Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      On 4/5/2024 at 3:47 ΜΜ, Angot είπε:

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

Μανουλες Αυγούστου 2022 ❤️


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Mermer είπε:

Εγώ έχω την Παρασκευή αυχενική κ με αγχώνει λίγο και εμένα. Όλα καλά θα πάνε όμως να είστε αισιόδοξες. Εγώ πήρα 2 κιλά ως τώρα κ είμαι σχεδόν στη 12η εβδομάδα. Τελευταία δεν προσέχω και πολύ. Οι εξετάσεις μου βγήκαν καλές αλλά έχω χαμηλό αιματοκρίτη πάλι. Έχει καμία από εσάς βαμμένα μαλλιά; τι σας είπε ο γιατρός σας γι αυτό το θέμα; 

Μαζί έχουμε αυχενική την Παρασκευή! Καλη μας επιτυχία!

Εγω είμαι σε μαύρο χάλι με το μαλλί. Ρώτησα τον γιατρό και μου είπα κοφτά «μετά την αυχενική θα δούμε». Δραμα, βάζω σπρέι για να κυκλοφορήσω και να είναι κάπως ανεκτή η κατάσταση. 

Ευτυχώς με τα χιόνια έβγαινα με σκούφο έξω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , Mermer είπε:

Εγώ έχω την Παρασκευή αυχενική κ με αγχώνει λίγο και εμένα. Όλα καλά θα πάνε όμως να είστε αισιόδοξες. Εγώ πήρα 2 κιλά ως τώρα κ είμαι σχεδόν στη 12η εβδομάδα. Τελευταία δεν προσέχω και πολύ. Οι εξετάσεις μου βγήκαν καλές αλλά έχω χαμηλό αιματοκρίτη πάλι. Έχει καμία από εσάς βαμμένα μαλλιά; τι σας είπε ο γιατρός σας γι αυτό το θέμα; 

Εγω εχω βαμμενα μαλλια και μαλιστα χαλκινα. Μου ειχε πει μεχρι να κλεισω τρίτο μηνα να μη βαψω ουτε μαλλια, ουτε νυχια. Κυκλοφορω με κορδελες, τιρμπανια, σκουφια κλπ. Μετα τον τριτο μηνα δεν εχει θεμα.

Με το καλο η αυχενικη σου!!! Να μας ενημερωσεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Konisn είπε:

Εγω εχω βαμμενα μαλλια και μαλιστα χαλκινα. Μου ειχε πει μεχρι να κλεισω τρίτο μηνα να μη βαψω ουτε μαλλια, ουτε νυχια. Κυκλοφορω με κορδελες, τιρμπανια, σκουφια κλπ. Μετα τον τριτο μηνα δεν εχει θεμα.

Με το καλο η αυχενικη σου!!! Να μας ενημερωσεις....

@Dream85  εγώ σκέφτομαι να τα κόψω καρέ κοντό. Εγώ τα έχω κόκκινα και έχει βγει η η ρίζα μαύρη κ οι άκρες γιναν χαλκινες.. Απελπισία.. Έχω διαβάσει κ εγω ότι μετά το 1ο τρίμηνο είναι οκ να τα βάψεις αλλά καπως είμαι διστακτική εγώ. Κρέμες για ραγάδες ξεκινήσατε; Επίσης έχω και ακμή στο πρόσωπο εγώ ρε παιδιά.. Ολο σπυράκια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mermer είπε:

@Dream85  εγώ σκέφτομαι να τα κόψω καρέ κοντό. Εγώ τα έχω κόκκινα και έχει βγει η η ρίζα μαύρη κ οι άκρες γιναν χαλκινες.. Απελπισία.. Έχω διαβάσει κ εγω ότι μετά το 1ο τρίμηνο είναι οκ να τα βάψεις αλλά καπως είμαι διστακτική εγώ. Κρέμες για ραγάδες ξεκινήσατε; Επίσης έχω και ακμή στο πρόσωπο εγώ ρε παιδιά.. Ολο σπυράκια. 

Τα εχω καρε τα μαλλια μου. Δυστυχως τα περισσοτερα μαλλια μου ειναι λευκα οποτε αναγκαστικα θα τα βαψω. Απλα ο κομμωτης μου χρησιμοποιει βαφη χωρις αμμωνια.

