Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Απίστευτο!!!! 
Έκπληξάρα, πάντα τέτοιες χαρές και ευχάριστες εκπλήξεις να έχει η ζωή σου!!
Χάρηκα πολύ πολύ!!!!
Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τ@ μωράκ@ σου!!
Μα τι υπέροχα νέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 

πρίν από 6 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Κοπελα μμμμ τα πιο ωραία και απρόσμενα νεα

Α! Συγχαρητηρια. Εύχομαι όλα δεξιά να σ πανε και με το καλό!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια γλυκιά μου happiness. Με κάτι τέτοια ελπίζω μήπως γίνει το θαύμα κ σε μενα κ σε ολες μια μέρα εκεί που δεν το περιμένουμε.. μια τεράστια χοριακη σε έβγαλε κ απο την αγωνία της επαναληπτικης..εύχομαι ολόψυχα μια ανεφελη τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Το άξιζες πάντα είχες να πεις ένα καλό λόγο για όλες!!❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Τι χοριακη είναι αυτή Παναγία μου;;; Τι τελεια νεα!!! Πολλα πολλα συγχαρητήρια!!! Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zenia82 said:

Ααα δεν το ήξερα κοριτσάκι μου ότι είσαι κ εσυ με το σφακ. Ξέρω ότι είναι αρκετά κορίτσια. Μου είπε ο άνθρωπος ότι θέλει υπομονή και θα πάμε με φυσικους χωρίς να αφήνουμε κύκλο θα παρακολουθούμε κ πριν κ μετά την ωορήξια αλλά πρώτα θέλει να έχει εικόνα των ωοθηκών για να δει αν μας παίρνει κ κάτι παραπάνω..θα δούμε θα ενημερώσω ❤

Θα δεις!!! Τώρα θέλει υπομονή!!! Μια χαρά θα πάνε όλα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Κορίτσι μου νομίζω όλες χαρήκαμε λες και μαθαμε τα ευχάριστα για μας τις ίδιες! Εισαι ένας γλυκύτατος άνθρωπος και εινια η σειρά σου να χαμογελάς μόνο! Να έχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να αφήσεις πίσω όλο τον πόνο και την αγωνία! Μας συγκινησες όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Κοριτσακι μου καλο.. συγχαρητηρια κι απο εμενα!! Παμε ολες με την σειρα τωρα..! Γουρλιδικο το φορουμ! Παρα πολυ χαρηκα!!❤❤❤ Ο αντρας σου ειναι καλα ή εχει λιποθυμησει;?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, happiness79 said:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Τι τέλειο νούμερο! Τι τέλειο νέο! Αυτό είναι καλύτερο και από τις εν αναμονή χοριακές. Αχ πόση χαρά και συγκίνηση έχω πάρει σήμερα. Κοίτα να δεις που θα έρθει το μωράκι σου και μετά θα βάλεις και το αδερφάκι του που θα είναι μικρότερο αλλά στην πραγματικότητα θα είναι μεγαλύτερο :wub: 

Γαμώτο νιώθω ότι σε ξέρω χωρίς να ξέρω καν το όνομα σου, πες το μας αν δεν έχεις πρόβλημα.  

Επίσης θέλω να μας πεις τι συμπτώματα είχες γιατί όταν δεν περιμένεις κάτι και δεν έχεις πάρει και φάρμακα είναι πολύ πιο αντικειμενικά. 

Εντωμεταξύ ρε κορίτσια πως γίνεται με 1326 χοριακή να είναι τόσο αχνό το τεστ? Τι στο καλό?

  • Μου αρέσει 3

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Τι τέλειο νούμερο! Τι τέλειο νέο! Αυτό είναι καλύτερο και από τις εν αναμονή χοριακές. Αχ πόση χαρά και συγκίνηση έχω πάρει σήμερα. Κοίτα να δεις που θα έρθει το μωράκι σου και μετά θα βάλεις και το αδερφάκι του που θα είναι μικρότερο αλλά στην πραγματικότητα θα είναι μεγαλύτερο :wub: 

Γαμώτο νιώθω ότι σε ξέρω χωρίς να ξέρω καν το όνομα σου, πες το μας αν δεν έχεις πρόβλημα.  

Επίσης θέλω να μας πεις τι συμπτώματα είχες γιατί όταν δεν περιμένεις κάτι και δεν έχεις πάρει και φάρμακα είναι πολύ πιο αντικειμενικά. 

Εντωμεταξύ ρε κορίτσια πως γίνεται με 1326 χοριακή να είναι τόσο αχνό το τεστ? Τι στο καλό?

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ για το τεστ! Πραγματικά δεν είναι αξιόπιστα τα άτιμα..

Από το @κοτοπουλάκι είχαμε κανένα νεο?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

χαρηκα τοσο πολύ σαν να ήμουν εγω ❤️❤️❤️❤️

πρίν από 19 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Τι τέλειο νούμερο! Τι τέλειο νέο! Αυτό είναι καλύτερο και από τις εν αναμονή χοριακές. Αχ πόση χαρά και συγκίνηση έχω πάρει σήμερα. Κοίτα να δεις που θα έρθει το μωράκι σου και μετά θα βάλεις και το αδερφάκι του που θα είναι μικρότερο αλλά στην πραγματικότητα θα είναι μεγαλύτερο :wub: 

Γαμώτο νιώθω ότι σε ξέρω χωρίς να ξέρω καν το όνομα σου, πες το μας αν δεν έχεις πρόβλημα.  

Επίσης θέλω να μας πεις τι συμπτώματα είχες γιατί όταν δεν περιμένεις κάτι και δεν έχεις πάρει και φάρμακα είναι πολύ πιο αντικειμενικά. 

Εντωμεταξύ ρε κορίτσια πως γίνεται με 1326 χοριακή να είναι τόσο αχνό το τεστ? Τι στο καλό?

Το έκανε απόγευμα καλε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...