Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/10/2022 at 1:41 ΜΜ, renata1986 είπε:

Γνωρίζει καμία??? ευχαριστώ 

Καλησπέρα κοριτσι! 
Εχω ακούσει καλά λόγια για την Καργάκου στο Ελενα
Επισης κοίταξε το Αττικο, έχουν καλή ομάδα και πολύ καλό γιατρό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chris_V είπε:

Καλησπέρα κοριτσι! 
Εχω ακούσει καλά λόγια για την Καργάκου στο Ελενα
Επισης κοίταξε το Αττικο, έχουν καλή ομάδα και πολύ καλό γιατρό 

Και εγώ θα ήθελα να μάθω για τα δημόσια νοσοκομεία. Ξέρετε κανέναν καλό γιατρό? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/25/2022 at 1:37 PM, Jamie said:

Κοριτσια μου καλησπερα θα ηθελα μια μικρη χαρη..την τεταρτη εχω την χοριακη κως γνωστη ανυπομονη εκανα σημερα ενα τεστ.ειμαι ομως 12 μερα μετα την ovitrelle 250 .ειναι δυνατον να βγαινει τοσο εντονο θετικο μετα απο τοσες μερες απ την ενεση;εχω βαλει προφιλ τη φωτο αν καποια κοπελα θελησει να τη δει να μου πει μια γνωμη μιας κ ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη και δεν εχω εμπειρια.Σας ευχαριστω !

 

Συγχαρητήρια, είσαι έγκυος! Οι περισσότεροι γιατροί ζητούν ακόμα 1 χοριακη ώστε να δουν ότι διπλασιάζει εντός 2-3 ημερών κ κατόπιν διευθετουν ραντεβού όταν θα είσαι περίπου 6 βδομαδων! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , dec-e είπε:

Συγχαρητήρια, είσαι έγκυος! Οι περισσότεροι γιατροί ζητούν ακόμα 1 χοριακη ώστε να δουν ότι διπλασιάζει εντός 2-3 ημερών κ κατόπιν διευθετουν ραντεβού όταν θα είσαι περίπου 6 βδομαδων! Όλα να πάνε καλά εύχομαι!

Αχ θα τρελαθω!!!δεν μπορω να το πιστεψω! Ημουν ετοιμη για αρνητικο αποτελεσμα παλι! Δεν ειναι χαμηλο ομως; Ξερω οτι πανω απο 5 ειναι θετικο αλλα δεν επρεπε να ειναι πιο πανω;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσιααααα βοηθεια! Εκανα την προηγουμενη πεμπτη ετ δυο βλαστοκυστες 6ης ημερας αριστες! Χοριακη ειχα αυριο αλλα δεν κρατηθηκα και πηγα σημερα! Μολις πηρα το αποτελεσμα 188.65 καποια εμπειρη να με βοηθησει; Πως ειναι σαν πρωτη χοριακη; Ξερω πως θελουμε διπλασιασμο αλλα σαν πρωτο νουμερο;;Εννοειται την εστειλα στο γιατρο αλλα δεν με πηρε ακομα

Με το καλό!!! Μια χαρά αριθμός είναι, για πρώτη χοριακη!Σε 2 μέρες επανάληψη της χοριακής κ όλα καλά θα πάνε!:):)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Αχ θα τρελαθω!!!δεν μπορω να το πιστεψω! Ημουν ετοιμη για αρνητικο αποτελεσμα παλι! Δεν ειναι χαμηλο ομως; Ξερω οτι πανω απο 5 ειναι θετικο αλλα δεν επρεπε να ειναι πιο πανω;

Εμένα 9 μερες μετα την ετ με βλαστοκυστες 5ης μέρας, η χοριακη μου ηταν 185!!!! Πολύ κοντά οι χοριακες μας!!! Συγχαρητήρια!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσιααααα βοηθεια! Εκανα την προηγουμενη πεμπτη ετ δυο βλαστοκυστες 6ης ημερας αριστες! Χοριακη ειχα αυριο αλλα δεν κρατηθηκα και πηγα σημερα! Μολις πηρα το αποτελεσμα 188.65 καποια εμπειρη να με βοηθησει; Πως ειναι σαν πρωτη χοριακη; Ξερω πως θελουμε διπλασιασμο αλλα σαν πρωτο νουμερο;;Εννοειται την εστειλα στο γιατρο αλλα δεν με πηρε ακομα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, μια χαρά είναι η τιμή σου. Καλούς διπλασιασμούς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου. Είναι 52,30. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και Δευτέρα πάλι χοριακη. Φοβάμαι γιατί είναι πολύ χαμηλό 

1 ώρα πρίν, Marlina είπε:

Καλησπέρα  Kallo. Βγήκε η χοριακη σου???

Καλησπέρα. Ναι κορίτσι μου. Βγήκε. Είναι 52,30

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Κοριτσιααααα βοηθεια! Εκανα την προηγουμενη πεμπτη ετ δυο βλαστοκυστες 6ης ημερας αριστες! Χοριακη ειχα αυριο αλλα δεν κρατηθηκα και πηγα σημερα! Μολις πηρα το αποτελεσμα 188.65 καποια εμπειρη να με βοηθησει; Πως ειναι σαν πρωτη χοριακη; Ξερω πως θελουμε διπλασιασμο αλλα σαν πρωτο νουμερο;;Εννοειται την εστειλα στο γιατρο αλλα δεν με πηρε ακομα

Κοριτσι μου συγχαρητηρια εμενα απο το κεντρο μου ειπαν οτι αμα η χοριακη ειναι πανω απο 150 δεν την τσεκαρουν παλι προφανως ειναι τελεια!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου. Είναι 52,30. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και Δευτέρα πάλι χοριακη. Φοβάμαι γιατί είναι πολύ χαμηλό 

Καλησπέρα. Ναι κορίτσι μου. Βγήκε. Είναι 52,30

Μια χαρά είναι.Η πρώτη μου χοριακη στην κόρη μου ήταν 35 κ ολαααα πήγαν καλά!Σήμερα είναι 5 χρονών! Να δεις θα διπλασιαστεί.....:-):-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη μου. Είναι 52,30. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να συνεχίσω τα φάρμακα και Δευτέρα πάλι χοριακη. Φοβάμαι γιατί είναι πολύ χαμηλό 

Καλησπέρα. Ναι κορίτσι μου. Βγήκε. Είναι 52,30

Παντωρ εδω στο φορουμ εχω καταλαβει οτι το θεμα ειναι να διπλασιαζεται και οχι ακριβως ποσο ειναι η πρωτη χοριακη.Κανε υπομονη μπορει να παρει τα πανω του σε λιγακι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Μια χαρά είναι.Η πρώτη μου χοριακη στην κόρη μου ήταν 35 κ ολαααα πήγαν καλά!Σήμερα είναι 5 χρονών! Να δεις θα διπλασιαστεί.....:-):-)

Αχχχχ μακάρι. Μακάρι να πάνε όλα καλά 

πρίν από 18 λεπτά , Jamie είπε:

Παντωρ εδω στο φορουμ εχω καταλαβει οτι το θεμα ειναι να διπλασιαζεται και οχι ακριβως ποσο ειναι η πρωτη χοριακη.Κανε υπομονη μπορει να παρει τα πανω του σε λιγακι!!

Ναι ο γιατρός δεν μου είπε ότι είναι χαμηλή. Μου είπε μόνο επανάληψη χοριακη Δευτέρα. Μακάρι να έχει διπλασιαστεί 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...