Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Lilly28 είπε:

Την έκανα μια ημερα πριν την αναμενόμενη..Εχω λίγο φοβηθεί από την προηγούμενη φορά κ νομίζω ότι κ τώρα μια από τα ίδια...Δεν πειράζει να μαστε καλα..θα το παλέψω όπως μου πει ο ντοκτορ κ έχει ο θεος...ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον...αμοιβαιο

Ο,τι είναι ας είναι για καλό κορίτσι μου,τα λόγια είναι περιττά..

Εύχομαι αυτή τη φορά να ευδοκιμήσει η προσπάθεια σας!


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Lilly28 είπε:

Κορίτσια μου τπτ από γιατρό. Περιμένω να με πάρει τηλέφωνο.. λογικά πιο αργά..μετά το ιατρείο

@marakiinlove άσε για την ωορρηξία δεν μπορώ να σου πω γιατί άλλαξα τεστ κ νομίζω δεν τη βρήκα αλλά είναι σε γενικές γραμμές στάνταρ 13η με 14η .

Δεν ξέρω κ αν αξίζει πάλι τα ίδια όπως Νοέμβριο...προγεστερόνη κ επανάληψη για να δω τι;;; θα το κανω ότι μου πει βέβαια 

Άντε να δούμε τι θα πει κ ο Ντοκ!

Η αλήθεια είναι ότι μια μικρή χοριακη μπορεί να αυξήθει.... Κ οι υψηλές χοριακες κάποτε ήταν χαμηλές.... Μόνο η προγεστερόνη με παραξενευει γτ είναι αρκετά χαμηλή.... Πες μας όμως κ τι θα πει ο γιατρός γτ σίγουρα αυτός έχει τις σωστές γνώσεις....

Εάν ήταν πάντως αρνητική η χοριακη θα σκεφτόμουν ότι έχασες έναν κύκλο κ τώρα κανείς ωορρηξία...


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν.. μου είπε έχουμε εγκυμοσύνη στην αρχή της. Για αυτό κ χαμηλή χοριακη. Θες να τη βοηθήσουμε ή να την αφήσουμε κ όπου παει; να τη βοηθήσουμε βεβαίως κ όπου παει!!!όποτε 3 χαπάκια utrogestan κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή...αυτα κορίτσια μου..ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον..

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Lilly28 είπε:

Το λοιπόν.. μου είπε έχουμε εγκυμοσύνη στην αρχή της. Για αυτό κ χαμηλή χοριακη. Θες να τη βοηθήσουμε ή να την αφήσουμε κ όπου παει; να τη βοηθήσουμε βεβαίως κ όπου παει!!!όποτε 3 χαπάκια utrogestan κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή...αυτα κορίτσια μου..ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον..

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και η εγκυμοσύνη να εξελιχθεί με τον ιδανικότερο τρόπο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Lilly28 είπε:

Το λοιπόν.. μου είπε έχουμε εγκυμοσύνη στην αρχή της. Για αυτό κ χαμηλή χοριακη. Θες να τη βοηθήσουμε ή να την αφήσουμε κ όπου παει; να τη βοηθήσουμε βεβαίως κ όπου παει!!!όποτε 3 χαπάκια utrogestan κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή...αυτα κορίτσια μου..ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον..

Μακάρι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείς! Ελπίζουμε την Παρασκευή η χοριακη σου να έχει ανέβει πολύ πολύ! Να μας ενημερώνεις και να είσαι χαλαρή ΌΣΟ μπορείς... ♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Το λοιπόν.. μου είπε έχουμε εγκυμοσύνη στην αρχή της. Για αυτό κ χαμηλή χοριακη. Θες να τη βοηθήσουμε ή να την αφήσουμε κ όπου παει; να τη βοηθήσουμε βεβαίως κ όπου παει!!!όποτε 3 χαπάκια utrogestan κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή...αυτα κορίτσια μου..ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον..

Βρε συ Lilly μου... Τώρα το βλέπω... Εσύ καν καθυστέρηση δεν έχεις!!!!! Εγώ φαντάσου 3 μέρα καθυστέρησης κ είχα 90!!!

Να δεις θα βοηθήσουν κ τα χαπακια!!! 

Μα κ έλεγα πως είναι δυνατόν τόσο χαμηλή κ η προγεστερόνη!!!! Θετικές σκέψεις, φυλλικό οξύ κ τα χαπακια κ όλα καλά θα είναι!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Βρε συ Lilly μου... Τώρα το βλέπω... Εσύ καν καθυστέρηση δεν έχεις!!!!! Εγώ φαντάσου 3 μέρα καθυστέρησης κ είχα 90!!!

