Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ιωάννα εσύ τι κάνεις;;; Έχεις μέρες μπροστά σου;;

Καλώς εχόντων των πραγμάτων, έχω 8-9 μέρες. Βέβαια δεν πήγαν τόσο καλά τα πράγματα λόγω αντικειμενικών δυσκολιών αλλά OK. Αναμένω με σχετική ψυχραιμία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 44 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Καλώς εχόντων των πραγμάτων, έχω 8-9 μέρες. Βέβαια δεν πήγαν τόσο καλά τα πράγματα λόγω αντικειμενικών δυσκολιών αλλά OK. Αναμένω με σχετική ψυχραιμία.

Κατάλαβα!!! Υπομονή όπως πάντα 

On 20/6/2022 at 2:26 ΜΜ, Hlianaa είπε:

ΕΕ ναι αφού ήταν μόνο μια είναι σίγουρο!!!

Εμεις 24,25 και 26 Μαΐου είχαμε επαφή δηλαδή 11η,12η, και 13η μέρα του κύκλου! Είχα πάει στον γιατρό να με δει τη Δευτέρα στις 23 και μου είχε πει ότι σε 2 μέρες θα έχω ωορρηξία! Και αφού μας επέτρεψε ξεκινήσαμε την επόμενη μέρα τις προσπάθειες!!!

Ηλιάνα που είσαι σήμερα;;; Έτοιμη για αύριο;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Κατάλαβα!!! Υπομονή όπως πάντα 

Ηλιάνα που είσαι σήμερα;;; Έτοιμη για αύριο;;;

Γειαα! Καλά είμαι αλλά τις τελευταίες 2 μέρες με ενοχλεί το στομάχι μου( δεν παραπονιέμαι γιατί εγώ ζητούσα συμπτώματα για να νιώθω ότι όλα πάνε καλά, αν και σίγουρη δεν θα είμαι ποτε!). 
 

Απο τη μια θέλω να πάω αύριο στον γιατρό, από την άλλη φοβάμαι να σου πω την αλήθεια! 
 

εσυ πως είσαι;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Είναι πολύ σημαντικό να μην χάνετε τις γόνιμες... Θα το βρείτε είμαι σίγουρη!!

Υπομονή και προπάντων χαλάρωσε.. όταν χαλαρώσεις θα έρθει! Μην κάνεις σεξ και έχεις αυτό στο μυαλό σου πρέπει να το απολαμβάνεις κι εσύ και ο σύντροφός σου...

Ξέρω γυναίκα που προσπαθούσε χρόνια με εξωσωματική γονιμοποίηση και τελικά ήρθε όταν δεν το σκεφτόταν καν... Και οι δύο είχαν χαλαρώσει τελείως και αμέσως με δύο επαφές έπιασε. Η ψυχολογία παίζει σημαντικό ρόλο σε ζευγάρια που προσπαθούν 

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη!Κάποια στιγμή θα έρθει, ελπίζω..!Από εδώ και πέρα είπα να το πάρω πιο χαλαρά και ψύχραιμα..Το μόνο που με αγχωνει είναι μήπως βρεθεί κάτι στις εξετάσεις όταν αυτές γίνουν και αγχώνομαι..Αλλά θα μου πείτε ότι και να βρεθεί ο γιατρός θα μας καθοδηγήσει αναλόγως..

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Καμιά φορά το ευτυχές έρχεται στις πιο αναπάντεχες στιγμές, οπότε πιστεύω ότι η συγκρατημένη αισιοδοξία είναι η καλύτερη προσέγγιση σε αυτές τις περιπτώσεις.

Ιωάννα μου έχεις απόλυτο δίκιο..Μακάρι να έρθει κι ας μας ταλαιπωρήσει και λίγο!

Εσύ πως πας?Έχεις συμπτώματα?

Εμένα για παράδειγμα σταμάτησε να πονάει το στήθος εντελώς σήμερα..Άρα ίσως αδιαθετησω αύριο..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Evi95 είπε:

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη!Κάποια στιγμή θα έρθει, ελπίζω..!Από εδώ και πέρα είπα να το πάρω πιο χαλαρά και ψύχραιμα..Το μόνο που με αγχωνει είναι μήπως βρεθεί κάτι στις εξετάσεις όταν αυτές γίνουν και αγχώνομαι..Αλλά θα μου πείτε ότι και να βρεθεί ο γιατρός θα μας καθοδηγήσει αναλόγως..

Ιωάννα μου έχεις απόλυτο δίκιο..Μακάρι να έρθει κι ας μας ταλαιπωρήσει και λίγο!

Εσύ πως πας?Έχεις συμπτώματα?

Εμένα για παράδειγμα σταμάτησε να πονάει το στήθος εντελώς σήμερα..Άρα ίσως αδιαθετησω αύριο..

