Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τα χω παίξει κι εγώ. Δυστυχώς εγώ είμαι ολομόναχη στο σπίτι και νομίζω πως αυτή η συνεχόμενη αϋπνία Μ έχει κάνει κουρέλι.

Τα κορίτσια που έδιναν χαμομήλι, μπορούν να μου πουν για πόσο διάστημα θα το δίνουν; 

Γιατί ; Δεν κάνει να το δίνουμε καιρό? Εγώ έλεγα να το δίνω γενικά ..1-2  φορές τη μέρα μαζι με το γάλα .

Σήμερα ο μικρός μου ήταν κααπως καλύτερος το πρωί .Βέβαια εχθές από το πρωί στις 5 μέχρι το βράδυ στις 2 πραγματικά ήταν χάλια η κατάσταση.δεν ξέρω πώς άντεξα . Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι ακόμα και τώρα που είναι ήσυχος θέλει μόνο αγκαλιά...ούτε καλαθουνα ,ούτε λίκνο ούτε καν το κρεβάτι μας..αν τον ακουμπήσω κοιμάται 10-20λ και μετά πετάγεται .. γιατι να συμβαίνει αυτό??

@Lakyμου εσένα τι κάνει σήμερα??

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Angel92 είπε:

Γιατί ; Δεν κάνει να το δίνουμε καιρό? Εγώ έλεγα να το δίνω γενικά ..1-2  φορές τη μέρα μαζι με το γάλα .

Σήμερα ο μικρός μου ήταν κααπως καλύτερος το πρωί .Βέβαια εχθές από το πρωί στις 5 μέχρι το βράδυ στις 2 πραγματικά ήταν χάλια η κατάσταση.δεν ξέρω πώς άντεξα . Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι ακόμα και τώρα που είναι ήσυχος θέλει μόνο αγκαλιά...ούτε καλαθουνα ,ούτε λίκνο ούτε καν το κρεβάτι μας..αν τον ακουμπήσω κοιμάται 10-20λ και μετά πετάγεται .. γιατι να συμβαίνει αυτό??

@Lakyμου εσένα τι κάνει σήμερα??

 

 

Κι εμένα κορίτσι μου μόνο αγκαλιά κάθεται. Σπάνια μπορώ να τον ακουμπήσω στο κρεβάτι δίπλα μου. Ξυπνάει και κλαίει. Συνήθως είναι επάνω μου. Έχω πιαστεί ολόκληρη. Από κολικούς από προχθές είμαστε κάπως καλύτερα. Εννοείται όλη την νύχτα τον έχω πάνω μου και το στήθος μου πια πονάει απ' το πιπιλισμα. Αλλά τουλάχιστον δεν ουρλιάζει έτσι όλη νύχτα. Επίσης ο απορροφητήρας κοντεύει να ανατιναχθεί απ' τη πολύ χρήση. Ώρες είναι ανοιχτός. Αχ δε ξέρω κορίτσια. Έχω και μια φίλη που γέννησε το Οκτώβριο κι απ' τη μέρα που σαραντησε το παιδί κοιμάται 8, ώρες τη νύχτα και τον ξυπνάει αυτή για τάισμα. Εγω όλη νύχτα τον έχω στο στήθος με μισάωρα κενά και στις 4 ώρες δίνω και φόρμουλα. Θα τρελαθώ!!! Για πιπίλα ούτε λόγος. Έχω πάρει 5 εταιρείας το ρεκόρ είναι η mum για 2 λεπτά!