Ξεκινησα κρεμα για ραγαδες γιατι το στηθος πρηστηκε παρα πολυ κ αλλαξα νουμερο. Βαζω μια της frezyderm που επιτρεπεται κ στο πρωτο τριμηνο. 

Σπυρακια βγαζω κ γω. Οχι παρα πολλα. Παρατηρησα ομως πως οι δερματικες αλλεργιες που εχω φουντωσαν ξαφνικα. 

Μετα την αυχενικη θα παω στην δερματολογο μου και θα την ρωτησω και για τις ραγαδες και για τις αλλεργιες που εχω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Τη μια μερα δείχνω 2 κιλα πανω, την αλλη 2 κατω. Ο,τι να ναι δλδ....εγω θα υποθεσω πως δεν εχω παρει κιλα και ειναι ολα κατακρατησεις. Δεν εξηγειται το ανεβοκατεβασμα της ζυγαριας. Τις φρυγανιες εχω ταραξει...

Την αλλη Δευτερα εχω αυχενικη. Ποσο αγχοε εχω δε λεγεται ..

Θα πω ότι σε καταλαβαίνω και όλες δλδ που αγχωστε το πέρασα πριν μια βδομάδα....δεν θα πω τα κλασσικά γιατί ξέρω ότι δεν πιάνουν...θα πω όμως κάντε κάτι άλλο να ξεχαστειτε.....βόλτα διάβασμα για καφέ....θα δεις όλα θα είναι καλά και θα λες μετά τι βλακείες σκεφτόμουν..... 

4 ώρες πρίν, Mermer είπε:

Εγώ έχω την Παρασκευή αυχενική κ με αγχώνει λίγο και εμένα. Όλα καλά θα πάνε όμως να είστε αισιόδοξες. Εγώ πήρα 2 κιλά ως τώρα κ είμαι σχεδόν στη 12η εβδομάδα. Τελευταία δεν προσέχω και πολύ. Οι εξετάσεις μου βγήκαν καλές αλλά έχω χαμηλό αιματοκρίτη πάλι. Έχει καμία από εσάς βαμμένα μαλλιά; τι σας είπε ο γιατρός σας γι αυτό το θέμα; 

Γενικά τώρα για τα μαλλιά εγώ δεν τα βάφω και η μαμά Μ είναι κομμώτρια και γενικά έχω διαβάσει παααααρα πολύ για αυτά βαφές και Μάνο.....δεν κατέληξα πουθενά γιατί κανείς πουθενά δεν λέει κάνουν κακό με βεβαιότητα δλδ σχεδόν το αποκλείουν με ένα εξαιρετικά διπλωματικό τρόπο που σε αγχωνει γιατί ουσιαστικά αποποιουνται ευθυνών....ωστόσο όσες δεν έχετε άσπρα....μπορείτε να τα βάλετε ένα χρώμα κοντά στο φυσικό σας χωρίς να ακουμπήσετε την ρίζα αυτό σίγουρα δεν πειράζει πουθενά....πέρα από την μυρωδιά...αν δλδ έχετε θέμα με τις μυρωδιές δεν θεωρώ ότι είναι και ότι καλύτερο....τώρα όσες έχετε άσπρα και σας ενοχλεί καλύτερα να χρησιμοποιείτε μια Φανή χωρίς αμμωνία....κατά τη. Άποψη μου έτσι ...δεν παίρνω καμία στο λαιμό μου αλλά ούτε θα πω αυτό το κάντε υπομονή...εγώ θεωρώ ότι πρέπει να κάνουμε πράγματα αυτή την περίοδο που μας ανεβάζουν αν κοιταζεσαι στο καθρέφτη και νιώθεις χάλια θεωρώ ότι είναι πολύ χειρότερο ......ΞΑΝΑ ΛΕΩ....ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ 

3 ώρες πρίν, Mermer είπε:

@Dream85  εγώ σκέφτομαι να τα κόψω καρέ κοντό. Εγώ τα έχω κόκκινα και έχει βγει η η ρίζα μαύρη κ οι άκρες γιναν χαλκινες.. Απελπισία.. Έχω διαβάσει κ εγω ότι μετά το 1ο τρίμηνο είναι οκ να τα βάψεις αλλά καπως είμαι διστακτική εγώ. Κρέμες για ραγάδες ξεκινήσατε; Επίσης έχω και ακμή στο πρόσωπο εγώ ρε παιδιά.. Ολο σπυράκια. 

