Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

Ήρθαμε κι εμείς!

Είμαστε 986 ολόκληρα γραμμάρια.. άντρες με τα όλα μας.. Όλες οι μετρήσεις τέλειες, βάρος δεν πήρα καθόλου και πολύ το χάρηκα διότι περίμενα ότι με όλα αυτά τα γλυκά που κατέβασα στις γιορτές θα είχα χτυπήσει το δίκιλο.. πίεση φυσιολογικότατη και έτσι αεράτοι και αισιόδοξοι έχουμε τις ευλογίες του γιατρού μας για το ταξιδάκι μας που ξεκινάει την Παρασκευή!

Ο μικρός είναι με το κεφάλι προς τα πάνω δεξιά, με ισχιακή προβολή λοξή αλλά δεν μας ανησυχεί καθόλου μιας και έχει τον άπλετο χρόνο να γυρίσει.. Η τροφοδοσία του πλακούντα άψογη και ο γιατρός υπέρ - αισιόδοξος..

Είμαι πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ χαρούμενη..

Αύριο πάω για την καμπύλη ζαχάρου και τις καθιερωμένες εξετάσεις αίματος και επόμενο ραντεβού στις 29 Γενάρη όπου θα είμαστε κοντά στις 30 βδομάδες!

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες μας!

Μπράβο Δομνινακι μου! Τέλειος ο Δομνινουλης μας! Αντε να κάνετε και το ταξιδάκια σας τώρα και να περάσετε υπέροχα!

Κοπέλια μου τι να κάνει και η Δημητρουλα μας βρήκε παιδάκια και ξεσαλωσε! :-)

Συμπεθερα τι κάνουν τα αντρακια μας; Η μανούλα τους;

Πιγκυ μου τα σκιουρακια μας τι γίνονται; Πως τα πήγαν με το εμβόλιο;

Αγγελική μου να μου φιλησεις την πριγκηπισα σου!

Λενιωωωω μου που είσαι; Σε χάσαμε!

Αθενιαν και συ σα να έχεις πολυ καιρό να φανεις! Πως περάσατε στο ταξιδάκι σας;

Εμείς κορίτσια μου ταλαιπωρουμαστε με το ενα το σκυλάκι μας εδώ και σχεδόν ενα μήνα! Συγκεκριμένα με τον μεσαίο στην φωτό που εχω προφίλ! Ο καλός μου κάθε φορά που λέμε βρήκαμε τι εχει μας παρουσιάζει ενα καινούριο συμπτώματα και το χειρότερο ειναι οτι ταλαιπωρείται και πονάει και δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να τον ανακουφισουμε! Ο γιατρός μας λέει οτι είμαστε το περιστατικό της χρονιάς! Τώρα του 2012; Του 2013; Δεν ξέρω, θα σας γελασω! Εχουμε καταλήξει οτι μάλλον βρήκαμε τι ειναι αλλα περιμένουμε τις εξετάσεις να μας το επιβεβαιώσουν! Απ' οτι φαίνεται ειναι ενα να βακτηριο αρκετά ύπουλο γιατι σου δίνει συνέχεια λανθασμένα συμπτώματα και φυσικά ειναι πολυ πολυ σπάνιο! Είμαστε οι μοναδικοί σε όλο το νησί που το κολλησαμε! Αλλα έτσι Κ αλλιώς το αγόρι μου ειναι μοναδικό....δεν θα μπορούσε να εχει κάτι απλό! ( το δίακωμωδω για να το αντιμετωπίσω γιατι έχουμε ψιλοφρικαρει!) Μ' αυτά και μ'αυτα λοιπόν λέγαμε να ανέβουμε Αθήνα αυτο τον μήνα αλλα τελικά θα το πάμε στον επόμενο για να δούμε τι θα κάνουμε και απο που θα ξεκινήσουμε!

