Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Φεβρουάριος 2022


Μάντη

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Επιτέλους άνοιξε το τοπικ με τις μανουλες του 2022! Εύχομαι όλες να φέρουμε στο κόσμο υγιή παιδάκια!!! Είμαι 16 εβδομάδων!! Πρώτα Θεός θα γεννήσω με καισαρική υπολογίζω περίπου 20/2:x θα είναι το 2ο παιδάκι μου!

  • Μου αρέσει 4

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κι απο εμενα! Εγω ειμαι στην 19η εβδομαδα κι εχω ΠΗΤ 3/2! Καλη πορεια ευχομαι σε ολες τις κοπελες που περιμενουμε τα μωρακια μας και με το καλο να τα υποδεχτουμε γερα και δυνατα!!:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anastella είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Και εγώ εδώ μαζί σας, είμαι στη 18η εβδομαδα με πητ 16/2. Είναι το τριτο μου, έχω άλλα δυο κοριτσάκια. :)

Είδατε εσείς φύλο;;;

21 ώρες πρίν, Melina80 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα! Εγω ειμαι στην 19η εβδομαδα κι εχω ΠΗΤ 3/2! Καλη πορεια ευχομαι σε ολες τις κοπελες που περιμενουμε τα μωρακια μας και με το καλο να τα υποδεχτουμε γερα και δυνατα!!:x

Είδατε φύλο;;;;;; είναι το πρώτο;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Μάντη είπε:

Είδατε εσείς φύλο;;;

Είδατε φύλο;;;;;; είναι το πρώτο;;;

Ναι αγοράκι μας είπαν στην αυχενική, και το επιβεβαιωσαμε κ πριν 1 βδομαδα πάλι. 

  • Μου αρέσει 1

BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 hours ago, Μάντη said:

Είδατε εσείς φύλο;;;

Είδατε φύλο;;;;;; είναι το πρώτο;;;

Καλημέρα! Ναι το πρωτο μας ειναι μετα απο εξωσωμ. Εμας είναι κοριτσάκι και τωρα ειμαστε σε αναμονη για τη β' επιπεδου με το καλο!  Εσείς έχετε κλείσει ραντεβου ή ακόμα είναι νωρίς? Τωρα οσο περνανε οι βδομαδες θα φανει και το φυλο πιο ευκολα.

 @anastella τι ωραια που θα χεις κι αγορακι τωρα μετα τα 2 κοριτσακια!! Με το καλο για ολες κοριτσια!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Melina80 είπε:

Καλημέρα! Ναι το πρωτο μας ειναι μετα απο εξωσωμ. Εμας είναι κοριτσάκι και τωρα ειμαστε σε αναμονη για τη β' επιπεδου με το καλο!  Εσείς έχετε κλείσει ραντεβου ή ακόμα είναι νωρίς? Τωρα οσο περνανε οι βδομαδες θα φανει και το φυλο πιο ευκολα.

 @anastella τι ωραια που θα χεις κι αγορακι τωρα μετα τα 2 κοριτσακια!! Με το καλο για ολες κοριτσια!!:wub:

Με το καλοοοο!!! Λογικά ναι θα φανεί στο επόμενο ραντεβού! Β όχι ακόμα είναι νωρίς δεν έκλεισα!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα! Ευχομαι σε ολες μας ηρεμες κι ανεφελες εγκυμοσυνες και να πανε ολα καλα! Κοριτσια εμβολιο κοβιντ εχει κανει καμια απο την ομαδα εδω? Εκλεισα ραντεβου για τον επομενο μηνα και θα ηθελα να δω τι λενε κι οι υπολοιποι γιατροι εκτος απο τον δικο μου που ειναι πολυ θετικος εξ αρχης στο να παω να το κανω, απλα εγω ψιλοαγχωνομαι και το αφησα για πιο αργα στην κυηση για μεγαλυτερη σιγουρια. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Melina80 είπε:

Κατάλαβα! Ευχομαι σε ολες μας ηρεμες κι ανεφελες εγκυμοσυνες και να πανε ολα καλα! Κοριτσια εμβολιο κοβιντ εχει κανει καμια απο την ομαδα εδω? Εκλεισα ραντεβου για τον επομενο μηνα και θα ηθελα να δω τι λενε κι οι υπολοιποι γιατροι εκτος απο τον δικο μου που ειναι πολυ θετικος εξ αρχης στο να παω να το κανω, απλα εγω ψιλοαγχωνομαι και το αφησα για πιο αργα στην κυηση για μεγαλυτερη σιγουρια. 

Εγω εχω κανει κ τη δεύτερη δοση, απο αρχες Αυγούστου. Κ μενα ο γιατρος μου πολυ θετικος στο να το κάνω.. 

  • Μου αρέσει 1

BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Melina80 είπε:

Κατάλαβα! Ευχομαι σε ολες μας ηρεμες κι ανεφελες εγκυμοσυνες και να πανε ολα καλα! Κοριτσια εμβολιο κοβιντ εχει κανει καμια απο την ομαδα εδω? Εκλεισα ραντεβου για τον επομενο μηνα και θα ηθελα να δω τι λενε κι οι υπολοιποι γιατροι εκτος απο τον δικο μου που ειναι πολυ θετικος εξ αρχης στο να παω να το κανω, απλα εγω ψιλοαγχωνομαι και το αφησα για πιο αργα στην κυηση για μεγαλυτερη σιγουρια. 

Εμένα απλά μου ανέφερε τη λένε οι συστάσεις... Δεν θα το κανω φοβάμαι πολύ... Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να μην έχω επαφές...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
22 ώρες πρίν, anastella είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Πως είστε; εγω καλά, περιμένω να περάσουν οι μερες να κανω την β επιπέδου. 

Που ειναι οι μανούλες Φεβρουαρίου;; :)

Καλησπέρα!!!! 25 Οκτωβρίου πρώτα ο Θεός έχω εγώ β επιπέδου!!!! Ελπίζω να είναι ο καλά... Ανυπομονώ να αρχίσω ετοιμασίες!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα μανουλες Φεβρουαριου!! Τι κανετε? Εχω τρεχαματα με δουλεια και προσπαθουμε να οργανωσουμε λιγο κ τους χωρους του σπιτιου τελευταια και εχω καιρο να μπω στο φορουμ κοριτσια....Ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εμεις καναμε τη β' επιπ. Δοξα τω Θεω ολα καλα και προχωραμε με αισιοδοξια και πιστη! :) Σημερα εχω και πρωτη δοση εμβολιου κι εχω λιγο αγωνια....πιστευω να πανε ολα καλα! Θα σας πω εμπειρια απο τις επομενες μερες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...