Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια μου να σας ενημερώσω και εγώ για όσες ήμαστε κοντά στις εβδομάδες κ όσες έχουν εμπειρία ότι σήμερα είμαι 7 και 1 αλλά ο υπέρηχος με έδειξε 6… αρχικά λέει άδειος σάκος … μετά λέει βλέπω εμρυακα στοιχεία είναι πολύ μικρό μου είπε καρδιά να παλεύει ούτε λόγος δεν φαινόταν το έμβρυο κε ψάξιμο το είδαμε …μ είπε ίσως σταματησε να αναπτύσσεται ίσως ίσως … τέλος πάντων μου είπε να πάω σε μια εβδομάδα πάλι να δούμε τι γίνεται … αυτααααααααααα….. τι να κάνουμε αισιοδοξία και προχωράμε …  και να μην πάνε όλα καλα το έχω ξανά περάσει και κάπως το έχω πάρει ψύχραιμα … 

      Και μένα εχθές ο υπέρηχος το μέτρησε ως 6wd2 ενώ η γιατρός στα χαρτιά έγραφε 7w. Άρα και γω είμαι πιο πίσω όπως και συ. Επίσης επειδή είναι μικρό δε μπορέσαμε να ακούσουμε καρδια με κολπικό υπέρηχο μόνο με κοιλιακό. Στην αρχή το μηχάνημα έδειχνε ότι βρηκε 143 παλμούς αλλά δεν ακουγόταν ούτε φαινόταν το ζιγκ ζαγκ που κάνει όταν ακούς καρδια. Ακουσαμε αλλα οχι αμεσως και ευκολα...Αρα θα ακούσετε την επόμενη εβδομάδα!!!! 🙏

      πρίν από 12 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σε καταλαβαινω όμως είναι πολύ σημαντικό να έχετε το κατάλληλο ενδομητριο. Μπράβο που σταματάνε τη διαδικασία και νοιάζονται και δε στα βάζουν βιαστικά. Μήπως πρέπει να σου δώσουν άλλη αγωγή ώστε να το βοηθήσουν? Κάνε μια συζήτηση. Εύχομαι γρήγορα να έχεις θετικά αποτελέσματα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Καλημέρα κορίτσια, χθες μ πηρε κολπικο υγρο με τη βρωμωμπατονετα. Σημερα που σκουπιστηκα είδα 2-3 ίνες καφετιές, το σερβιέτακι καθαρό ... Να φανταστώ από το σκάλισμα είναι Ε; 

Εγω ούτε χαρά του δίνω ουτε τπτ!! Οταν χαρώ εγώ, θα χαρεί και κεινος. Προς το παρόν να χαίρεται με το KFC! :cool:

Ναι, από αυτό είναι, μην ανησυχείς! Παρ' όλα αυτά δεν παίρνεις ένα τηλ τη μαΐα, για να σου φύγει εντελώς η ιδέα?

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Κ εγώ μια από τα ίδια 

Ειδικά άμα κάνω δουλειές και λίγο κουραστω γίνομαι σαν το μπαλόνι 

Το πρωί είμαι μια χαρά 

 

 

Την Τετάρτη πάω για τελευταίο υπέρηχο πριν την αυχενική 

Παναγία μου να πάνε όλα καλά 

Τι άγχος κ αυτό 

Δύο βδομάδες δε ξέρω τι γίνεται μέσα μου 

Άντε να πάμε να το δούμε να ησυχάσουμε πάλι λιγο

Με το καλό να γίνει η αυχενική να πάει η καρδιά σου στη θέση της!!! ❤

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω κάτι. Είμαι τώρα στην 6η μέρα διέγερσης και εχτές το βράδυ έκανα σεξ και πονούσα εσωτερικά στην μήτρα περίπου όπως πονούσα μετά απο ωοληψία (αλλά λιγότερο). Υπάρχει περίπτωση να είναι υπερδιέγερση;

Αυτό το πάθαινα κάθε φορά όταν ήμουν σε διέγερση κι έκανα σεξ, ένας πόνος σαν της ωορρηξίας. Είναι από τα ωάρια που μεγαλώνουν και με το σεξ πιέζεται η περιοχή. Αχχχχ ξύνεις πληγές να ξέρεις πάντως!! 8)

Παράθεση

 

 

1 hour ago, Angot είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγω έτσι θα είμαι τώρα μέχρι την αυχενική. 2.5 βδομαδες σε μαύρα μεσάνυχτα θα μαι! 

