Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

Κοριτσακια καλημέρα,

Ηταν να κάνω σημερα την χοριακη αλλα μίλησα με τον γιατρο και πήγα χθες τελικα. Ηταν αρνητικό δυστυχώς... Τι να κάνουμε;

Η αλήθεια ειναι ότι τα περιθώρια στενεψανε. Δεν ξερω τι άλλο μπορω να κάνω. Στεναχωρηθηκα απο την άποψη ότι ηταν μια πολυ καλη προσπάθεια στην οποία όλα κύλησαν όμορφα, είχαμε πολυ καλο εμβρυο και εγω γενικα ήμουν πολυ ήρεμη. Ενοιωθα γεμάτη θετικη ενέργεια γενικα. Ομως τα ποσοστά παραμένουν ποσοστά.. Ο άντρας μου θα ήθελε να σταματήσουμε εδω γιατι μου λεει οτι τα καναμε ολα και δεν μπορει αλλο να ζουμε ετσι...Τον καταλαβαίνω αλλα με στεναχωρεί αυτο και δεν ξερω κι εγω πως να το χειριστω γενικα. Θα ξαναφήσω κάποιο καιρο και βλέπουμε.. Αυτα κοριτσακια μου, θα τα πούμε πάλι, σας φιλω πολυ ολες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσακια μου!

Για κάποιο λόγο περίμενα τα νέα της Λενης μας για να μπω!!!!μηπως άλλαζε το γούρι :-( αλλα τελικά.... Λενι μου σε καταλαβαίνω και εσένα αλλα και τον άντρα σου και νομίζω οτι μαζί θα πάρετε την πιο σωστή απόφαση για το τι θα κάνετε στην συνέχεια!

Δομνινακι μου μπράβο και πάλι μπράβο! Ολα πανε πολυ καλα! Σε φιλώ γλυκά!

Συμπεθερα μου ο γιατρός σου θα προστατέψει και εσένα και τα αγόρια σου οπότε μην στενάχωριεσαι εσυ για αυτά! Κοιτά να ξεκουραζεσαι και όλα θα πανε καλα! Αλλωστε τα μωράκια ειναι αρκετά μεγάλα και δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος ανησυχίας!

Κοπέλια μου να μου φιλησεις το δελφίνακι μας!

Πιγκυ μου τα σκιουρακια μας πως ειναι;

Εμείς έχουμε αύριο ραντεβού στην Αθήνα με συμβολαιογραφο και θα σας ενημερώσω άμεσα για τις εξελίξεις!

Φιλια πολλα σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Για μένα δεν ήταν και πολύ καλό το χθεσινό βράδυ τελικά.. Βλέπετε είχα να πάω τουαλέτα 3 ολόκληρες μέρες και κατά τις 3 το πρωί σηκώθηκα να πάω για τσίσα.. Με το που γύρισα στο κρεβάτι και ξάπλωσα άρχισε ένας συνεχόμενος πόνος σε όλη την κοιλιά.. Ανησύχησα είναι η αλήθεια γιατί όχι μόνο δεν περνούσε αλλά και δεν ένιωθα το δομνινάκι junior.. Δεν κοιμήθηκα καθόλου και μέχρι τις 7 το πρωί προσπαθούσα να χαλαρώσω και να καταλάβω το μωρό.. Μόλις ξύπνησε ο μπαμπάς μας του το είπα και προσπάθησε να καλοπιάσει το γιο του.. Η αλήθεια είναι ότι τα κατάφερε διότι ο μικρός εμφανίστηκε και το καλύτερο όλων... με το που σηκώθηκα από το κρεβάτι πήγα τουαλέτα.. όπου και ξαλάφρωσα.. Ο πόνος πέρασε σχεδόν αμέσως, άρα γι' αυτό το λόγο είχα ενόχληση... αλλά πήρα τηλέφωνο τη συνάδελφο στη δουλειά και της είπα ότι δεν θα πάω.. Αισθάνομαι λίγο ψιλοκουρασμένη και περιμένω να έρθει και η κοπέλα που καθαρίζει το σπίτι σήμερα..

Λενάκι μου γλυκό λυπάμαι πολύ.. Καταλαβαίνω την απογοήτευση και τη στενοχώρια σου όσο τίποτε άλλο διότι κι εγώ στην τελευταία προσπάθεια με δικά μας έμβρυα είχα καταλήξει να κάνω εμβρυομεταφορά μόνο σε 1.. Βέβαια εγώ ήμουν από την αρχή αρνητική στη συγκεκριμένη προσπάθεια και δεν ξέρω κατά πόσο επηρέασε αυτό το αποτέλεσμα..

