Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Κυστική ίνωση


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα  είχε βγεί κάποια θετική στην κυστική ίνωση? Εγώ ένα γονίδιο μου είπε και πρέπει να κάνει κ ο άντρας μου έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ .. έχει καμία ανάλογη εμπειρία?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και χρόνια πολλά,  εγώ έχω βγει θετική στην κυστικη ινωση. Πέρυσι που ήμουν έγκυος βρέθηκα θετική, με αποτέλεσμα να είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη μέχρι να βγει το αποτέλεσμα του συζύγου ο οποίος τελικά ήταν αρνητικός. Θα σου πω αυτό που μου έλεγαν και εμένα και τελικά είχαν δίκιο είναι πολύ πολύ σπάνιο να είναι και οι φορείς, ακόμα όμως και στην χειρότερη των περιπτώσεων (που δύσκολα συμβαίνει) οι πιθανότητες να είναι άρρωστο το μωρό σου είναι 25%.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Νανα82 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά,  εγώ έχω βγει θετική στην κυστικη ινωση. Πέρυσι που ήμουν έγκυος βρέθηκα θετική, με αποτέλεσμα να είμαι πάρα πολύ στεναχωρημενη μέχρι να βγει το αποτέλεσμα του συζύγου ο οποίος τελικά ήταν αρνητικός. Θα σου πω αυτό που μου έλεγαν και εμένα και τελικά είχαν δίκιο είναι πολύ πολύ σπάνιο να είναι και οι φορείς, ακόμα όμως και στην χειρότερη των περιπτώσεων (που δύσκολα συμβαίνει) οι πιθανότητες να είναι άρρωστο το μωρό σου είναι 25%.

Σε περίπτωση που βγει θετικός ο άντρας μου θα πρέπει να κάνω αμνυοπαρακεντηση έτσι? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Νανα82 είπε:

Ναι, αλλά είναι πολύ δύσκολο. 

Μακάρι κορίτσι μου να βγεί αρνητικός γτ είχα μια αποκόλληση που πεδευομαι μια βδομάδα τώρα κ τώρα μαθαίνω αυτό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , Αλεξάνδρα.... είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να βγεί αρνητικός γτ είχα μια αποκόλληση που πεδευομαι μια βδομάδα τώρα κ τώρα μαθαίνω αυτό 

Κάπως ετσι είχε γίνει και σε εμένα, είχα αποκολλησεις, αίματα και μετά είχε έρθει αυτό. Προσπάθησε  να είσαι όσο το δυνατόν πιο ηρεμεί και θετική και όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κι εγώ το ίδιο. Βγήκα θετική και τώρα περιμένουμε τα αποτελέσματα του άντρα μου... @Αλεξάνδρα.... βγήκαν τα δικά σας;;; όντως λένε πως είναι πολύ σπάνιο αλλά έχω αγχωθεί πολύ... σε ποια εβδομάδα είσαι;

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2022 at 8:46 ΜΜ, K@trina είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ το ίδιο. Βγήκα θετική και τώρα περιμένουμε τα αποτελέσματα του άντρα μου... @Αλεξάνδρα.... βγήκαν τα δικά σας;;; όντως λένε πως είναι πολύ σπάνιο αλλά έχω αγχωθεί πολύ... σε ποια εβδομάδα είσαι;

Είμαι στην 11 βδομάδα και περιμένω τα αποτελέσματα του άντρα μου γιατί σε μένα βρέθηκε ένα γονίδιο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...