Τώρα όσον αφορά τις ραγαδες...εγώ προσωπικά βάζω από πολύ νωρίς οοοοοποτε το θυμάμαι λίγο boil που είχα διαβάσει ότι κάνει...έχω διαβάσει επίσης πολλά για τις ραγαδες άλλες λένε ότι πρέπει να ενυδατώνεις από την αρχή πριν αρχίσεις να κάνεις κοιλιά άλλες λένε ότι αν είναι να κάνεις ραγαδες θα κάνεις ότι και να βάλεις...   Τώρα δεν ξέρω...πάντως οπότε το θυμάμαι απλά εντδατωνω....και μιας και το είπα ας πάω να βάλω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Mermer εννοείται ξεκίνα αν θες. ειμαι στην 9η βδομαδα κ ήδη ξεκίνησα κρεμες κλπ. Δώσε ελαστικότητα στο δερμα πριν ανοίξει γιατι μετά δεν έχει τόσο νόημα αν βγουν οι ραγάδες. Εγω βάζω το λάδι bio-Oil και εχω και τη κρέμα της Frezyderm “stretch marks prevention”.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Τη μια μερα δείχνω 2 κιλα πανω, την αλλη 2 κατω. Ο,τι να ναι δλδ....εγω θα υποθεσω πως δεν εχω παρει κιλα και ειναι ολα κατακρατησεις. Δεν εξηγειται το ανεβοκατεβασμα της ζυγαριας. Τις φρυγανιες εχω ταραξει...

Την αλλη Δευτερα εχω αυχενικη. Ποσο αγχοε εχω δε λεγεται ..

Κ εγώ έχω 10 του μήνα αλλά ακόμα δεν με έχει πιάσει άγχος… μια αγωνία έχω γτ έχουν περάσει μέρες που τα είδα κ δεν ξερω αν είναι καλά.. αν προχωράνε.. ξέρεις.. 

5 ώρες πρίν, Mermer είπε:

Εγώ έχω την Παρασκευή αυχενική κ με αγχώνει λίγο και εμένα. Όλα καλά θα πάνε όμως να είστε αισιόδοξες. Εγώ πήρα 2 κιλά ως τώρα κ είμαι σχεδόν στη 12η εβδομάδα. Τελευταία δεν προσέχω και πολύ. Οι εξετάσεις μου βγήκαν καλές αλλά έχω χαμηλό αιματοκρίτη πάλι. Έχει καμία από εσάς βαμμένα μαλλιά; τι σας είπε ο γιατρός σας γι αυτό το θέμα; 

εγω τα έβαφα μια στο τόσο..όχι πολύ συχνά κ συστηματικά δλδ… κυρίως γτ έχω άσπρες δεξιά αριστερά στους κροτάφους κ όταν αρχίζουν κ φαίνονται μου τη δίνουν… ο δικος μου μου είπε μόνο βαφή του Κορρέ αν θέλω να βάλω. Τελευταία φορά τα έβαψα 2-3 μέρες πριν την εμβρυομεταφορα… αν παραγίνει το κακό θα πάρω μια του Κορρέ κοντά στο φυσικό μου να καλυψω τα άσπρα. 

4 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Τα εχω καρε τα μαλλια μου. Δυστυχως τα περισσοτερα μαλλια μου ειναι λευκα οποτε αναγκαστικα θα τα βαψω. Απλα ο κομμωτης μου χρησιμοποιει βαφη χωρις αμμωνια.

Ξεκινησα κρεμα για ραγαδες γιατι το στηθος πρηστηκε παρα πολυ κ αλλαξα νουμερο. Βαζω μια της frezyderm που επιτρεπεται κ στο πρωτο τριμηνο. 

Σπυρακια βγαζω κ γω. Οχι παρα πολλα. Παρατηρησα ομως πως οι δερματικες αλλεργιες που εχω φουντωσαν ξαφνικα. 

Μετα την αυχενικη θα παω στην δερματολογο μου και θα την ρωτησω και για τις ραγαδες και για τις αλλεργιες που εχω.

