Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Σε ευχαριστώ αγαπημένη για τα όμορφα λόγια σου. Ναι αύριο χοριακη κ προγεστερόνη κ πάμε βήμα βήμα ❣

Τα έλεγα γιατί τα πίστευα.. Αλλά μπορεί να είναι κ το γούρι μου αυτό...να σκέφτομαι αρνητικά κ να με εκπλήσσουν μετά...χίλια ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια...άντε πάρτε σειρά Ε;;;; ΝΑΙ!!!!

Καλημέρα!!!! @Lilly28 τι κάνεις? Πηγές για χοριακη??


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , Lilly28 είπε:

@marakiinloveΚαλημέρα και καλή εβδομάδα...Αναμένω αλλά χωρίς πολλές ελπίδες...σήμερα πιο αχνή η γραμμή του τεστ ...οπότε βιοχημική Νο2 μάλλον...Τι να πω??

Πηγές για χοριακη???


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Lilly28 είπε:

@marakiinloveΚαλημέρα και καλή εβδομάδα...Αναμένω αλλά χωρίς πολλές ελπίδες...σήμερα πιο αχνή η γραμμή του τεστ ...οπότε βιοχημική Νο2 μάλλον...Τι να πω??

Όλα καλά θα πάνε!!!! Περιμένουμε τα νέα σου!!!

 

  • Μου αρέσει 1

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Lilly28 είπε:

Ναι κορίτσι ..περιμένω τα αποτελέσματα αλλά πριν πάω χτύπησα από το άγχος 1 ακόμα τεστ..2 εχτές και 1 σήμερα..

Εύχομαι να πάνε όλα ΚΑΤ ευχήν!!❤️

Περιμένουμε τα νέα σου..

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Lilly28 είπε:

@marakiinloveΚαλημέρα και καλή εβδομάδα...Αναμένω αλλά χωρίς πολλές ελπίδες...σήμερα πιο αχνή η γραμμή του τεστ ...οπότε βιοχημική Νο2 μάλλον...Τι να πω??

Καλημέρα κορίτσι μου. Υπομονή, μπορεί και να ήταν πιο αραιωμένα τα σημερινά ούρα. Εκανες τεστ ίδιας μάρκας? Μην σταναχωριέσαι και μην χάνεις ελπίδες μέχρι την χοριακή! Εγώ τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι. Σε μένα έδειχναν αχνά και είχα 556 χοριακή.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!! @Lilly28 μου, μην στεναχωριέσαι, είπαμε μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζουμε!! Όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος θα δεις! 

Εγω περιμενω 08/02 , έχω ακόμα μέρες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Υπομονή, μπορεί και να ήταν πιο αραιωμένα τα σημερινά ούρα. Εκανες τεστ ίδιας μάρκας? Μην σταναχωριέσαι και μην χάνεις ελπίδες μέχρι την χοριακή! Εγώ τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι. Σε μένα έδειχναν αχνά και είχα 556 χοριακή.

Μακάρι τι να πω...θα σας ενημερώσω ....και ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πολύ ειλικρινα ..όλες σας

1 hour ago, Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! @Lilly28 μου, μην στεναχωριέσαι, είπαμε μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζουμε!! Όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος θα δεις! 

Εγω περιμενω 08/02 , έχω ακόμα μέρες..

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! @Lilly28 μου, μην στεναχωριέσαι, είπαμε μέχρι τελευταία στιγμή ελπίζουμε!! Όλα θα πάνε τέλεια στο τέλος θα δεις! 

Εγω περιμενω 08/02 , έχω ακόμα μέρες..

Αχ μαζί περιμένουμε!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας!!!

Έχεις τίποτα συμπτώματα??

Εγώ παρατηρώ μόνο πάρα πολλά λευκά υγρά... Στις άλλες εγκυμοσύνες μου δεν θυμάμαι καθόλου αν είχα κάτι τέτοιο...

  • Μου αρέσει 1

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, marakiinlove είπε:

Αχ μαζί περιμένουμε!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας!!!

Έχεις τίποτα συμπτώματα??

Εγώ παρατηρώ μόνο πάρα πολλά λευκά υγρά... Στις άλλες εγκυμοσύνες μου δεν θυμάμαι καθόλου αν είχα κάτι τέτοιο...