Αγόρασα και μάρσιπο. Δε γίνεται αλλιώς. Πρέπει να μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο. Τον δοκίμασα λίγο. Συνήθεια είναι. Καλός μου φαίνεται. Η εταιρεία που πήρα είναι " je porte mon bebe "

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Laky είπε:

Κι εμένα κορίτσι μου μόνο αγκαλιά κάθεται. Σπάνια μπορώ να τον ακουμπήσω στο κρεβάτι δίπλα μου. Ξυπνάει και κλαίει. Συνήθως είναι επάνω μου. Έχω πιαστεί ολόκληρη. Από κολικούς από προχθές είμαστε κάπως καλύτερα. Εννοείται όλη την νύχτα τον έχω πάνω μου και το στήθος μου πια πονάει απ' το πιπιλισμα. Αλλά τουλάχιστον δεν ουρλιάζει έτσι όλη νύχτα. Επίσης ο απορροφητήρας κοντεύει να ανατιναχθεί απ' τη πολύ χρήση. Ώρες είναι ανοιχτός. Αχ δε ξέρω κορίτσια. Έχω και μια φίλη που γέννησε το Οκτώβριο κι απ' τη μέρα που σαραντησε το παιδί κοιμάται 8, ώρες τη νύχτα και τον ξυπνάει αυτή για τάισμα. Εγω όλη νύχτα τον έχω στο στήθος με μισάωρα κενά και στις 4 ώρες δίνω και φόρμουλα. Θα τρελαθώ!!! Για πιπίλα ούτε λόγος. Έχω πάρει 5 εταιρείας το ρεκόρ είναι η mum για 2 λεπτά!

Αγόρασα και μάρσιπο. Δε γίνεται αλλιώς. Πρέπει να μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο. Τον δοκίμασα λίγο. Συνήθεια είναι. Καλός μου φαίνεται. Η εταιρεία που πήρα είναι " je porte mon bebe "

 Λυπάμαι που περνάτε κι εσεις τα ίδια αγάπη..με παρηγορεί που έχω συμπαράσταση .

Όπως τα λες κι εγώ..άκουγα ότι όταν σαραντήσει θα είναι καλύτερα και περίμενα πως και πως ..τελικά φτάσαμε 45 ημερών αλλά τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο .Πέρα από τους κολικούς που τον έπιαναν συγκεκριμένες ώρες το βράδυ αλλά τώρα είναι καλύτερα, το παιδάκι ήταν πολύ ανεξάρτητο στον ύπνο .Το ακουμπαγα και κοιμόταν μόνο του μετά από λίγο αν και κάναμε φουλ φασαρία στο σπίτι  μέσα στη μέρα .Από το Σκ και μετα δεν τολμάμε να ακουστουμε όταν τον ακουμπάω κι αυτό διαρκεί μερικά λεπτά μέχρι να αρχίσει τα σπαστικά και να ξυπνήσει .

Της φίλης σου είναι αγορι? Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά και μια φίλη που έχει κορίτσι έτσι είναι...κοιμάται μια χαρά ..

Καλά για τη πιπίλα δεν το συζητώ..μέχρι που την στηρίζω στο ύψος του στήθους μου και με ακουμπάει δέρμα με δέρμα για να την κρατήσει 5-10 λεπτά ..της nuk γιατί αλλιως...

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angel92 είπε:

 Λυπάμαι που περνάτε κι εσεις τα ίδια αγάπη..με παρηγορεί που έχω συμπαράσταση .

Όπως τα λες κι εγώ..άκουγα ότι όταν σαραντήσει θα είναι καλύτερα και περίμενα πως και πως ..τελικά φτάσαμε 45 ημερών αλλά τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο .Πέρα από τους κολικούς που τον έπιαναν συγκεκριμένες ώρες το βράδυ αλλά τώρα είναι καλύτερα, το παιδάκι ήταν πολύ ανεξάρτητο στον ύπνο .Το ακουμπαγα και κοιμόταν μόνο του μετά από λίγο αν και κάναμε φουλ φασαρία στο σπίτι  μέσα στη μέρα .Από το Σκ και μετα δεν τολμάμε να ακουστουμε όταν τον ακουμπάω κι αυτό διαρκεί μερικά λεπτά μέχρι να αρχίσει τα σπαστικά και να ξυπνήσει .