Αυτά τα νέα μας! Σας στέλνουμε πολλά πολλά φιλια και σας αγαπάμε πάντα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Ήρθα κι εγώ.. Πήγα σήμερα και έκανα την καμπύλη ζαχάρου.. Την είχα κάνει πολύ παλιά και έτσι ήξερα ότι δεν θα είχα πρόβλημα στο να πιω το υγρό.. Το πρόβλημά μου ήταν στο γεγονός ότι έπρεπε να με τρυπήσουν 3 φορές.. Τέλος πάντων.. τέλος καλό όλα καλά.. Τα αποτελέσματα θα τα έχω το απόγευμα, ελπίζω να είναι καλά και έτσι να φύγω με καθαρό μυαλό και ήσυχη αύριο για το ταξίδι μου..

Redglitter εύχομαι όντως να βρήκατε τι έχει το σκυλάκι σας και να σταματήσει επιτέλους να ταλαιπωρείται..

Κοριτσάκια εγώ λογικά για κάποιες μέρες δεν θα μπορώ να μπαίνω εύκολα.. Θα το προσπαθήσω όμως, σας το υπόσχομαι!

Να προσέχετε τον εαυτό σας και τα μωρά σας!

Φιλιά πολλά!

__________________


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου το ξερω οτι εχω χαθει λιγο αλλα δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου.Με εχουν πιασει παλι αναγουλες και κανω εμετο:( αλλα το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορω να περπατησω γιατι με πονανε τα γονατα μου καθε μερα και περισσοτερο,αυριο θα παω στην ρευματολογο μου μηπως και εχει σχεση με τον λυκο.Να σας πω τωρα τα ευχαριστα.Σημερα εκανα το doppler και τα αντρακια μου δοξα το θεο ειναι μια χαρα και στρουμπουλα.Τωρα ειμαι στην 30η εβδομαδα και το ενα ειναι 1990 γραμμαρια και το αλλο 1560:).ολα καλα μου ειπε ο γιατρος το αμνιακο υγρο αρκετο το μονο που τον απασχολησε λιγο ειναι οτι το δευτερο μωρο ειναι χαμηλα και εχει παρει θεση για να γεννηθει.Κανω και ενεσεις για τα πνευμονακια τους και ελπιζουμε να πανε ολα καλα.

φιλακια πολλα σε ολες και στα μωρακια σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα :)

Χάθηκα γιατί είμαι με γαστρεντερίτιδα εδώ και 3 ημέρες και με πυρετό, οπότε δεν μπορούσα να καθήσω στον υπολογιστή.

Δομνίνα μου και Κατερίνα μου τα μώράκια σας θα είναι μια χαρά μέχρι το τέλος γιατί η καλή ημέρα απο την αρχή φαίνεται :) Πολύ χαίρομαι που μεγαλώνουν υγιέστατα...Αλλά πώς περνάει ο καιρός, ε? Με το καλό να έρθουν και στον κόσμο και να τα απολαμβάνετε!!!

Οι υπόλοιπες κοπέλες τί κάνετε?

Εμείς μεγαλωνουμε κι ελπίζουμε να μη κολλήσει η μικρή καμιά ίωση... Μας μιλάει τώρα με τον τρόπο της και επικοινωνούμε μια χαρά. Χορεύει κάθε φορά που βάζουμε μουσική και προσπαθεί να κάνει καινούρια ακροβατικά κάθε μέρα και μας πανικοβάλει, αλλα μετά γελάει και ηρεμούμε για λίγο...

Θα την είδατε και στις φωτογραφίες, οπότε δεν λέω άλλα.

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια μου εγω ειμαι πολυ χαλιαααα δεν μπορω να περπατησω καθολου και εχω φοβερους πονους στα γονατα και την την μεση.Σημερα πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι εχει μετακινηθει ενας σπονδυλας απο την μεση και γι'αυτο ποναω τοσο πολυ,φταιει το βαρος της κοιλιας.Το κακο ειναι οτι δεν μπορω να κανω και πολλα πραγματα μου εδωσε να πινω depon των 1000 και να βαζω μια αλοιφη βολταρεν.αυτα απο μενα φιλακια πολλα σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες μου!

