Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Γυναικολόγος στα Χανιά!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια, θα ήθελα παρακαλώ οποία γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον γυναικολόγο στα Χανιά ο οποίος να είναι ΆΝΘΡΩΠΟΣ,ήρεμος,έμπειρος και ΥΠΕΡ του φυσικού τοκετού σε μια φυσικά υγιή εγκυμοσύνη!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , LoveToBeMommy είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια, θα ήθελα παρακαλώ οποία γνωρίζει να μου προτείνει κάποιον γυναικολόγο στα Χανιά ο οποίος να είναι ΆΝΘΡΩΠΟΣ,ήρεμος,έμπειρος και ΥΠΕΡ του φυσικού τοκετού σε μια φυσικά υγιή εγκυμοσύνη!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στο νοσοκομείο είναι όλοι νομίζω υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά το γνωρίζω από φίλες μου.

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Στο νοσοκομείο είναι όλοι νομίζω υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά το γνωρίζω από φίλες μου.

 

Σας ευχαριστώ!!


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 1/31/2022 at 12:01 PM, LoveToBeMom said:

Σας ευχαριστώ!!

Κορίτσι, με το καλό! Ίσως απαντάω λίγο αργά, αλλά κ εγώ αναζητούσα πρόσφατα γυναικολόγο στα Χανιά, που έχω πολλά χρόνια να μείνω εδώ στα πάτρια εδάφη. Μία γνωστή μας παιδίατρος μου είπε πολύ καλά λόγια για τον κ. Στρατουδάκη, που είναι επιμελητής Α στο νοσοκομείο στα Χανιά. Κ πήγα με ραντεβού στα απογευματινά. Μου φάνηκε πολύ σαφής και προσιτός. Μου έλυσε όλες τις απορίες που είχα. Μου έδωσε και το κινητό του και το mail του και του έστειλα τις εξετάσεις που έκανα μετά και μου είπε μάλιστα και να κάνω και κάποια αγωγή γιατί είχα μύκητες. Μην φοβάσαι να πας στο νοσοκομείο τα απογεύματα, λόγω covid είναι ΑΔΕΙΟ! Ούτε security δεν υπάρχει το απόγευμα. Κ γενικά εγώ στις μικρότερες επαρχιακές πόλεις αποφεύγω συστηματικά τις ιδιωτικές κλινικές, γιατί κάποιο απρόοπτο να μου τύχει η πρώτη καταφυγή που εμπιστεύομαι είναι το νοσοκομείο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Iris89 είπε:

Κορίτσι, με το καλό! Ίσως απαντάω λίγο αργά, αλλά κ εγώ αναζητούσα πρόσφατα γυναικολόγο στα Χανιά, που έχω πολλά χρόνια να μείνω εδώ στα πάτρια εδάφη. Μία γνωστή μας παιδίατρος μου είπε πολύ καλά λόγια για τον κ. Στρατουδάκη, που είναι επιμελητής Α στο νοσοκομείο στα Χανιά. Κ πήγα με ραντεβού στα απογευματινά. Μου φάνηκε πολύ σαφής και προσιτός. Μου έλυσε όλες τις απορίες που είχα. Μου έδωσε και το κινητό του και το mail του και του έστειλα τις εξετάσεις που έκανα μετά και μου είπε μάλιστα και να κάνω και κάποια αγωγή γιατί είχα μύκητες. Μην φοβάσαι να πας στο νοσοκομείο τα απογεύματα, λόγω covid είναι ΑΔΕΙΟ! Ούτε security δεν υπάρχει το απόγευμα. Κ γενικά εγώ στις μικρότερες επαρχιακές πόλεις αποφεύγω συστηματικά τις ιδιωτικές κλινικές, γιατί κάποιο απρόοπτο να μου τύχει η πρώτη καταφυγή που εμπιστεύομαι είναι το νοσοκομείο. 

Παρόλο που έχω ιδιώτη γυναικολόγο λόγω εξωσωματικών έχω να πω κι εγω για τον κ Στρατουδάκη ότι ακούω τα καλύτερα. Είναι από τους top στο νοσοκομείο μας.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Iris89 είπε:

Κορίτσι, με το καλό! Ίσως απαντάω λίγο αργά, αλλά κ εγώ αναζητούσα πρόσφατα γυναικολόγο στα Χανιά, που έχω πολλά χρόνια να μείνω εδώ στα πάτρια εδάφη. Μία γνωστή μας παιδίατρος μου είπε πολύ καλά λόγια για τον κ. Στρατουδάκη, που είναι επιμελητής Α στο νοσοκομείο στα Χανιά. Κ πήγα με ραντεβού στα απογευματινά. Μου φάνηκε πολύ σαφής και προσιτός. Μου έλυσε όλες τις απορίες που είχα. Μου έδωσε και το κινητό του και το mail του και του έστειλα τις εξετάσεις που έκανα μετά και μου είπε μάλιστα και να κάνω και κάποια αγωγή γιατί είχα μύκητες. Μην φοβάσαι να πας στο νοσοκομείο τα απογεύματα, λόγω covid είναι ΑΔΕΙΟ! Ούτε security δεν υπάρχει το απόγευμα. Κ γενικά εγώ στις μικρότερες επαρχιακές πόλεις αποφεύγω συστηματικά τις ιδιωτικές κλινικές, γιατί κάποιο απρόοπτο να μου τύχει η πρώτη καταφυγή που εμπιστεύομαι είναι το νοσοκομείο. 

Οχι όχι,δε φοβάμαι καθολου να λαβ στο νοσοκομείο..κ το πρώτο μου παιδάκι εν μέσω κοβιντ το γέννησα σε δημόσιο στην Αθήνα κ έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη ❤️

@νικηαντωνια81 πάντως κορίτσια μου κ άλλη μια κοπέλα που μου έστειλε πμ πάλι για τον κύριο Στρατουδάκη μου είπε και μου έδωσε το τηλ του να είναι καλά,οπότε σίγουρα θα επικοινωνήσω μαζί του και εύχομαι να έχουμε χημεία κ να συνεχίσουμε μαζί!

Εσυ ( @Iris89 ) εν τέλη Γεννησες φυσιολογικά μαζί του? Ήταν δίπλα σου καθ όλη τη διάρκεια της γέννας κτλ?

 


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LoveToBeMom said:

 

Εσυ ( @Iris89 ) εν τέλη Γεννησες φυσιολογικά μαζί του? Ήταν δίπλα σου καθ όλη τη διάρκεια της γέννας κτλ?

 

Δεν γέννησα στα Χανιά, στην Αθήνα γέννησα τον γιο μου. Μία άλλη κοπέλα που γνωρίζω και γέννησε στα Χανιά και την παρακολουθούσε εκείνος γέννησε φυσιολογικά και μου είχε πει ότι μέχρι να γεννήσει (12 ώρες χρειάστηκε) πήγαινε και την έβλεπε συνέχεια και ήταν πολύ ήρεμος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...