Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Lilly28 είπε:

Μπα...εγώ θα μεταφέρω ημερομηνία...χαχαχαχα. το νιώθω κορίτσι.. ή εμπειρία μου αυτό δείχνει..έχω γίνει εξπέρ..αλλά δεν πειράζει...Στόχος μέχρι το καλοκαίρι ❣❣❣από εσάς αναμένω ευχάριστα συντομα

Δε ξέρω αλλά ενώ κ εγώ ξεκίνησα αισιόδοξη εδώ κ 3-4 μέρες δε νιώθω τίποτε..ενώ στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κάποια χαρακτηριστικά συμπτώματα πριν καν κάνω το τεστ..

Οπότε φοβάμαι πως δε τα καταφέραμε αυτή τη φορά..δε πειράζει,θα δείξει❤️


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 22 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Δε ξέρω αλλά ενώ κ εγώ ξεκίνησα αισιόδοξη εδώ κ 3-4 μέρες δε νιώθω τίποτε..ενώ στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κάποια χαρακτηριστικά συμπτώματα πριν καν κάνω το τεστ..

Οπότε φοβάμαι πως δε τα καταφέραμε αυτή τη φορά..δε πειράζει,θα δείξει❤️

Είπαμε θα βάλουμε στόχο...κ θα το πετύχουμε...Αν όχι αυτόν τον μήνα τον επόμενο...καλά να είμαστε κορίτσια μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Τεστ κανω τους τελευταιους 2 κυκλους αλλα δε το χω πετυχει ακομα στη χρηση. Ειμαι αισιοδοξη γι αυτο το μηνα. Με 5 τεστακια δε κανεις δουλεια. Πηρα 50 να ειμαι ανετη χαχαχα

Καλημέρα! Χαχαχα ! Ποια τεστ χρησιμοποιείς ; Δεν έχεις καταφέρει να βρεις εννοείς ακόμη τη μέρα γιατί ίσως τ ξεκίνησες πιο νωρίς ;

10 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Θέλει και κόπο και τρόπο η προσπάθεια. Τουλάχιστον κάνουμε ότι μπορούμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες. Καλή επιτυχία εύχομαι και καλά να περάσετε (γιατί όχι;):)

Ευχαριστώ πολύ αγάπη κ σε σένα εύχομαι να δεις θετικό τεστακι σύντομα !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Καλημέρα! Χαχαχα ! Ποια τεστ χρησιμοποιείς ; Δεν έχεις καταφέρει να βρεις εννοείς ακόμη τη μέρα γιατί ίσως τ ξεκίνησες πιο νωρίς ;

Ευχαριστώ πολύ αγάπη κ σε σένα εύχομαι να δεις θετικό τεστακι σύντομα !!!

Εχω μεγαλουτσικο κυκλο καπου στις 32 ημερες οποτε ειναι αργοτερα απ οτι νομιζα (εκανα απο 11η με υπονοια οτι θα εχω μεχρι 14η ενω πρεπει απο 14η περιπου γιατι κανω γυρω στη 18η-19η). Οποτε και στους δυο κυκλους τελειωσαν τα τεστ πριν δω ξεκαθαρα θετικο τεστ! Τωρα δε το αφηνω και καθε μερα αμα λαχει! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Εχω μεγαλουτσικο κυκλο καπου στις 32 ημερες οποτε ειναι αργοτερα απ οτι νομιζα (εκανα απο 11η με υπονοια οτι θα εχω μεχρι 14η ενω πρεπει απο 14η περιπου γιατι κανω γυρω στη 18η-19η). Οποτε και στους δυο κυκλους τελειωσαν τα τεστ πριν δω ξεκαθαρα θετικο τεστ! Τωρα δε το αφηνω και καθε μερα αμα λαχει! 

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου ...υπάρχουν ευτυχώς οικονομικές λύσεις...

@tetakom θες να έρθεις κι εσύ στην παρέα μας..ειδικά εμείς οι 2 έχουμε αρκετά κοινά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Lilly28 είπε:

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου ...υπάρχουν ευτυχώς οικονομικές λύσεις...

@tetakom θες να έρθεις κι εσύ στην παρέα μας..ειδικά εμείς οι 2 έχουμε αρκετά κοινά...

@Lilly28  εδώ είμαι. Σας παρακολουθώ ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Εχω μεγαλουτσικο κυκλο καπου στις 32 ημερες οποτε ειναι αργοτερα απ οτι νομιζα (εκανα απο 11η με υπονοια οτι θα εχω μεχρι 14η ενω πρεπει απο 14η περιπου γιατι κανω γυρω στη 18η-19η). Οποτε και στους δυο κυκλους τελειωσαν τα τεστ πριν δω ξεκαθαρα θετικο τεστ! Τωρα δε το αφηνω και καθε μερα αμα λαχει! 