Κοπέλια μου περαστικά ( φαντάζομαι πως είσαι ήδη καλύτερα βέβαια) και ευτυχώς που δεν κόλλησε και η Δημητρουλα μας η ναζιαρα!τις φωτο δεν τις εχω δει ακομα αλλα θα μπω ευθύς αμέσως να δω τις τσαχπινιες της! :-)

Συμπεθερα μου πως είσαι; Νιώθεις λιγο καλύτερα; Κοριτσάκι μου!!!!! Φαντάζομαι μένεις στο σπίτι, δεν κανείς κανά αστείο να πηγαίνεις δουλειά; Ολα καλα θα πανε, οι κρητικαροι μας ειναι ολόκληροι άντρες! Λιγο υπομονή η μανούλα και πολυ σύντομα θα τους εχει στην αγκάλιτσα της!

Εμείς αφού βρήκαμε τι έχουμε, παίρνουμε όλοι αντιβιωση ( οι σκύλοι) και είμαστε πολυ καλύτερα! Τέλος του μήνα που θα ξεμπερδεψουμε με την ενεσιμη θα ανέβουμε Αθήνα για να ξεκινήσουμε επίσημα τις διαδικασίες!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σε ολες!

Κατερινακι μου υπομονη! Ξεκουρασου όσο μπορείς και μην καταπονεις την μέση και τα γόνατα σου! Δυο αντρακλες έχεις! Τι περιμενες;

Κοπέλια μου περαστικουλια, ελπίζω να μην κολλησες κανέναν και να σου εχει περάσει κι εσένα ήδη!

Δομνινακι πολυ ωραία τα νέα σου! Πάντα τέτοια! Γυρισες; Πως περάσατε;

Πιγγυ μου τα μικρά μας τι κάνουν;

Gossamer μου μπράβο που βρήκατε αντιβιωση για τα μικρα σας & με το καλο να έρθετε αθηνα και για τις διαδικασίες! Σας εχουν πει τι πρεπει να κάνετε;

Οι υπόλοιπες τι κανετε;

Εγω εχω ευχάριστα νέα:) καναμε φυσικο κυκλο και σημερα έγινε η εμβρυομεταφορα ενός πολυ καλού εμβρυου! Όλα έγιναν πολυ γρήγορα, πήγα το σαββατο, είδαμε ότι έχω καλο ωαριο, την τριτη έγινε η ωοληψια, ηταν καλο και γονιμοποιηθηκε μόνο του και σημερα έγινε η μεταφορά! Βήμα βήμα το πάω κορίτσια χαλαρα και σκέφτομαι μόνο το επόμενο βήμα καθε φορα, τίποτα περισσότερο! ηταν σαν ενα δώρο για μένα, δεν το περίμενα πραγματικά! Στις 30/1 θα έχουμε τα αποτελέσματα:) αυτα!

Προσευχηθειτε!!

Σας φιλω πολυ και εύχομαι να πανε όλα καλα και σε μένα αλλα και στην gossamer και την Athenian..!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα!

Μωρακια μεγαλώνουν, μωρακια έρχονται και μωρακια γίνονται καλα!

Εγω αυτο κρατάω απο τα νεα.

Κοπελια περαστικα σου. Για την μικρη δεν έχω λόγια! Την βλέπω και δεν μπορω να πιστέψω ότι ειναι το εμβρυακι για το οποίο συζητούσαμε κάποτε!

Κατερινακι μου... Το τελείωμα εινι ζόρι, τι να λέμε τώρα; Να σου πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Θα περάσει όμως! Και μετα θα το ξεχάσεις με έναν μαγικό τροπο! Να προσεχείς πολυ!

Και μένα ο Κ είχε πάρει θέση απο πιο νωρίς ακόμα αλλα περίμενε μέχρι την 36εβδ. Ολα θα πανε καλα.