Τίποτα το ιδιαίτερο, μόνο αυτός ο ελαφρύς πόνος στο στήθος. Συνήθως η πιο έντονη συμπτωματολογία μου ξεκινάει στις 5-6 μέρες πριν. Αύριο δεν είναι λίγο νωρίς για εσένα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Τίποτα το ιδιαίτερο, μόνο αυτός ο ελαφρύς πόνος στο στήθος. Συνήθως η πιο έντονη συμπτωματολογία μου ξεκινάει στις 5-6 μέρες πριν. Αύριο δεν είναι λίγο νωρίς για εσένα;

Ναι είναι νωρίς..Αλλά αδιαθετω στάνταρ την επόμενη μέρα που θα σταματήσει το στήθος να πονάει..Και σήμερα σταμάτησε..Τι να πω?Θα δω αύριο..Να είχα νωρίτερα ωορρηξία και να μικρυνε ο κύκλος μου? Μπορεί..Αλλά και πάλι είναι όντως νωρίς..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Evi95 είπε:

Ναι είναι νωρίς..Αλλά αδιαθετω στάνταρ την επόμενη μέρα που θα σταματήσει το στήθος να πονάει..Και σήμερα σταμάτησε..Τι να πω?Θα δω αύριο..Να είχα νωρίτερα ωορρηξία και να μικρυνε ο κύκλος μου? Μπορεί..Αλλά και πάλι είναι όντως νωρίς..

Ίσως είναι τυχαίο. Μπορεί κάποιες φορές να αλλάζει η ένταση των συμπτωμάτων.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ίσως είναι τυχαίο. Μπορεί κάποιες φορές να αλλάζει η ένταση των συμπτωμάτων.

Μπορεί.. Θα δούμε..Εν τω μεταξύ κάνει τόση ζέστη!!!!Και έρχονται και 40αρια..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Evi95 είπε:

Μπορεί.. Θα δούμε..Εν τω μεταξύ κάνει τόση ζέστη!!!!Και έρχονται και 40αρια..

Ναι, όντως. Εντωμεταξύ σε αυτή τη φάση του κύκλου μου αυξομειώνεται ούτως ή άλλως η αίσθηση της θερμοκρασίας, ειδικά στον ύπνο, οπότε προβλέπεται δύσκολη η κατάσταση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ναι, όντως. Εντωμεταξύ σε αυτή τη φάση του κύκλου μου αυξομειώνεται ούτως ή άλλως η αίσθηση της θερμοκρασίας, ειδικά στον ύπνο, οπότε προβλέπεται δύσκολη η κατάσταση.

Όλα τα είχαμε αυτό μας έλειπε!Χαχα!Και εγώ δεν αντέχω καθόλου τη ζέστη..Αναμονή περιόδου και ζεστη δεν είναι εύκολο πράγμα..Όπως κι εσύ έτσι κ εγώ πριν άδιαθετησω μια ζεσταίνομαι μια κρυώνω και στον ύπνο ιδρώνω..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Evi95 είπε:

Όλα τα είχαμε αυτό μας έλειπε!Χαχα!Και εγώ δεν αντέχω καθόλου τη ζέστη..Αναμονή περιόδου και ζεστη δεν είναι εύκολο πράγμα..Όπως κι εσύ έτσι κ εγώ πριν άδιαθετησω μια ζεσταίνομαι μια κρυώνω και στον ύπνο ιδρώνω..

Αυτές τις μέρες, με το που πάω για ύπνο, μέχρι να κοιμηθώ θα αλλάξω στάνταρ 2-3 φορές μέχρι να βρω κάτι να με βολεύει από άποψη θερμοκρασίας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Αυτές τις μέρες, με το που πάω για ύπνο, μέχρι να κοιμηθώ θα αλλάξω στάνταρ 2-3 φορές μέχρι να βρω κάτι να με βολεύει από άποψη θερμοκρασίας.

Ταλαιπωρία!Δεν παλεύεται η ζέστη..Ούτε τι να βάλεις ξέρεις ούτε πως να κοιμηθείς.. Αγκαλιά με το κλιματιστικό μόνο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Evi95 είπε:

Ταλαιπωρία!Δεν παλεύεται η ζέστη..Ούτε τι να βάλεις ξέρεις ούτε πως να κοιμηθείς.. Αγκαλιά με το κλιματιστικό μόνο!

Θέλει κι αυτό την προσοχή του γιατί καραδοκούν τα καλοκαιρινά κρυώματα. Όλα με μέτρο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Γειαα! Καλά είμαι αλλά τις τελευταίες 2 μέρες με ενοχλεί το στομάχι μου( δεν παραπονιέμαι γιατί εγώ ζητούσα συμπτώματα για να νιώθω ότι όλα πάνε καλά, αν και σίγουρη δεν θα είμαι ποτε!). 
 

Απο τη μια θέλω να πάω αύριο στον γιατρό, από την άλλη φοβάμαι να σου πω την αλήθεια! 
 

εσυ πως είσαι;;

Ρώτησε τον τι μπορείς να πάρεις....

Καλά είμαι ήσυχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...