Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

6 hours ago, happiness79 said:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Πεντακάθαρα θετικό, μπράβο κορίτσι μου γλυκό!!!!! Με το καλό μια ωραία χοριακή τώρα! 

EDIT: Μόλις διάβασα και τις υπόλοιπες σελίδες, όχι απλά χοριακή, χοριακΑΡΑ! Πόση χαρά και αισιοδοξία γέμισες το φόρουμ σήμερα, άει στο καλό, τρελή συγκίνηση! Θα σας μείνει αξέχαστο αυτό το βράδυ με τον αντρούλη σου. ❤️❤️❤️ Με το καλό στην αγκαλίτσα σας σε 9 μήνες από τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Κορίτσι μου συγχαρητήρια με το καλό μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις. Με συγκινησες πολυ , λες και σε γνωρίζω από κοντά. Θαύματα γίνονται , και εσύ σε 9 μήνες με το καλό θα το κρατάς στην αγκαλιά σου ! 

Link to comment
Share on other sites

@happiness79 συγχαρήτηρια,!! Τα πιο υπέροχα νέα που άκουσα σήμερα! Ξεσηκωθηκε ολο το φόρουμ!! Απίστευτο με γεμισες τόση αισιοδοξία που δεν μπορώ να σου περιγράψω,! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη και με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου ,!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Κοριτσαρα μου συγχαρητήρια!!!Χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!!!Είδες τελικά που γίνονται και θαύματα!!!!!!!Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα κατ'ευχην και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!Πήγαινε αύριο να κάνεις χοριακη!!Κι εμένα με μια μέρα καθυστέρησης μου έδειξε αμέσως το τεστ εγκυμοσύνης!!Αντε σε περιμένει και η βλαστοκυστουλα σου για αδερφάκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια!!!! Υπέροχα τα νέα σου!!! Με το καλό να κρατήσετε το μωράκι σας σε 9 μήνες! Κ να χρησιμοποιήσεις κ εκείνο το καρεκλάκι ;-) 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Η happiness γέμισε happiness το φόρουμ!!! :D

 

πρίν από 18 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Η happiness γέμισε happiness το φόρουμ!!! :D

Γιατι ειναι ονομα και πραγμα το κοριτσι μας.:wink: επειδη αναρωτιόσουν πως τη λενε πηρα το θαρρος να το πω❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!Ολα καλα απο εδω κ περα!!!

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2022 at 2:42 ΜΜ, Zenia82 είπε:

Η ψυχή μου γέρασε σίγουρα..όχι ότι είμαι και μικρή 40 θα γίνω το Σεπτέμβρη..το μόνο που μπορώ να καταλογισω στο γιατρο είναι ότι δεν μου πρότεινε να κάνω φυσικους κ μου ακύρωσε 5 κύκλους λόγω υψηλής fsh. Ίσως λέω ίσως να επαιρνα κάτι. Είδα όμως ότι κ με τους φυσικούς από τη μια ατυχία στην άλλη. Θα αλλάξω γιατρό χωρίς βέβαια να περιμενω θαύματα γιατί το βασικό πρόβλημα είμαι ΕΓΩ

Βιταμίνες παίρνεις μήπως πέσει η fsh κάπως,η αμη σου πως είναι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, winspert είπε:

Δεν αναφέρομαι στις παρενέργειες κατα τη διάρκεια της ληψης του... Γενικότερα...Δεν θελω να πω περισσότερα...ειμαι σίγουρη πως ολες μας απασχολεί το τι μπορεί να προκαλέσουν ολα αυτα που παίρνουμε...Απλα ειχα βαλει σαν οριο τις τρεις διεγέρσεις και τις εξάντλησα. Δεν ειμαι σίγουρη αν θυμάμαι ποτε ειχα αδιαθετησει σε εκεινον τον κυκλο...Ξερω ποια μερα ειχε θεωρήσει ο γιατρός πως ειχε κανει το πικ η lh και ποια μερα εγινε η εμβρυομεταφορα...Δεν θελω να παρεμβαινω και πολυ στη δουλειά του γιατρού... Αισθάνομαι λιγο ασχημα...Και ειναι τοσο δεκτικος και συζητήσιμος σε ολα...

Ναι, το ίδιο εννοώ... Οκ κατάλαβα. Μήπως έχεις κανένα μέιλ ξεχασμένο από την επικοινωνία σας τότε που να το αναφέρει; 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

A λες αυτό να έφταιγε? Δεν το σκέφτηκα 

Γενικά όλες λένε τα καλύτερα για το συγκ τεστ 

ευτυχώς πήγε το κορίτσι και έκανε χοριακη αμέσως και στα δικά μας Κατερίνακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Κορίτσι μου γλυκό τα πιο ευχάριστα άκουσα σήμερα,να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να πάνε όλα σούπερ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Τέλεια η χοριακη σου!!!Και γω που είχα υψηλη χοριακη πήγαν μέχρι στιγμης πάντως καλά τα πράγματα!!!Σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να εξελιχθεί τελεια η εγκυμοσύνη σου!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Εντάξει ζωγραφισες!!! Μια ανέφελη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...