Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Texas είπε:

Γεια σου ! Και εγώ έχω κάποια κιλά παραπάνω αλλά δεν μου είπαν κάτι έχω ΔΜΣ λίγο κάτω από 30 .

τωρα είμαι στην 3η ετ και στις 3 από δυο βάλαμε 

εγω αισθάνομαι, ψυχολογικό θα είναι πως ανεβαίνουν οι πιθανότητες αν θεωρητικά όλα τα αλλά είναι καλά , αν αποτύχεις που το αντεύχομαι θα δεις που θα λες «φοβόμουν μην πιάσουν και τα δυο … εδώ ένα δεν …» 

απο την άλλη αν μπορείς γιατί όχι να μην κανεις οικονομία στα έμβρυα … 

καθαρά γνώμη μου δεν βασίζεται σε ιατρικά δεδομένα έτσι αν με ρωτούσες σαν φίλες που πίνουμε καφέ ! 
πολυ καλή επιτυχία !!!!

Εγώ έχω ΔΜΣ 40 κοντά είμαι 110 κιλά συγκεκριμένα και ήδη έχω χάσει πάρα πολλά . 

Επίσης αν αποτύχει που μακάρι όχι ,πιστεύω θα σκέφτομαι και θα λέω αν είχα βάλει δύο μήπως είχε πετύχει?

Ναι φυσικά ,μα για αυτό γράφουμε και εδώ να λεμε τις γνώμες μας πέρα από τα ιατρικά δεδομένα ή από εμπειρια. σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !εύχομαι να είστε όλες καλά..μια ερώτηση ..σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγραφια στο Ρέα..έχει κάποια εμπειρία?μένω νότια και σκέφτομαι να κάνω την εξέταση εκεί..αρκεί ββ να είναι και καλό διαγνωστικό...

Καλησπέρα! Και εγώ στο Ρέα την έκανα και σφαδαξα  στον πόνο, ήταν ότι χειρότερο μπορεί έχω βιώσει. Δε θα στο έγραφα γιατί διαβάζοντας ότι άλλες κοπέλες που έκαναν αλλού ήταν οκ αλλά τώρα διάβασα ότι και η Christin που το έκανε στο Ρέα πόνεσε πολύ οπότε μάλλον δεν είναι τυχαίο. Ο γιατρός που την είχα κάνει βέβαια πέρυσι έχει αλλάξει, μπορεί τώρα να είναι καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Nels said:

Καλησπέρα! Και εγώ στο Ρέα την έκανα και σφαδαξα  στον πόνο, ήταν ότι χειρότερο μπορεί έχω βιώσει. Δε θα στο έγραφα γιατί διαβάζοντας ότι άλλες κοπέλες που έκαναν αλλού ήταν οκ αλλά τώρα διάβασα ότι και η Christin που το έκανε στο Ρέα πόνεσε πολύ οπότε μάλλον δεν είναι τυχαίο. Ο γιατρός που την είχα κάνει βέβαια πέρυσι έχει αλλάξει, μπορεί τώρα να είναι καλύτερα.

Δεν νομίζω να έχει να κάνει και τόσο με τον γιατρό , έχω έκανα αυτή με τον αφρό την υστεροσαλπιγκογραφια και πάλι  πόνεσα πολύ ! Χάλια εμπειρία σε πόνο από περισσότερο μέχρι λιγότερο όλα χωρίς μέθη βάζω :

υστεροσαλπιγκογραφια 

υστεροσκοπιση 

βιοψια μήτρας 

Συλλυπητήρια μας …. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Κοριτσια εφτασε η ωρα αύριο στι 14:00 εμβρυομεταφορά .  Πηρα και το ραπιντ μου αρνητικο....χαχχα το ειχα και αυτο ενα αγχος! 

Αντε τελεια!! Καλη επιτυχια , ολα θα πανε καλα στο εχω πει αυτη τη φορα ξανα! 

6 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Επανέλαβα ξανά χοριακη κ προγεστερονη … χοριακη 3211 από 1490 πριν 2 μέρες και η προγεστερονη από 9.51 πήγε 11.8!! Η προγεστερονη ανέβηκε απλά με 2 ενέσεις παραπάνω που έκανα .. πως τα βλέπετε τα πράγματα ;

Υπεροχα νεα!!! Περιμενουμε νεοτερα και απο το γιατρο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Christin88 είπε:

Αντε τελεια!! Καλη επιτυχια , ολα θα πανε καλα στο εχω πει αυτη τη φορα ξανα! 

Υπεροχα νεα!!! Περιμενουμε νεοτερα και απο το γιατρο! 