Κ εγώ βγάζω κάτι σπυράκια… την 5η βδομάδα είχα βγάλει στον λαιμό όπως βγάζουν τα μωρά δρωτσιλα ένα πράγμα… μετά έφυγε… τώρα έχω βγάλει κάτι διάσπαρτα μικροσκοπικά στο ντεκολτέ… στο πρόσωπο την έχω γλυτωσει

κρεμες στην κοιλιά δεν έχω βάλει ακόμα.. να πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί καν να ξεκινήσω τόσο νωρίς 

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, MariaBisb είπε:

@Mermer εννοείται ξεκίνα αν θες. ειμαι στην 9η βδομαδα κ ήδη ξεκίνησα κρεμες κλπ. Δώσε ελαστικότητα στο δερμα πριν ανοίξει γιατι μετά δεν έχει τόσο νόημα αν βγουν οι ραγάδες. Εγω βάζω το λάδι bio-Oil και εχω και τη κρέμα της Frezyderm “stretch marks prevention”.

Πες μου λίγο το bio oil πόσο το αγόρασες; Της frezyderm την κρέμα την είδα στο φαρμακείο κ σκέφτομαι να την πάρω. 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Mermer είπε:

Πες μου λίγο το bio oil πόσο το αγόρασες; Της frezyderm την κρέμα την είδα στο φαρμακείο κ σκέφτομαι να την πάρω. 

Καλημέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω. Ποσών ακριβώς εβδομαδων είστε και σε ποιους έχετε ανακοινώσει μέχρι στιγμής της εγκυμοσύνη σας; Είναι ένα θέμα που με απασχολεί. Ειδικά οι παλιότερες μαμάδες ας μας δώσουν τα φώτα τους. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Mermer είπε:

Καλημέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω. Ποσών ακριβώς εβδομαδων είστε και σε ποιους έχετε ανακοινώσει μέχρι στιγμής της εγκυμοσύνη σας; Είναι ένα θέμα που με απασχολεί. Ειδικά οι παλιότερες μαμάδες ας μας δώσουν τα φώτα τους. 

Καλημερα!!!! Είμαι στην 12η βδομαδα. Το ξερει η μητέρα μου, οι γονείς και τα αδέρφια του συζύγου μου (το μάθανε στην 7η βδομάδα), ο κολλητός του και 3 κολλητές μου. Μετά την αυχενική θα το πούμε κ σε μερικούς ακόμα, αλλα έχω ξεκαθαρίσει σε όλους πως μέχρι να φανεί η κοιλίτσα μου δε θα ήθελα να το ξέρει όλο το σόι και κόσμος με τους οποίους δεν έχουμε στενές επαφές.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mermer είπε:

Καλημέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω. Ποσών ακριβώς εβδομαδων είστε και σε ποιους έχετε ανακοινώσει μέχρι στιγμής της εγκυμοσύνη σας; Είναι ένα θέμα που με απασχολεί. Ειδικά οι παλιότερες μαμάδες ας μας δώσουν τα φώτα τους. 

Εγώ είμαι 13 και γενικά και σε φίλους κολλητούς άργησα και δεν ήθελα να το λέω...σε συγγενείς το είπα λίγο πριν την αυχενική.....αλλά ακόμα δεν νιώθω άνετα......δλδ αν μπορούσα να μην το πω ποτέ απλά να το καταλάβουν με κοιλιά θα το έκανα...γενικά εγώ δεν ήθελα ούτε στους γονείς μας αλλά ο σύζυγος έκανε σαν υστερικός με το τσιγάρο και το κατάλαβαν αμέσως...συν ότι δεν με άφηνε να κάνω δουλειές και τις έκανε αυτός ΧΑΛΙΑ  οπότε έπρεπε να το πω στην μαμά μου να έρθει να καθαρίσει!!!

( και για την ακρίβεια σε συγγενείς τύπου αδέρφια του μπαμπά μαμάς που με βλέπουν συχνά και δεν το ανακοίνωνα εγώ αν ήθελε ο σύζυγός να το έλεγε κομπλέ εγώ δεν νιώθω άνετα να το λέω)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Vlal είπε:

Εγώ είμαι 13 και γενικά και σε φίλους κολλητούς άργησα και δεν ήθελα να το λέω...σε συγγενείς το είπα λίγο πριν την αυχενική.....αλλά ακόμα δεν νιώθω άνετα......δλδ αν μπορούσα να μην το πω ποτέ απλά να το καταλάβουν με κοιλιά θα το έκανα...γενικά εγώ δεν ήθελα ούτε στους γονείς μας αλλά ο σύζυγος έκανε σαν υστερικός με το τσιγάρο και το κατάλαβαν αμέσως...συν ότι δεν με άφηνε να κάνω δουλειές και τις έκανε αυτός ΧΑΛΙΑ  οπότε έπρεπε να το πω στην μαμά μου να έρθει να καθαρίσει!!!

