Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ποιο τεστ καλό μου;;;

Με το καλό ❤️❤️❤️

Καλώς ήρθες :x

Πάρε τον γιατρό να σε καθοδηγήσει. 

Η αλήθεια είναι ότι δεν πήρα τα κλασικά τεστ που είναι πιο γνωστά γιατί δεν τα είχε το φαρμακειο.. Το yes or no πήρα που είναι δύο μαζί.. Το πρώτο που έκανα βγήκε αμέσως η γραμμή η δεύτερη πεντακάθαρη.. Τώρα θα δω στο δεύτερο!Μπορώ να το κάνω σήμερα η να περιμένω μέχρι αύριο το πρωί που είναι πιο σωστό? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν πήρα τα κλασικά τεστ που είναι πιο γνωστά γιατί δεν τα είχε το φαρμακειο.. Το yes or no πήρα που είναι δύο μαζί.. Το πρώτο που έκανα βγήκε αμέσως η γραμμή η δεύτερη πεντακάθαρη.. Τώρα θα δω στο δεύτερο!Μπορώ να το κάνω σήμερα η να περιμένω μέχρι αύριο το πρωί που είναι πιο σωστό? 

Καλυτερα αύριο που θα έχει ανεβει και η χοριακη ! Με τα πρωινά! 
Ποσο είσαι τώρα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Martinaa είπε:

Καλυτερα αύριο που θα έχει ανεβει και η χοριακη ! Με τα πρωινά! 
Ποσο είσαι τώρα; 

Τελευταία περίοδο είχα 28 Οκτωβρίου... Και ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός.. Ξεκινάει από 25 μέρες και φτάνει και 30 κάποιες φορές.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Τελευταία περίοδο είχα 28 Οκτωβρίου... Και ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός.. Ξεκινάει από 25 μέρες και φτάνει και 30 κάποιες φορές.

Καλυτερα ξανάκανε τότε αύριο το πρωί! Τώρα δε θα δεις κάτι ξεκάθαρο. Αν είναι θετικο όσο περνάνε οι μέρες θα σκούραινει η γραμμή 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν πήρα τα κλασικά τεστ που είναι πιο γνωστά γιατί δεν τα είχε το φαρμακειο.. Το yes or no πήρα που είναι δύο μαζί.. Το πρώτο που έκανα βγήκε αμέσως η γραμμή η δεύτερη πεντακάθαρη.. Τώρα θα δω στο δεύτερο!Μπορώ να το κάνω σήμερα η να περιμένω μέχρι αύριο το πρωί που είναι πιο σωστό? 

Καλέ αφού βγήκε η γραμμή είσαι έγκυος...τι ψάχνεις;

Όλα τέλεια...πάρε όποτε θέλεις τον γιατρό...κάποιοι δεν στέλνουν καν για χοριακη.

Είναι ανάλογα στον γιατρό...

Δεν χρειάζεται να είναι κάποια συγκεκριμένη μάρκα το τεστ...

Όλα καλά ❤️

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Antria είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Η χοριακή μου από 105 που ήταν την Τρίτη σήμερα πήγε 296!!!! Ραντεβού στο γιατρό δεν έχω κλείσει ακόμα!

Γεια σου κορίτσι!

Πολύ καλός διπλασιασμός!

Λογικά, την άλλη εβδομάδα θα πας να δεις σάκο...

Με το καλό !!!

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!έκανα τώρα τέστ ήταν ξεκάθαρο αρνητικό!

Πραγματικά δεν ξέρω τι παίχτηκε με το τέστ το προχθεσινό:(

Αλλά θα μου πείτε τι πιθανότητες θα είχα με μία επαφή.. ελπίζω τον άλλο μήνα τώρα.