Της φίλης σου είναι αγορι? Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά και μια φίλη που έχει κορίτσι έτσι είναι...κοιμάται μια χαρά ..

Καλά για τη πιπίλα δεν το συζητώ..μέχρι που την στηρίζω στο ύψος του στήθους μου και με ακουμπάει δέρμα με δέρμα για να την κρατήσει 5-10 λεπτά ..της nuk γιατί αλλιως...

 

 

Δε θέλω να σε στενοχωρήσω.... Αλλά και της φίλης μου αγόρι είναι.. και πίστεψε με! Καμία σχέση με τους δικούς μας.. 

Μου λένε μπορεί να περνάει άλμα. Όλες άλμα περνάμε; Δε ξέρω. Ας ελπίσουμε τις επόμενες ημέρες να είναι καλύτερα τα πράγματα. Εμένα από προχθές το βράδυ σταδιακά είναι καλύτερα. Τουλάχιστον δεν ουρλιάζει και κοιμόμαστε λίγο ανάμεσα στα ταισματα.

Επίσης κορίτσια ήταν κάποια κοπέλα που πονούσε ο καρπός της. Δε θυμάμαι ποια ήταν; Πέρασε μετά τη γέννα; Γιατι εμένα όχι μόνο δε πέρασε αλλά πονάει και ο αστράγαλος μου τώρα πολύ. Έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως εμφάνισα κανένα αυτοάνοσο.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εγω μια απο τα ιδια..η δικια μου εκει που κοιμοταν μονη της δεν την ενοιαζε η φασαρια τωρα μολις ακουει το παραμικρο ξυπναει..και θελει να κοιμηθει στην αγκαλια μου..οταν την εχω εγω βομβες να πετανε δεν ξυπναει..απο θεμα πιπιλας εχω σωθει την κραταει και την ζηταει..θελει μονο της bibs

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

Δε θέλω να σε στενοχωρήσω.... Αλλά και της φίλης μου αγόρι είναι.. και πίστεψε με! Καμία σχέση με τους δικούς μας.. 

Μου λένε μπορεί να περνάει άλμα. Όλες άλμα περνάμε; Δε ξέρω. Ας ελπίσουμε τις επόμενες ημέρες να είναι καλύτερα τα πράγματα. Εμένα από προχθές το βράδυ σταδιακά είναι καλύτερα. Τουλάχιστον δεν ουρλιάζει και κοιμόμαστε λίγο ανάμεσα στα ταισματα.

Επίσης κορίτσια ήταν κάποια κοπέλα που πονούσε ο καρπός της. Δε θυμάμαι ποια ήταν; Πέρασε μετά τη γέννα; Γιατι εμένα όχι μόνο δε πέρασε αλλά πονάει και ο αστράγαλος μου τώρα πολύ. Έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως εμφάνισα κανένα αυτοάνοσο.

Δεν πιστεύω...δεν είμαστε καν στις ίδιες εβδομάδες:/ επίσης αν είναι αλμα πόσες μέρες πια? Είμαστε ήδη στις 5 εμείς...ισχύει ,κι εμένα δεν ουρλιάζει σήμερα αλλά εξακολουθεί να είναι μόνο αγκαλιά όταν κοιμάται.

Δεν έχω εμπειρία με καρπό..ακούγεται άσχημο μέσα σ' όλα όμως ..περαστικά σου κορίτσι Μ♥️

πρίν από 53 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια και εγω μια απο τα ιδια..η δικια μου εκει που κοιμοταν μονη της δεν την ενοιαζε η φασαρια τωρα μολις ακουει το παραμικρο ξυπναει..και θελει να κοιμηθει στην αγκαλια μου..οταν την εχω εγω βομβες να πετανε δεν ξυπναει..απο θεμα πιπιλας εχω σωθει την κραταει και την ζηταει..θελει μονο της bibs

