Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Martinaa είπε:

Εγώ δεν παίρνω καν μαγνήσιο… θα ρωτήσω τον γιατρό μου την άλλη βδομάδα που θα πάω! Υπομονή με λίγα λόγια όλα είναι στο πρόγραμμα 

Ναι βέβαια αν δν.πινεις κ λαϊκού χρειάζεται για κάτι τέτοια πονακια!έτσι όπως τα λες όλα στο.προγραμμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια και εύχομαι σε όλες με το καλό! Πετάχτηκα από τις μανούλες Σεπτεμβρίου! Είμαι στην 22η εβδομάδα και εδώ και 2 μέρες παρατήρησα πως είναι πρησμένα τα πόδια μου .. κόκκινα και με τσούζουν ... εσείς πότε το πάθατε; Διότι διάβασα στο Ίντερνετ κάτι πράγματα για προεκλαμψία και αγχώθηκα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Mairiv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εύχομαι σε όλες με το καλό! Πετάχτηκα από τις μανούλες Σεπτεμβρίου! Είμαι στην 22η εβδομάδα και εδώ και 2 μέρες παρατήρησα πως είναι πρησμένα τα πόδια μου .. κόκκινα και με τσούζουν ... εσείς πότε το πάθατε; Διότι διάβασα στο Ίντερνετ κάτι πράγματα για προεκλαμψία και αγχώθηκα 

Εγω ακομα δεν εχω πρηστει και είμαι σε διδυμη κυηση, δεν μιλας καλυτερα με τον γιατρο σου? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Didimaki13 είπε:

Εγω ακομα δεν εχω πρηστει και είμαι σε διδυμη κυηση, δεν μιλας καλυτερα με τον γιατρο σου? 

Δευτέρα πάω στο γιατρό όποτε θα του το πω τότε ! Ίσως φταίει το ότι περπάτησα κανα τρίωρο με παντόφλες δίπατες στα μαγαζιά σήμερα .. μόλις γύρισα σπίτι κ τα έβαλα σε νερό άμεσως ξεπρηστηκν! Εσείς κορίτσια το παπούτσια φοράτε ; Παντόφλες η αθλητικά ; 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!! 

Χάθηκα λίγο αλλά σας παρακολουθώ! Εμένα μετά το Πάσχα που κόλλησα κοβιντ μου βγήκε μια κούραση, μια αδυναμία... είμαι κομμάτια. Δε μπορώ να κάνω καμιά ετοιμασία, με το ζόρι μαγειρεύω. Ο γιατρός είπε ότι είναι από την αναιμία και την εγκυμοσύνη. Μου άλλαξε το σίδερο και μου είπε ότι θα πάρω τα πάνω μου. 7 μέρες παιρνω ομαλιν, καλύτερα δεν έγινα. Και η ψυχολογία μου δεν είναι στα καλύτερά της. 

Τι ωραία που κάνατε ομάδα στο  messenger!!

@iwanna24 σου στέλνω πώς είμαι στο fb αλλά παίζει να μη με βρεις. Οπότε στείλε μου κι εσύ πώς είσαι να σε βρω εγώ. 

Κορίτσια όλες είστε μοναδικές και υπέροχες για τόσους πολλούς και διαφορετικούς λόγους!!!!

Λίγο μας έμεινε. Ας το πάμε μέρα με τη μέρα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εύχομαι σε όλες με το καλό! Πετάχτηκα από τις μανούλες Σεπτεμβρίου! Είμαι στην 22η εβδομάδα και εδώ και 2 μέρες παρατήρησα πως είναι πρησμένα τα πόδια μου .. κόκκινα και με τσούζουν ... εσείς πότε το πάθατε; Διότι διάβασα στο Ίντερνετ κάτι πράγματα για προεκλαμψία και αγχώθηκα 

Καλημέρα κορίτσι μου και εμένα πρηστηκαν λίγο αλλά ούτε κόκκινα είναι ούτε τσούζουν! Καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και εμένα πρηστηκαν λίγο αλλά ούτε κόκκινα είναι ούτε τσούζουν! Καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου. 

Καλημέρα ! Ευτυχώς δεν είναι πλέον κόκκινα μόνο μετά το περπάτημα κοκκινίζουν κ μόλις ξαπλώνω ηρεμούν! Έχω ραντεβού την Τετάρτη όποτε θα του το πω τότε ναι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Mairiv είπε:

Δευτέρα πάω στο γιατρό όποτε θα του το πω τότε ! Ίσως φταίει το ότι περπάτησα κανα τρίωρο με παντόφλες δίπατες στα μαγαζιά σήμερα .. μόλις γύρισα σπίτι κ τα έβαλα σε νερό άμεσως ξεπρηστηκν! Εσείς κορίτσια το παπούτσια φοράτε ; Παντόφλες η αθλητικά ; 

Καλημέρα!ούτε εμένα στην πρώτη κυηση κ τώρα έχουν πρηστεί αλλά πιθανόν να το έπαθες απ' αυτό το λόγο!καλύτερα να φοράς φλατ τελείως κ.οχι τόσο περπάτημα!εγώ φοράω αθλητικά ακόμα γτ βγαίνω πιο πολύ απόγευμα κ δν ζεσταίνομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα! 

