Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης


MelissaE

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια 

Θέλω απαντήσεις

Έχω καθυστέρηση 13 μέρες

Έχω πονοκεφάλους φουλλ δεν έχω κάνει τέστ!!!

Πρισμενο στήθος μια ναι μια όχι όλες αυτές τις μέρες.. πονακια χαμηλά και παγωμένα πόδια λες κ τα χω βάλει στην κατάψυξη!!!???

Επεξεργάστηκαν by MelissaE
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, MelissaE είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Θέλω απαντήσεις

Έχω καθυστέρηση 13 μέρες

Έχω πονοκεφάλους φουλλ δεν έχω κάνει τέστ!!!

Πρισμενο στήθος μια ναι μια όχι όλες αυτές τις μέρες.. πονακια χαμηλά και παγωμένα πόδια λες κ τα χω βάλει στην κατάψυξη!!!???

Καλημέρα...και??τεστ γιατί δεν έκανες καλέ...καθυστέρηση  13 μέρες...αντέ κάνε ένα..να μας πεις νέα.υπάρχει πιο δυνατό σύμπτωμα από την καθυστέρηση?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, MelissaE είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Θέλω απαντήσεις

Έχω καθυστέρηση 13 μέρες

Έχω πονοκεφάλους φουλλ δεν έχω κάνει τέστ!!!

Πρισμενο στήθος μια ναι μια όχι όλες αυτές τις μέρες.. πονακια χαμηλά και παγωμένα πόδια λες κ τα χω βάλει στην κατάψυξη!!!???

Καλημερα καλή μου κάνε τεστ και μην το αργείς και καθόλου!! Πρέπει να ξεκινήσεις φυλλικο για να αναπτυχθεί σωστά το νευρικό σύστημα του εμβρύου!!! Άμε να χαρούμε και να χαρείς!! Περιμένουμε.νεα σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Διέγραψα από την μνήμη μου όλα τα συμπτώματα που έγραψες και κράτησα μόνο το "καθυστέρηση 13 μέρες". 

Κάνε τεστ κορίτσι μου!! Καλα αποτελέσματα σου εύχομαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , MelissaE είπε:

Κορίτσια ακόμη δεν έχω κάνει τέστ έχω ανχωθει φουλλ.. 16 μέρα καθυστέρησης.. χτες κ σήμερα είχα λίγο ροζ αχνό τις πρωινές ώρες όμως..

Δεν έχω καταλάβει γιατί ακόμη δε κάνεις ένα τεστ?

Δε θες να μάθεις αν όντως είσαι εγκυουλα ή μήπως έχεις κάποιο ορμονικό πρόβλημα? Μην το αφήνεις άλλο.

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Δεν έχω καταλάβει γιατί ακόμη δε κάνεις ένα τεστ?

Δε θες να μάθεις αν όντως είσαι εγκυουλα ή μήπως έχεις κάποιο ορμονικό πρόβλημα? Μην το αφήνεις άλλο.

Ανχωνομαιιι παρά πολυυυ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelissaE είπε:

Ανχωνομαιιι παρά πολυυυ 

Μα κορίτσι μου είναι χειρότερο να το αφήνεις!!

Γιατί είτε είσαι έγκυος κ πρέπει να αρχίσεις κάποιες βιταμίνες για εσένα κ το μωράκι σου πχ φυλλικό οξύ,σίδηρο κτλ

Είτε δεν είσαι κ έχεις κάποιο ορμονικό πρόβλημα το οποίο θα πρέπει άμεσα να το δεις με τον γιατρό σου!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Μα κορίτσι μου είναι χειρότερο να το αφήνεις!!

Γιατί είτε είσαι έγκυος κ πρέπει να αρχίσεις κάποιες βιταμίνες για εσένα κ το μωράκι σου πχ φυλλικό οξύ,σίδηρο κτλ

Είτε δεν είσαι κ έχεις κάποιο ορμονικό πρόβλημα το οποίο θα πρέπει άμεσα να το δεις με τον γιατρό σου!

