Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , Jamie είπε:

Και αυτα οταν τελειωσω τη 12 εβδομαδα θα τα μειωσουν!

Κορίτσια εμένα τα cyclacur μου τα έχει κόψει από αρχές του μηνα. Τώρα παίρνω μόνο utrogestan, filicine και τις αντιπηκτικες. Είναι νωρίς λέτε? Ανησύχησα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια εμένα τα cyclacur μου τα έχει κόψει από αρχές του μηνα. Τώρα παίρνω μόνο utrogestan, filicine και τις αντιπηκτικες. Είναι νωρίς λέτε? Ανησύχησα 

Δηλαδή σε ποια εβδομάδα ήσουν όταν τα έκοψαν? Εμένα μου τα έκοψε όταν συμπλήρωσα την 9η βδομάδα.

πρίν από 12 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Δηλαδή σε ποια εβδομάδα ήσουν όταν τα έκοψαν? Εμένα μου τα έκοψε όταν συμπλήρωσα την 9η βδομάδα.

Κ utrogestan πόσα βάζεις την ημέρα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια εμένα τα cyclacur μου τα έχει κόψει από αρχές του μηνα. Τώρα παίρνω μόνο utrogestan, filicine και τις αντιπηκτικες. Είναι νωρίς λέτε? Ανησύχησα 

Όλα καλά με το αιματάκι που είχες δει? Πώς τα βρήκε τα πράγματα η γυναικολόγος σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Δηλαδή σε ποια εβδομάδα ήσουν όταν τα έκοψαν? Εμένα μου τα έκοψε όταν συμπλήρωσα την 9η βδομάδα.

Κ utrogestan πόσα βάζεις την ημέρα?

Τα cyclacur τα έκοψα τώρα αρχές του μήνα. Utrogestan βάζω δύο κολπικά και το βράδυ το παίρνω από το στόμα 

πρίν από 37 λεπτά , Margeau είπε:

Όλα καλά με το αιματάκι που είχες δει? Πώς τα βρήκε τα πράγματα η γυναικολόγος σου?

Ναι όλα καλά. Δεν είδε κάποια αποκόλληση. Μου είπε ότι συμβαίνει συχνά το πρώτο τρίμηνο και να μην ανησυχώ. Δεν είναι κάτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Kallo είπε:

Ρε κορίτσια έχω μπερδευτεί με το πόσες εβδομάδες είμαι. Σήμερα η γυναικολόγος μου είπε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 3 ημερών 

Ποτε είχες κάνει εμβρυομεταφορα;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kallo είπε:

Κορίτσια εμένα τα cyclacur μου τα έχει κόψει από αρχές του μηνα. Τώρα παίρνω μόνο utrogestan, filicine και τις αντιπηκτικες. Είναι νωρίς λέτε? Ανησύχησα 

Τι εβδομαδα εισαι;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vasoula88 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!Καλημερα!Εκανα την εξεταση!Περιμενω αποτελεσματα το μεσημερι!!

Καλή επιτυχία περιμένουμε νέα σου !!!

Αύριο και εγώ έχω την επανάληψη χοριακης !! Για να δούμε 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , foza είπε:

Ποτε είχες κάνει εμβρυομεταφορα;;

27 Σεπτέμβρη 

πρίν από 18 λεπτά , Jamie είπε:

Τι εβδομαδα εισαι;

Σύμφωνα με το μωρό είμαι 7 εβδομάδων και 4 ημερών 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Kallo είπε:

27 Σεπτέμβρη 

Σύμφωνα με το μωρό είμαι 7 εβδομάδων και 4 ημερών 

Ααααα έχω μπερδευτεί.Εγω έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστες δηλαδή 5ημερων στις 14 Σεπτεμβρίου κ η μαία που είπε ότι κάθε Παρασκευή αλλάζω βδομάδα κ σήμερα είμαι 11 εβδομάδων.Η ηλικία του εμβρύου πως υπολογίζεται? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

Ααααα έχω μπερδευτεί.Εγω έκανα εμβρυομεταφορα βλαστοκυστες δηλαδή 5ημερων στις 14 Σεπτεμβρίου κ η μαία που είπε ότι κάθε Παρασκευή αλλάζω βδομάδα κ σήμερα είμαι 11 εβδομάδων.Η ηλικία του εμβρύου πως υπολογίζεται? 

Και εγώ έχω μπερδευτεί πολύ με τις εβδομάδες. Η ηλικία του εμβρυου υπολογίζεται από την μέτρηση του υπερηχογραφικα. Και εγώ βλαστοκυστες έβαλα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...