Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Nj__ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια για τις καλές β επιπέδου! 

Εμένα τελικά μου κάνανε εισαγωγή χτες μετά την περιδεση.. Κράτησε λίγο παραπάνω η επεμβαση κ ήθελε ο γιατρός να σιγουρευτεί. Η αλήθεια είναι ότι ζορίστηκα κοριτσια...κ με καθετήρες κ όρους... Κ είχα κ 2 κοπέλες με καισαρική που κάνανε rooming in.. Οπότε ξαγρυπνουσα μαζί τους... Έμαθα όμως λίγα πραγματάκια!! 

Εύχομαι όλα καλά από εδώ και πέρα κορίτσι μου. Τώρα όσο γίνεται α τα κορίτσια που κάναν rooming in, να έχεις τον πόνο σου απ' την επέμβαση να θέλεις να έχεις και το μωρό δίπλα... Τι να πω! Εμένα μου φαίνεται μαζοχισμός για την ώρα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 ώρες πρίν, Laky είπε:

Εύχομαι όλα καλά από εδώ και πέρα κορίτσι μου. Τώρα όσο γίνεται α τα κορίτσια που κάναν rooming in, να έχεις τον πόνο σου απ' την επέμβαση να θέλεις να έχεις και το μωρό δίπλα... Τι να πω! Εμένα μου φαίνεται μαζοχισμός για την ώρα! 

Ναι καλέ... Θέλανε πολύ... Αλλά είχανε τον πόνο τους... Κ τους τα φέρνανε ανά 2 ωρο.. Όλο το 24ωρο!!Μάτι δεν κλείσαμε :P

 

Σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nj__ είπε:

Ναι καλέ... Θέλανε πολύ... Αλλά είχανε τον πόνο τους... Κ τους τα φέρνανε ανά 2 ωρο.. Όλο το 24ωρο!!Μάτι δεν κλείσαμε :P

 

Σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια!! 

Τι να πω;;;;; Δεν έχω γίνει ακόμη μητέρα. Αλλά πραγματικά μου φαίνεται τρελό!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..τι κάνετε; Χάθηκα γιατί δεν είχα όρεξη για τίποτα..τώρα άρχισα να συνερχομαι που απ' την περασμένη βδομάδα τη νιώθω διαρκώς με τις κλωτσιτσες της..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

Τι να πω;;;;; Δεν έχω γίνει ακόμη μητέρα. Αλλά πραγματικά μου φαίνεται τρελό!!!

Δεν έχεις άδικο...με τους πόνους κ τα ράμματα να θες δεν μπορείς χωρίς βοήθεια... Και δεν αφήνουν σύνοδο πάρα μόνο στα μονόκλινα. Απλά όπου και να γεννήσει η καθεμία.. Εγώ κατάλαβα ότι θέλει καλό cross-check των πληροφοριών που δίνουνσε ΟΛΑ... Εδω στο γενεσις στη Θεσσαλονίκη , ενώ πραγματικά τα κορίτσια όλων των τμημάτων προσπαθούν πολύ... Η παραπληροφορηση δίνει κ παίρνει... Και στο τέλος μόνο μια φράση πιάνει "ετσι είπε ο γιατρός μου, κάντε του ένα τηλ να το επιβεβαιώσετε αν θέλετε" 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nj__ είπε:

Δεν έχεις άδικο...με τους πόνους κ τα ράμματα να θες δεν μπορείς χωρίς βοήθεια... Και δεν αφήνουν σύνοδο πάρα μόνο στα μονόκλινα. Απλά όπου και να γεννήσει η καθεμία.. Εγώ κατάλαβα ότι θέλει καλό cross-check των πληροφοριών που δίνουνσε ΟΛΑ... Εδω στο γενεσις στη Θεσσαλονίκη , ενώ πραγματικά τα κορίτσια όλων των τμημάτων προσπαθούν πολύ... Η παραπληροφορηση δίνει κ παίρνει... Και στο τέλος μόνο μια φράση πιάνει "ετσι είπε ο γιατρός μου, κάντε του ένα τηλ να το επιβεβαιώσετε αν θέλετε" 

Κι εγώ στο Γένεσις θα γεννήσω. Οπότε ισχύει μόνο το επισκεπτήριο; Καθόλου συνοδός; Απ' τη μία βέβαια καλύτερα να σου πω την αλήθεια. Αρκεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να ζητάς βοήθεια και να σου δίνεται.

