Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Κοριτσιααααα βοηθεια! Εκανα την προηγουμενη πεμπτη ετ δυο βλαστοκυστες 6ης ημερας αριστες! Χοριακη ειχα αυριο αλλα δεν κρατηθηκα και πηγα σημερα! Μολις πηρα το αποτελεσμα 188.65 καποια εμπειρη να με βοηθησει; Πως ειναι σαν πρωτη χοριακη; Ξερω πως θελουμε διπλασιασμο αλλα σαν πρωτο νουμερο;;Εννοειται την εστειλα στο γιατρο αλλα δεν με πηρε ακομα

Συγχαρητήρια!!!!!Καλό διπλασιασμό!!!❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!! Σήμερα είχα υπέρηχο 9ης μέρας μετά από διέγερση με elonva και έκανα και εξετάσεις... E2 1305
Lh 4.5 
Prg 0.9 
Έχω ξεχάσει πια τι είναι είναι καλό και τι όχι... Πάντως μου πρόσθεσε 150 μονάδες gonal για 2 ημέρες και επανάληψη εξετάσεων για να δούμε πότε πάμε για ωοληψια... Ωάρια σε καλό μέγεθος νομίζω έβλεπε γύρω στα 5 με 6... Πως σας φαίνονται οι τιμές?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Kallo είπε:

Αχχχχ μακάρι. Μακάρι να πάνε όλα καλά 

Ναι ο γιατρός δεν μου είπε ότι είναι χαμηλή. Μου είπε μόνο επανάληψη χοριακη Δευτέρα. Μακάρι να έχει διπλασιαστεί 

Ελαααα....τώρα το διάβασα!!! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kallo είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου. Είναι 52,30. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και Δευτέρα πάλι χοριακη. Φοβάμαι γιατί είναι πολύ χαμηλό 

Καλησπέρα. Ναι κορίτσι μου. Βγήκε. Είναι 52,30

Συγχαρητήρια και σε εσένα! Μην αγχώνεσαι, θα δεις τέλειο διπλάσιο νούμερο τη Δευτέρα!!!

Κορίτσια βλέπω ότι ο μήνας πάει πολύ καλά στο φόρουμ, άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες :wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Σποράκι είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα! Μην αγχώνεσαι, θα δεις τέλειο διπλάσιο νούμερο τη Δευτέρα!!!

Κορίτσια βλέπω ότι ο μήνας πάει πολύ καλά στο φόρουμ, άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες :wub:

Αυτο σκεφτομουν κ εγω παει πολυ καλα ο σεπτεμβρης Θα ειναι γουρικο για ολες το φορουμ καλη επιτυχια κοριτσια που περιμενουν για θετικες χοριακες κ στις υπολοιπες να συνεχισουν δυναμικα τα σπορακια μας!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια κάτι όμορφο για όλες μας :wub: όντως θα ήταν too perfect για τη γη.!! 

During the month of October we remember all babies born sleeping, or we've carried but never met, those we've held but couldn't take home, the ones that came home but didn't stay. In memory of all Babies too perfect for earth... 

Dedicated to all our Babies May they rest in Peace.... 

Πολύ όμορφο , και γώ αυτή τη φράση έλεγα too perfect for earth , εμάς το μωρο μας θα γεννιόνταν μέχρι 20.10 αλλά δεν ήταν γραφτό , θα έρθουν γερά μωράκια για όλες μας , Δεν είσαι μόνη , δεν είσαι η μόνη 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

Πολύ όμορφο , και γώ αυτή τη φράση έλεγα too perfect for earth , εμάς το μωρο μας θα γεννιόνταν μέχρι 20.10 αλλά δεν ήταν γραφτό , θα έρθουν γερά μωράκια για όλες μας , Δεν είσαι μόνη , δεν είσαι η μόνη 

Εμενα πρωτοχρονιά θα γεννιόταν!! Με το καλό να μας ερθουν γερά μωράκια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marlina είπε:

Εμένα 9 μερες μετα την ετ με βλαστοκυστες 5ης μέρας, η χοριακη μου ηταν 185!!!! Πολύ κοντά οι χοριακες μας!!! Συγχαρητήρια!!!!

Συγχαρητήρια @marlina & @Kallo!!! Καλούς διπλασιασμούς !!!

εμεις πήγαμε πολύ καλά σήμερα 12 ωαριακια ! Απίστευτο … βεβαια οι γονιμοποιησεις δεν πάνε και τοσο καλά συνήθως υπομονη 5 μέρες ! Αλλά ποσο ρόλο παίζει το πρωτόκολλο και ένας καλός κύκλος 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πήγαμε και εμείς στο γιατρό 7η μέρα διέγερσης σήμερα ,εξετάσεις αίματος εμένα δε μου ζητάει και ίσως καλύτερα μη με αγχωνουν και τα νούμερα . 

Μετρήσαμε μόνο τα μεγάλα γιατί είχαμε πολλά ,στη δεξιά μέτρησε αν θυμάμαι καλά 5 μεγάλα μεταξύ 13-15 χιλιοστά και αριστερά αλλά τόσα περίπου.  Και ενδομήτριο έχω 9 περίπου. Έχει και άλλα λίγο πιο μικρά δε τα μετράει εκείνα μου είπε θα δουμε, τώρα ξανά Δευτέρα. Από σήμερα αντί για 300 μονάδες θα κάνω 225 . 

Μου είπε ότι όλα όσα έχω και νοιωθω ειναι φυσιολογικα γιατί έχουμε πολλά . Ίσως να είναι λίγο πιο δύσκολο το σκου όσο μεγαλώνουν και να κόψω καλύτερα αλατι ζάχαρη . Ζάχαρη δε τρωω τελευταία ούτος σι άλλος αλάτι προσπαθώ και δε βάζω πια όσο έβαζα μόνο όσο μπορεί να έχει κάτι και αν μαγειρεύω εγώ βάζω ελάχιστο . 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Αγάπ είπε:

Ελαααα....τώρα το διάβασα!!! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά 

πρίν από 43 λεπτά , Σποράκι είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα! Μην αγχώνεσαι, θα δεις τέλειο διπλάσιο νούμερο τη Δευτέρα!!!

Κορίτσια βλέπω ότι ο μήνας πάει πολύ καλά στο φόρουμ, άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες :wub:

Σε ευχαριστώ πολύ. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά ότι όλα θα πάνε καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

Συγχαρητήρια @marlina & @Kallo!!! Καλούς διπλασιασμούς !!!

εμεις πήγαμε πολύ καλά σήμερα 12 ωαριακια ! Απίστευτο … βεβαια οι γονιμοποιησεις δεν πάνε και τοσο καλά συνήθως υπομονη 5 μέρες ! Αλλά ποσο ρόλο παίζει το πρωτόκολλο και ένας καλός κύκλος 

Ευχαριστούμε. Καλή επιτυχία και σε σένα. Καλές γονιμοποιησεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Kallo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά 

Σε ευχαριστώ πολύ. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά ότι όλα θα πάνε καλά 

Η ξαδερφη μ και στα 2 μωράκια είχε χοριακη 25.. Τώρα έγιναν δεινόσαυροι.!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...