Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Αυγούστου 2022 ❤️


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vlal είπε:

Κορίτσια έχω σήμερα αυχενική και έχω αγχωθει ξαφνικά!!!!

ΝΑ είσαι ήρεμη και χαλαρή. Όλα θα πάνε καλά, μόνο θετικές σκέψεις να κάνεις. Εγώ στις 4 Φεβρουαρίου. Ενημέρωσε μας αν θέλεις μόλις επιστρέψεις σχετικα με τη διαδικασία αυτής της εξέτασης. Νομίζω είσαι η 1η στην ομάδα που πας. Να πας με χαμόγελο κ ηρεμία, όλα καλά θα πάνε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Κορίτσια έχω σήμερα αυχενική και έχω αγχωθει ξαφνικά!!!!

Καλημερα! Ολα θα πανε πολυ καλα! Να πας ηρεμη και με πιστη στο μωρακι σου! Στειλε μας να μας πεις. 

10 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Κοίταξα κ εγώ το χαρτί με τις οδηγίες κ έλεγε ότι επιτρέπεται κ πήρα ένα γτ μου έχει ταράξει τα φωτα σήμερα… έφαγα λίγη σαλάτα μαρούλι κ ένα καλαμάκι χοιρινό νωρίτερα κ τα έβγαλα κ αυτά… είχα κάτι μέρες ρεπό από εμετούς Κτλ κ είπε να μου αλλάξει τα φωτα σήμερα 

Εφαγα ψαροσουπα το μεσημερι κ 1 τυροπιτακι της μαμας μου. Τι το θελα... υπεφερα ολη την υπολοιπη μερα με καουρες. Ελπιζω πραγματικα καποια στιγμη να βελτιωθει αυτο το θεμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Vlal είπε:

Τελικά θα πάω την Πέμπτη στις 12 μισή λόγω του καιρού....

Αυτό θα είναι και ιστορία που θα λες στο παιδί όταν μεγαλώσει! «Την χρόνια που γεννήθηκες είχαμε χιόνια μέχρι στην παραλία» :D

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν και εγώ πριν!!!! εντωμεταξυ εγώ έχω καταγωγή από την Μεσσηνία και η ξαδέρφη μένει στην Καλαμάτα και έχει σκάσει γιατί Μ λέει εσείς εκεί χιόνια και εμείς εδώ παραλία για καφέ με το παιδί ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Vlal είπε:

Το σκεφτόμουν και εγώ πριν!!!! εντωμεταξυ εγώ έχω καταγωγή από την Μεσσηνία και η ξαδέρφη μένει στην Καλαμάτα και έχει σκάσει γιατί Μ λέει εσείς εκεί χιόνια και εμείς εδώ παραλία για καφέ με το παιδί ....

Κ εμείς στη Θεσσαλονίκη μόνο κρύο τρώμε και χιόνι τίποτα. Ήλιο είχε σήμερα αλλά πολύ χαμηλή θερμοκρασία. Απολαύστε το χιόνι εσείς τυχερές. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός τηλέφωνο..κ μου είπε ότι μίλησε με λοιμωξιολόγο κ του είπε ότι ήρθα σε επαφή με τον ιό κοξάκι.. του είπε ότι δεν θα κάνουμε προς το παρόν κάτι απλά στην αυχενική θα προσέξουμε και θα επιμείνουμε στην εξέταση του εγκεφάλου και της καρδιάς γιατί εκεί κάνει ζημιά ο ιός αν έκανε ζημιά κ πως είναι καλό οτι εγώ δεν έχω κάποιο σύμπτωμα τώρα...θα τρελαθώ!!!! δηλαδή μέχρι την αυχενική θα είμαι στην αβεβαιότητα?

Κ αν φανεί κάτι κακό?τι γίνεται τότε?

Απλά θέλω να βάλω τα κλάματα.

Έχει πάθει καμία σας κάτι τέτοιο με τον ιό κοξάκι?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός τηλέφωνο..κ μου είπε ότι μίλησε με λοιμωξιολόγο κ του είπε ότι ήρθα σε επαφή με τον ιό κοξάκι.. του είπε ότι δεν θα κάνουμε προς το παρόν κάτι απλά στην αυχενική θα προσέξουμε και θα επιμείνουμε στην εξέταση του εγκεφάλου και της καρδιάς γιατί εκεί κάνει ζημιά ο ιός αν έκανε ζημιά κ πως είναι καλό οτι εγώ δεν έχω κάποιο σύμπτωμα τώρα...θα τρελαθώ!!!! δηλαδή μέχρι την αυχενική θα είμαι στην αβεβαιότητα?

Κ αν φανεί κάτι κακό?τι γίνεται τότε?

Απλά θέλω να βάλω τα κλάματα.

Έχει πάθει καμία σας κάτι τέτοιο με τον ιό κοξάκι?