Πόσες μέρες σας συμβαίνει αυτό εσας?Μα καλά υποτίθεται όσο περνάει ο καιρός δεν γίνονται πιο ανεξάρτητα και δεν προσαρμόζονται στο περιβάλλον έξω από τη μήτρα? Εμάς είναι σαν τώρα να φοβούνται και να τρελαίνονται περισσότερο 😕 

Πράγματι είσαι πολύ τυχερή με τη πιπίλα ...αλίμονο σ εμάς 😕

πρίν από 6 λεπτά , Angel92 είπε:

Δεν πιστεύω...δεν είμαστε καν στις ίδιες εβδομάδες:/ επίσης αν είναι αλμα πόσες μέρες πια? Είμαστε ήδη στις 5 εμείς...ισχύει ,κι εμένα δεν ουρλιάζει σήμερα αλλά εξακολουθεί να είναι μόνο αγκαλιά όταν κοιμάται.

Δεν έχω εμπειρία με καρπό..ακούγεται άσχημο μέσα σ' όλα όμως ..περαστικά σου κορίτσι Μ♥️

Πόσες μέρες σας συμβαίνει αυτό εσας?Μα καλά υποτίθεται όσο περνάει ο καιρός δεν γίνονται πιο ανεξάρτητα και δεν προσαρμόζονται στο περιβάλλον έξω από τη μήτρα? Εμάς είναι σαν τώρα να φοβούνται και να τρελαίνονται περισσότερο 😕 

Πράγματι είσαι πολύ τυχερή με τη πιπίλα ...αλίμονο σ εμάς 😕

Κορίτσια εμένα ο μικρός το άλλο που έχει αυτές τις μέρες είναι ότι δυσκολεύεται πολύ να ρευτει ...μπορεί να ρευτει μετά από 2 ώρες και να βγάλει κ γουλια ...ξαφνικά αυτό..δεν ήταν έτσι 😕

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angel92 είπε:

Δεν πιστεύω...δεν είμαστε καν στις ίδιες εβδομάδες:/ επίσης αν είναι αλμα πόσες μέρες πια? Είμαστε ήδη στις 5 εμείς...ισχύει ,κι εμένα δεν ουρλιάζει σήμερα αλλά εξακολουθεί να είναι μόνο αγκαλιά όταν κοιμάται.

Δεν έχω εμπειρία με καρπό..ακούγεται άσχημο μέσα σ' όλα όμως ..περαστικά σου κορίτσι Μ♥️

Πόσες μέρες σας συμβαίνει αυτό εσας?Μα καλά υποτίθεται όσο περνάει ο καιρός δεν γίνονται πιο ανεξάρτητα και δεν προσαρμόζονται στο περιβάλλον έξω από τη μήτρα? Εμάς είναι σαν τώρα να φοβούνται και να τρελαίνονται περισσότερο 😕 

Πράγματι είσαι πολύ τυχερή με τη πιπίλα ...αλίμονο σ εμάς 😕

Κορίτσια εμένα ο μικρός το άλλο που έχει αυτές τις μέρες είναι ότι δυσκολεύεται πολύ να ρευτει ...μπορεί να ρευτει μετά από 2 ώρες και να βγάλει κ γουλια ...ξαφνικά αυτό..δεν ήταν έτσι 😕

Οταν ηταν να σαραντησουμε κοντα αρχισε ολο αυτο

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Laky είπε:

Δε θέλω να σε στενοχωρήσω.... Αλλά και της φίλης μου αγόρι είναι.. και πίστεψε με! Καμία σχέση με τους δικούς μας.. 

Μου λένε μπορεί να περνάει άλμα. Όλες άλμα περνάμε; Δε ξέρω. Ας ελπίσουμε τις επόμενες ημέρες να είναι καλύτερα τα πράγματα. Εμένα από προχθές το βράδυ σταδιακά είναι καλύτερα. Τουλάχιστον δεν ουρλιάζει και κοιμόμαστε λίγο ανάμεσα στα ταισματα.