Συμφωνώ και με τον άντρα σου εν μέρει διότι δεν είναι δυνατό να ζει κανείς συνέχεια με ένα άγχος και μια αγωνία.. Και η αλήθεια είναι ότι έχετε προσπαθήσει και ταλαιπωρηθεί ουκ ολίγες φορές.. Βέβαια συμφωνώ και απολύτως μαζί σου στο να δώσεις χρόνο σε σας σαν ζευγάρι να δείτε τι πραγματικά θέλετε αλλά και στον εαυτό σου προσωπικά προκειμένου να ηρεμήσει..

Εγώ πάντως παίρνω το θάρρος να σου προτείνω και τη λύση των δανεικών ωαρίων.. Όποτε και αν το θελήσεις μπορούμε να το συζητήσουμε το θέμα από κοντά..

Redglitter είσαι σίγουρη ότι θα καταφέρετε να έρθετε στην Αθήνα για το ραντεβού με τον Συμβολαιογράφο; Έχουν κηρύξει τα πλοία 48ωρη πανελλαδική απεργία για αύριο και μεθαύριο... Εκτός εάν έχετε κλείσει αεροπορικά εισιτήρια!

Επίσης μίλησα και με τον διαβητολόγο χθες αφού ολοκλήρωσα μια ολόκληρη βδομάδα μετρήσεων και μου είπε ότι οι μετρήσεις μου είναι εξαιρετικές και δεν χρειάζεται να κάνω κάτι επιπλέον.. Συνεχίζουμε κανονικά τις μετρήσεις λοιπόν και ξαναμιλάμε την ερχόμενη βδομάδα.

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε???? εγω χαλιααααα δεν εχει αλλαξει τιποτα απο το κακο στο χειροτερο πονανε πολυ τα ποδια μου και τωρα τελευταια με εχουν πιασει και καουρες ...........Την δευτερα θα παω στον γιατρο να δουμε τα μωρα και ελπιζω να ειναι καλα και τα δυο.

Λενακι μου ειλικρινα στεναχωρηθηκα παρα πολυ δεν εχω λογια να σου πω :(:(:(:(:(:(:(:(:( μην αφησεις ομως αυτο να σου χαλασει την σχεση με τον αντρα σου,σκεψου με ηρεμια και παρε την σωστη αποφαση.Σου στελνω πολλα φιλακια........

δομνινακι μου ολα καλα με τον μικρουλι σου μεγαλωσε και αυτος,και το ζαχαρο σου μια χαρα αντε περναει ο καιρος γρηγορα ετσι δεν ειναι???

Κοπελια μου εσεις τι κανετε??? η Δημητρουλα μας??? Πολυχρονη και παντα ευτυχισμενη να εισαι.

Συμπεθεραααααααα με το καλο να ξεκινησεις τις διαδικασιες περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου και γρηγορα με ενα μωρακι στο σπιτι σας.

Μισπιγκυ μου τα σκιουρακια μας πως ειναι??? βαλε καμμια φωτο να τα δουμε τωρα που μεγαλωσαν

Αγγελικουλα μου εσεις τι κανετε??? η μπεμπουλα σας???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα.

Leni μου, θελω να εισαι δυνατη , μονο ετσι πιστευω οτι μπορεις να φτασεις στον στοχο σου.Μην σε παιρνει απο κατω. Το καταλαβαινω απολυτα ποσο θα απογοητευτηκες διοτι ολα ηταν καλα , αλλα μην το βαζεις κατω.Εγω πιστευω οτι πρεπει να πεις μεσα σου (εγω θα τα καταφερω , θα γινω μανα ο κοσμος να χαλασει).Και θα δεις πως θα δικαιοθεις. Ασε λιγο τον ανδρα σου να ηρεμησει να περασει λιγο διαστημα να το ξανασκεφτει πιο ηρεμα.Καταλαβαινω και την θεση του μα πιστευω οτι και δικο του ονειρο να κανετε παιδακι , απλα θελει τον χρονο του.Ο Βασ τι σου ειπε? Ευχομαι συντομα να ηρεμησετε και να προχωρησετε μπροστα!

Πολλα πολλα φιλακια και μια τεραστεια αγκαλια!!!


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λενακι μου, εμείς τα είπαμε... Θα βρείτε και τις ισορροπίες σας και τον τροπο, είμαι σίγουρη για σας. Σ αγαπάω πολυ πολυ και θέλω να σε ακούω μονο χαρούμενη και αισιόδοξη!

Κοπελια μου χρόνια πολλα!!! Να χαίρεσαι την υπεροχη οικογένεια σου και εύχομαι σύντομα να προστεθεί άλλο ενα μικρο πλασματακι.

Δομνινακι μου ολα καλα!!! Έτσι θα πας μέχρι το τέλος! Πλησιάζει ο καιρός.

Κατερίνα μου... Μην ανησυχείς σε παρακαλω! Θα γίνει ότι ειναι καλύτερο για όλους σας, να μας πεις τα νεα σου.