Λενη μου τι καλα νεα!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου! Η φύση θα κάνει το θαύμα της!! Θα δεις!

Εμείς είμαστε καλα. Μεγαλώνουν τα σκιουρακια μου!

Έχουν αρχίσει να λένε ντα ντα ντα και τα τα τα και μετακινούνται κάνοντας τούμπες!

Έχουμε όμως το μεγάλο θέμα του ύπνου...

Έχτες έγιναν 8 μηνών και πραγματικα δεν ξέρω ποτε θα ξανακοιμηθω...

Τα χω παίξει λίγο...

Σας φιλω και να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι πάντα όλες!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

Ευχομαι ολες να ειστε και καλα και σας στελνουμε πολλα πολλα φιλακια και εγω και η μικρη μου.

MissPiggy μου πηγαν 8 μηνων τα σκιουρακια , πως περναει ο καιρος , αρχισαν και λενε και λεξουλες υπεροχο!

Leni μου η φυση πραγματικα κανει το θαυμα της , το πιστευω ακραδαντα .Θα δεις που θα ερθει το μικρο σου πλασματακι , θα το δεις , θα προσευχομαστε για εσενα. Να εισαι χαλαρη και ολα θα ερθουν.

katerinaki μου φανταζομαι τους πονους σου , υπομονη θελει μονο. Κανε υπομονη και σκεψου τα μικρακια σου.

Kopelia μου , η μικρουλα σου πρεπει να ειναι σουπερ να της δωσεις ενα τεραστειο φιλακι.

Δομνινα μου μεγαλωνει το μωρακι σου , μια χαρα δοξα το Θεο.

Κοριτσια τελικα δεν εχουμε αποφασησει το ονομα σιγουρα. Ειμαστε αναμεσα στο Ιωαννα και στο Υρω απο το Αργυρο. Και βεβαια το Χρυσοβαλαντο που ειναι ταμενη.Αναμεσα στα δυο πιο ονομα σας αρεσει?

Φιλακια πολλα σε ολες!

Και μια τεραστια αγκαλια απο την μικρη μου!


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεχαστηκα να σας πω για την μικρουλα μου ειναι μια χαρα μεγαλωνει πολυ καλα, πηγε 5850 κιλα , χαμογελαει παιζει με παιχνιδακια πανω απο το ριλαξ, ειναι απιστευτη.Καναμε και το πρωτο εμβολιο μας και ολα πηγαν καλα.περιμενα οτι θα εκλαιγε πολυ αλλα ολα πηγαν μια χαρα.Φιλακια!


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου εγω τα ιδια απο το κακο στο χειροτερο δεν μπορω να περπατησω καθολου χωρις βοηθεια.Τα μωρα μου ειναι πολυ ζωηρα και κλωτσανε συνέχεια.Στης 4 του φεβρουαριου θα ξαναπαω στον γιατρο να με δει.

Λενακιιιιιιιιιιιιιιιιι μου τι ωραια νεα ειναι αυτα που διαβαζω???? Σου στελνω πολυ μωρουδοσκονηηηηηηηηη και προσευχομαι για σενα ολα να σου πανε καλα θετικη σκεψη να εχεις αντε να περασει ο καιρος να μας πεις τα ευχαριστα.Να ξερεις οτι χαρηκα παρααααααααα μα παραααααααααααα πολυυυυυυυυυυυ.

Μισπιγκυ μου ποτε πηγαν κιολας 8 μηνων??? περναει πολυ γρηγορα ο καιρος.Μακαρι να φτασω και εγω στην 36η εβδομαδα αλλα φοβαμαι λιγο που το ενα ειναι πολυ χαμηλα ετοιμο να βγει.Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μεγαλα τα μωρα αλλα και τωρα να γεννηθουν το βαρος τους θα ειναι χαμηλο και φοβαμαι.

Κοπελια μου εσυ πως εισαι???? ελπιζω τωρα να εγινες καλα και να χαιρεσαι τις στιγμες με την μικρουλα σου.

