Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ από τις 5:30 μάτι γαρίδας κ είμαι μια χαρά εννοώ ούτε νύστα  ούτε τίποτα…6:30 ξυπνάω κάθε μέρα για δουλεια αλλά τώρα αυτες τις ημερες από τις 5:30! Αλλά γύρω στις 15:00 ξεκινάνε τα χασμουρητά…χθες σχόλασα πήγα σπίτι κοιμήθηκα 1 ώρα στον καναπέ κ ξανά κοιμήθηκα στις 21:30

Μια από τα ίδια και εγώ ακριβώς 

Ξυπνάω άνετη άνετη 6 το πρωί και από τις 3 το μεσημέρι και μετά θέλω να κοιμηθω σαν να μην υπάρχει αύριο 

πρίν από 7 λεπτά , Ellidr είπε:

Μια από τα ίδια και εγώ ακριβώς 

Ξυπνάω άνετη άνετη 6 το πρωί και από τις 3 το μεσημέρι και μετά θέλω να κοιμηθω σαν να μην υπάρχει αύριο 

Τι δουλειά κάνεις;;; Εγώ δε ξέρω αν θα α συνεχίσω είμαι σε διλλημμα 

Τόσο κόπο κάναμε για να μείνω έγκυος και λίγο φοβόμαστε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Ellidr είπε:

Μια από τα ίδια και εγώ ακριβώς 

Ξυπνάω άνετη άνετη 6 το πρωί και από τις 3 το μεσημέρι και μετά θέλω να κοιμηθω σαν να μην υπάρχει αύριο 

Τι δουλειά κάνεις;;; Εγώ δε ξέρω αν θα α συνεχίσω είμαι σε διλλημμα 

Τόσο κόπο κάναμε για να μείνω έγκυος και λίγο φοβόμαστε 

Είμαι ιατρική επισκέπτρια πάω σε γιατρους και ενημερώνω για φάρμακα…είναι κουραστική γιατί είμαι σε ένα αυτοκίνητο όλη μέρα αλλά δεν θέλω να σταματήσω, έχω πολλες συναδέλφους που ήταν έγκυες και συνέχισαν!  Το πρόβλημα είναι ότι εγώ θέλω κ μια ώρα δρόμο ως να πάω δουλεια γιατί είμαι σε άλλη πόλη…και αυτό θα είναι το πρόβλημα αφού επιστρέψω στη δουλεια γιατί εργάζομαι από τις 9-6 με 3 ώρες διάλειμμα αλλά εκτός της πόλης μου άρα μωρό θα πρέπει να πάει παιδικό από πολύ μικρούλη…είπα να μη τα σκέφτομαι από τώρα 

 

εσυ;

@marpi91 κορίτσι μου έλα εδώ που άρχισε η συζήτηση!! Συγχαρητήρια και σε εσένα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα!! Πολύ ωραία νέα, μπράβο!!! τωρα θα ξανά πας για την καρδούλα…πωπω!! 
 

και εγώ έτσι σκέφτηκα λεω αν πάω θα αγχωθώ κ αν δεν διπλασιαστεί τι θα κάνω; Θα είμαι μέσα στο άγχος κ λεω καλύτερα να μην κάνω κ ότι θέλει ο θεός! Στην Αγγλία δεν κάνουν καν πρώτη χοριακη κ περιμένουν να γίνουν πόσες εβδομαδες να ακούσουν καρδιά… 

Μην κάνεις άκου με  με που σου λέω πιο πολύ θα αγχωθεις. Έτσι κι αλλιώς έχεις ήδη μεγάλη χοριακη. Τόσα ακούμε για κορίτσια που τους βάζουν οι γιατροί όλη την ώρα χοριακες και αγχώνονται χωρίς λόγο. Εμένα πάντως ο γιατρός μου μια κάνει , τώρα έκανα δύο γιατί ξεκίνησα πριν την καθυστέρηση και ήθελε να δει πως πάει μέχρι να αυξηθεί.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

 

 

Γεια σας κορίτσια.

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.   Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε

 

Καλημεραα, τι τέλεια μπράβο! Και ο επόμενος υπερηχοσ τέλειος θα είναι μην αγχώνεσαι!