Μια απ τ ίδια .. κ εγώ έχω μεγάλο κύκλο 35-36 ημερών ! Τον προηγούμενο μήνα βρήκα την ωορρηξία μ στην 20η μέρα , αυτόν ακόμη το ψάχνω .. κ να φανταστείς πως είμαι στην 21η μέρα σήμερα … να πάρεις τ τεστ της home test .. συμφέρει γιατί είναι κ αρκετά κ μπορείς να κανείς κάθε μέρα χωρίς ν τ σκέφτεσαι 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμείς πρωινοί πρωινοί, ξυπνήσαμε με τον μικρό μου, ήπιε γάλα,  βάλαμε σκούπα με το μάρσιπο εννοείται γιατί δεν κάθεται αλλιώς, μαζέψαμε τη μπουγάδα και τώρα παίζουμε :x

Έκτη μέρα κύκλου σήμερα ανυπομονώ σε δύο τρεις μέρες να ξεκινήσω τα τεστ οωρηξιας να δω τι γίνεται! 

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμείς πρωινοί πρωινοί, ξυπνήσαμε με τον μικρό μου, ήπιε γάλα,  βάλαμε σκούπα με το μάρσιπο εννοείται γιατί δεν κάθεται αλλιώς, μαζέψαμε τη μπουγάδα και τώρα παίζουμε :x

Έκτη μέρα κύκλου σήμερα ανυπομονώ σε δύο τρεις μέρες να ξεκινήσω τα τεστ οωρηξιας να δω τι γίνεται! 

Καλημερα γλυκιά μανούλα!!

Να περνάτε υπέροχα κ να έχετε ένα όμορφο ΣΚ!!

Σύντομα με ένα θετικό τεστ ωορρηξίας κ πολυυυυ μπαλαμπουτιασμα χαχαχχαχ ❤️:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Καλημερα γλυκιά μανούλα!!

Να περνάτε υπέροχα κ να έχετε ένα όμορφο ΣΚ!!

Σύντομα με ένα θετικό τεστ ωορρηξίας κ πολυυυυ μπαλαμπουτιασμα χαχαχχαχ ❤️:mrgreen:

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου κι εσείς να περάσετε όμορφα . Εσύ πότε ΔΕΝ περιμένεις περίοδο;


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου κι εσείς να περάσετε όμορφα . Εσύ πότε ΔΕΝ περιμένεις περίοδο;

3/1..

Σε λίγο θα ξέρω..

Εσύ τώρα όμως αρχίζεις τη μάχη οπότε ευχαριστησου το όσο μπορείς φίλη μου κ κουράγιο γτ ξέρω ότι κ με το μωρό μαζί είναι δύσκολο έργο όλο αυτό αλλά νταξ...το χουμε!!

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Και εγώ στην αναμονή...

Εγώ έχω κύκλο 32 ημερών κ αυτόν τον μήνα βρήκα την ωορρηξία με ψηφιακό τεστ της clear blue την 19η μέρα του κύκλου! Εννοείται είχαμε επαφές και περίοδο περιμένω 7\02.....

Το μόνο που αντιλαμβάνομαι λίγο διαφορετικά είναι τα αρκετά υπόλευκα υγρά που έχω... Αν κ έχει τύχει πριν από περίοδο να έχω τέτοια υγρά.... Νομίζω ότι το μόνο σημάδι που αν το έχω θα πω ίσως κ να πετύχαμε είναι πόνοι περιόδου χωρίς περίοδο 2 3 μέρες πριν την περίοδο....

Άντε να δούμε αν πετύχαμε..

Διάβασα βέβαια κ από μια κοπέλα ότι με τέστ ωορρηξίας κ πάλι δεν τα κατάφεραν.... Πφφφ... Ελπίζω να μην απογοητεύτω.....


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Lilly28 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...2 μέρες πριν από την περίοδο κ είχα αυτό...όχι ότι φοβάμαι...τρέμω...όσες έχουν περάσει ατυχίες με καταλαβαίνουν!!!το έχω βάλει προφιλ

Συγχαρητήρια!!!! Είναι θετικό!!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!:wub:

Κ εμένα έτσι ήταν κ πιο αχνό μη σ πω 2 μέρες πριν την περίοδο.... Κ περίμενα κ τρεις μέρες καθυστέρηση κ έκανα χοριακη!!!!

  • Μου αρέσει 1

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...