Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Lilly28 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...2 μέρες πριν από την περίοδο κ είχα αυτό...όχι ότι φοβάμαι...τρέμω...όσες έχουν περάσει ατυχίες με καταλαβαίνουν!!!το έχω βάλει προφιλ

Κορίτσι γλυκό συγχαρητήρια. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ ευχήν. Με το καλό όλα! <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , marakiinlove είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Είναι θετικό!!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!:wub:

Κ εμένα έτσι ήταν κ πιο αχνό μη σ πω 2 μέρες πριν την περίοδο.... Κ περίμενα κ τρεις μέρες καθυστέρηση κ έκανα χοριακη!!!!

Περίμενες ε;;; Εγώ λέω να πάω αύριο μήπως πρέπει να ξεκινήσω προγεστερόνη..άντε κ ο Θεός βοηθος...αυτό κ μονο

πρίν από 23 λεπτά , tetakom είπε:

Κορίτσι γλυκό συγχαρητήρια. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα κατ ευχήν. Με το καλό όλα! <3

Σε ευχαριστώ μακάρι..για όλες μας..Γιατί απλά το αξίζουμε...κι εύχομαι να παμε πιο κάτω στο ΠΙΝΑΚΑΚΙ μας της ζωής μα και του φόρουμ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Lilly28 είπε:

Περίμενες ε;;; Εγώ λέω να πάω αύριο μήπως πρέπει να ξεκινήσω προγεστερόνη..άντε κ ο Θεός βοηθος...αυτό κ μονο

Σε ευχαριστώ μακάρι..για όλες μας..Γιατί απλά το αξίζουμε...κι εύχομαι να παμε πιο κάτω στο ΠΙΝΑΚΑΚΙ μας της ζωής μα και του φόρουμ 

Είχες κάποια συμπτώματα αυτή την εβδομάδα??


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marakiinlove είπε:

Είχες κάποια συμπτώματα αυτή την εβδομάδα??

Κορίτσι μου τίποτα...Γενικά δεν έχω πριν την περίοδο...για αυτό κ ήμουν σίγουρη ότι δεν..ο σύντροφός μου έκανε ένα σχόλιο σήμερα για το στήθος για αυτό κ έκανα τεστ...Απλά ρύθμισα κ την προλακτινη..τι να πω!!! Άγχος τρελό αλλά θα το παλεψω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Lilly28 είπε:

Κορίτσι μου τίποτα...Γενικά δεν έχω πριν την περίοδο...για αυτό κ ήμουν σίγουρη ότι δεν..ο σύντροφός μου έκανε ένα σχόλιο σήμερα για το στήθος για αυτό κ έκανα τεστ...Απλά ρύθμισε κ την προλακτινη..τι να πω!!! Άγχος τρελό αλλά θα το παλεψω

Σου το είχα πει!!!! Μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζουμε!!!! Συγχαρητήρια λοιπόν, εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά!:wub: :D

Εμένα αυτό που μου φαίνεται περίεργο σε αυτόν τον κύκλο είναι που δεν έχει πριστει το στήθος μου ακόμα. Συνήθως αρκετές μέρες πριν με πονάει... Ίσως να είναι από τους κύκλους που θα καθυστερήσει ξανά. Θα δούμε!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Marianne είπε:

Σου το είχα πει!!!! Μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζουμε!!!! Συγχαρητήρια λοιπόν, εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά!:wub: :D

Εμένα αυτό που μου φαίνεται περίεργο σε αυτόν τον κύκλο είναι που δεν έχει πριστει το στήθος μου ακόμα. Συνήθως αρκετές μέρες πριν με πονάει... Ίσως να είναι από τους κύκλους που θα καθυστερήσει ξανά. Θα δούμε!