Πότε έχεις αυχενική??

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , happiness79 είπε:

Ναι, από αυτό είναι, μην ανησυχείς! Παρ' όλα αυτά δεν παίρνεις ένα τηλ τη μαΐα, για να σου φύγει εντελώς η ιδέα?

Δεν είδα πάλι τπτ μωρε, μονο ξέρεις στα πρωινά που βγήκε και η κρέμα! Θυμάμαι την προηγούμενη  φορά που είχα κάνει καλλιέργεια είχα 4 μερες καφετιά! Αν δω κάτι άλλο θα την παρω. Νομίζω πως είναι από αυτό όμως... 

Αστα εβγαλα τα καλοκαιρινά μου, από 3 βαλίτσες ρουχα. Μου κάνουν τα φαρδιά φορεματα και 2 παντελονες. Κάτι τζιν φούστακια, κάτι κοντά μπουστακια που είχα, πανε πάλι βαλίτσα! Είχα πάρει πέρυσι κ ένα σατέν γαλαζιο μακρύ φόρεμα με ένα σκίσιμο αστο.. ! Κ το δοκίμασα και φαίνεται ένα γαλαζιο μπαλόνι με κοιλια :lol: μ λεει ο άντρας μ, ε σε κάνα 2 χρόνια θα ναι ακόμα στη μόδα φαντάζομαι!!!!!! Διαζύγιο κύριε του λέω!

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

Ναι, από αυτό είναι, μην ανησυχείς! Παρ' όλα αυτά δεν παίρνεις ένα τηλ τη μαΐα, για να σου φύγει εντελώς η ιδέα?

Με το καλό να γίνει η αυχενική να πάει η καρδιά σου στη θέση της!!! ❤

Αυτό το πάθαινα κάθε φορά όταν ήμουν σε διέγερση κι έκανα σεξ, ένας πόνος σαν της ωορρηξίας. Είναι από τα ωάρια που μεγαλώνουν και με το σεξ πιέζεται η περιοχή. Αχχχχ ξύνεις πληγές να ξέρεις πάντως!! 8)

 

Πότε έχεις αυχενική??

 Προς Μέσα ιούνιου με εχει 20-21

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Visit a vis είπε:

Καλημέρα! Όμορφη Κυριακή! Θυμάται καμιά σας πόσο χρόνο απαιτούσε το ερα τεστ και η εξέταση για το μικροβίωμα να βγουν; Οι απαντήσεις έρχονται μετά από πολύ καιρό;

Ναι, θέλει κάμποσο... Περίπου 3 βδομάδες αν θυμάμαι καλά... Ισπανία τα στείλαμε εμείς και αργούσαν. Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

πρίν από 14 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Όχι,ο γιατρός μου είχε πει να αποφεύγω το σεξ το πρώτο τρίμηνο(και λόγω της αποβολής) και από κει και ύστερα μου είχε πει να προσέχω πολύ. Επειδή πέρασα δύσκολα,φοβάμαι να το διακινδυνεύσω,οπότε λέω δεν πειράζει,θα κάνω πάλι σεξ μετά τη γέννα;) Είμαι στην 17η εβδομάδα

Καλά κουράγια!!! Τι θα πει να προσέχεις? Να προσέχεις τι ακριβώς???

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , happiness79 είπε:

Ναι, θέλει κάμποσο... Περίπου 3 βδομάδες αν θυμάμαι καλά... Ισπανία τα στείλαμε εμείς και αργούσαν. Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

Καλά κουράγια!!! Τι θα πει να προσέχεις? Να προσέχεις τι ακριβώς???