 

Εμένα είναι η πρώτη ομαλή οπότε δεν ξέρω!!!!πάντως να ξέρεις αφού δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς ηρέμησε..εγώ είχα πάθει εμμονή εμμονή με τον κοβιντ.....θα Μ πεις καμία σχέση αλλά θέλω να σ πω ότι δεν μπορείς να επιβαρύνεις κι άλλο την κατάσταση.....ξέρω πόσο δύσκολο είναι ...πίστεψέ με εγώ έχασα δύο εγκυμοσύνες στην όγδοη εβδομάδα και την τελευταία τον Μάρτιο που μας πέρασε ,ξύπνησα με αίματα και έτρεχαν κομμάτια......ας μην συνεχίσω αντιλαμβάνεσαι......απλά θέλω να σ πω αφού δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς ηρέμησε και ότι βρέξει ας κατεβάσει......ποτέ έχεις αυχενική;;;;και επίσης ειδικά σίγουρη ότι έχεις κόλλησει;;;;εδώ ρε φίλε στο κοβιντ που έλεγαν όλοι κολλάει με το κιχ, εγω έχω πάρα πολλούς που δεν πρόσεχαν και ήταν στο ίδιο σπίτι και δεν κόλλησαν!!!!!!ξέρω πως δεν είναι εύκολο αλλά χαλάρωσε..... Σκέψου ότι υπάρχουν άλλοι που κάνει τι ωραία τι καλά στην αυχενική χωρίς να έχουν καν στο μυαλό του τπτ και τρώνε μια κατραπακια....και αν σε βοηθάει εγώ έχω την Πέμπτη αυχενική και τρέμω δεν θέλω να πάω φοβάμαι.... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Melody90 said:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός τηλέφωνο..κ μου είπε ότι μίλησε με λοιμωξιολόγο κ του είπε ότι ήρθα σε επαφή με τον ιό κοξάκι.. του είπε ότι δεν θα κάνουμε προς το παρόν κάτι απλά στην αυχενική θα προσέξουμε και θα επιμείνουμε στην εξέταση του εγκεφάλου και της καρδιάς γιατί εκεί κάνει ζημιά ο ιός αν έκανε ζημιά κ πως είναι καλό οτι εγώ δεν έχω κάποιο σύμπτωμα τώρα...θα τρελαθώ!!!! δηλαδή μέχρι την αυχενική θα είμαι στην αβεβαιότητα?

Κ αν φανεί κάτι κακό?τι γίνεται τότε?

Απλά θέλω να βάλω τα κλάματα.

Έχει πάθει καμία σας κάτι τέτοιο με τον ιό κοξάκι?

 

Μπορεί να μην το κόλλησες καν! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός τηλέφωνο..κ μου είπε ότι μίλησε με λοιμωξιολόγο κ του είπε ότι ήρθα σε επαφή με τον ιό κοξάκι.. του είπε ότι δεν θα κάνουμε προς το παρόν κάτι απλά στην αυχενική θα προσέξουμε και θα επιμείνουμε στην εξέταση του εγκεφάλου και της καρδιάς γιατί εκεί κάνει ζημιά ο ιός αν έκανε ζημιά κ πως είναι καλό οτι εγώ δεν έχω κάποιο σύμπτωμα τώρα...θα τρελαθώ!!!! δηλαδή μέχρι την αυχενική θα είμαι στην αβεβαιότητα?

Κ αν φανεί κάτι κακό?τι γίνεται τότε?

Απλά θέλω να βάλω τα κλάματα.

Έχει πάθει καμία σας κάτι τέτοιο με τον ιό κοξάκι?

 

Ούτε εγώ έχω εμπειρία από αυτόν τον ιό, ωστοσο να κάνεις υπομονή μέχρι την αυχενική. Πότε είναι; Δεν περνάει κάτι άλλο από το χέρι σου τώρα. Να πιστέψεις στο έμβρυο σου ότι θα είναι δυνατό και υγείες. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, electra2021 είπε:

Μπορεί να μην το κόλλησες καν! 

Μου πέρασε από το μυαλό... είναι εξαιρετικά μεταδοτικός όμως..νομίζω λίγο δύσκολο όλη μέρα με τα μικρά μαζί αγκαλιά, μύξες, πάνες...

πρίν από 27 λεπτά , Mermer είπε:

Ούτε εγώ έχω εμπειρία από αυτόν τον ιό, ωστοσο να κάνεις υπομονή μέχρι την αυχενική. Πότε είναι; Δεν περνάει κάτι άλλο από το χέρι σου τώρα. Να πιστέψεις στο έμβρυο σου ότι θα είναι δυνατό και υγείες. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. 

Αυχενική αρχές Μαρτίου ακριβώς δεν ξέρω ακόμα.. μέχρι τότε το σταυρό μου!!!Σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Melody90 είπε:

Μου πέρασε από το μυαλό... είναι εξαιρετικά μεταδοτικός όμως..νομίζω λίγο δύσκολο όλη μέρα με τα μικρά μαζί αγκαλιά, μύξες, πάνες...

Αυχενική αρχές Μαρτίου ακριβώς δεν ξέρω ακόμα.. μέχρι τότε το σταυρό μου!!!Σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!

Γλυκούλα μου!!!οπότε νιώθεις πολύ αγχωμενη να στέλνεις.......βοηθάμε η μία την άλλη!!!!!όλα θα πάνε καλά.....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...