πρίν από 18 λεπτά , Despoina31 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έχετε ψωνίσει τίποτα, τώρα που έχει κ εκπτώσεις; 

Εγώ ψάχνω καρότσι. Δε θέλω να δώσω πολλά λεφτά. Αλλά δε ξέρω και τι ακριβώς να πάρω. Έλεγα να πάρω κάποιο που να έχει και το λεγόμενο αυγό για το αυτοκίνητο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Laky είπε:

Κι εγώ στο Γένεσις θα γεννήσω. Οπότε ισχύει μόνο το επισκεπτήριο; Καθόλου συνοδός; Απ' τη μία βέβαια καλύτερα να σου πω την αλήθεια. Αρκεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να ζητάς βοήθεια και να σου δίνεται.

Εγώ ψάχνω καρότσι. Δε θέλω να δώσω πολλά λεφτά. Αλλά δε ξέρω και τι ακριβώς να πάρω. Έλεγα να πάρω κάποιο που να έχει και το λεγόμενο αυγό για το αυτοκίνητο.

Και γω ψάχνω καροτσι και τα υπολοιπα!λέω ομως να μην πάρω  τα 3 σε 1.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ArtemisΚ είπε:

Και γω ψάχνω καροτσι και τα υπολοιπα!λέω ομως να μην πάρω  τα 3 σε 1.

Κι εγώ δύο σε ένα έλεγα να πάρω. Να έχει μόνο το αυγό γιατί το πορτ μπεμπέ νομίζω δε θα το χρησιμοποιήσω. Έχω καλαθουνα οπότε νομίζω θα είναι άχρηστο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laky said:

Κι εγώ στο Γένεσις θα γεννήσω. Οπότε ισχύει μόνο το επισκεπτήριο; Καθόλου συνοδός; Απ' τη μία βέβαια καλύτερα να σου πω την αλήθεια. Αρκεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να ζητάς βοήθεια και να σου δίνεται.

Εγώ ψάχνω καρότσι. Δε θέλω να δώσω πολλά λεφτά. Αλλά δε ξέρω και τι ακριβώς να πάρω. Έλεγα να πάρω κάποιο που να έχει και το λεγόμενο αυγό για το αυτοκίνητο.

Εγώ πήρα ένα της Lorelli 3 σε ένα, το βρήκα σε καλή τιμή από σκρουτζ.. δεν ξέρω αν θα βολέψει, καλό φαίνεται πάντως.

Οι δευτερομανούλες να μας πούνε τη γνώμη τους! Υπάρχει κάτι απο όλα αυτά που διαφημίζουν που δεν αξίζει να το πάρουμε; Ή κάτι που το πήρατε κ δεν το χρησιμοποιήσατε τελικά;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Laky είπε:

Κι εγώ δύο σε ένα έλεγα να πάρω. Να έχει μόνο το αυγό γιατί το πορτ μπεμπέ νομίζω δε θα το χρησιμοποιήσω. Έχω καλαθουνα οπότε νομίζω θα είναι άχρηστο.

Εγώ έλεγα ξεχωριστά και καθισματακι -καροτσι αλλά θα το δω,έλεγα για καθίσμςτακι βρήκα ένα πολύ καλο της cybex αλλά οκ είναι λίγο ακριβό αλλά είναι βολικό γινεται και πορτ μπεμπε και έχει περάσει όλα τα crash tests .Βέβαια είμαι άσχετη τελείως οπότε ας μας πει μια έμπειρη καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Laky είπε:

Κι εγώ στο Γένεσις θα γεννήσω. Οπότε ισχύει μόνο το επισκεπτήριο; Καθόλου συνοδός; Απ' τη μία βέβαια καλύτερα να σου πω την αλήθεια. Αρκεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να ζητάς βοήθεια και να σου δίνεται.

Εγώ ψάχνω καρότσι. Δε θέλω να δώσω πολλά λεφτά. Αλλά δε ξέρω και τι ακριβώς να πάρω. Έλεγα να πάρω κάποιο που να έχει και το λεγόμενο αυγό για το αυτοκίνητο.

