Καλως ηρθες..σου ευχομαι θετικοτατα αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...