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ Κατά λέξη μου είχε πει όχι άγριες και απότομες κινήσεις πάνω στο σεξ,οπότε μάλλον εννοεί κάτι πιο λαιτ. Φαντάσου τι έχουν δει τα μάτια του :P Εν τω μεταξύ από προχθες έχω πολύ έντονους πόνους στην κοιλιά και λέω που να έκανα και σεξ,με πατεριτσες θα σηκωνομουν απ' το κρεβάτι 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

Δεν είδα πάλι τπτ μωρε, μονο ξέρεις στα πρωινά που βγήκε και η κρέμα! Θυμάμαι την προηγούμενη  φορά που είχα κάνει καλλιέργεια είχα 4 μερες καφετιά! Αν δω κάτι άλλο θα την παρω. Νομίζω πως είναι από αυτό όμως... 

Αστα εβγαλα τα καλοκαιρινά μου, από 3 βαλίτσες ρουχα. Μου κάνουν τα φαρδιά φορεματα και 2 παντελονες. Κάτι τζιν φούστακια, κάτι κοντά μπουστακια που είχα, πανε πάλι βαλίτσα! Είχα πάρει πέρυσι κ ένα σατέν γαλαζιο μακρύ φόρεμα με ένα σκίσιμο αστο.. ! Κ το δοκίμασα και φαίνεται ένα γαλαζιο μπαλόνι με κοιλια :lol: μ λεει ο άντρας μ, ε σε κάνα 2 χρόνια θα ναι ακόμα στη μόδα φαντάζομαι!!!!!! Διαζύγιο κύριε του λέω!

 Προς Μέσα ιούνιου με εχει 20-21

Ελα, ωραία είναι η κοιλίτσα σου, δεν πειράζει να φουσκώνει από το φόρεμα, τιμή σου και καμάρι σου!!! Εχεις ακόμα μέχρι την αυχενική... Υπομονή!!

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ Κατά λέξη μου είχε πει όχι άγριες και απότομες κινήσεις πάνω στο σεξ,οπότε μάλλον εννοεί κάτι πιο λαιτ. Φαντάσου τι έχουν δει τα μάτια του :P Εν τω μεταξύ από χθες έχω πολύ έντονους πόνους στην κοιλιά και λέω που να έκανα και σεξ,με πατεριτσες θα σηκωνομουν απ' το κρεβάτι 

Απαπααααα...!! Περαστικούλια βρε κορίτσι να είναι τα πονάκια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , happiness79 είπε:

Ελα, ωραία είναι η κοιλίτσα σου, δεν πειράζει να φουσκώνει από το φόρεμα, τιμή σου και καμάρι σου!!! Εχεις ακόμα μέχρι την αυχενική... Υπομονή!!

Δεν φαινομαι έγκυος, χοντρή φαινομαι όμως! Χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happiness79 είπε:

Ελα, ωραία είναι η κοιλίτσα σου, δεν πειράζει να φουσκώνει από το φόρεμα, τιμή σου και καμάρι σου!!! Εχεις ακόμα μέχρι την αυχενική... Υπομονή!!

Απαπααααα...!! Περαστικούλια βρε κορίτσι να είναι τα πονάκια!!

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Έκανα τεράστια ηλιθιότητα προχθές..πήγα στο μάρκετ με τους γονείς μου και άδειασα το καρότσι με τα τρόφιμα στο ταμείο,σήκωσα σε σύνολο πολύ μεγάλο βάρος. Το αποτέλεσμα? Πόνοι χαμηλά στην κοιλιά και δυσφορία και έτσι,μου είπε ο γιατρός να ξεκουραστώ και να μην κάνω τίποτα.Επειδή έχει πέντε μέρες που σταμάτησαν οι εμετοί,συνήλθα κάπως και  πήρα θαρρος,με αποτέλεσμα να κάνω τέτοιες βλακείες. Έχω τρομερές τύψεις,δεν πρόκειται να το ξανακάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


56 minutes ago, silvy22 said:

Ναι νορμαλ είναι , πόσες μονάδες κανείς ; Εγω στην κανονική διέγερση ούτε να μ

ακουμπησει !!! Είχα κοντά 10 ωάρια , σε ποια μέρα τ κύκλου είσαι ; Υπομονη αύριο θα σ πει 

Είμαι 7η μέρα κύκλου και σήμερα θα κάνω την 6η ένεση 150 μονάδες. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Έκανα τεράστια ηλιθιότητα προχθές..πήγα στο μάρκετ με τους γονείς μου και άδειασα το καρότσι με τα τρόφιμα στο ταμείο,σήκωσα σε σύνολο πολύ μεγάλο βάρος. Το αποτέλεσμα? Πόνοι χαμηλά στην κοιλιά και δυσφορία και έτσι,μου είπε ο γιατρός να ξεκουραστώ και να μην κάνω τίποτα.Επειδή έχει πέντε μέρες που σταμάτησαν οι εμετοί,συνήλθα κάπως και  πήρα θαρρος,με αποτέλεσμα να κάνω τέτοιες βλακείες. Έχω τρομερές τύψεις,δεν πρόκειται να το ξανακάνω

Αχ μωρέ, ένιωσες καλύτερα και ξεθάρρεψες, ανθρώπινο είναι. Το σώμα σου σου δίνει σημάδια, να το ακούς! Αυτή τη συμβουλή μου έδωσε ο γιατρός, να πηγαίνω με βάση τα σημάδια που μου δίνει το σώμα μου, να μη το υποτιμώ. Ξεκουράσου και όλα καλά θα είναι! Είναι κρίμα να έχεις τύψεις όμως, δεν το έκανες επίτηδες, τώρα ξέρεις!

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Ναι αλλα οι αλλοι δεν το ξέρουν και νομίζουν ότι είμαι χοντρή! Υδρομασάζ επιτρέπεται;;; 

Θεϊκές οι απορίες σου!!!!!!!

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Είμαι 7η μέρα κύκλου και σήμερα θα κάνω την 6η ένεση 150 μονάδες. 

Πάντως ρώτησε το γιατρό αν επιτρέπεται το σεξ, γιατί από κάποια μέρα διέγερσης και μετά δεν επιτρέπεται, για να μη σπάσει κάποιο αυγό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happiness79 είπε:

Αχ μωρέ, ένιωσες καλύτερα και ξεθάρρεψες, ανθρώπινο είναι. Το σώμα σου σου δίνει σημάδια, να το ακούς! Αυτή τη συμβουλή μου έδωσε ο γιατρός, να πηγαίνω με βάση τα σημάδια που μου δίνει το σώμα μου, να μη το υποτιμώ. Ξεκουράσου και όλα καλά θα είναι! Είναι κρίμα να έχεις τύψεις όμως, δεν το έκανες επίτηδες, τώρα ξέρεις!

Θεϊκές οι απορίες σου!!!!!!!

Καλέ αλήθεια ρωτάω. Λες να επιτρέπεται;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happiness79 είπε:

Αχ μωρέ, ένιωσες καλύτερα και ξεθάρρεψες, ανθρώπινο είναι. Το σώμα σου σου δίνει σημάδια, να το ακούς! Αυτή τη συμβουλή μου έδωσε ο γιατρός, να πηγαίνω με βάση τα σημάδια που μου δίνει το σώμα μου, να μη το υποτιμώ. Ξεκουράσου και όλα καλά θα είναι! Είναι κρίμα να έχεις τύψεις όμως, δεν το έκανες επίτηδες, τώρα ξέρεις!

Θεϊκές οι απορίες σου!!!!!!!

Είσαι πολύ γλυκιά,σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Όμως έκανα μεγάλη βλακεία,γιατί ήξερα ότι δεν πρέπει να σηκώνουμε μεγάλο βάρος και εγώ άδειασα ένα γεματο καρότσι,μέχρι και απορρυπαντικά ειχε μέσα. Επόμενο λεβελ η άρση βαρών,να μου φωνάζει ο άντρας μου " Κάτσε κάτω απ' τη μπάρα " !

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...