Καλημερα...τι @@@@@...βλεπουμε γραμμες εκει που δεν υπαρχουν?τι να πω...τον επομενο μηνα κοριτσακι καθε εμποδιο για καλο..δεν ξερω...!ελπιζω τον αλλο μηνα με μια καλη προσπαθεια χιχιιχιχιχι...να εχεις τα επιθυμητα αποτελεσματα, με γραμμη πιο σκουρα και εντονη και απο ραγες τρενου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα και έκανα χοριακη :-P Λοιπόν μου βγήκε 970..δεν ειναι πολλή υψηλή για 4-5 βδομαδων έγκυος ? Μίλησα και με τον γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβου σε δύο βδομάδες για υπέρηχο! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Δεν άντεξα και έκανα χοριακη :-P Λοιπόν μου βγήκε 970..δεν ειναι πολλή υψηλή για 4-5 βδομαδων έγκυος ? Μίλησα και με τον γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβου σε δύο βδομάδες για υπέρηχο! 

Τέλεια ειναι...δεν γνωρίζουμε πότε έγινε η σύλληψη αφού δεν έχεις και σταθερό κύκλο.

Καλύτερα υψηλή, πάρα χαμηλή!

Με το καλό!!!

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Δεν άντεξα και έκανα χοριακη :-P Λοιπόν μου βγήκε 970..δεν ειναι πολλή υψηλή για 4-5 βδομαδων έγκυος ? Μίλησα και με τον γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβου σε δύο βδομάδες για υπέρηχο! 

Συγχαρητήρια με το καλό :))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, iwanna24 said:

Καλημέρα..

Σήμερα έχουμε πολλούς υπερήχους...καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας. 

Περιμένουμε μόνο ευχάριστα ❤️❤️❤️

Καλημέρα, πέρα ως πέρα!!!

Ίσως ήταν η εξάτμισης καλή μου...

Τον άλλο μήνα με το καλό, θα έρθει το παιδάκι...

Και όλα θα πάνε τέλεια ❤️

Πάντως και εμένα, πρώτα μιλάω με τη μαία και μετά με τον γιατρό...μακάρι να μιλούσα αμέσως μαζί του...άλλη ασφάλεια νιώθεις...το καλό του γιατρού μου είναι ότι ξέρει όλο το ιστορικό μου και έχει τεράστια εμπειρία...επισης, κάποιες φορές με καλεί μόνος του να δει πως είμαι...ειδικά στις αρχές...

 

 

 

Να ρωτήσω τις εγκυουλες, τι υγρά έχετε;

Έχω μόνιμα πολλά υγρά, διάφανα, άσπρα και κάποια υποκίτρινο σαν μυξα (σορρυ για την περιγραφή)...εσείς;

Ναι κι εμενα οταν ειχα την αποβολη με επαιρνε να δει πως ειμαι. Και δεν ειναι μονο στην εγκυμοσυνη. Τον γυναικολόγο τον θες ολο το χρόνο! Μια το τεστ παπ και γενικός έλεγχος μια κανα μικρόβιο, μία το ένα μία το άλλο!

Εγώ απο υγρά δεν μπορώ να πω οτι εχω ιδιαίτερα. Ισως κάποιες μέρες να εχω αλλα ειναι παντα παχυρευστα και λευκά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Δεν άντεξα και έκανα χοριακη :-P Λοιπόν μου βγήκε 970..δεν ειναι πολλή υψηλή για 4-5 βδομαδων έγκυος ? Μίλησα και με τον γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβου σε δύο βδομάδες για υπέρηχο! 

Ξανά συγχαρητήρια....ότι καλύτερο ...ήρθες στο σωστό μέρος.Καμία δεν θα μείνει χωρίς μωράκι μέχρι τέλος του 2021 ε?????ΝΑΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Δεν άντεξα και έκανα χοριακη :-P Λοιπόν μου βγήκε 970..δεν ειναι πολλή υψηλή για 4-5 βδομαδων έγκυος ? Μίλησα και με τον γυναικολόγο και έκλεισα ραντεβου σε δύο βδομάδες για υπέρηχο! 

Μια χαρα ειναι ,σουπερ.Αντε με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...