2 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Ξυπνάτε κ εσείς από τα αξημερωτα σαν και εμένα ή είστε τπτ φυσιολογικές

Κάθε μέρα 6.30 το μάτι γαρίδα

Ξυπνάω κ εγώ από το μαύρο χάραμα κάποιες μέρες κ νυστάζω νωρίς συνήθως και λογικό τόσο νωρίς που ξυπνάω. Σήμερα ξύπνησα γιατί με έπιασαν τα άγχη μου. 
 

εχουμε υγρασία στο πατάρι επάνω από το μπάνιο και έχει βγάλει ελάχιστη μουχλα σε κάτι γωνιές στο ταβάνι του μπάνιου και επισησ μυρίζει το μπάνιο υγρασία μερικές φορές γιατί δεν έχει παράθυρο, μόνο εξαερισμό. Και σηκώθηκα και σκεφτόμουν μήπως που τα αναπνέω αυτά κάνω κακό στο μωρο; Και με έπιασαν τα κλάματα από το άγχος...

Εντωμεταξύ είναι να αλλάξουμε σπίτι να πάμε σε μεγαλύτερο αλλά προς τον Ιούλιο- Αύγουστο... μέχρι τότε μήπως κάνω κακό στο μωρό και πρέπει να φύγουμε; 

Σήμερα με έπιασε αυτό το παραλήρημα και δεν μπορώ να ηρεμήσω από τις σκέψεις που κάνω 
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Είμαι ιατρική επισκέπτρια πάω σε γιατρους και ενημερώνω για φάρμακα…είναι κουραστική γιατί είμαι σε ένα αυτοκίνητο όλη μέρα αλλά δεν θέλω να σταματήσω, έχω πολλες συναδέλφους που ήταν έγκυες και συνέχισαν!  Το πρόβλημα είναι ότι εγώ θέλω κ μια ώρα δρόμο ως να πάω δουλεια γιατί είμαι σε άλλη πόλη…και αυτό θα είναι το πρόβλημα αφού επιστρέψω στη δουλεια γιατί εργάζομαι από τις 9-6 με 3 ώρες διάλειμμα αλλά εκτός της πόλης μου άρα μωρό θα πρέπει να πάει παιδικό από πολύ μικρούλη…είπα να μη τα σκέφτομαι από τώρα 

 

εσυ;

@marpi91 κορίτσι μου έλα εδώ που άρχισε η συζήτηση!! Συγχαρητήρια και σε εσένα 

Ααα έψαχνα έψαχνα δεν έβρισκα! Ερχομαιιιι!!!

 

Γεια σας κορίτσια! Είμαι η Μαρίνα,  30 ετών και αισίως 5 εβδομάδων! 

Τον Δεκέμβριο που μας πέρασε, απέβαλλα στον 5ο μήνα το πρώτο μου μωράκι χωρίς καμία αιτιολογία και παθολογία.. Η ιστορία μου βρίσκεται στις μανούλες Μαΐου 22.

Μετά από 3 απανωτές επεμβάσεις (περίδεση, αποβολή-αποξεση, υστεροσκοπηση-αποξεση) πήραμε τον χρόνο μας και είπαμε τον Μάρτιο να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ξανά! Και ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα, αλλά πήρα θετικό τεστ 7 μέρες πριν την καθυστέρηση, είχα μεγάλο προαίσθημα, δεν ξέρω τι άλλο να πω! 

Πρώτη χοριακη 85 την περασμένη Τρίτη και η δεύτερη σήμερα 3.285

Αγωνιώ μεχρι να ακούσουμε καρδούλα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Ααα έψαχνα έψαχνα δεν έβρισκα! Ερχομαιιιι!!!

 

Γεια σας κορίτσια! Είμαι η Μαρίνα,  30 ετών και αισίως 5 εβδομάδων! 

Τον Δεκέμβριο που μας πέρασε, απέβαλλα στον 5ο μήνα το πρώτο μου μωράκι χωρίς καμία αιτιολογία και παθολογία.. Η ιστορία μου βρίσκεται στις μανούλες Μαΐου 22.