Συμπεθερααααααααα μουυυυυυυυ ωραια που βρηκατε τι εχουν τα σκυλακια σας και το αντιμετωπιζεται.Αντε με το καλο να αρχισεις τις διαδικασιες και ολααααααααααααααα μα ολαααααααααααααα να πανε οπως τα εχετε ονειρευτει.

Αγγελικουλα μου μεγαλωσε η μικρουλα σου ε???? εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ το ηρω απο το αργυρω,αλλα και το χρυσοβαλαντη ειναι ωραιο μπορεις να την φωναζεις βαλεντινα.

Δομνινακι μου τι εγινε γυρισατε??? πως περασατε θελουμε λεπτομεριες......

φιλακια πολλα σε ολες και στα μωρακια σας

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά γύρισα!

Έλειπα 10 ολόκληρες μέρες και πραγματικά γύρισα άλλος άνθρωπος.. Ξεκουράστηκα, χαλάρωσα, ηρέμησα, ξέφυγε το μυαλό μου.. Ταυτόχρονα έγινα και νονά σε ένα καταπληκτικό, χαμογελαστό και αγαπησιάρικο αγοράκι και είμαι πολύ χαρούμενη γι' αυτό..

Το θέμα μου είναι ότι η καμπύλη ζαχάρου βγήκε παθολογική, πράγμα που σημαίνει ότι έχω διαβήτη κύησης.. Μίλησα με τον γυναικολόγο και με κατηύθυνε σε διαβητολόγο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνες. Έκλεισα ραντεβού μαζί του για αύριο το βράδυ στις 20:00 και μπορώ να πω ότι έχω αγχωθεί λίγο. Όχι για τη διατροφή που τυχόν θα μου δώσει ή για το πως μπορεί να επηρεάσει ο διαβήτης το μωρό.. Είμαι σίγουρη ότι αφού θα με παρακολουθεί ο γιατρός όλα θα πάνε καλά.. Αυτό που με αγχώνει είναι ότι μπορεί να χρειαστεί να μετράω το ζάχαρο τρεις φορές τη μέρα με το ειδικό μηχανάκι και δεν θέλω καθόλου.. Ξέρω ότι αυτή τη στιγμή μελλοντολογώ και αύριο θα δούμε τι πραγματικά θα γίνει αλλά δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι..

Λενάκι χάρηκα τόσο πολύ με τα τόσο ξαφνικά και τόσο αισιόδοξα υπέροχα νέα σου.. Είμαι σίγουρη ότι κι εσύ ξαφνιάστηκες ευχάριστα με την εξέλιξη και πιστεύω πραγματικά ότι αφού το ωάριο γονιμοποιήθηκε μόνο του έχετε πραγματικά πολλές πιθανότητες να είναι και το τυχερό σας και αυτό που θα σας κάνει γονείς.. Η σκέψη μου είναι μαζί σου και θα περιμένω στις 31 του μήνα τα ευχάριστα και θετικότατα αποτελέσματά σου!

Κατερινάκι υπομονή κοριτσάκι μου.. Καταλαβαίνω πόσο δύσκολη είναι η κατάστασή σου και πόσο πονάς.. Εδώ εγώ με 1 και με μόνο 5 κιλά επιπλέον και ώρες ώρες η πλάτη μου με πεθαίνει στον πόνο.. Αφού τελικά αναγκάστηκα και έκανα φυσικοθεραπεία το Σάββατο και πραγματικά μπορώ να πω ότι μπορώ και κοιμάμαι χωρίς να πονάω και να ξυπνάω πιασμένη.. Εγώ νομίζω ότι το βάρος τους τώρα είναι μια χαρά αλλά καλό θα ήταν να πάρουν και μερικές μερούλες παραπάνω..

Πίγκυ μου έφτασαν κιόλας 8 μηνών τα σκιουράκια σου... Πως περνάει έτσι ο καιρός Χριστέ μου.. Σε λίγο θα αρχίσουν να περπατάνε και να λένε και τις πρώτες ολοκληρωμένες λεξούλες.. Τι καλά!

