Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Καντι είπε:

Κοιτα αν πεις οτι υπάρχουν άνθρωποι που παιρνουν για τον υπογοναδισμο 3 μηνες συνεχόμενους σερπαφαρ , αναλογικά σκέφτομαι οι 5 δικές μας μερες δυο φορές τον χρόνο δεν λένε κατι. Οπως νιώθεις ομως , συζητά το μ στον γιατρο μην εχεις μετατοπισμενο παράθυρο και δεν δεν το εχει πιασει καν. Και ζητά να μην πάρεις τιποτα πριν την ετ , ζήτησε του να κάνετε ακριβως το ίδιο πρωτόκολλο η μονη περιπτωση που θα στο αρνηθεί ειναι αν ειναι πολυ χαμηλές οι τιμές σου για εμφυτευση. Δεν τίθεται θεμα να κανει παρακολουθηση φυσικού κυκλου, που οι περισσότεροι το αποφεύγουν και κανουν τεχνητό για να τους πέσουν καλα οι μερες. Και φυσικα κάνε τις τρεις ωοληψιες που δικαιούσαι.

Είσαι αθηνα; Ποτε άνοιξες την συσκευασία?

Αλεξανδρούπολη είμαι δεν τα έχω ανοίξει αυτά είναι ένα κουτί τον 900 και ένα τον 300 σφραγισμένα. Λήγουν τέλος του χρόνου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Πλακα κανειιις!!! Οχι οτι δεν συμβαινουν κι αυτα.. αλλα τι ποσοστο δινεις να ειναι καποια εγκυος λιγο πριν την ετ;? Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!! ❤❤❤Χιλια μπραβοοο!!! Απιστευτο.. μπραβο σουυ!!!❤❤❤❤❤

πρίν από 36 λεπτά , winspert είπε:

Μήπως γνωρίζει καποια κοπελα,απο τη στιγμή που θα κάνουμε την οβιτρελ, πότε φτανει στο πικ της η lh;;; Ωορρηξία γίνεται ειπαμε περίπου 36 ωρες αργότερα...αλλα η ορμονη πότε φτανει στο μέγιστο; 

Μολις φτασει στο πικ της, τοτε σπαει. Αυτο κανει 36 ωρες περιπου. Και το 'πικ' και το σπασιμο. Με την προυποθεση οτι εχεις παρει ομως orgalutran ή ovitrele..! Γιατι αν κανεις μονο ovitrele, μπορει να φτασει στο πικ η lh και lh σπασει το ωοθυλακιο ανα πασα στιγμη..!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Makelen είπε:

Πλακα κανειιις!!! Οχι οτι δεν συμβαινουν κι αυτα.. αλλα τι ποσοστο δινεις να ειναι καποια εγκυος λιγο πριν την ετ;? Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!! ❤❤❤Χιλια μπραβοοο!!! Απιστευτο.. μπραβο σουυ!!!❤❤❤❤❤

Μολις φτασει στο πικ της, τοτε σπαει. Αυτο κανει 36 ωρες περιπου. Και το 'πικ' και το σπασιμο. Με την προυποθεση οτι εχεις παρει ομως orgalutran ή ovitrele..! Γιατι αν κανεις μονο ovitrele, μπορει να φτασει στο πικ η lh και lh σπασει το ωοθυλακιο ανα πασα στιγμη..!

Οποτε με το που κανεις την οβιτρελ αμεσως φτανει στο πικ της;


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Οποτε με το που κανεις την οβιτρελ αμεσως φτανει στο πικ της;

Οχιι.. Στο πικ της φτανει σε 36 ωρες. Κι ετσι σπαει το αυγο. Αν ομως δεν εχεις κανει καποια απο τις ενεσεις που σου ειπα, μπορει να φτασει στο πικ της και να σπασει νωριτερα. Σε 5 σε 10 σε 25 ωρες.. οποιαδηποτε στιγμη..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Κοριτσάρα μου ομορφη!!!! Δε το πιστευω το διαβασα και με έπιασαν τα κλάματα.. ολα γινονται τελικα!!!!τι να πω εχω μεινει άφωνη ! Ειναι καραθετικοοοοοοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Makelen είπε:

Οχιι.. Στο πικ της φτανει σε 36 ωρες. Κι ετσι σπαει το αυγο. Αν ομως δεν εχεις κανει καποια απο τις ενεσεις που σου ειπα, μπορει να φτασει στο πικ της και να σπασει νωριτερα. Σε 5 σε 10 σε 25 ωρες.. οποιαδηποτε στιγμη..