Μετά από 3 απανωτές επεμβάσεις (περίδεση, αποβολή-αποξεση, υστεροσκοπηση-αποξεση) πήραμε τον χρόνο μας και είπαμε τον Μάρτιο να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ξανά! Και ειλικρινά δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα, αλλά πήρα θετικό τεστ 7 μέρες πριν την καθυστέρηση, είχα μεγάλο προαίσθημα, δεν ξέρω τι άλλο να πω! 

Πρώτη χοριακη 85 την περασμένη Τρίτη και η δεύτερη σήμερα 3.285

Αγωνιώ μεχρι να ακούσουμε καρδούλα!

 

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη κορίτσι μου διάβασα την ιστορία σου και ανατριχιασα... 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου και όλα να πάνε κατ ευχήν! Σου εύχομαι μια υπέροχη, ανέμελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Πότε πας για υπέρηχο; Ποσων εβδομάδων υπολογίζεις να είσαι;

6 ώρες πρίν, Sisii είπε:

Καλημεραα, τι τέλεια μπράβο! Και ο επόμενος υπερηχοσ τέλειος θα είναι μην αγχώνεσαι!

Ξυπνάω κ εγώ από το μαύρο χάραμα κάποιες μέρες κ νυστάζω νωρίς συνήθως και λογικό τόσο νωρίς που ξυπνάω. Σήμερα ξύπνησα γιατί με έπιασαν τα άγχη μου. 
 

εχουμε υγρασία στο πατάρι επάνω από το μπάνιο και έχει βγάλει ελάχιστη μουχλα σε κάτι γωνιές στο ταβάνι του μπάνιου και επισησ μυρίζει το μπάνιο υγρασία μερικές φορές γιατί δεν έχει παράθυρο, μόνο εξαερισμό. Και σηκώθηκα και σκεφτόμουν μήπως που τα αναπνέω αυτά κάνω κακό στο μωρο; Και με έπιασαν τα κλάματα από το άγχος...

Εντωμεταξύ είναι να αλλάξουμε σπίτι να πάμε σε μεγαλύτερο αλλά προς τον Ιούλιο- Αύγουστο... μέχρι τότε μήπως κάνω κακό στο μωρό και πρέπει να φύγουμε; 

Σήμερα με έπιασε αυτό το παραλήρημα και δεν μπορώ να ηρεμήσω από τις σκέψεις που κάνω 
 

 

 

 

Κορίτσι μου όλες λίγο πολύ αγχωνόμαστε με τα πάντα τώρα. Κι εγώ αγχώνομαι πάρα πολύ σε παρανοϊκό βαθμό! Αλλά πρεπει κάπως να το περιορίσουμε.. είναι και οι ορμόνες και μας κάνει πολύ πιο ευαίσθητες και κλαίμε εύκολα! 

Προσπάθησε να αεριζεις το χώρο όσο πιο πολύ μπορείς. Επίσης βάλε τον άντρα σου να καθαρίσει τη μουχλα με χλωρίνη και εσύ φύγε από το σπίτι μέχρι να ξεμυρίσει. Δεν είναι τίποτα βγαίνει κατευθείαν με ένα πανί.. αλλά δεν θα πάθει τίποτα το μωράκι σου μην ανησυχείς!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη κορίτσι μου διάβασα την ιστορία σου και ανατριχιασα... 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου και όλα να πάνε κατ ευχήν! Σου εύχομαι μια υπέροχη, ανέμελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Πότε πας για υπέρηχο; Ποσων εβδομάδων υπολογίζεις να είσαι;

Κορίτσι μου όλες λίγο πολύ αγχωνόμαστε με τα πάντα τώρα. Κι εγώ αγχώνομαι πάρα πολύ σε παρανοϊκό βαθμό! Αλλά πρεπει κάπως να το περιορίσουμε.. είναι και οι ορμόνες και μας κάνει πολύ πιο ευαίσθητες και κλαίμε εύκολα! 

