Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , happiness79 είπε:

Για δες το τώρα αν μπορείς σε ππαρακαλώ γιατί δεν πιστεύω στα μάτια μου! Αν και από κοντά μου φαίνεται πιο καθαρό απ' ότι στη φωτογραφία! Μα είναι δυνατόν???

Έτσι ήταν και μένα το ίδιο τεστ 4 μέρες πριν κάνω χοριακη 

Τι έκανες ρε θηρίο ....... Πω πω 

Συγχαρητήρια 

Κορίτσια γίνονται θαύματα αρκεί να έχουμε πείσμα και να το πιστεύουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Ellidr είπε:

Έτσι ήταν και μένα το ίδιο τεστ 4 μέρες πριν κάνω χοριακη 

Τι έκανες ρε θηρίο ....... Πω πω 

Συγχαρητήρια 

Κορίτσια γίνονται θαύματα αρκεί να έχουμε πείσμα και να το πιστεύουμε

Έτσι 

μας τρέλανε το κορίτσι μας σήμερα ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ακριβώς...Εμενα με βρηκε καθαρη και δεν χρειάστηκα τιποτα...

Σερπαφαρ δε θελω να πάρω...Βασικα στην αρχή ελεγα να δοκιμασω αλλα μετα διαβασα διαφορα και το μετάνιωσα...Οχι οτι για οποίο φάρμακο και αν διαβάσεις δεν θα φοβηθεις, αλλα τελοσπαντων...Οσον αφορά το πρωτόκολλο που λες ειμαι λιγο μπερδεμενη...Εγω βασικα δεν επαιρνα τίποτα πριν την εμβρυομεταφορα...Και ειμαι λιγο μπερδεμενη οσον αφορα το ποια μερα βαζαμε τα εμβρυα...Δεν μου είναι ξεκάθαρο...Νομιζω τεταρτη μερα βαζαμε βλαστοκυστες αλλα ποτέ δεν το ειχαμε αναφέρει ετσι...Λεγαμε lh+?.....6;;;; Νομιζω...Και τι σημαίνει αυτό αραγε; 4η μερα;;;. Αχ...πολυ μπερδεμενη ειμαι...

Κοιτα αν πεις οτι υπάρχουν άνθρωποι που παιρνουν για τον υπογοναδισμο 3 μηνες συνεχόμενους σερπαφαρ , αναλογικά σκέφτομαι οι 5 δικές μας μερες δυο φορές τον χρόνο δεν λένε κατι. Οπως νιώθεις ομως , συζητά το μ στον γιατρο μην εχεις μετατοπισμενο παράθυρο και δεν δεν το εχει πιασει καν. Και ζητά να μην πάρεις τιποτα πριν την ετ , ζήτησε του να κάνετε ακριβως το ίδιο πρωτόκολλο η μονη περιπτωση που θα στο αρνηθεί ειναι αν ειναι πολυ χαμηλές οι τιμές σου για εμφυτευση. Δεν τίθεται θεμα να κανει παρακολουθηση φυσικού κυκλου, που οι περισσότεροι το αποφεύγουν και κανουν τεχνητό για να τους πέσουν καλα οι μερες. Και φυσικα κάνε τις τρεις ωοληψιες που δικαιούσαι.

2 ώρες πρίν, Roza123 είπε:

Καλησπέρα σας μου έχουν περισσέψει 1200 μονάδες gonal αν κάποια τα χρειάζεται μπορώ να τα δωρίσω :)

Είσαι αθηνα; Ποτε άνοιξες την συσκευασία?


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Αλήθεια??? Κορίτσια αν με δείτε τώρα θα γελάσετε, είμαι γυμνή στο σαλόνι και κλαίω!! Ημουν ετοιμη να μπω για μπανιο, αλλα μου φαίνεται πάω καρφί στη βιοιατρική για χοριακή! Αφού ντυθω πρωτα, χαχαχα! Είμαι πολύ ταραγμενηηηη

Είναι ξεκάθαρη η δεύτερη γραμμή! Έγινε θαύμα! Μπράβο μπράβο μπράβο!!!! Χάρηκα παρά πολύ για σένα κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Είναι θετικό! Μπράβο κορίτσι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Καντι είπε:

Κοιτα αν πεις οτι υπάρχουν άνθρωποι που παιρνουν για τον υπογοναδισμο 3 μηνες συνεχόμενους σερπαφαρ , αναλογικά σκέφτομαι οι 5 δικές μας μερες δυο φορές τον χρόνο δεν λένε κατι. Οπως νιώθεις ομως , συζητά το μ στον γιατρο μην εχεις μετατοπισμενο παράθυρο και δεν δεν το εχει πιασει καν. Και ζητά να μην πάρεις τιποτα πριν την ετ , ζήτησε του να κάνετε ακριβως το ίδιο πρωτόκολλο η μονη περιπτωση που θα στο αρνηθεί ειναι αν ειναι πολυ χαμηλές οι τιμές σου για εμφυτευση. Δεν τίθεται θεμα να κανει παρακολουθηση φυσικού κυκλου, που οι περισσότεροι το αποφεύγουν και κανουν τεχνητό για να τους πέσουν καλα οι μερες. Και φυσικα κάνε τις τρεις ωοληψιες που δικαιούσαι.

