Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Καλησπέρα!!!! Τι τεράστια χοριακη είναι αυτή;; Μπράβο!!!! Με το καλο! Ποτε με το καλό έχεις πητ;;
εγω αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Με το καλό!!Ποσών εβδομάδων θα είσαι αυριο;;  

Κορίτσια, 7+3 Ν ακούσουμε καρδιά είναι καλα; Τόσο θα μαι τη μερα που μπορώ να κλείσω ραντεβού! 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Polly1 said:

Με το καλό!!Ποσών εβδομάδων θα είσαι αυριο;;  

Κορίτσια, 7+3 Ν ακούσουμε καρδιά είναι καλα; Τόσο θα μαι τη μερα που μπορώ να κλείσω ραντεβού! 

Ου μια χαρά συνήθως μετά την 6η εβδομάδα ακούς! Εγώ άκουσα 6+2!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Evaki19 είπε:

Ου μια χαρά συνήθως μετά την 6η εβδομάδα ακούς! Εγώ άκουσα 6+2!

Ναι, μου είπε ο γιατρός σε 2 βδομάδες από χθες αλλά δεν κανονίσαμε το πότε! Το ιατρείο είναι μακριά από το σπιτι μου και αυτό με κουράζει. Αλλά είμαι ευχαριστημενη από τον γιατρό και διστάζω να αλλάξω,παρόλο που τώρα τελευταία ακούω θετικότατα σχόλια για κάποιον γιατρό στην πόλη μου!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Καλησπέρα!!!! Τι τεράστια χοριακη είναι αυτή;; Μπράβο!!!! Με το καλο! Ποτε με το καλό έχεις πητ;;
εγω αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Καλημέρααα!! Ευχαριστώ πολύ!!

Ακόμα δεν γνωρίζω, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό πρώτη φορά...

Στείλε μας μετά τον υπέρηχο ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλημέρα!έκανα τώρα τέστ ήταν ξεκάθαρο αρνητικό!

Πραγματικά δεν ξέρω τι παίχτηκε με το τέστ το προχθεσινό:(

Αλλά θα μου πείτε τι πιθανότητες θα είχα με μία επαφή.. ελπίζω τον άλλο μήνα τώρα.

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

 

8 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Με το καλό!!Ποσών εβδομάδων θα είσαι αυριο;;  

Κορίτσια, 7+3 Ν ακούσουμε καρδιά είναι καλα; Τόσο θα μαι τη μερα που μπορώ να κλείσω ραντεβού! 

Τρικαλα!!! Με τα λιγα που ξερω ορμά Στο ραντεβού.. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας και μια επίσκεψη στον αλλον να σε δει και βλεπεις. Αν είναι τοσο μακρια δηλαδη. Κι εμένα ειναι λίγο μακριά αλλα δεν τον αλλαζω με τιποτα. Το πιο βασικό για μένα εκτός οτι ξερω οτι ειναι και φοβερός χειρουργός και ξέρω για σοβαρα χειρουργεια που έχει κάνει, είναι οτι τον βρισκω αμέσως. Εχει βιμπερ και του στελνω οτι θελω εκει και απαντάει αμέσως. Ενώ στον πρωτο που ειχα παει για να τον βρω επαιρνα γραμματεια, με συνδέαν με τη μαια του και με τον ίδιο ποτε! Ασε που μπορει να περιμενα και καμια ωρα να με παρουν πισω. Ποτέ ξανα!! 

1 hour ago, Melody90 said:

Κορίτσια μου καλημέρα!έκανα τώρα τέστ ήταν ξεκάθαρο αρνητικό!

Πραγματικά δεν ξέρω τι παίχτηκε με το τέστ το προχθεσινό:(

Αλλά θα μου πείτε τι πιθανότητες θα είχα με μία επαφή.. ελπίζω τον άλλο μήνα τώρα.

Εγώ στη φωτογραφία δεν μπορουσα να δω γραμμούλα αλλα όλα τα κορίτσια ειπαν οτι έβλεπαν και αν ισχύει αυτό και σημερα δεν βλεπεις γραμμη πρεπει να το δεις λιγο. Βασικά παρε τηλέφωνο τον γιατρό σου και πες του τί εγινε να δουμε τι θα σε συμβουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Καλημέρααα!! Ευχαριστώ πολύ!!

Ακόμα δεν γνωρίζω, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό πρώτη φορά...

Στείλε μας μετά τον υπέρηχο ❤️

Καλημερα σε ολες!

Σουπερ η χοριακη,θα κανεις και τον υπερηχο αυριο,τι ωραια!Θα περιμενουμε νεα.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Σήμερα έχουμε πολλούς υπερήχους...καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας. 

Περιμένουμε μόνο ευχάριστα ❤️❤️❤️

Καλημέρα, πέρα ως πέρα!!!

2 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!έκανα τώρα τέστ ήταν ξεκάθαρο αρνητικό!

Πραγματικά δεν ξέρω τι παίχτηκε με το τέστ το προχθεσινό:(

Αλλά θα μου πείτε τι πιθανότητες θα είχα με μία επαφή.. ελπίζω τον άλλο μήνα τώρα.

Ίσως ήταν η εξάτμισης καλή μου...