Προσπάθησε να αεριζεις το χώρο όσο πιο πολύ μπορείς. Επίσης βάλε τον άντρα σου να καθαρίσει τη μουχλα με χλωρίνη και εσύ φύγε από το σπίτι μέχρι να ξεμυρίσει. Δεν είναι τίποτα βγαίνει κατευθείαν με ένα πανί.. αλλά δεν θα πάθει τίποτα το μωράκι σου μην ανησυχείς!

Καλέ ναι κ εγώ έχω στο μπάνιο μου και λίγο στη κρεβατοκάμαρα , 

Περιμένω να φιλοτιμηθει ο άντρας μου να τα καθαρίσει , σιγά μην αγχώνεσαι και γ αυτό 

Αεριζε κ όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλέ ναι κ εγώ έχω στο μπάνιο μου και λίγο στη κρεβατοκάμαρα , 

Περιμένω να φιλοτιμηθει ο άντρας μου να τα καθαρίσει , σιγά μην αγχώνεσαι και γ αυτό 

Αεριζε κ όλα καλά

 

πρίν από 55 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που σου συνέβη κορίτσι μου διάβασα την ιστορία σου και ανατριχιασα... 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου και όλα να πάνε κατ ευχήν! Σου εύχομαι μια υπέροχη, ανέμελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Πότε πας για υπέρηχο; Ποσων εβδομάδων υπολογίζεις να είσαι;

Κορίτσι μου όλες λίγο πολύ αγχωνόμαστε με τα πάντα τώρα. Κι εγώ αγχώνομαι πάρα πολύ σε παρανοϊκό βαθμό! Αλλά πρεπει κάπως να το περιορίσουμε.. είναι και οι ορμόνες και μας κάνει πολύ πιο ευαίσθητες και κλαίμε εύκολα! 

Προσπάθησε να αεριζεις το χώρο όσο πιο πολύ μπορείς. Επίσης βάλε τον άντρα σου να καθαρίσει τη μουχλα με χλωρίνη και εσύ φύγε από το σπίτι μέχρι να ξεμυρίσει. Δεν είναι τίποτα βγαίνει κατευθείαν με ένα πανί.. αλλά δεν θα πάθει τίποτα το μωράκι σου μην ανησυχείς!

Αχ ευχαριστώ με κάνετε και νιώθω λιγότερο παρανοϊκή, γιατί νιώθω πολύ αυτές τις μέρες.

Θα τα καθαρίσει αύριο με χλωρίνη κλινεξ που είναι για μουχλα και μετά θα φυγουμε για Πάσχα έτσι κ αλλιώς. Θα του πω να το κάνει και εγώ να έχω πάει ήδη στο αμάξι :lol:

Αλλά ρε κορίτσια, και με την υγρασία που μυρίζει τόσο έντονα και με αυτή δεν υπάρχει πρόβλημα; Λέω να πάρουμε αφυγραντηρα τώρα... έτσι κ αλλιώς θα μας μείνει και για μετά για να στεγνώνουν πιο γρήγορα τα ρούχα του μωρού. 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ παλι! Χθες ακουσαμε καρδουλα! Πολυ συγκινητικο...σημερα ειμαι αισιως 7 εβδομαδων.ραντεβου παλι σε 2 εβδομαδες μου ειπε..αντε βημα βημα ολο κ πιο κοντα στο ονειρο.....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Sisii είπε:

 

Αχ ευχαριστώ με κάνετε και νιώθω λιγότερο παρανοϊκή, γιατί νιώθω πολύ αυτές τις μέρες.

Θα τα καθαρίσει αύριο με χλωρίνη κλινεξ που είναι για μουχλα και μετά θα φυγουμε για Πάσχα έτσι κ αλλιώς. Θα του πω να το κάνει και εγώ να έχω πάει ήδη στο αμάξι :lol:

Αλλά ρε κορίτσια, και με την υγρασία που μυρίζει τόσο έντονα και με αυτή δεν υπάρχει πρόβλημα; Λέω να πάρουμε αφυγραντηρα τώρα... έτσι κ αλλιώς θα μας μείνει και για μετά για να στεγνώνουν πιο γρήγορα τα ρούχα του μωρού. 