 

 

 

 

Αύριο θα κάνω ένα τέστ για να δούμε και μετά θα κλείσω κ σε γιατρό.. έχω κ ζαλάδες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , MelissaE είπε:

Αύριο θα κάνω ένα τέστ για να δούμε και μετά θα κλείσω κ σε γιατρό.. έχω κ ζαλάδες 

Κάνε το τεστ κ όλα θα πάνε καλά!!

Θα περιμένουμε νέα σου:)

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, MelissaE είπε:

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αυτές οι κρυαδες αν είμαι έγκυος είναι φυσιολογικές;; Γτ κρυώνω παρά πολύ,!!!

Η κάθε κοπέλα μπορεί να εμφανίσει διάφορα συμπτώματα. Εγώ τέτοιο σύμπτωμα δεν είχα αλλά αν είσαι έγκυος κ έχεις κρυαδες φυσιολογικό το βλέπω πάλι. Μην αγχώνεσαι.. Κάνε το τεστ για να ξέρεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις γυναίκες! Νέο μέλος και χρειάζομαι τα φώτα σας. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών,το αργοτερο 28. Είμαι ήδη στην 8η μέρα καθυστέρησης. Έκανα πριν τρεις ημέρες τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό. Έκανα άλλο ένα πριν δύο μέρες αρνητικό. Δεν χρησιμοποιούμε κάποια προφύλαξη πάρα μόνο μέθοδος τραβηγματος. Έχω πονακια εδώ και 2 εβδομάδες στην κοιλιά χαμηλά. Γουργουριζει συνέχεια η κοιλιά μου και αρκετά αέρια. Είχε πρηστεί το στήθος μου όπως όταν περιμένω περίοδο αλλά ενώ ξεπρηστηκε η περίοδος πουθενά ακόμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι τα πονακια κατά διαστήματα και γουργουρητο και σήμερα ξεκίνησαν και κάποια υγρά σαν αυτά πριν την περίοδο Αύριο θα πάω για χοριακη. Πείτε μου την γνώμη σας...! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georb είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις γυναίκες! Νέο μέλος και χρειάζομαι τα φώτα σας. Έχω σταθερό κύκλο 26 ημερών,το αργοτερο 28. Είμαι ήδη στην 8η μέρα καθυστέρησης. Έκανα πριν τρεις ημέρες τεστ το μεσημέρι βγήκε αρνητικό. Έκανα άλλο ένα πριν δύο μέρες αρνητικό. Δεν χρησιμοποιούμε κάποια προφύλαξη πάρα μόνο μέθοδος τραβηγματος. Έχω πονακια εδώ και 2 εβδομάδες στην κοιλιά χαμηλά. Γουργουριζει συνέχεια η κοιλιά μου και αρκετά αέρια. Είχε πρηστεί το στήθος μου όπως όταν περιμένω περίοδο αλλά ενώ ξεπρηστηκε η περίοδος πουθενά ακόμα. Το μόνο που έχει μείνει είναι τα πονακια κατά διαστήματα και γουργουρητο και σήμερα ξεκίνησαν και κάποια υγρά σαν αυτά πριν την περίοδο Αύριο θα πάω για χοριακη. Πείτε μου την γνώμη σας...! 

Καλησπέρα κορίτσι!!

Αν κ εύχομαι να έχεις πολυυυ καθυστερημένη σύλληψη κ να Φανει με τη χοριακη σου ,η λογική μου λέει πως με τόσες μέρες καθυστέρηση θα είχε δείξει κάποιο τεστ έστω μια αχνηηη γραμμουλα..

Είναι ο πρώτος μήνας που κάνετε ελεύθερα? Κάποιες γυναίκες παρατηρούν κάποια ανωμαλία στον κύκλο κατά τις πρώτες ελεύθερες επαφές..


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...