Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      • Χαχα 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Δεν το πιστεύωωωωωωω! Πω πω! Τι υπέροχα νέα! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!Αν κατάλαβα καλά είχες φυσική συλληψη μια ανάσα πριν την εμβρυομεταφορα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Βιταμίνες παίρνεις μήπως πέσει η fsh κάπως,η αμη σου πως είναι ;

Παίρνω dhea κοριτσάκι μου που λενε βοηθαει. Σε ένα κυκλο εχω ανεβασμενη κ στον επόμενο νορμάλ κάπως έτσι παει. Και η αμη 2,9 pmol.

Link to comment
Share on other sites

Θερμα συγχαρητηρια @happiness79 !!!

Ευχομαι μια υγιης και ανεφελη εγκυμοσυνη!!! 

Συγνωμη που θα σε ρωτησω αλλα καπου ειχα διαβασει οτι ετοιμαζοσουν για ετ λιγο πριν το ευχαριστο αυτο γεγονος και αυτο που συνεβη ειναι απεριγραπτα-τελειο!!!Ποσες μερες καθυστερηση ειχες πριν το τεστ? Ειχες συμπτωματα?  

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nora39 είπε:

Θερμα συγχαρητηρια @happiness79 !!!

Ευχομαι μια υγιης και ανεφελη εγκυμοσυνη!!! 

Συγνωμη που θα σε ρωτησω αλλα καπου ειχα διαβασει οτι ετοιμαζοσουν για ετ λιγο πριν το ευχαριστο αυτο γεγονος και αυτο που συνεβη ειναι απεριγραπτα-τελειο!!!Ποσες μερες καθυστερηση ειχες πριν το τεστ? Ειχες συμπτωματα?  

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! Οριακά δεν είχα καθυστέρηση, μόλις μία μέρα! Είχα όμως συμπτώματα (ξαφνικά μου κόβονταν τα πόδια σα να πάθαινα υπόταση, αναγούλες, ζαλάδες, δέκατα και κόπωση) και η μαμά μου με έπρηξε ότι είμαι έγκυος (αχ αυτές οι μανάδες, μα πάντα ξέρουν!!) και ενώ δεν το πίστευα, από το πολύ το μπίρι μπίρι άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες και πάω σήμερα να βάλω σκούπα και σκέφτομαι κι αν κάνω κάτι που δεν πρέπει? Και για να μη το έχω έγνοια λέω ας κάνω ένα τεστ! Και βγήκε αχνά θετικό! Και πήγα κατευθείαν για χοριακή και επιβεβαιώθηκε! Μου φαίνεται απίστευτο! Κι όμως είναι αλήθεια!!! Μακάρι να πάει καλά! Καλή επιτυχία και σε σένα σε όποιο στάδιο είσαι και μέχρι τέλους!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Zenia82 είπε:

Παίρνω dhea κοριτσάκι μου που λενε βοηθαει. Σε ένα κυκλο εχω ανεβασμενη κ στον επόμενο νορμάλ κάπως έτσι παει. Και η αμη 2,9 pmol.

Τι σκεύασμα dhea παίρνεις? Ενδοκρινολογος ή γυναικολογος σου το έδωσε?

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nels είπε:

Τι σκεύασμα dhea παίρνεις? Ενδοκρινολογος ή γυναικολογος σου το έδωσε?

Παίρνω τις nature's plus dhea 25. Ο γυναικολογος το πρότεινε. Τώρα αν βοηθάει πραγματικά δε ξέρω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! Οριακά δεν είχα καθυστέρηση, μόλις μία μέρα! Είχα όμως συμπτώματα (ξαφνικά μου κόβονταν τα πόδια σα να πάθαινα υπόταση, αναγούλες, ζαλάδες, δέκατα και κόπωση) και η μαμά μου με έπρηξε ότι είμαι έγκυος (αχ αυτές οι μανάδες, μα πάντα ξέρουν!!) και ενώ δεν το πίστευα, από το πολύ το μπίρι μπίρι άρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες και πάω σήμερα να βάλω σκούπα και σκέφτομαι κι αν κάνω κάτι που δεν πρέπει? Και για να μη το έχω έγνοια λέω ας κάνω ένα τεστ! Και βγήκε αχνά θετικό! Και πήγα κατευθείαν για χοριακή και επιβεβαιώθηκε! Μου φαίνεται απίστευτο! Κι όμως είναι αλήθεια!!! Μακάρι να πάει καλά! Καλή επιτυχία και σε σένα σε όποιο στάδιο είσαι και μέχρι τέλους!