 

Πάρε ναι βοηθάει. Επίσης έχουν στα χέρια τζάμπο κάτι δοχεία που μαζεύουν την υγρασία, δεν ξέρω πως να στα εξηγήσω. Σαν κουτάκια είναι. Κι εγώ έχω κρεβατοκάμαρα πολύ.

πρίν από 8 λεπτά , Hope19 είπε:

Γεια σας κοριτσια κ παλι! Χθες ακουσαμε καρδουλα! Πολυ συγκινητικο...σημερα ειμαι αισιως 7 εβδομαδων.ραντεβου παλι σε 2 εβδομαδες μου ειπε..αντε βημα βημα ολο κ πιο κοντα στο ονειρο.....

Συγχαρητήρια κορίτσι μου,τέλεια τα νέα σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Hope19 είπε:

Γεια σας κοριτσια κ παλι! Χθες ακουσαμε καρδουλα! Πολυ συγκινητικο...σημερα ειμαι αισιως 7 εβδομαδων.ραντεβου παλι σε 2 εβδομαδες μου ειπε..αντε βημα βημα ολο κ πιο κοντα στο ονειρο.....

Αχ τι ωραιαα συγχαρητήρια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope19 είπε:

Γεια σας κοριτσια κ παλι! Χθες ακουσαμε καρδουλα! Πολυ συγκινητικο...σημερα ειμαι αισιως 7 εβδομαδων.ραντεβου παλι σε 2 εβδομαδες μου ειπε..αντε βημα βημα ολο κ πιο κοντα στο ονειρο.....

Αχ τι ωραία κορίτσι μου μπράβο όλα καλά δηλαδή!! Μπράβο!!! Άντε να περάσουν οι μερες να δω και εγώ ότι όλα είναι καλά… 

εγω δεν έχω καθόλου συμπτώματα κ ανησυχώ λιγάκι…είμαι 4&2 είναι πολύ νωρις να νιωσω κάτι; Πέρα από κάτι ψιλό πονακια  που τα έχω το απόγευμα προς βράδυ κ λίγο κούραση που πάλι αρχίζει το απόγευμα δεν έχω κάτι άλλο…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Αχ τι ωραία κορίτσι μου μπράβο όλα καλά δηλαδή!! Μπράβο!!! Άντε να περάσουν οι μερες να δω και εγώ ότι όλα είναι καλά… 

εγω δεν έχω καθόλου συμπτώματα κ ανησυχώ λιγάκι…είμαι 4&2 είναι πολύ νωρις να νιωσω κάτι; Πέρα από κάτι ψιλό πονακια  που τα έχω το απόγευμα προς βράδυ κ λίγο κούραση που πάλι αρχίζει το απόγευμα δεν έχω κάτι άλλο…

Μαζί είμαστε εμείς 4+2 και εγώ 

Ούτε εγώ έχω κάτι το ιδιαίτερο 

Είναι πολύ νωρίς ακόμα , μη βιάζεσαι 

Χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 5 εβδομάδων κορίτσια ούτε εγώ νιώθω κάτι το ιδιαίτερο μπορώ να πω. Κάτι χαζό πονάκια και αυτά το απόγευμα άμα κουραστω, λίγο η μέση, λίγο στήθος και καμμία ζαλάδα που πολύ πιθανόν να είναι από τα utrogestan κι όλας που παίρνω. Κι εγώ ανησυχώ! Ελπίζω επειδή είναι νωρίς να είμαστε έτσι. 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ την προηγούμενη φορά δεν είχα τίποτα! Ούτε ζαλάδα, ούτε αναγούλες,  τίποτα απολύτως. Δεν είναι απαραίτητο να βιώνει η κάθε γυναίκα αυτά τα συμπτώματα για να σημαίνει πως είναι όλα καλά! Να μην ανησυχείτε καθόλου! 

Τωρα, είμαι 5 εβδομάδων ακριβώς σήμερα, το μόνο που με πιάνει είναι καμιά αναγούλα αργά το απόγευμα όμως, σε ανύποπτο χρόνο. 

6 Μαΐου το ραντεβού για τον πρώτο μου υπέρηχο! Θα σκάσω μέχρι τότε!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...