Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τεστ εγκυμοσύνης και οι γραμμές δεν είναι στη μέση


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Evi95 είπε:

Κάνε μια χοριακη και θα είσαι σίγουρη..Βγαίνει πολύ γρήγορα το αποτέλεσμα και δεν κάνει λάθος εφόσον έχεις και καθυστέρηση..

Λογικά αυτό θα πάω να κάνω αύριο το πρωί. 
Τουλάχιστον εκεί θα ξέρω σίγουρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Evi95 είπε:

Προσπαθείς καιρό?

 

πρίν από 13 λεπτά , Evi95 είπε:

Προσπαθείς καιρό?

Τωρα ξεκινήσαμε αυτόν τον μήνα πάλι, διοτι υπήρχε μια εγκυμοσύνη που δεν πήγε καλά με αποτέλεσμα να με ρίξει! Όποτε τώρα που είμαι καλά και πάντα με τν υποστήριξη του αντρουλη μου το βάλαμε  πάλι μπρος. 
Το άγχος είναι στον Θεό βέβαια, ελπίζω να πάνε όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , MeliaaD είπε:

 

Τωρα ξεκινήσαμε αυτόν τον μήνα πάλι, διοτι υπήρχε μια εγκυμοσύνη που δεν πήγε καλά με αποτέλεσμα να με ρίξει! Όποτε τώρα που είμαι καλά και πάντα με τν υποστήριξη του αντρουλη μου το βάλαμε  πάλι μπρος. 
Το άγχος είναι στον Θεό βέβαια, ελπίζω να πάνε όλα καλά. 

Να σκέφτεσαι θετικά και η επόμενη εγκυμοσύνη σου θα πάει μια χαρά..Προσπάθησε να αποβάλλεις το άγχος,όσο γίνεται,το ξέρω ότι είναι δύσκολο..Από συμπτώματα τι έχεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Evi95 είπε:

Να σκέφτεσαι θετικά και η επόμενη εγκυμοσύνη σου θα πάει μια χαρά..Προσπάθησε να αποβάλλεις το άγχος,όσο γίνεται,το ξέρω ότι είναι δύσκολο..Από συμπτώματα τι έχεις?

Μια μέρα καθυστέρηση, κράμπες χαμηλά στη κοιλιά! Υπερβολική υπνηλία (όπου σταθώ χασμουριέμαι) ξυπνάω και μετά από μια ώρα θέλω πάλι να κοιμηθώ, πονοκεφάλους (πάει να σπάσει τ κεφάλι μ), πόνο στη μέση, πολλά υγρά, ασυγχρόνιστα συναισθήματα, και σήμερα είχα λίγο ζαλάδα συν ένα πριξιμο στο στήθος χωρίς πόνο. 
Εδώ να πω ότι όταν περιμένω περίοδο, ούτε πονοκέφαλο έχω, ούτε πόνο στη μέση, ούτε κοιμάμαι. 8 μήνες μετά την διακοπή τς κύησης εκτός τους 2 πρώτους μήνες η περίοδος μ ανέρχεται στις 28-30 μέρες κυριως όμως 28 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , MeliaaD είπε:

Μια μέρα καθυστέρηση, κράμπες χαμηλά στη κοιλιά! Υπερβολική υπνηλία (όπου σταθώ χασμουριέμαι) ξυπνάω και μετά από μια ώρα θέλω πάλι να κοιμηθώ, πονοκεφάλους (πάει να σπάσει τ κεφάλι μ), πόνο στη μέση, πολλά υγρά, ασυγχρόνιστα συναισθήματα, και σήμερα είχα λίγο ζαλάδα συν ένα πριξιμο στο στήθος χωρίς πόνο. 
Εδώ να πω ότι όταν περιμένω περίοδο, ούτε πονοκέφαλο έχω, ούτε πόνο στη μέση, ούτε κοιμάμαι. 8 μήνες μετά την διακοπή τς κύησης εκτός τους 2 πρώτους μήνες η περίοδος μ ανέρχεται στις 28-30 μέρες κυριως όμως 28 μέρες. 

Όλα αυτά είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης η αλήθεια είναι..Αλλά μπορεί να είναι και ορμονική αλλαγή..Θέλω πολύ να σου πω ότι ίσως και να είσαι έγκυος αλλά δεν θέλω σε καμία περίπτωση να απογοητευτεις αργότερα..Οπότε κάνεις χοριακη και μας λες τα νέα σου!Τα πολύ ευχάριστα νέα εύχομαι!!

Επεξεργάστηκαν by Evi95
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Όλα αυτά είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης η αλήθεια είναι..Αλλά μπορεί να είναι και ορμονική αλλαγή..Θέλω πολύ να σου πω ότι ίσως και να είσαι έγκυος αλλά δεν θέλω σε καμία περίπτωση να απογοητευτεις αργότερα..Οπότε κάνεις χοριακη και μας λες τα νέα σου!Τα πολύ ευχάριστα νέα εύχομαι!!

Το εύχομαι!! Από την μια τρώγομαι να πάω αύριο πρωί πρωί για την χοριακη, από την άλλη λέω και αν δεν… θα περιμένω λίγο… απλά με παραξένεψε αυτή η γραμμή. Από κριτικές που διάβασα για ρ συγκεκριμένο τεστ το είπαν κ άλλες γυναίκες αυτό. Εύχομαι τουλάχιστον εάν δω αίμα να είναι εμφύτευσης  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MeliaaD είπε:

Το εύχομαι!! Από την μια τρώγομαι να πάω αύριο πρωί πρωί για την χοριακη, από την άλλη λέω και αν δεν… θα περιμένω λίγο… απλά με παραξένεψε αυτή η γραμμή. Από κριτικές που διάβασα για ρ συγκεκριμένο τεστ το είπαν κ άλλες γυναίκες αυτό. Εύχομαι τουλάχιστον εάν δω αίμα να είναι εμφύτευσης  

Ποιο τεστ έκανες?

Μήπως να έκανες ακόμη ένα?Άλλης εταιρείας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Evi95 είπε:

Τα self clear έχω ακούσει ότι είναι αρκετά αξιόπιστα..Από την άλλη εγώ θα έπαιρνα οτιδήποτε εκτός από clear blue..

Ναι ε; Έχω ακούσει γι αυτά ότι σ βγάζουν θετικό μετά, τώρα δεν ξέρω!! Σαν την χοριακη όμως τίποτα. Έχω γνωστή 2 μηνών έγκυος και τα τεστ να δείχνουν αρνητικά και χοριακη πολύ υψηλή. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MeliaaD είπε:

Ναι ε; Έχω ακούσει γι αυτά ότι σ βγάζουν θετικό μετά, τώρα δεν ξέρω!! Σαν την χοριακη όμως τίποτα. Έχω γνωστή 2 μηνών έγκυος και τα τεστ να δείχνουν αρνητικά και χοριακη πολύ υψηλή. 

Σοβαρά? Φαντάσου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...