Επίσης κορίτσια ήταν κάποια κοπέλα που πονούσε ο καρπός της. Δε θυμάμαι ποια ήταν; Πέρασε μετά τη γέννα; Γιατι εμένα όχι μόνο δε πέρασε αλλά πονάει και ο αστράγαλος μου τώρα πολύ. Έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως εμφάνισα κανένα αυτοάνοσο.

Εγώ είχα πάθει τενοντίτιδα στον 7ο και φορούσα νάρθηκα μέχρι να γεννήσω. Μόλις γέννησα μου πέρασε μέσα σε μια βδομάδα,όπως υπολόγιζε και ο ορθοπεδικός

Κορίτσια πριν που κοιμόταν η μπέμπα πάνω μου,ακούστηκαν τα έντερα της,ένα πράγμα απίστευτο και άρχισε να κλαίει..δεν έκανε ούτε κακά ούτε έκλασε,δε μπορώ να καταλάβω τι ήταν αυτό το πράγμα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angel92 είπε:

Kαι μένα το ίδιο ..και τι θα κάνουμε? Αντέχεις??

Δεν ξερω αληθεια ελπιζω σιγα σιγα να ξαναβρουμε τους ρυθμους μας..η φιλη μου που η κορη της ειναι 7 μηνων τωρα μου λεει απο οταν γεννηθηκε δεν κοιματε στο κρεβατι θελει μονο αγκαλια και ακομα ετσι συνεχιζει..μολις παω να την βαλω λεει στο κρεβατι ουρλιαζει..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια έχω μια απορία: πως γίνεται το πρωί να βγάζω 140 ml με το θηλαστρο και πριν λίγο να έβγαλα μόλις 100? Συμβαίνει και σε εσάς τέτοια απόκλιση? Θα τρελαθώ δλδ!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα κατατρομαξαμε εκεί που ντυναμε τον μικρούλη μετα το μπάνιο ξαφνικά πατάει μια τσιριδα ένα κλάμα λες και τον έσφαζαν πρώτη φορά τον είδα έτσι..τον πήρα αγκαλίτσα και μετά από μερικά λεπτά ηρέμησε..ακόμη δεν κατάλαβα τι έπαθε..φοβήθηκα τόσο πολύ.. κορίτσια εσείς τώρα που θηλάζετε πίνετε καθόλου καφέ;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Matina87 είπε:

Κορίτσια σήμερα κατατρομαξαμε εκεί που ντυναμε τον μικρούλη μετα το μπάνιο ξαφνικά πατάει μια τσιριδα ένα κλάμα λες και τον έσφαζαν πρώτη φορά τον είδα έτσι..τον πήρα αγκαλίτσα και μετά από μερικά λεπτά ηρέμησε..ακόμη δεν κατάλαβα τι έπαθε..φοβήθηκα τόσο πολύ.. κορίτσια εσείς τώρα που θηλάζετε πίνετε καθόλου καφέ;;

Δεν πίνω τίποτα,τον καφέ τον έκοψα μαζι με το τσιγάρο μόλις έμεινα έγκυος, το γαλα απαγορεύεται γιατί το μωρό έχει αλλεργια και ούτε καν χυμούς γιατί την πειράζουν στο έντερο . Μόνο νερό,τσάι θηλασμού κ μπύρα χωρίς αλκοόλ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Laky είπε:

Δε θέλω να σε στενοχωρήσω.... Αλλά και της φίλης μου αγόρι είναι.. και πίστεψε με! Καμία σχέση με τους δικούς μας.. 

Μου λένε μπορεί να περνάει άλμα. Όλες άλμα περνάμε; Δε ξέρω. Ας ελπίσουμε τις επόμενες ημέρες να είναι καλύτερα τα πράγματα. Εμένα από προχθές το βράδυ σταδιακά είναι καλύτερα. Τουλάχιστον δεν ουρλιάζει και κοιμόμαστε λίγο ανάμεσα στα ταισματα.