Ευχαριστω, μακαρι! Ειμαι λιγο φοβισμένη αυτή τη φορα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lotos said:

Κορίτσια καλησπέρα !εύχομαι να είστε όλες καλά..μια ερώτηση ..σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγραφια στο Ρέα..έχει κάποια εμπειρία?μένω νότια και σκέφτομαι να κάνω την εξέταση εκεί..αρκεί ββ να είναι και καλό διαγνωστικό...

Μηπως αν εχεις να διαθεσεις τα χρηματα(δε γραφεται) να κανεις την καινουρια εκδοχη,την Hyfosy..ειναι με τον αφρο κ γινεται με υπερηχους...Ουτε πονας(καλου κακου ηπια ενα ντεπον εγω μια ωρα πριν) ουτε παιρνεις ακτινοβολια...Και την κανουν κ αυτην στο Ρεα..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nels said:

Καλησπέρα! Και εγώ στο Ρέα την έκανα και σφαδαξα  στον πόνο, ήταν ότι χειρότερο μπορεί έχω βιώσει. Δε θα στο έγραφα γιατί διαβάζοντας ότι άλλες κοπέλες που έκαναν αλλού ήταν οκ αλλά τώρα διάβασα ότι και η Christin που το έκανε στο Ρέα πόνεσε πολύ οπότε μάλλον δεν είναι τυχαίο. Ο γιατρός που την είχα κάνει βέβαια πέρυσι έχει αλλάξει, μπορεί τώρα να είναι καλύτερα.

Δεν έχει να κάνει με την κλινική ούτε με τον γιατρό. Έχει να κανει με την κατάσταση στις σάλπιγγες. Όσο πιο διαβατες ειναι οι σαλπιγγες τοσο λιγότερο πονάς. Κι εγώ πέθανα στον πόνο, απο τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου και την έκανα στο Γεν. 

@Angot κορίτσι μου με το καλό να τα δεχτείς αύριο. Ευχομαι να πιάσουν και τα δύο :wub:

  • Μου αρέσει 2

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Μαριευα said:

Μηπως αν εχεις να διαθεσεις τα χρηματα(δε γραφεται) να κανεις την καινουρια εκδοχη,την Hyfosy..ειναι με τον αφρο κ γινεται με υπερηχους...Ουτε πονας(καλου κακου ηπια ενα ντεπον εγω μια ωρα πριν) ουτε παιρνεις ακτινοβολια...Και την κανουν κ αυτην στο Ρεα..

Με εντελώς διαβατες σάλπιγγες εγώ πόνεσα πολύ και ας είπαν ότι δεν θα πονέσω και ότι δεν πονάει και πλήρωσα και αρκετά λεφτά … τι να κάνει το ντεπόν χαχα είσαι τυχερή ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν έχει να κάνει με την κλινική ούτε με τον γιατρό. Έχει να κανει με την κατάσταση στις σάλπιγγες. Όσο πιο διαβατες ειναι οι σαλπιγγες τοσο λιγότερο πονάς. Κι εγώ πέθανα στον πόνο, απο τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου και την έκανα στο Γεν. 

@Angot κορίτσι μου με το καλό να τα δεχτείς αύριο. Ευχομαι να πιάσουν και τα δύο :wub:

Μακαριιιι θα ειμαι πολλη χαρουμενη... Μακαρι αυτη τη φορα να παω καλύτερα /

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια επέστρεψα από το γιατρό ! Είδαμε 2 σάκους!!! Ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες να ακούσουμε καρδούλες !!! Πόση χαρά … δεν περιγράφεται ! 

Τελεια τελεια τελεια!!!!! Αχ πολυ χαρηκα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Δεν έχει να κάνει με την κλινική ούτε με τον γιατρό. Έχει να κανει με την κατάσταση στις σάλπιγγες. Όσο πιο διαβατες ειναι οι σαλπιγγες τοσο λιγότερο πονάς. Κι εγώ πέθανα στον πόνο, απο τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου και την έκανα στο Γεν. 

@Angot κορίτσι μου με το καλό να τα δεχτείς αύριο. Ευχομαι να πιάσουν και τα δύο :wub:

Ναι αλλά οι σάλπιγγες μου ήταν μια χαρά, διαβατοτατες. Ευτυχώς κιόλας μου είπε γιατι τελειώσαμε σε δευτερολεπτα, δε μπορώ να φανταστώ τι θα γινόταν αν κρατουσε παραπανω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , minnie26 είπε:

Δεν υπάρχουν αυτά τα συναισθήματα ! Μετά απ τη καταιγίδα βγαίνει κ το ουράνιο τόξο!!! 

Ετσι ακριβως, ευχομαι να ερθουν για ολες αυτα τα ευχαριστα νεα συντομα!! Το νεο ετος μονο χαρες για ολες! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...