Να δεις θα βοηθήσουν κ τα χαπακια!!! 

Μα κ έλεγα πως είναι δυνατόν τόσο χαμηλή κ η προγεστερόνη!!!! Θετικές σκέψεις, φυλλικό οξύ κ τα χαπακια κ όλα καλά θα είναι!!!!

Καλημέρα,

Θα κάνω ότι μου πει και Παρασκευή θα ξέρω..Εσύ είχες σταθερό κύκλο τότε με το 90?Ελπίδα μου δίνεις και δεν είναι κακό..και ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Lilly28 είπε:

Καλημέρα,

Θα κάνω ότι μου πει και Παρασκευή θα ξέρω..Εσύ είχες σταθερό κύκλο τότε με το 90?Ελπίδα μου δίνεις και δεν είναι κακό..και ευχαριστώ

Περίπου 31 ημερών.... 

Αλλά έκανα ένα τέστ 2 μέρες πριν την καθυστέρηση, ένα τέστ την ημέρα που ήταν να αδιαθετησω... Κ τα 2 αχνά θετικά....

Κ μετά από τρεις μέρες χοριακη ήταν 90 κ επαναληπτική στις 48 ώρες 200.... 


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , marakiinlove είπε:

Περίπου 31 ημερών.... 

Αλλά έκανα ένα τέστ 2 μέρες πριν την καθυστέρηση, ένα τέστ την ημέρα που ήταν να αδιαθετησω... Κ τα 2 αχνά θετικά....

Κ μετά από τρεις μέρες χοριακη ήταν 90 κ επαναληπτική στις 48 ώρες 200.... 

Τι να πώ μακάρι..το καλό που κρατάω είναι ότι συλλαμβάνω εύκολα η ηλικιωμένη...χαχαχα οπότε...αν όχι αυτόν τον επόμενο άντε τον μεθεπόμενο χιχιχι...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Το λοιπόν.. μου είπε έχουμε εγκυμοσύνη στην αρχή της. Για αυτό κ χαμηλή χοριακη. Θες να τη βοηθήσουμε ή να την αφήσουμε κ όπου παει; να τη βοηθήσουμε βεβαίως κ όπου παει!!!όποτε 3 χαπάκια utrogestan κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή...αυτα κορίτσια μου..ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον..

Tελεια! Εννοειτε καλα εκανες και ξεκινησες outrogestan βοηθά πολύ! Ολα καλα θα πανε ! 

12 ώρες πρίν, LoveToBeMommy είπε:

Κορίτσια όσες έχετε ήδη παιδάκι κ είχατε κάνει χοριακη ΠΡΙΝ τη καθυστέρηση,πόση ήταν η χοριακη σας? Να δω τι τιμές παίζουν πάνω κάτω..

Εκανες χοριακη κοριτσι μου? Κοιτα εγω ειχα μεγαλη αλλα ειχα διδυμα ασχετα που προχωρησε το ενα. Αλλα εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που ξεκινουν χαμηλα και αυξανονται ξαφνικα αποτομα μετα. Εχω ακουσει και περιπτωση που ξεκινησε με 40 μετα δεν εκανε διπλασιασμους για δυο συνεχομενες χοριακες και ξαφνικα τσουπ εκτοξευτηκε.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα...εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι το ξερω βριστε με οτι ειναι νωρις ακομα..δεν ξερω σαν να ειδα σαν μια σκια..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα αχνο τεστ 3 μερες πριν την περιοδο..μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elena93 είπε:

Καλημερααα...εκανα ενα τεστ σημερα το πρωι το ξερω βριστε με οτι ειναι νωρις ακομα..δεν ξερω σαν να ειδα σαν μια σκια..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα αχνο τεστ 3 μερες πριν την περιοδο..μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας

Καλημέρα! Γιατί καλέ να σε βρίσουμε ? Κι εμείς την ίδια τρέλα κουβαλάμε χαχαχα! Μπορείς να το βάλεις εικόνα προφίλ να το δούμε μήπως σου πούμε κι εμείς τι βλέπουμε?


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Καλημέρα! Γιατί καλέ να σε βρίσουμε ? Κι εμείς την ίδια τρέλα κουβαλάμε χαχαχα! Μπορείς να το βάλεις εικόνα προφίλ να το δούμε μήπως σου πούμε κι εμείς τι βλέπουμε?

Tο δοκιμασα κοριτσι μου αλλα δεν φαινετε σε φωτο..μ γυμνο ματι φαινετε καπως..θα κανω υπομονη να δω τι ψαρια εχω πιασει αυτον τον μηνα :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...