Σχετικά με την συνομιλία μας σε άλλα διαδικτυακά μέσα και επειδή πρόκειται για ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα που αφορούν αυτή την τόσο ιδιαίτερη περίοδο της ζωής μας, αποφασίσαμε πως θα συμμετάσχουν μόνον όσες κοπέλες είχαν διάδραση και εδώ. Φαντάζομαι πως αντιλαμβανόμαστε όλοι την λογική αυτή.

:) 

Θα τα λέμε κ εδώ. Φιλιά. 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! @VDaldεγώ δεν τον έχω ρωτήσει ακόμα ημερομηνία αλλά λογικά δεν θα μου πει από τώρα θα με αφήσει έτσι στο περίμενε!

Εντωμεταξυ η κόρη μου είναι 29 Ιουνίου οπότε δυσκολεύομαι να διαλέξω ημερομηνία και δεν θέλω να πέσουν κ την ίδια μέρα!! Θέλω το καθένα να έχει ξεχωριστά Γενέθλια!! 

Σε άλλα νέα Τετάρτη έχω γιατρό εγώ, από καούρες έχω ηρεμήσει με πιάνουν μόνο όταν πίνω τον αγαπημένο μου χυμό πορτοκάλι. Το σίδηρο το viofer παίρνω κ εγω δεν συνηθίζεται εντάξει απλά κλείνω τη μύτη και το παίρνω!! Με χυμό πορτοκάλι είναι καλύτερα κάπως παλεύεται! 

Από ψώνια σήμερα έκανα τα πρώτα εγώ, κορμάκια βασικά και κάλτσες γιατί από την κόρη μου εκτός από τα λευκά όλα τα άλλα ήταν κοριτσίστικα σχεδιακια. Τα υπόλοιπα κουβέρτες σεντόνια κλπ δεν με νοιάζει να είναι ροζ!! 

On 5/15/2022 at 12:18 AM, Mairiv said:

Δευτέρα πάω στο γιατρό όποτε θα του το πω τότε ! Ίσως φταίει το ότι περπάτησα κανα τρίωρο με παντόφλες δίπατες στα μαγαζιά σήμερα .. μόλις γύρισα σπίτι κ τα έβαλα σε νερό άμεσως ξεπρηστηκν! Εσείς κορίτσια το παπούτσια φοράτε ; Παντόφλες η αθλητικά ; 

Σίγουρα φταίει και ότι περπατήσες τόσες ώρες. Να φοράς γενικά άνετα παπούτσια. Εγώ είχα πάρει και με είχαν βολέψει πολύ κάτι σανδάλια τύπου birkenstock δεν ήταν όμως αυτή η εταιρεία είχαν μαλακό πάτο κάτω ελληνικής εταιρείας. 

Γενικά να είναι δερματινα και να μη σου πιέζουν το πόδι. Και στο περπάτημα να κάνεις μικρά διαλείμματα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2022 at 12:18 AM, Mairiv said:

Δευτέρα πάω στο γιατρό όποτε θα του το πω τότε ! Ίσως φταίει το ότι περπάτησα κανα τρίωρο με παντόφλες δίπατες στα μαγαζιά σήμερα .. μόλις γύρισα σπίτι κ τα έβαλα σε νερό άμεσως ξεπρηστηκν! Εσείς κορίτσια το παπούτσια φοράτε ; Παντόφλες η αθλητικά ; 

Αθλητικά και τα τύπου bickerstock κι εγώ, παντοφλε, να μπαινοβγαινουν εύκολα. Στην εγκυμοσύνη είναι σημαντικό να φοράς ανατομικό παπούτσι, αλλά και γενικότερα, είναι η μόνη αγορά στην οποία επενδυω χρήματα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ele1 said:

Κορίτσια ποσο συχνα πρέπει να νοιώθουμε το μωρο?

Να μετράς 10 κινήσεις σε διάστημα 1 ώρας το πρωί και το βράδυ. Κάθε μωρό όμως διαφέρει. Σε περίπτωση που διαπιστώσεις πλήρη ακινησία για μια ας πούμε μέρα, τηλ στον γιατρό σου. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...