Είσαι αθηνα; Ποτε άνοιξες την συσκευασία?

Αλεξανδρούπολη είμαι δεν τα έχω ανοίξει αυτά είναι ένα κουτί τον 900 και ένα τον 300 σφραγισμένα. Λήγουν τέλος του χρόνου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, happiness79 said:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Θα τρελαθώ!!!!! Είναι θετικό!! Ρε 'σύ δεν το πιστεύωωω.. βούρκωσα μιλάμε 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, happiness79 said:

Αλήθεια??? Κορίτσια αν με δείτε τώρα θα γελάσετε, είμαι γυμνή στο σαλόνι και κλαίω!! Ημουν ετοιμη να μπω για μπανιο, αλλα μου φαίνεται πάω καρφί στη βιοιατρική για χοριακή! Αφού ντυθω πρωτα, χαχαχα! Είμαι πολύ ταραγμενηηηη

Μπραβοοοοοο!!!!!! Πολλα Συγχαρητηρια! Τρεχα για χοριακη!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Καλε ειναι ξεκαθαρα θετικο...Δεν σε γελουν τα ματια σου!!!! Συγχαρητήρια!!! Το μονο που μενει ειναι να δεις την τιμή της χοριακης... Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!

πρίν από 13 λεπτά , Καντι είπε:

Κοιτα αν πεις οτι υπάρχουν άνθρωποι που παιρνουν για τον υπογοναδισμο 3 μηνες συνεχόμενους σερπαφαρ , αναλογικά σκέφτομαι οι 5 δικές μας μερες δυο φορές τον χρόνο δεν λένε κατι. Οπως νιώθεις ομως , συζητά το μ στον γιατρο μην εχεις μετατοπισμενο παράθυρο και δεν δεν το εχει πιασει καν. Και ζητά να μην πάρεις τιποτα πριν την ετ , ζήτησε του να κάνετε ακριβως το ίδιο πρωτόκολλο η μονη περιπτωση που θα στο αρνηθεί ειναι αν ειναι πολυ χαμηλές οι τιμές σου για εμφυτευση. Δεν τίθεται θεμα να κανει παρακολουθηση φυσικού κυκλου, που οι περισσότεροι το αποφεύγουν και κανουν τεχνητό για να τους πέσουν καλα οι μερες. Και φυσικα κάνε τις τρεις ωοληψιες που δικαιούσαι.

Είσαι αθηνα; Ποτε άνοιξες την συσκευασία?

Εχω μετατοπισμενο παράθυρο...Το ξερω γιατί ειχα κανει το ερα και ανοιγει μια μερα νωρίτερα...Ομως ο γιατρός λεει πως δεν εχει καποια αξια η εξέταση που έκανα γιατί εγινε σε φυσικο κυκλο ..και εχω μπερδευτεί τωρα...Και βασικα δεν ειμαι σίγουρη τι πρέπει να κανω και κυρίως τι ακριβώς εκανα τη φορα που πετυχα...:(


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

@happiness79 Θετικό ναι!!! Βουρ για χοριακή και να πάνε όλα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

περιμενω τωρα να δω τι θα μου πεις…. θυμασαι τι σου ειπα προχτες;;;; δεχομαι τουρτες, γλυκα, λουλουδια… οτι θες…. δεχομαι και φιλες σου να τους πω το μελλον… !!! χαχαχαχ

συγχαρητηρια!!! να χεις μια ανεφελη εγκυμοσυνη!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει καποια κοπελα,απο τη στιγμή που θα κάνουμε την οβιτρελ, πότε φτανει στο πικ της η lh;;; Ωορρηξία γίνεται ειπαμε περίπου 36 ωρες αργότερα...αλλα η ορμονη πότε φτανει στο μέγιστο; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Η γραμμούλα φαίνεται μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Ώρα για χοριακη!!! Είπες ότι είχες κ κάποια συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Makelen είπε:

Αντε αντε.. να περασουν οι μερεες.. και να πανε οοοολα καλα!! ❤❤ Ολο αγωνιες ειμαστε εδω μεσα! :) Καλά ειμαι εγω.. τα προσεχω οσο καλυτερα μπορω.. και περιμενω υπομονετικα τον αυριανο υπερηχο. Αν κ δεν θα δουμε και πολλα. Αλλα μονο να ακουσω πως ολα ειναι καλα.. για να παρω δυναμη μεχρι τον επομενο υπερηχο..! Καταλαβαινω οτι κατι υπαρχει εκει μεσα.. επειδη εχω μπολικα συμπτωματα πλεον... 

Για πες συμπτώματα..

1 hour ago, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Καλέ ανατριχιασα!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ο Θεός είναι μεγάλος!

πρίν από 25 λεπτά , Pagotoula είπε:

περιμενω τωρα να δω τι θα μου πεις…. θυμασαι τι σου ειπα προχτες;;;; δεχομαι τουρτες, γλυκα, λουλουδια… οτι θες…. δεχομαι και φιλες σου να τους πω το μελλον… !!! χαχαχαχ

συγχαρητηρια!!! να χεις μια ανεφελη εγκυμοσυνη!!!! 

Βρε @Pagotoula μου , βρε παιδί μου, κάνε καμιά προβλεψη και για μας εδώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...