Επίσης κορίτσια ήταν κάποια κοπέλα που πονούσε ο καρπός της. Δε θυμάμαι ποια ήταν; Πέρασε μετά τη γέννα; Γιατι εμένα όχι μόνο δε πέρασε αλλά πονάει και ο αστράγαλος μου τώρα πολύ. Έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως εμφάνισα κανένα αυτοάνοσο.

Αχ κορίτσι μου και εμένα με πονάνε οι καρποί και η δυο και το πόδι μου ο αστράγαλος και μη σ πω και το γόνατο καμία φορά νομίζω ότι είναι από την κούραση εγώ το είχα παθει και στο πρώτο μου γιο και άργησε να φύγει τότε είχα κάνει μετά από καιρό που δεν έβγαινε και όλες τις εξετάσεις για αυτοάνοσα για ρευματικά είχα τρελαθεί το κορυφαίο είναι όταν κάθομαι και πάω να σηκωθώ που δεν ισιώνει και η μέση χαχχαχαχα σαράβαλο σου λέω !!! 
 

 

κοριτσια και εγώ για το χαμομήλι θα ρωτήσω τι γίνεται εμένα είναι τριών μηνών τώρα ξεκίνησα να δίνω της milupa αλλά λέει ότι είναι για πιο μεγάλα μωράκια ποσό κάνει να δίνουμε την μέρα σας είπαν οι γιατροί εγώ από τότε που το ξεκίνησα ηρεμισε πολύ ο καημένος και κάνει και κακά γιατί εγώ θέμα με τα κακά είχα !!!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

Γιατί ; Δεν κάνει να το δίνουμε καιρό? Εγώ έλεγα να το δίνω γενικά ..1-2  φορές τη μέρα μαζι με το γάλα .

Σήμερα ο μικρός μου ήταν κααπως καλύτερος το πρωί .Βέβαια εχθές από το πρωί στις 5 μέχρι το βράδυ στις 2 πραγματικά ήταν χάλια η κατάσταση.δεν ξέρω πώς άντεξα . Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι ακόμα και τώρα που είναι ήσυχος θέλει μόνο αγκαλιά...ούτε καλαθουνα ,ούτε λίκνο ούτε καν το κρεβάτι μας..αν τον ακουμπήσω κοιμάται 10-20λ και μετά πετάγεται .. γιατι να συμβαίνει αυτό??

@Lakyμου εσένα τι κάνει σήμερα??

 

 

Κοντά στο μήνα και μένα ξεκίνησε, ενώ γενικά κοιμότανε μέσα στην ημέρα είτε στην κούνια της είτε στην φωλιά, να μην μπορεί να κοιμηθεί πουθενά αλλού παρά μόνο στην αγκαλιά μας. Πλέον είναι κοντά 3 μηνών σχεδόν το έχει κόψει, μπορεί δηλαδή να την αφήσω στην κούνια και να κοιμηθεί ακόμα και μια ώρα. Νομίζω ξεκίνησε να το κόβει σιγά σιγά μετά τους 2 μήνες. 

Να σου πω ακόμη οτι σε κάποια φάση, επειδή είχαμε κουραστεί, αρχίσαμε να προσπαθούμε να αλλάξει αυτό δηλαδή αφού κοιμότανε την αφήναμε στην κούνια εάν ξυπνούσε στο 5 λεπτο την ξανακοιμίζαμε την βάζαμε πάλι στην κούνια και φτου και από την αρχή μέχρι να κλείσει έστω ένα μισάωρο ύπνου. Δεν το κάναμε πάντα γιατί πόση υπομονή να έχεις ; αλλά το προσπαθήσαμε και δεν ξέρω εάν έπαιξε και αυτό το ρόλο του (που μάλλον όχι). 

Όλα αυτά μας τα έκανε την ημέρα το βράδυ κοιμότανε και κοιμάται κανονικά στην κούνια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...