( και για την ακρίβεια σε συγγενείς τύπου αδέρφια του μπαμπά μαμάς που με βλέπουν συχνά και δεν το ανακοίνωνα εγώ αν ήθελε ο σύζυγός να το έλεγε κομπλέ εγώ δεν νιώθω άνετα να το λέω)

Εγω είμαι 11εβδομαδων και 3 ημερών. Το ξέρουν μόνο οι κοντινοί μας άνθρωποι και η στενή οικογένεια. Απλώς στη δουλειά μου έχουν αρχίσει και το υποψιάζονται κάποιοι αλλά προς το παρών δεν θέλω το πω. Σκοπεύω να περιμένω να κάνω την αυχενική την Παρασκευή και να το πω όταν αρχίσει και φαίνεται πια, την 14η εβδομάδα ίσως, στο περίπου. 

Link to comment
Share on other sites

@Mermer δεν θυμαμαι καθολου. Το είχα παρει το καλοκαιρι στη προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αυτό που μπορώ να σου πω σίγουρα είναι να τα παρεις online απο skroutz γιατί έχουν αρκετά μεγάλη διαφορά στη τιμή. Κ κανε εγγραφή σε 2-3 ονλινε φαρμακεια κ παρακολούθα κάθε φορά τι εκπτώσεις κανουν κ επέλεγε τη καλύτερη. 
Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, τη πρώτη φορά επειδή έχεις μεγαλύτερη άγνοια κινδύνου το ανακοινώνεις νωρίτερα απ όσο πιστευα  οτι πρέπει. Μετά έπαθα αυτό που επαθα κ η μαμά μ που δεν κρατήθηκε και το χε πει σε ολο το χωριό έπρεπε να πει οτι το εχασα. Τώρα τη δεύτερη φορα, το ανακοίνωσα σε πολυ πολύ πολύ κοντινά μ άτομα που ξέρω ότι δε θα το πουν στην 9η εβδομαδα (ειμαι 10η τωρα) κ στους γονεις, αλλά δεν τολμούν να το πουν πουθενά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mermer said:

Καλημέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω. Ποσών ακριβώς εβδομαδων είστε και σε ποιους έχετε ανακοινώσει μέχρι στιγμής της εγκυμοσύνη σας; Είναι ένα θέμα που με απασχολεί. Ειδικά οι παλιότερες μαμάδες ας μας δώσουν τα φώτα τους. 

Είναι καθαρά θέμα πως νιώθεις, δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Στο πρώτο μου παιδί το είπα γύρω στην 9η εβδομάδα, μετά που ακούσαμε καρδιά. Στη δεύτερη εγκυμοσύνη που παλινδρομησε το είχα πει από την αρχή σε όλους, δεν με ένοιαζε. Ούτε με πείραξε να πω σε όλους ότι έχασα το μωρό, ακόμα και σε αυτούς που δεν ήξεραν ότι είμαι έγκυος, δεν το θεωρώ ταμπού, ίσα ίσα. Στην τωρινή μου εγκυμοσύνη το έχω πει σε στενούς φίλους και γονείς, και στη δουλειά μου για να μπορώ να έχω ευελιξία στο ωράριο και να δουλεύω από το σπίτι αν δεν νιώθω καλά, κατά τα άλλα περιμένω την αυχενικη τη Δευτέρα και τα αποτελέσματα της εξέτασης αίματος για να δω ότι το μωρό είναι υγιές πριν το πιστέψω κι εγώ ή ίδια... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mermer είπε:

Καλημέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω. Ποσών ακριβώς εβδομαδων είστε και σε ποιους έχετε ανακοινώσει μέχρι στιγμής της εγκυμοσύνη σας; Είναι ένα θέμα που με απασχολεί. Ειδικά οι παλιότερες μαμάδες ας μας δώσουν τα φώτα τους. 

Κ εγώ την αυχενική περιμένω για να το πούμε. Τώρα το ξέρουν οι γονείς μας, τα αδέρφια μας, δυο φίλες μου κ ένας φίλος του άντρα μου… όταν δούμε ότι είναι όλα καλά στην αυχενική θα το ανακοινώσουμε κ στους υπόλοιπους από τις παρέες μας, κουμπάρους, βαφτιστήρια κτλ..

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...