Redglitter με το καλό να μας έρθετε κι εσείς στην Αθήνα και να πάνε τα σχέδιά σας κατ' ευχήν..

Κοπελιά ελπίζω να είστε πολύ πολύ πολύ καλύτερα!

Ο πιτσιρίκος μου είναι ζωηρότατος και αυτό με κάνει ιδιαιτέρως χαρούμενη.. Ελπίζω όλες να είστε καλά και τα μπεμπέκια εντός και εκτός κοιλίτσας ιδιαιτέρως ζωηρά και χαρούμενα..

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Αγγελική μου τι καλα!!! Μεγαλώνει το αστερακι μας!!

Δεν έχεις γυρίσει ακόμα δουλεια, ε;

Όνομα Δυσκολευομαι να σου πω τι προτιμω... Το ιωαννατο αγαπω παρα πολυ αλλα και το Υρω και το Αργυρό μου αρέσει παρα πολυ. Μάλλον το Υρω θα διαλεγα...

Δομνινα μου καταρχάς πάντα αξια!!!

Και με το καλο η επόμενη βάφτιση που θα πας να ειναι του κουκλου σου. Έχετε αποφασίσει όνομα;

Για τον διαβήτη τώρα, μην αγχωνεσαι προκαταβολικα. Περίμενε να δεις τι θα σου πει και θα δεις. Να μας ενημερώσεις!

Εμείς είμαστε άρρωστοι λίγο... Συναχι βασικα και λίγο βήχα... Αλλα θα περάσει. Λίγη γκρίνια παραπάνω έχουμε μονο...


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα κοριτσάκια μου..

Χθες κοιμόμουν από τις 22:30 μέχρι τις 7:30 σήμερα το πρωί.. Βλέπετε δεν μπορώ πια να βολευτώ στον καναπέ και έτσι αναγκάζομαι να πηγαίνω στο κρεβάτι για ξάπλα.. Εκεί θέλοντας και μη με παίρνει ο ύπνος αλλά δεν με χαλάει καθόλου αφού προφανώς το έχει ανάγκη ο οργανισμός μου..

Σήμερα είναι το ραντεβού με τον διαβητολόγο και όσο να είναι έχω μια αγωνία τι θα μου πει.. Ευτυχώς τον μικρό τον καταλαβαίνω και έτσι είμαι ήσυχη. Αύριο θα σας ενημερώσω για το τι μου είπε..

Επίσης για τον βήχα που με ταλαιπωρεί πήρα χθες τον γυναικολόγο και με άφησε να πάρω το Sinecod το οποίο ξέρω ότι με βοηθάει όταν έχω ξηρό βήχα.. Δυο φορές πήρα από χθες και ήδη αισθάνομαι καλύτερα!

Αγγελικούλα κι εγώ το Υρώ από το Αργυρώ θα προτιμούσα.. Το Ιωάννα μου κάνει πολύ συνηθισμένο..

Εμείς με το καλό θα βαφτιστούμε Γεράσιμος - Ταξιάρχης. Γεράσιμος είναι το όνομα του πατέρα μου (που δεν ζει και ήθελα σαν τρελλή να ακουστεί) και Ταξιάρχης διότι είναι ταμένος... Βέβαια θα τον φωνάζουμε Μάκη (σαν τον πατέρα μου) και πολύ έχω συγκινηθεί από τώρα γι' αυτό.. Αν μας αξιώσει ο Θεός θα βαφτιστούμε στις 20 Οκτωβρίου 2013, ημέρα Κυριακή, ανήμερα της γιορτής του Αγ. Γερασίμου!

Εσύ Πίγκυ μου πότε θα τα βαφτίσεις τα μικρά σου ή στην Αμερική δεν παίζει κάτι τέτοιο;

Περαστικά σας σας εύχομαι και πολλά φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...