Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Kallo είπε:

Α οκ σε ευχαριστώ πολύ 

Πήγα πρώτη φορά την προηγουμενη βδομάδα κ με εξέτασε ο Μηλιώνης. Έμεινα πολυ ευχαριστημένη. Απλα να ξέρεις οταν κλεισεις ραντεβού δεν μπορείς να επιλέξεις γιατρό αλλά μου είπαν εκεί ότι οποιος κ αν ειναι θα έχει την καρτέλα με το ιστορικό μας οπότε θα έχει πλήρη εικόνα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια μου πανέμορφα, σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια, για την πίστη σας, για την παρουσία και τη στήριξη! Σας ευχαριστώ όλες μέσα απ' την καρδιά μου! Μου τελείωσαν οι καρδούλες και δεν μπορώ να πατήσω άλλες! Πήγα για χοριακή στα κεντρικά της βιοϊατρικής και μέχρι το βράδυ θα έχω απάντηση! Αφού δεν τράκαρα στο δρόμο όλα καλά!!! Τα έχω τελείως χαμένα, μα τελείως όμως! Έχω τόσες πολλές σκέψεις και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι μπορεί να συμβαίνει! Η χοριακή θα μας πει! Περιμένω να γυρίσει ο άντρας μου απ' τη δουλειά για να του το πω!!!

❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια μου πανέμορφα, σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια, για την πίστη σας, για την παρουσία και τη στήριξη! Σας ευχαριστώ όλες μέσα απ' την καρδιά μου! Μου τελείωσαν οι καρδούλες και δεν μπορώ να πατήσω άλλες! Πήγα για χοριακή στα κεντρικά της βιοϊατρικής και μέχρι το βράδυ θα έχω απάντηση! Αφού δεν τράκαρα στο δρόμο όλα καλά!!! Τα έχω τελείως χαμένα, μα τελείως όμως! Έχω τόσες πολλές σκέψεις και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι μπορεί να συμβαίνει! Η χοριακή θα μας πει! Περιμένω να γυρίσει ο άντρας μου απ' τη δουλειά για να του το πω!!!

Θα έχει δουλίτσα φουλ ο κελ... Απ οτι βλέπω. Όλες έγκυος είμαστε και οι 3 αχχαχαχχα! Ανυπομονώ κοριτσι μμμ! Καλά αποτελέσματα, στείλε να μας πεις Ε!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια μου πανέμορφα, σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια, για την πίστη σας, για την παρουσία και τη στήριξη! Σας ευχαριστώ όλες μέσα απ' την καρδιά μου! Μου τελείωσαν οι καρδούλες και δεν μπορώ να πατήσω άλλες! Πήγα για χοριακή στα κεντρικά της βιοϊατρικής και μέχρι το βράδυ θα έχω απάντηση! Αφού δεν τράκαρα στο δρόμο όλα καλά!!! Τα έχω τελείως χαμένα, μα τελείως όμως! Έχω τόσες πολλές σκέψεις και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι μπορεί να συμβαίνει! Η χοριακή θα μας πει! Περιμένω να γυρίσει ο άντρας μου απ' τη δουλειά για να του το πω!!!

Κοριτσι μου ο.τι και να πουμε ειναι λίγο! Και οι ευχες.. λίγες φαινονται σε αυτες τις περιπτωσεις! Καλα αποτελεσματα για αρχη! (Πιεσε τους κ λιγο στο διαγνωστικο μηπως στα βγαλουν νωριτερα). Να εχετε με τον αντρα σου.. μια αξεχαστη βραδια!! ❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, winspert said:

Εμενα τα σικλακουρ για προετοιμασία δεν μου ταιριαξαν ποτέ. Δυο φορές που τα ξεκίνησα για να κανω το ερα θυμάμαι,δεν μου σταματαγε η περιοδος με τίποτα. Ειχα φτασει 10η μερα και ειχα ακομα αιμα...Μπορει και περισσότερο...Παρε το γιατρό να σου πει αν σημαίνει κατι...

Έχω την εντύπωση πως το αντίθετο συμβαίνει. Μάλλον σου ταίριαξαν. Το λέω γιατί η ποσότητα της περιόδου έχει να κάνει με το πάχος του ενδομητρίου οπότε υποθέτω ότι με τα cyclacur είχες αρκετά παχύ ενδομήτριο το οποίο είναι αυτό που θέλουμε και σε μία εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω βέβαια αν οι 8 μέρες είναι υπερβολή πάντως έχει μια λογική αυτό που λέω. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Έχω την εντύπωση πως το αντίθετο συμβαίνει. Μάλλον σου ταίριαξαν. Το λέω γιατί η ποσότητα της περιόδου έχει να κάνει με το πάχος του ενδομητρίου οπότε υποθέτω ότι με τα cyclacur είχες αρκετά παχύ ενδομήτριο το οποίο είναι αυτό που θέλουμε και σε μία εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω βέβαια αν οι 8 μέρες είναι υπερβολή πάντως έχει μια λογική αυτό που λέω. 