 

Μου το είχες πει....Αλλά εγώ και καλά η έμπειρη δεν...πφφφ  ότι να ναι

Αυτό είναι καλό...το διαφορετικό τελικά.. για το στήθος μιλώ.. ποτέ είπαμε περιμένεις;;;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...2 μέρες πριν από την περίοδο κ είχα αυτό...όχι ότι φοβάμαι...τρέμω...όσες έχουν περάσει ατυχίες με καταλαβαίνουν!!!το έχω βάλει προφιλ

Μπραβοοοοο..σου ευχομαι να πανε ολα καλαα, να εχεις μονοο θετικες σκεψεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , elena93 είπε:

Μπραβοοοοο..σου ευχομαι να πανε ολα καλαα, να εχεις μονοο θετικες σκεψεις

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου ...να είσαι καλά και θα προσπαθήσω για τις θετικές σκέψεις..σιγά σιγά βήμα βήμα..αύριο χοριακή και βλέπουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Woohoooooo @Lilly28.... αντε φιλενάδα σιγά σιγά να ξεκινήσεις και εσύ αυτό το.ευλογημενο Ταξίδι!!! Κοριτσια με το καλό και στις υπόλοιπες ευχομαι αυτό το μήνα θετικά τεστακια και στον Άγιο βαλεντινο (και ας μην την γιορταζουμε η πλειοψηφια) να χαρισετε στο έτερον ήμισυ το καλύτερο δωράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Woohoooooo @Lilly28.... αντε φιλενάδα σιγά σιγά να ξεκινήσεις και εσύ αυτό το.ευλογημενο Ταξίδι!!! Κοριτσια με το καλό και στις υπόλοιπες ευχομαι αυτό το μήνα θετικά τεστακια και στον Άγιο βαλεντινο (και ας μην την γιορταζουμε η πλειοψηφια) να χαρισετε στο έτερον ήμισυ το καλύτερο δωράκι!!!

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου συμπορευτρα..διαβάζω να ξέρεις τα νέα σας κ χαίρομαι παααρα πολύ που είστε όλες καλά Κ εσείς κ τα μωράκια σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...2 μέρες πριν από την περίοδο κ είχα αυτό...όχι ότι φοβάμαι...τρέμω...όσες έχουν περάσει ατυχίες με καταλαβαίνουν!!!το έχω βάλει προφιλ

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε! Κάθε φορά να θυμάσαι είναι διαφορετική. Θα πας για χοριακή αύριο;

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ είδες ρε συ @Lilly28που μου λεγες ότι μάλλον θα αλλάξεις ημερομηνία στο πινακακι μας γιατί πιστευες ότι δεν???

Έχουν πάντα τον τρόπο να μας εκπλήσσουν αυτά τα μικρά πλασματακια από τη πρώτη κιόλας στιγμή ❤️

Με το καλο κορίτσι μου,εύχομαι να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μωράκι!!

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε! Κάθε φορά να θυμάσαι είναι διαφορετική. Θα πας για χοριακή αύριο;

Σε ευχαριστώ αγαπημένη για τα όμορφα λόγια σου. Ναι αύριο χοριακη κ προγεστερόνη κ πάμε βήμα βήμα ❣

πρίν από 48 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Αχχχχ είδες ρε συ @Lilly28που μου λεγες ότι μάλλον θα αλλάξεις ημερομηνία στο πινακακι μας γιατί πιστευες ότι δεν???

Έχουν πάντα τον τρόπο να μας εκπλήσσουν αυτά τα μικρά πλασματακια από τη πρώτη κιόλας στιγμή ❤️

Με το καλο κορίτσι μου,εύχομαι να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μωράκι!!

Τα έλεγα γιατί τα πίστευα.. Αλλά μπορεί να είναι κ το γούρι μου αυτό...να σκέφτομαι αρνητικά κ να με εκπλήσσουν μετά...χίλια ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια...άντε πάρτε σειρά Ε;;;; ΝΑΙ!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Σε ευχαριστώ αγαπημένη για τα όμορφα λόγια σου. Ναι αύριο χοριακη κ προγεστερόνη κ πάμε βήμα βήμα ❣

Τα έλεγα γιατί τα πίστευα.. Αλλά μπορεί να είναι κ το γούρι μου αυτό...να σκέφτομαι αρνητικά κ να με εκπλήσσουν μετά...χίλια ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια...άντε πάρτε σειρά Ε;;;; ΝΑΙ!!!!

Συγχαρητήρια !!! Με το καλό να έρθει !!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...