Τον άλλο μήνα με το καλό, θα έρθει το παιδάκι...

Και όλα θα πάνε τέλεια ❤️

1 ώρα πρίν, Evaki19 είπε:

Μπορείς να πας και μια επίσκεψη στον αλλον να σε δει και βλεπεις. Αν είναι τοσο μακρια δηλαδη. Κι εμένα ειναι λίγο μακριά αλλα δεν τον αλλαζω με τιποτα. Το πιο βασικό για μένα εκτός οτι ξερω οτι ειναι και φοβερός χειρουργός και ξέρω για σοβαρα χειρουργεια που έχει κάνει, είναι οτι τον βρισκω αμέσως. Εχει βιμπερ και του στελνω οτι θελω εκει και απαντάει αμέσως. Ενώ στον πρωτο που ειχα παει για να τον βρω επαιρνα γραμματεια, με συνδέαν με τη μαια του και με τον ίδιο ποτε! Ασε που μπορει να περιμενα και καμια ωρα να με παρουν πισω. Ποτέ ξανα!! 

Εγώ στη φωτογραφία δεν μπορουσα να δω γραμμούλα αλλα όλα τα κορίτσια ειπαν οτι έβλεπαν και αν ισχύει αυτό και σημερα δεν βλεπεις γραμμη πρεπει να το δεις λιγο. Βασικά παρε τηλέφωνο τον γιατρό σου και πες του τί εγινε να δουμε τι θα σε συμβουλέψει.

Πάντως και εμένα, πρώτα μιλάω με τη μαία και μετά με τον γιατρό...μακάρι να μιλούσα αμέσως μαζί του...άλλη ασφάλεια νιώθεις...το καλό του γιατρού μου είναι ότι ξέρει όλο το ιστορικό μου και έχει τεράστια εμπειρία...επισης, κάποιες φορές με καλεί μόνος του να δει πως είμαι...ειδικά στις αρχές...

 

 

 

Να ρωτήσω τις εγκυουλες, τι υγρά έχετε;

Έχω μόνιμα πολλά υγρά, διάφανα, άσπρα και κάποια υποκίτρινο σαν μυξα (σορρυ για την περιγραφή)...εσείς;

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα στην παρέα!! Έκανα σήμερα το τεστ και μου βγήκε θετικό!!! Επειδή έχω πάρει δύο τεστ να ξανά κάνω και το άλλο και μετά να πάω για χοριακη? Τι να κάνω?? Έχω αγχωθεί ήδη!! :shock:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenaki30 είπε:

Καλημέρα στην παρέα!! Έκανα σήμερα το τεστ και μου βγήκε θετικό!!! Επειδή έχω πάρει δύο τεστ να ξανά κάνω και το άλλο και μετά να πάω για χοριακη? Τι να κάνω?? Έχω αγχωθεί ήδη!! :shock:

Μπραβοοοοο!!!Λοιπόν ψυχραιμία και βουρ για χοριακή και γιατρό...Άσε το τεστάκι για καμία άλλη κοπέλα εσύ πας στο επόμενο επίπεδο...είδες τι τυχερό γκρουπάκι έχουμε...φιλιά και ότι καλύτερο κορίτσι μου ....

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Με το καλό!!Ποσών εβδομάδων θα είσαι αυριο;;  

Κορίτσια, 7+3 Ν ακούσουμε καρδιά είναι καλα; Τόσο θα μαι τη μερα που μπορώ να κλείσω ραντεβού! 

Ευχαριστώ! Σήμερα που έχω τον υπέρηχο είμαι 5+1! Αρκετά νωρίς ελπίζω να φανεί κάτι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα στην παρέα!! Έκανα σήμερα το τεστ και μου βγήκε θετικό!!! Επειδή έχω πάρει δύο τεστ να ξανά κάνω και το άλλο και μετά να πάω για χοριακη? Τι να κάνω?? Έχω αγχωθεί ήδη!! :shock:

Ποιο τεστ καλό μου;;;

Με το καλό ❤️❤️❤️

Καλώς ήρθες :x

Πάρε τον γιατρό να σε καθοδηγήσει. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!έκανα τώρα τέστ ήταν ξεκάθαρο αρνητικό!

Πραγματικά δεν ξέρω τι παίχτηκε με το τέστ το προχθεσινό:(

Αλλά θα μου πείτε τι πιθανότητες θα είχα με μία επαφή.. ελπίζω τον άλλο μήνα τώρα.

Καλημέρα κορίτσι μου! Η αλήθεια είναι τους προηγούμενους μήνες κι εγώ έβλεπα γραμμή ενώ δεν ήμουν… αλλά αυτό συνέβαινε μετά από λίγη ώρα..και έβγαλα το συμπέρασμα ότι είναι γραμμή εξάτμισης 

πρίν από 40 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα στην παρέα!! Έκανα σήμερα το τεστ και μου βγήκε θετικό!!! Επειδή έχω πάρει δύο τεστ να ξανά κάνω και το άλλο και μετά να πάω για χοριακη? Τι να κάνω?? Έχω αγχωθεί ήδη!! :shock:

Συγχαρητήρια!! Υπέροχα νέα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...