Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

Αχνό θετικό ή αρνητικό??


Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!! Έκανα ακόμα ένα τώρα ίδια μάρκα και βγήκε πιο έντονη η γραμμή.Το έχω βάλει φωτό προφίλ!! Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , Matina87 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Τι τέλεια νέα!!!με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!:)

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ♥️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα!! Έκανα ακόμα ένα τώρα ίδια μάρκα και βγήκε πιο έντονη η γραμμή.Το έχω βάλει φωτό προφίλ!! Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!

Με το καλο!

Φαινεται πιο εντονη σημερα ναι! 

Να μιλησεις με το γιατρο σου και να πας και για χοριακη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Chris_V είπε:

Με το καλο!

Φαινεται πιο εντονη σημερα ναι! 

Να μιλησεις με το γιατρο σου και να πας και για χοριακη!

Ευχαριστώ πολύ!! Μίλησα ήδη αύριο πάω για χοριακη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Matina87 είπε:

Κοριτσι μου έκανες χοριακη;

Καλησπέρα ναι έκανα 16.3 είναι.Το περίμενα οτι θα είναι κάπου εκεί γιατί είναι πολύ νωρίς! Επανάληψη το Σάββατο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να προσεχείς κοπέλα μου και όλα με το καλό!!είναι πολύ νωρίς όντως το Σάββατο θα είναι ανεβασμένη!!κ εγώ έτσι είχα κάνει Τρίτη και Τετάρτη είχα ένα πολύ αχνό κ ένα πιο εμφανές κ όλα μια χαρά πήγαν τελικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Matina87 είπε:

Να προσεχείς κοπέλα μου και όλα με το καλό!!είναι πολύ νωρίς όντως το Σάββατο θα είναι ανεβασμένη!!κ εγώ έτσι είχα κάνει Τρίτη και Τετάρτη είχα ένα πολύ αχνό κ ένα πιο εμφανές κ όλα μια χαρά πήγαν τελικά!

Πιστεύω ότι όλα Θα πάνε καλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα ξεκινήσει με χοριακη 8.4 γιατί ήταν νωρίς..Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ενημερώσω το Σάββατο.

πρίν από 5 λεπτά , Μαίρη Μπ. είπε:

Πιστεύω ότι όλα Θα πάνε καλά και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου είχα ξεκινήσει με χοριακη 8.4 γιατί ήταν νωρίς..Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ενημερώσω το Σάββατο.

Εσένα πόσο ήταν η πρώτη σου χοριακη?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια sos.. Όπως είπα εχθές έκανα την πρώτη χοριακη 22η μέρα του κύκλου και ήταν 16.3. Αύριο θα επαναλάβω.Σημερα όμως το στήθος μου με πονάει λίγο λιγότερο και μ έχουν ζωσει τα φίδια γι αυτό πήρα άλλο ένα τεστ και το έκανα πριν από λίγο Βγήκε πάρα πολύ έντονη η γραμμή σήμερα.Αυτο δε σημαίνει ότι η χοριακη ανεβαίνει? Ίδια μάρκα το τεστ.Θα το βάλω φωτό προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαίρη Μπ. είπε:

Κορίτσια sos.. Όπως είπα εχθές έκανα την πρώτη χοριακη 22η μέρα του κύκλου και ήταν 16.3. Αύριο θα επαναλάβω.Σημερα όμως το στήθος μου με πονάει λίγο λιγότερο και μ έχουν ζωσει τα φίδια γι αυτό πήρα άλλο ένα τεστ και το έκανα πριν από λίγο Βγήκε πάρα πολύ έντονη η γραμμή σήμερα.Αυτο δε σημαίνει ότι η χοριακη ανεβαίνει? Ίδια μάρκα το τεστ.Θα το βάλω φωτό προφίλ.

με το καλο κοπελα μου!

να πω την αληθεια εγω στο πρωτο τεστ δ εβλεπα τπτ,στο προηγουμενο αχνο,κ σημερα κσνονικοτατα

οποτε ολα καλα θα ειναι

ειναι πολυ νωρις,αλλα χαλαρωσε

τα συμπτωματα ερχονται κ φευγουν,οποτε μην τρελενεσαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , vikib είπε:

με το καλο κοπελα μου!

να πω την αληθεια εγω στο πρωτο τεστ δ εβλεπα τπτ,στο προηγουμενο αχνο,κ σημερα κσνονικοτατα

οποτε ολα καλα θα ειναι

ειναι πολυ νωρις,αλλα χαλαρωσε

τα συμπτωματα ερχονται κ φευγουν,οποτε μην τρελενεσαι

Σ ευχαριστώ πολύ!! Αγχώθηκα πάρα πολύ γιατί τον Οκτώβριο είχα αποβολή και κατάλαβα οτι κάτι δεν πήγαινε καλά επειδή ξεπρηστηκε ξαφνικά ένα πρωί το στήθος και δεν πονούσε όπως πριν..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαίρη Μπ. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Αγχώθηκα πάρα πολύ γιατί τον Οκτώβριο είχα αποβολή και κατάλαβα οτι κάτι δεν πήγαινε καλά επειδή ξεπρηστηκε ξαφνικά ένα πρωί το στήθος και δεν πονούσε όπως πριν..

καθε εγκυμοσυνη διαφορετικη

δ σημαινει κτ

ακομη κ κοπελες που βιωσαν παλινδρομη,συνεχιζαν να εχουν συμπτωματα

ολα να πανε καλα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...