Παντως με τον προηγούμενο γιατρό ειχαμε ακυρωσει την προετοιμασια για το ερα λογω του οτι δεν σταματαγε το αιμα...Μπορει να ειχα και 15 μερες...Δεν θυμάμαι...πανε πολλα χρόνια ..Γενικα παντως δεν εχω θεμα με το ενδομήτριο...παχαινει ικανοποιητικά...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Roza123 είπε:

Αλεξανδρούπολη είμαι δεν τα έχω ανοίξει αυτά είναι ένα κουτί τον 900 και ένα τον 300 σφραγισμένα. Λήγουν τέλος του χρόνου 

Σου ξαναστειλα pm! Σε ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, happiness79 said:

Κορίτσιααααααα είναι αχνά θετικό!!! Θα λιποθυμήσω!!!!!

Το βάζω εικόνα προφιλ να το δείτε να μου πείτε γιατί αμφισβητώ τα μάτια μου, δε το πιστεύω

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Είναι το πιο υπέροχο νεο-εκπληξη που μπορουσες να μας προσφέρεις εδώ στην κοριτσοπαρέα μας!!!!! Να πανε ολα καλα, και να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Μας δίνεις ελπίδα κ θάρρος σε όλες μας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Iraki2022 είπε:

Κι είμαι σίγουρη ότι θα ακούσεις πολυ σωστά κ λογικά πράγματα! Ποια μέρα? 

Έχουμε κάνει ήδη τη πρώτη κουβέντα,  την άλλη Τετάρτη θα κάνουμε κ ένα υπέρηχο και να ξεκινήσουμε μαζί με το καλο❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Roza123 είπε:

Αλεξανδρούπολη είμαι δεν τα έχω ανοίξει αυτά είναι ένα κουτί τον 900 και ένα τον 300 σφραγισμένα. Λήγουν τέλος του χρόνου 

Σε ευχαριστω καλη μου αλλα εισαι πολυ μακριά και φοβάμαι τι θα γίνει με την ψύξη στην μεταφορά. Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη!!!

1 hour ago, happiness79 είπε:

Κορίτσια μου πανέμορφα, σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια, για την πίστη σας, για την παρουσία και τη στήριξη! Σας ευχαριστώ όλες μέσα απ' την καρδιά μου! Μου τελείωσαν οι καρδούλες και δεν μπορώ να πατήσω άλλες! Πήγα για χοριακή στα κεντρικά της βιοϊατρικής και μέχρι το βράδυ θα έχω απάντηση! Αφού δεν τράκαρα στο δρόμο όλα καλά!!! Τα έχω τελείως χαμένα, μα τελείως όμως! Έχω τόσες πολλές σκέψεις και δεν μπορώ να το πιστέψω ότι μπορεί να συμβαίνει! Η χοριακή θα μας πει! Περιμένω να γυρίσει ο άντρας μου απ' τη δουλειά για να του το πω!!!

Ενα φόρουμ ξεσηκώθηκε σημερα!!!! Υπέροχα νεα!!!!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zenia82 said:

Έχουμε κάνει ήδη τη πρώτη κουβέντα,  την άλλη Τετάρτη θα κάνουμε κ ένα υπέρηχο και να ξεκινήσουμε μαζί με το καλο❤

Χαίρομαι πολυ που θα είμαστε στο ίδιο γιατρό, είναι κι άλλες κοπέλες εδώ. Ανυπομονώ να μας πεις τι σου πρότεινε κ τι μέθοδο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Iraki2022 είπε:

Χαίρομαι πολυ που θα είμαστε στο ίδιο γιατρό, είναι κι άλλες κοπέλες εδώ. Ανυπομονώ να μας πεις τι σου πρότεινε κ τι μέθοδο! 

Ααα δεν το ήξερα κοριτσάκι μου ότι είσαι κ εσυ με το σφακ. Ξέρω ότι είναι αρκετά κορίτσια. Μου είπε ο άνθρωπος ότι θέλει υπομονή και θα πάμε με φυσικους χωρίς να αφήνουμε κύκλο θα παρακολουθούμε κ πριν κ μετά την ωορήξια αλλά πρώτα θέλει να έχει εικόνα των ωοθηκών για να δει αν μας παίρνει κ κάτι παραπάνω..θα δούμε θα ενημερώσω ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...