Μακάρι!!! Η αλήθεια είναι όσο αφορά τα υγρά δεν τους δίνω σημασία γιατί και τους δύο προηγούμενους μήνες είχα και μου είχαν πει αρκετές κοπέλες ότι δεν βγάζεις άκρη και όντως δεν έβγαλα. Όμως πάλι έχω, τις προηγούμενες μέρες άσπρα τώρα είναι πιο ρευστά διάφανα και είναι αρκετά κολλώδες (σαν ασπράδι αυγού που λέμε). Αυτό που με παραξενευει είναι το στήθος μου που συνήθως πριζεται και με πονάει πολύ αρκετές μέρες πριν (δηλαδή με βάση τα στάνταρ μου τώρα θα έπρεπε να με πονάει ήδη). Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αυτό..  επίσης, χθες και προχθές είχα έντονα τραβήγματα χαμηλά.. δεν ξέρω τι συμβαίνει αν είναι καλά ή κακά σημάδια, κάνω όσο μπορώ υπομονή... Εσύ έχεις συμπτώματα;;;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως ειστε;; Εμενα το στηθος δεν με ποναει σχεδον καθολου δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο αυτο..αλλα δν νομιζω να εχω ελπιδες..λετε να κανω ενα τεστ που ειναι πιο ευαισθητο; Χθες ειχα ενα περιεργο πονο χαμηλα στην κοιλια απο τν αριστερη μερια..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μιας και λεμε για στηθος. Εγω παντα πριν την εγκυμοσυνη ειχα απιστευτο πρηξιμο και πονο στο στηθος τουλαχιστον δεκα μερες πριν την περιοδο. Μετα την εγκυμοσυνη δεν εχω το παραμικρο ουτε πονο ουτε πρηξιμο, οπως επισης δεν  ποναω και καθολου στην κοιλια. Εχει δει καμμια μετα το πρωτο παιδι καποια τετοια αλλαγη? Εχω κανει εξετασεις ορμονολογικες βεβαια; ολα καλα. Εγω εκανα τεστ οωρρηξιας σημερα 8ημερα αχνο ακομα. Να δειτε που θα μου τη σκασει αυτο το μηνα και θα αργηχω να κανω ετσι για σπασιμο. Παρολο που τελευταια ειχα μικρους κυκλους.

πρίν από 9 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια πως ειστε;; Εμενα το στηθος δεν με ποναει σχεδον καθολου δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο αυτο..αλλα δν νομιζω να εχω ελπιδες..λετε να κανω ενα τεστ που ειναι πιο ευαισθητο; Χθες ειχα ενα περιεργο πονο χαμηλα στην κοιλια απο τν αριστερη μερια..

Δεν ειναι και απαραιτητο κοριτσι μου. Μπορει να εισαι και χωρις πρηξιμο στο στηθος και να πριστει μετα,  Ποτε περιμενεις?


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μιας και λεμε για στηθος. Εγω παντα πριν την εγκυμοσυνη ειχα απιστευτο πρηξιμο και πονο στο στηθος τουλαχιστον δεκα μερες πριν την περιοδο. Μετα την εγκυμοσυνη δεν εχω το παραμικρο ουτε πονο ουτε πρηξιμο, οπως επισης δεν  ποναω και καθολου στην κοιλια. Εχει δει καμμια μετα το πρωτο παιδι καποια τετοια αλλαγη? Εχω κανει εξετασεις ορμονολογικες βεβαια; ολα καλα. Εγω εκανα τεστ οωρρηξιας σημερα 8ημερα αχνο ακομα. Να δειτε που θα μου τη σκασει αυτο το μηνα και θα αργηχω να κανω ετσι για σπασιμο. Παρολο που τελευταια ειχα μικρους κυκλους.

Δεν ειναι και απαραιτητο κοριτσι μου. Μπορει να εισαι και χωρις πρηξιμο στο στηθος και να πριστει μετα,  Ποτε περιμενεις?

Στις 5 του μηνος..την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος ειχα πολυ πονο στο στηθος γι'αυτο λεω δεν εχω ελπιδες..βασικα το λενε ολοι οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες..εγω μετα την αποξεση πονεσα παρα πολυ οταν μου ηρθε η περιοδος τον πρωτο μηνα που εγω κανονικα δεν πονουσα σχεδον καθολου..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elena93 είπε:

Στις 5 του μηνος..την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος ειχα πολυ πονο στο στηθος γι'αυτο λεω δεν εχω ελπιδες..βασικα το λενε ολοι οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες..εγω μετα την αποξεση πονεσα παρα πολυ οταν μου ηρθε η περιοδος τον πρωτο μηνα που εγω κανονικα δεν πονουσα σχεδον καθολου..

Εννοείτε πως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Επίσης μπορεί το στήθος να πριστεί αργότερα. Εμένα θυμάμαι μου είχε ξεκινήσει όταν ήταν οι μέρες που θα ερχόταν η περίοδος όχι νωρίτερα. Τεστ εγω θα έλεγα αν μπορείς να κάνεις υπομονη να κάνει σε δυό τρεις μέρες να δείξεις σίγουρα. Ετσι ώστε είτε αρνητικό είτε θετικό να μην έχεις αμφιβολίες. Γιατί καμμια φορά και αυτά τα early δεν δείχνουν τόσο νωρίς. 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...