Ναι καθόλου... Ο σύζυγος μόνο στο επισκέπτηριο κ 1 φορά τη μέρα! Έρχονται ναι κάθε φορά που βαράς το κουδούνι.. Αλλά κ πάλι σαν τον δικό σ άνθρωπο.. Ειναι αλλιώς.. 

πρίν από 32 λεπτά , ArtemisΚ είπε:

Εγώ έλεγα ξεχωριστά και καθισματακι -καροτσι αλλά θα το δω,έλεγα για καθίσμςτακι βρήκα ένα πολύ καλο της cybex αλλά οκ είναι λίγο ακριβό αλλά είναι βολικό γινεται και πορτ μπεμπε και έχει περάσει όλα τα crash tests .Βέβαια είμαι άσχετη τελείως οπότε ας μας πει μια έμπειρη καλύτερα!

Κ γω θέλω καρότσι.. Ας μας πουν τα κορίτσια που ξέρουν ναι... Οχι τρελά λεφτά όμως! Βλέπω κάτι peg perego κάτι iglesines αλλά πολύ ξεφεύγουν βρε παιδί μ

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που σας διαβάζω κ μου λύνονται απορίες κ συμπάσχω. Χθες ήρθα ένα 3ημερο διακοπές κ από χθες ταλαιπωρούμαι.  Υπήρχε θέμα με υγρασία στο δωμάτιο κ μυρωδιά, δεν έκλεισα μάτι ολη τη νύχτα, ψοφήσει! Σημερα έκανα μια βουτιά μάλλον και κρύωσε η κοιλιά μου κ με χτύπησε κι ο ήλιος ( που με βρήκε δε ξέρω στη σκιά με καπέλο !) Αποτέλεσμα το απόγευμα ξεκίνησα διαρροιες κ πονοκέφαλο με ζαλάδα! Το κεφάλι μου καίγεται το σωμα κρυώνει!Ετοιμάστηκαμε να ψάξουμε κέντρο υγείας! Με λίγο ξάπλα κ πολύ νερό συνήλθα λίγο ,, ελεγξαμε πίεση ήταν οκ κ τώρα ξαπλώνω κ νιώθω λίγο καλύτερα πέρα από πονοκοιλο που είναι από τις διαρροιες κ μια τάση για εμετό που καλυτερεψε λίγο  ( βέβαια χθες  κ σήμερα πρωί σκάσαμε κ στο φαγητό- να τα λέμε κ αυτά!) κ μιλάμε σκέφτομαι τα χειρότερα... ότι κάτι θα πάθω κλπ ... το γιατρό δεν τον πήρα,  θα μου έλεγε να φυγω Θεσσαλονίκη να μπω κλινική όπως είναι. Είπα να περιμένω να ξημερώσει αφού είμαι καλύτερα κ να μη σκέφτομαι τα χειρότερα,  έχω τα κορίτσια κόλλησαν τον ιό κ δεν έκαναν έτσι... αλλά ρε κορίτσια εμένα με πιάνουν κρίσεις πανικού με το παραμικρό κ λυπάμαι κ τον καημένο τον άντρα μου που τον έφερα εδω με τη μικρή μας για να τον ταλαιπωρώ... τι το θελα... πείτε μου ότι δεν είναι τπτ , σας παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας παρακαλω πειτε μου! Οταν ειστε ξαπλωμενες αριστερα και πατε να σηκωθείτε η να αλλαξετε πλευρο σας πιανει σφαχτης χαμηλα;; ρωταω γιατι το παθαινω και συγκεκριμενα δεξια! Και με μαγκωνει για περιπου 3 λεπτά μετα περναει! Αγχωθηκα! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Κοριτσια σας παρακαλω πειτε μου! Οταν ειστε ξαπλωμενες αριστερα και πατε να σηκωθείτε η να αλλαξετε πλευρο σας πιανει σφαχτης χαμηλα;; ρωταω γιατι το παθαινω και συγκεκριμενα δεξια! Και με μαγκωνει για περιπου 3 λεπτά μετα περναει! Αγχωθηκα! 

Καλημέρα!αν κατάλαβα καλά,με πιάνει και μένα όταν σηκώνομαι μερικές φορές αλλά είναι επειδή θέλω να πάω τουαλέτα, μετά μου περνάει(βέβαια για όσο κρατάει δεν μπορω να κουνηθω)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...