Να αλλα εγώ θυμάμαι οτι τα τεστακια ωορρηξίας που κάνουμε ανιχνευουν την lh οταν φτασει στο πικ της. Και η ωορρηξία γίνεται υποτίθεται πιο μετα....καπου 24 με 36 ωρες λενε...αν θυμάμαι καλα...Λαθος τα εχω στο μυαλο μου; Προσπαθώ να βγαλω άκρη και δεν μπορω...Κ ολα αυτα επειδή το αποτέλεσμα του ερα ελεγε lh+6...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Καλά τέλεια!!!! Ξεκάθαρο θετικό!!!! Συγχαρητήρια αχ καλέ πολυ χάρηκα!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Μπραβοοοοοοο! Φαίνεται η γραμμή, μας τρέλανες όλες. Να σου πάνε όλα τέλεια, σου αξίζει ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 9 λεπτά , winspert είπε:

Να αλλα εγώ θυμάμαι οτι τα τεστακια ωορρηξίας που κάνουμε ανιχνευουν την lh οταν φτασει στο πικ της. Και η ωορρηξία γίνεται υποτίθεται πιο μετα....καπου 24 με 36 ωρες λενε...αν θυμάμαι καλα...Λαθος τα εχω στο μυαλο μου; Προσπαθώ να βγαλω άκρη και δεν μπορω...Κ ολα αυτα επειδή το αποτέλεσμα του ερα ελεγε lh+6...

Οπως το λες.. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ! Εχει τυχει να κανω τεστ ωορηξιας, να βγει θετικο, και λιγες ωρες μετα την ιδια ημερα να παω για υπερηχο.. και να εχει σπασει. Ενω υποτιθεται επρεπε να σπασει την επομενη. Ειχα μιλησει κ με την εταιρια των τεστ και μου ειχε πει οτι γινεται κι αυτο!! Αστα να πανε.. μπερδεμα!! Μονο ο υπερηχος ειναι αξιοπιστος. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, happiness79 said:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Ας το καλο συγκινήθηκα... τι γκολ είναι αυτό?...Μια τεράστια χοριακή ευχομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Roza123 είπε:

Καλησπέρα σας μου έχουν περισσέψει 1200 μονάδες gonal αν κάποια τα χρειάζεται μπορώ να τα δωρίσω :)

Σου έχω στείλει pm! Ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου! Τώρα είδα ότι είσαι Αλεξανδρούπολη, αν δεν έχουν ήδη δοθεί μπορει να τα παραλάβει από εσενα η θεία μου και να μου τα δώσει σε 1 μήνα που θα βρεθούμε!!! Ασε που μπορεί να βγούμε και συγγενείς στο τελος! :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Makelen είπε:

 

Οπως το λες.. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ! Εχει τυχει να κανω τεστ ωορηξιας, να βγει θετικο, και λιγες ωρες μετα την ιδια ημερα να παω για υπερηχο.. και να εχει σπασει. Ενω υποτιθεται επρεπε να σπασει την επομενη. Ειχα μιλησει κ με την εταιρια των τεστ και μου ειχε πει οτι γινεται κι αυτο!! Αστα να πανε.. μπερδεμα!! Μονο ο υπερηχος ειναι αξιοπιστος. 

Και ουτε και ο υπέρηχος ειναι γιατί μου ειπε ο εδω γυναικολόγος μου πως και να εχει σπασει σε πρώτη φαση δεν καταλαβαίνεις κατι. Φαίνεται ακομα σα να υπάρχει... Και στην πορεία μειώνεται αυτο που βλέπουμε στον υπέρηχο σαν ωοθηλακιο... Οντως... μπέρδεμα...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Για πες συμπτώματα..

Οκ.. θα σου πω τα συμπτωματα.. αλλα μην αγχωθεις! Χαχ Βεβαια σε μενα ετυχε να ξεκινησουν τελικα πολυ νωρις..

1. Μετεωρισμος (η κοιλια μου ειναι σαν να ειναι 3 μηνων. Δεν κουμπωνει με τιποτα το παντελονι μου.

2. Ζαλαδες (οποιαδηποτε στιγμη της ημερας)

3. Ανακατεμενο στομαχι (Εχω ενα μπλιαχ.. παλι οποιαδηποτε στιγμη της ημερας.

