Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα !εύχομαι να είστε όλες καλά..μια ερώτηση ..σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγραφια στο Ρέα..έχει κάποια εμπειρία?μένω νότια και σκέφτομαι να κάνω την εξέταση εκεί..αρκεί ββ να είναι και καλό διαγνωστικό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !εύχομαι να είστε όλες καλά..μια ερώτηση ..σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγραφια στο Ρέα..έχει κάποια εμπειρία?μένω νότια και σκέφτομαι να κάνω την εξέταση εκεί..αρκεί ββ να είναι και καλό διαγνωστικό...

Μια χαρά είναι το ρεα εχει πολυ σύγχρονα μηχανήματα γενικα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,την άλλη Παρασκευή η έμβρυομεταφορα. Όλα καλά ενδομήτριο 8.2 μου είπε ,Δευτέρα θα ξαναμιλήσουμε μου είπε και στο τηλ. Έκανα και εξετάσεις  αίματος. 

Μου είπε λόγο των κιλών μου προτείνει να βάλουμε 1 ,εσύ τι λες μου λέει ? Λέω δεν έχω θέμα και για 2 εκτός αν κρίνετε ότι υπάρχει πρόβλημα . Λέει είσαι μικρή ηλικίακα , η διαφορά στις πιθανότητες είναι 10%, γιατί του είπα ότι για αυτό ήθελα δύο. Λέει αν χτυπά ξύλο δεν πετύχει θα βάλουμε 2 την επόμενη αλλά άστο θα ξανά μιλήσουμε κ δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Lotos είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !εύχομαι να είστε όλες καλά..μια ερώτηση ..σκέφτομαι να κάνω σαλπιγγραφια στο Ρέα..έχει κάποια εμπειρία?μένω νότια και σκέφτομαι να κάνω την εξέταση εκεί..αρκεί ββ να είναι και καλό διαγνωστικό...

Καλημερα..εγω στο ρεα την εκανα ..δεν θελω ομως να σου κρυψω οτι ηταν μεγαλος ο πονος , αν κ εχω ακουσει οτι αλλες κοπελες δεν καταλαβαν τιποτα..εγω ομως προτιμω να στο πω γιατι θα ηθελα κ εμενα να μου το ειχαν πει τοτε.. επισης εκανα την κανονικη οχι με το gel..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,
μια συμφοιτήτρια μου συμμετέχει σε ένα πρόγραμμα κι έχουν φτιάξει το Miscarriage Support Tool, δεν το έχω πολυψάξει αλλά ίσως να βοηθήσει κάποιες κοπέλες.
Λέγεται Tommy's. (Together, for every baby)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Επανέλαβα ξανά χοριακη κ προγεστερονη … χοριακη 3211 από 1490 πριν 2 μέρες και η προγεστερονη από 9.51 πήγε 11.8!! Η προγεστερονη ανέβηκε απλά με 2 ενέσεις παραπάνω που έκανα .. πως τα βλέπετε τα πράγματα ;

Τέλεια! Με το καλό μια ήρεμη εγκυμοσυνη όλα πάνε όπως πρέπει. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Επανέλαβα ξανά χοριακη κ προγεστερονη … χοριακη 3211 από 1490 πριν 2 μέρες και η προγεστερονη από 9.51 πήγε 11.8!! Η προγεστερονη ανέβηκε απλά με 2 ενέσεις παραπάνω που έκανα .. πως τα βλέπετε τα πράγματα ;

Τέλειες οι τιμές σου! Σου είπε για υπέρηχο;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , minnie26 είπε:

Ναι, έχω σήμερα το απόγευμα για να δούμε σάκο η σάκους μου είπε !  Εσυ έκανες υπέρηχο;;

Έκανα το πρωί! Είναι 2 οι σάκοι και ακούσαμε και 2 καρδούλες!!!

Άντε με το καλό! Να μας πεις τι έγινε!

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , LeneL είπε:

Έκανα το πρωί! Είναι 2 οι σάκοι και ακούσαμε και 2 καρδούλες!!!

Άντε με το καλό! Να μας πεις τι έγινε!

Αχχχ τι καλά !!! Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος εύχομαι !! Ναι , θα σας ενημερώσω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , minnie26 είπε:

Αχχχ τι καλά !!! Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος εύχομαι !! Ναι , θα σας ενημερώσω!!

Συγχαρητήρια κορίτσια και στις δυο σας. Όλα να πάνε τέλεια!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Σποράκι είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια και στις δυο σας. Όλα να πάνε τέλεια!

Ευχαριστούμε πολύ !! Σε ότι φάση κ αν βρίσκεσαι , εύχομαι όλα να είναι και να πάνε καλά !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ria_ said:

Καλημέρα κορίτσια ,την άλλη Παρασκευή η έμβρυομεταφορα. Όλα καλά ενδομήτριο 8.2 μου είπε ,Δευτέρα θα ξαναμιλήσουμε μου είπε και στο τηλ. Έκανα και εξετάσεις  αίματος. 

Μου είπε λόγο των κιλών μου προτείνει να βάλουμε 1 ,εσύ τι λες μου λέει ? Λέω δεν έχω θέμα και για 2 εκτός αν κρίνετε ότι υπάρχει πρόβλημα . Λέει είσαι μικρή ηλικίακα , η διαφορά στις πιθανότητες είναι 10%, γιατί του είπα ότι για αυτό ήθελα δύο. Λέει αν χτυπά ξύλο δεν πετύχει θα βάλουμε 2 την επόμενη αλλά άστο θα ξανά μιλήσουμε κ δευτερα.

Γεια σου ! Και εγώ έχω κάποια κιλά παραπάνω αλλά δεν μου είπαν κάτι έχω ΔΜΣ λίγο κάτω από 30 .

τωρα είμαι στην 3η ετ και στις 3 από δυο βάλαμε 

εγω αισθάνομαι, ψυχολογικό θα είναι πως ανεβαίνουν οι πιθανότητες αν θεωρητικά όλα τα αλλά είναι καλά , αν αποτύχεις που το αντεύχομαι θα δεις που θα λες «φοβόμουν μην πιάσουν και τα δυο … εδώ ένα δεν …» 

απο την άλλη αν μπορείς γιατί όχι να μην κανεις οικονομία στα έμβρυα … 

καθαρά γνώμη μου δεν βασίζεται σε ιατρικά δεδομένα έτσι αν με ρωτούσες σαν φίλες που πίνουμε καφέ ! 
πολυ καλή επιτυχία !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...