Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Αχνό θετικό ή αρνητικό??


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Matina87 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!!και εγώ βλέπω μια πολύ αχνή γραμμή αριστερά ..σου εύχομαι αύριο να είναι πιο έντονη!!

Καλησπέρα σ ευχαριστώ πάρα πολύ που απάντησες!! Μακάρι!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πείτε μου σας παρακαλώ γιατί θα τρελαθώ με τα τεστ.. Βλέπετε κάτι αχνό ή μόνο εγώ το βλέπω επειδή το θέλω τόσο πολύ? Δείτε φωτό προφίλ.

Κοριτσι μου για μένα είναι πολύ ξεκάθαρη!!!! Αύριο να είναι καραμπινάτη εύχομαι κ να πάνε όλα καλά!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι μου...ναι φυσικά υπάρχει κ άλλη γραμμή...ξεκάθαρα...συμχαρητηρια είναι θετικό..κ εγώ έτσι σαν κ σε σένα ακριβώς πριν 5 μέρες έκανα ένα κ ήμουν σιγουρη ότι δεν θα δειξει κάτι κ είδα 4 μέρες πριν την περίοδο ακριβώς το ιδιο...την επόμενη μέρα έκανα χοριακη κ ήταν θετικό ...λίγο χαμηλή βέβαια γιατί ήταν 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο....με το καλοοοοοοοοο....άντε να αυξηθουμε η μανουλες του Μαρτίου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Pagor είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου...ναι φυσικά υπάρχει κ άλλη γραμμή...ξεκάθαρα...συμχαρητηρια είναι θετικό..κ εγώ έτσι σαν κ σε σένα ακριβώς πριν 5 μέρες έκανα ένα κ ήμουν σιγουρη ότι δεν θα δειξει κάτι κ είδα 4 μέρες πριν την περίοδο ακριβώς το ιδιο...την επόμενη μέρα έκανα χοριακη κ ήταν θετικό ...λίγο χαμηλή βέβαια γιατί ήταν 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο....με το καλοοοοοοοοο....άντε να αυξηθουμε η μανουλες του Μαρτίου!

Καλησπέρα!! Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου περιμένω πώς και πώς να ξημερώσει να κάνω άλλο ένα για σιγουριά.Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Καλησπέρα!! Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου περιμένω πώς και πώς να ξημερώσει να κάνω άλλο ένα για σιγουριά.Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι ♥️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...κ να ξέρεις ότι θα δείξει σίγουρα αύριο η χοριακη...πόσες μέρες πριν το έκανες???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Pagor είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...κ να ξέρεις ότι θα δείξει σίγουρα αύριο η χοριακη...πόσες μέρες πριν το έκανες???

Ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός τελευταία είναι από 22-25 μέρες.Τον προηγούμενο μήνα ήταν 22.. Σήμερα είμαι στην 20η μέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Ο κύκλος μου δεν είναι πολύ σταθερός τελευταία είναι από 22-25 μέρες.Τον προηγούμενο μήνα ήταν 22.. Σήμερα είμαι στην 20η μέρα.

Ααά καλέ το έκανες πολύ νωρίς αλλά είναι θετικό ....θα έχεις κ εσύ σαν κ εμένα χαμηλά την χοριακη...αλλά όπως κ να έχει είσαι έγκυος...η χοριακη θα ανέβει έτσι κ αλλιώς....κ εγώ έχω κύκλο 26 -27 μέρες κ το έκανα την 23 κ έδειξε έτσι αχνό...όλα καλά σου εύχομαι αύριο κ με χαρά θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Pagor είπε:

Ααά καλέ το έκανες πολύ νωρίς αλλά είναι θετικό ....θα έχεις κ εσύ σαν κ εμένα χαμηλά την χοριακη...αλλά όπως κ να έχει είσαι έγκυος...η χοριακη θα ανέβει έτσι κ αλλιώς....κ εγώ έχω κύκλο 26 -27 μέρες κ το έκανα την 23 κ έδειξε έτσι αχνό...όλα καλά σου εύχομαι αύριο κ με χαρά θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

Αύριο είναι κλειστά όλα εδώ που ζω αλλά στις 8 το πρωί θα είμαι στο φαρμακείο για τεστ!!Χοριακη πρώτα ο Θεός θα κάνω μεθαύριο.. Εύχομαι αύριο να είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Αύριο είναι κλειστά όλα εδώ που ζω αλλά στις 8 το πρωί θα είμαι στο φαρμακείο για τεστ!!Χοριακη πρώτα ο Θεός θα κάνω μεθαύριο.. Εύχομαι αύριο να είναι λίγο πιο έντονη η γραμμή!!

Για αύριο δεν ξέρω γιατί εμένα μου βγήκε λίγο πιο έντονη μετά από δύο μέρες μιας κ τόσο θέλει για να διπλασιαστεί λένε...αλλά δεν έχεις να χάσεις κάτι...κάνε κ ένα κ αύριο...!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Pagor είπε:

Για αύριο δεν ξέρω γιατί εμένα μου βγήκε λίγο πιο έντονη μετά από δύο μέρες μιας κ τόσο θέλει για να διπλασιαστεί λένε...αλλά δεν έχεις να χάσεις κάτι...κάνε κ ένα κ αύριο...!

Έχεις δίκιο αλλά θα σκάσω αν δεν κάνω!!!Θα ενημερώσω το πρωί για το αποτέλεσμα!! Καλό βράδυ ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Έχεις δίκιο αλλά θα σκάσω αν δεν κάνω!!!Θα ενημερώσω το πρωί για το αποτέλεσμα!! Καλό βράδυ ♥️

Καλό βραδάκι με τα καλύτερα αποτελέσματα αύριο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...