4. Μυρωδιες (μου μυριζουν ολα ασχημα.. ακομα κ το αντισηπτικο. Μπορω και τρωω τα παντα.. αλλα καλυτερα θα ετρωγα με κλειστη μυτη..! Το μονο που δεν μπορω με τιποτα να φαω γτ με φρικαρει η μυρωδια ειναι η γραβιερα. Ετσι ξαφνικα!)

5. Ξινιλες (δεν ξερω αν το λεω σωστα. Πίνω πχ χυμο και σαν να γυριζει πισω και με ξυνιζει. Οχι καθε φορα(

6. Πόνος στο στηθος (τη μία ποναει στο πλαι, την αλλη τσουζει μια θηλή, την αλλη ποναει ολο, την αλλη το νιωθω βαρυ και πρησμενο)

7. Υπνηλια (θελω να κοιμαμαι εστω και 10λεπτα μεσα στην ημερα.. αλλιως υποφερω, δεν μπορω να σταθω)

Αυτα νομιζω. Τα εχω απο πολυ νωρις εγω. Αλλα χαιρομαι που τα εχω.. δεν γκρινιαζω. Γιατι σκεφτεσαι τον λόγο που τα νιωθεις.. οπότε δεν σε πειραζει! (προς το παρον τουλαχιστον! Χαχ)

 

 

1 ώρα πρίν, winspert είπε:

Και ουτε και ο υπέρηχος ειναι γιατί μου ειπε ο εδω γυναικολόγος μου πως και να εχει σπασει σε πρώτη φαση δεν καταλαβαίνεις κατι. Φαίνεται ακομα σα να υπάρχει... Και στην πορεία μειώνεται αυτο που βλέπουμε στον υπέρηχο σαν ωοθηλακιο... Οντως... μπέρδεμα...

Ειναι αναλογα ποσο συχνα κανεις μετρηση. Αν πχ. πηγες εχθες το απογευμα και ηταν 20, και πας σημερα το μεσημερι και ειναι 18.. παει να πει οτι εσπασε. Κι ας μην εχει γινει ακομα ωχρο σωματιο..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Οοοοοοοοοολεεεεεεεεε!!!! ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!Μπράβο ρε Θεά και πάλι μπράβο!!!Σου εύχομαι μια σούπερ εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωρακι ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Makelen είπε:

Οκ.. θα σου πω τα συμπτωματα.. αλλα μην αγχωθεις! Χαχ Βεβαια σε μενα ετυχε να ξεκινησουν τελικα πολυ νωρις..

1. Μετεωρισμος (η κοιλια μου ειναι σαν να ειναι 3 μηνων. Δεν κουμπωνει με τιποτα το παντελονι μου.

2. Ζαλαδες (οποιαδηποτε στιγμη της ημερας)

3. Ανακατεμενο στομαχι (Εχω ενα μπλιαχ.. παλι οποιαδηποτε στιγμη της ημερας.

4. Μυρωδιες (μου μυριζουν ολα ασχημα.. ακομα κ το αντισυπτικο. Μπορω και τρωω τα παντα.. αλλα καλυτερα θα ετρωγα με κλειστη μυτη..! Το μονο που δεν μπορω με τιποτα να φαω γτ με φρικαρει η μυρωδια ειναι η γραβιερα. Ετσι ξαφνικα!)

5. Ξινιλες (δεν ξερω αν το λεω σωστα. Πίνω πχ χυμο και σαν να γυριζει πισω και με ξυνιζει. Οχι καθε φορα(

6. Πόνος στο στηθος (τη μία ποναει στο πλαι, την αλλα τσουζει μια θηλή, την αλλη ποναει ολο, την αλλη το νιωθω βαρυ και πρησμενο)

7. Υπνηλια (θελω να κοιμαμαι εστω και 10λεπτα μεσα στην ημερα.. αλλιως υποφερω, δεν μπορω να σταθω)

Αυτα νομιζω. Τα εχω απο πολυ νωρις εγω. Αλλα χαιρομαι που τα εχω.. δεν γκρινιαζω. Γιατι σκεφτεσαι τον λόγο που τα νιωθεις.. οπότε δεν σε πειραζει! (προς το παρον τουλαχιστον! Χαχ)

 

 

Ειναι αναλογα ποσο συχνα κανεις μετρηση. Αν πχ. πηγες εχθες το απογευμα και ηταν 20, και πας σημερα το μεσημερι και ειναι 18.. παει να πει οτι εσπασε. Κι ας μην εχει γινει ακομα ωχρο σωματιο..

Εγω παντως οσο ημουνα εγκυος τη τελευταια φορα ειχα πολλες καούρες και ρεψίματακι:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...