Καλημερα κοριτσι μου..! Αυτο που σου συνεβει .. ακριβως το ιδιο εγινε κ σε φιλη μου, η οποια γεννησε πριν εναμιση μηνα. Ομως εκεινη ξεκινησε απο τραγικα χαμηλη χοριακη.. η οποια ανεβαινε με το σταγονομετρο. Αυτο που δεν θυμαμαι για σενα (εχω κατι στο μυαλο μου) ειναι πότε εκανες ωοληψια.. Ειναι καιρος ή προσφατα;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου για τις ευχές και για όλα! Εύχομαι αυτό το θαύμα που έγινε σήμερα να είναι το γούρι για όλες και σύντομα να εκπληρωθεί το όνειρο της μητρότητας για κάθε μία!!! ❤

Δε θα μπορούσα να ξεχάσω τα λόγια σου, τα έχω σώσει στο κινητό μου και τα φυλάω σαν θησαυρό... Τα διάβασα στον άντρα μου, στη θεραπεύτρια μου και σε δύο στενές φίλες. Με έκανες να πιστέψω σε κάτι (σε μένα βασικά) και σ' ευχαριστώ γι' αυτό ❤

Κατά τ' άλλα τα έχω εντελώς χαμένα... Μου φαίνεται απίστευτο!!! 

Υ.Γ.: αφού είσαι τόσο καταπληκτική με τις προβλέψεις, θέλεις να μου πεις και το φύλο? Χεχε!!

Ωπ τι έχουμε εδώ;  6η αισθησή;  @Pagotoula θέλω κ γω πρόβλεψη. Φύλο και εξέλιξη εγκυμοσύνης? :-D

Στο κοριτσι μας μάλλον έφερες κ θετική ενέργεια - γούρι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Μπράβο happiness! Αχ τι ωραίο νέο! Συγχαρητήρια! :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ναι, το ίδιο εννοώ... Οκ κατάλαβα. Μήπως έχεις κανένα μέιλ ξεχασμένο από την επικοινωνία σας τότε που να το αναφέρει; 

Καλημέρα... Δυστυχώς μιλαγαμε μονο τηλεφωνικα...και για καποιο λογο εχουν διαγραφει ολα τα δεδομένα της περιόδου μου στην εφαρμογή που εχω πριν την εγκυμοσύνη... Οπότε παω στα τυφλά:(


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

1326!!!!!!!!!! Τη Δευτέρα υπέρηχο μου είπε!!!

Αγαπημένες μου εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές τέτοιες εκπλήξεις και όλες να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@happiness79 μπράβο ρε κορίτσι μου! Να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδία μου!!! Πολλά συγχαρητήριααααα

Link to comment
Share on other sites

@ksvolimi Κοριτσακι μου καλή επιτυχια στην ετ σου! Ολα να πάνε τέλεια.. και με το καλο το αλλο Σαββατο το παρτυ!!❤❤❤

@Kate92 Τι κανεις;? δεν εχεις πει πως παει η αναμονη;? αντεχεις ακομαα;? δεν εχω διαβασει γκρινιες σου! Απαπα!

@κοτοπουλάκι Πως εισαι κοριτσι μου σημερα; Πηγες στον γιατρο σου;

@Olja Καλημερα κοριτσι μου. Αυριο δεν ειναι η χοριακη σου; πως εισαι;?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Makelen είπε:

@ksvolimi Κοριτσακι μου καλή επιτυχια στην ετ σου! Ολα να πάνε τέλεια.. και με το καλο το αλλο Σαββατο το παρτυ!!❤❤❤

@Kate92 Τι κανεις;? δεν εχεις πει πως παει η αναμονη;? αντεχεις ακομαα;? δεν εχω διαβασει γκρινιες σου! Απαπα!

@Olja Καλημερα κοριτσι μου. Αυριο δεν ειναι η χοριακη σου; πως εισαι;?

Καλημερα γλυκια μου, ευχαριστω πολυ!!!!! Τωρα ετοιμαζομαι και φευγω, θα σας στειλω οταν επιστρεψω❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...