Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Makelen είπε:

Γεμιζουμε μωρα σιγα σιγα! Εσυ πως εισαι;? Πότε θα κάνεις χοριακη, εχεις αποφασισει;?

Λέω να την κάνω κανονικά στη μέρα της. Την άλλη Παρασκευή δηλαδή. Έχω κάτι πονάκια χαμηλά, αλλά νομίζω είναι από τις ωοθήκες λόγω διέγερσης. Οπότε δε δίνω σημασία. Περιέργως είμαι πολυυυυ ήρεμη. Ανησυχητικά ηρεμη για τα δεδομένα μου. Εσύ??? Τα μικρουλια σου? :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Kate92 είπε:

Λέω να την κάνω κανονικά στη μέρα της. Την άλλη Παρασκευή δηλαδή. Έχω κάτι πονάκια χαμηλά, αλλά νομίζω είναι από τις ωοθήκες λόγω διέγερσης. Οπότε δε δίνω σημασία. Περιέργως είμαι πολυυυυ ήρεμη. Ανησυχητικά ηρεμη για τα δεδομένα μου. Εσύ??? Τα μικρουλια σου? :wub:

Αντε αντε.. να περασουν οι μερεες.. και να πανε οοοολα καλα!! ❤❤ Ολο αγωνιες ειμαστε εδω μεσα! :) Καλά ειμαι εγω.. τα προσεχω οσο καλυτερα μπορω.. και περιμενω υπομονετικα τον αυριανο υπερηχο. Αν κ δεν θα δουμε και πολλα. Αλλα μονο να ακουσω πως ολα ειναι καλα.. για να παρω δυναμη μεχρι τον επομενο υπερηχο..! Καταλαβαινω οτι κατι υπαρχει εκει μεσα.. επειδη εχω μπολικα συμπτωματα πλεον... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Kallo είπε:

Α οκ σε ευχαριστώ πολύ 

Εγώ όταν είχα πάει, ήταν ο Ηλίας (το επίθετο του είναι). Δεν λέω ότι δεν ήταν καλός σαν επιστημονας αλλά με νευρίασε γιατι ηταν ειρωνικός κι εν τέλει δεν με βοηθησε. Του ζήτησα να κάνω και τις καμπύλες και δεν μου τις έκανε....εν τέλει πήγα και τα έκανα όλα ιδιωτικά.

Στα απογευματινά ραντεβού να ξέρεις μπορείς να διαλέξεις τον γιατρό που θες, αλλά το πληρώνεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Δε φαίνεται καλά βάλτο πιο δεξιά ή πιο αριστερά να το δούμε 

Αλλά για να το είδες εσύ;;  Συγχαρητήρια μα τι όμορφη ξαφνικά που είναι αυτή η άνοιξη 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

κοριτσιιιιιιι φαινεται πεντακαθαρα η δευτερη γραμμουλα!!!! με το καλο!!! <3 <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

καλεεεεε γίνονται και θαύματα!!! συγχαρητήρια με συγκίνησες πολυ! της Αγιας Ολυμπιας σήμερα!!!περιμενουμε την εξελιξηηηηηηη καλους διπλασιασμους

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Αν καποια ξερει να μου πει, εχω κανει υστεροσκοπηση και περιμένω να βγει το μικροβιωμα του ενδομητριου, ξερετε ποσο καιρο κανει; και αν εχει βρεθει σε καποια κατι τι αγωγη ειχε ακολουθήσει; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Ellidr είπε:

Δε φαίνεται καλά βάλτο πιο δεξιά ή πιο αριστερά να το δούμε 

Αλλά για να το είδες εσύ;;  Συγχαρητήρια μα τι όμορφη ξαφνικά που είναι αυτή η άνοιξη 

 

 

Για δες το τώρα αν μπορείς σε ππαρακαλώ γιατί δεν πιστεύω στα μάτια μου! Αν και από κοντά μου φαίνεται πιο καθαρό απ' ότι στη φωτογραφία! Μα είναι δυνατόν???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , happiness79 είπε:

Για δες το τώρα αν μπορείς σε ππαρακαλώ γιατί δεν πιστεύω στα μάτια μου! Αν και από κοντά μου φαίνεται πιο καθαρό απ' ότι στη φωτογραφία! Μα είναι δυνατόν???

καλε θετικο ειναι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , silvy22 είπε:

καλεεεεε γίνονται και θαύματα!!! συγχαρητήρια με συγκίνησες πολυ! της Αγιας Ολυμπιας σήμερα!!!περιμενουμε την εξελιξηηηηηηη καλους διπλασιασμους

Κατσε περιμενε, αν δε δω χοριακή δε το ππιστεύω. Λες???????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , silvy22 είπε:

καλε θετικο ειναι!!!

Αλήθεια??? Κορίτσια αν με δείτε τώρα θα γελάσετε, είμαι γυμνή στο σαλόνι και κλαίω!! Ημουν ετοιμη να μπω για μπανιο, αλλα μου φαίνεται πάω καρφί στη βιοιατρική για χοριακή! Αφού ντυθω πρωτα, χαχαχα! Είμαι πολύ ταραγμενηηηη

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...