Αγγελική μου τι κάνει το αστερακι μας; Αποφασίσατε όνομα τελικα;

Gossamer κάνετε το πιο υπέροχο πράγμα!!! Εύχομαι πολυ σύντομα να βρει το μωρακι σας το δρομο του στην αγκαλια σας! Να μας γράψεις νεα μόλις έχεις.

Τα σκιουρακια μου έχουν γίνει ολόκληρα παιδια!

Η Α λέει μαμα και μπαμπα!!! Όχι με πλήρη συνείδηση αλλα τα λέει όταν μας βλέπει. Και ειναι κοντα να μπουσουλησει.

Ο Κ προσπαθεί να σηκωθεί! Γραπτώνεται απ όπου μπορει να παλεύει να σηκωθεί!

Ποιος θα τα κινηγαει σε λίγο!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Σήμερα είμαι καλύτερα από χθες και ήρθα στη δουλειά γιατί και μέσα στο σπίτι όλη μέρα κλεισμένη βαριέμαι.. Βέβαια αρχίζω και ζορίζομαι στις μετακινήσεις αλλά 2 βδομαδούλες μείνανε μέχρι την άδεια κυήσεως οπότε θα κάνω υπομονή..

Πρέπει να προγραμματίσω σιγά σιγά και διάφορες δουλειές που πρέπει να γίνουν για να μπορέσω να βγω σε άδεια εγκυμοσύνης και έτσι οι μέρες μου θα είναι αρκετά γεμάτες.. Ευτυχώς σήμερα που δεν απεργούσε το Μετρό και ο ηλεκτρικός διότι αλλιώς ήταν πολύ πιθανό να μην ερχόμουν ούτε σήμερα για δουλειά..

Χθες το βράδυ με πιάσανε κάτι καούρες κατά τις 11 το βράδυ όπου και έκανα εμετό και ξαλάφρωσα και μέσα στο βράδυ ξεκινήσαν και κάτι κράμπες αλλά ευτυχώς αυτές με αποχωριστήκανε εύκολα.. Τέλος πάντων.. αυτά είναι πταίσματα μπροστά σε οτιδήποτε άλλο οπότε δεν παραπονιέμαι καθόλου..

Εκεί που συγκινήθηκα πολύ είναι όταν πέσαμε το βράδυ για ύπνο που μου λέει ο άνδρας μου "όταν μεγαλώσει λίγο θα τον βάζουμε ανάμεσά μας να κοιμάται".. και του λέω αμέσως "αυτό το ξεχνάς διότι είναι πολύ επικίνδυνο".. Μου λέει "συμφωνώ" και του απαντώ "Κάθε Κυριακή πρωί θα τον παίρνουμε στο κρεβάτι για να χουζουρεύουμε μαζί του" και εκεί έλαμψε το πρόσωπό του... Κορίτσια το θέλει τόσο πολύ αυτό το μωρό και ανυπομονεί τόσο πολύ για την έλευσή του ... Σαν ψέμματα μου φαίνεται!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα.

Λενη μου διαβασα απο προχθες τα νεα,αλλα δεν προλαβα να απαντησω. Στενοχωρηθηκα, αλλα θυμηθηκα κατι που ελεγε ο γεροντας Παΐσιος για τα ατεκνα ζευγαρια,οτι το επιτρεπει ο Θεος γιατι καπου υπαρχει ενα παιδακθ που περιμενει την δικη τους αγκαλια και αγαπη. Δεν ξερω τι σκεφτεστε περι υιοθεσιας, ειναι λεπτο θεμα αλλα μπορειτε να το εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας.

Εξαλλου κι εγω υιοθετημενη ειμαι και σιγουρα αν δεν ειχα αυτους τους υπεροχους γονεις δεν ξερω που θα ημουν και τι θα ημουν σημερα.

Γκοσαμερ μου περιμενουμε και τα δικα σου νεα...

Κατερινα μου πως εισαι?

Δομνινα μου ηθελα να στο πω κι εγω οτι δε. εχεις προβλημα διαβητη.Ειναι φυσιολογικο να ςιναι ανω κατω οι τιμες με τοση γλυκοζη, αλλα οτι θελει λιγη προσοχη ειναι σωστο.

Αγγελικ τι κανει η μικρη πριγκηπισσουλα μας?

Μισπιγκυ μου να μας φιλησεις τα σκιουρακια.

Η Δημητρα μας τρελαινει με τα ναζια της και με τις γλυκες της και τις αγκαλιες της. Αχ κοριτσια γι αυτην αγκαλια της πεθαινω, λιωνω κυριολεκτικα.

Καλο ΣΚ να εχουμε ολες! σας φιλω.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.

Εμεις ειμαστε μια χαρα, μεγαλωνουμε χαμογελαμε σε ολους, κανουμε τσακπινιες , παιζουμε με παιχνιδακια.Δοξα το Θεο ολα ειναι μια χαρουλα.Το ονομα ακομα να το αποφασισουμε.Αφησα στον ανδρα μου την αποφαση.Τωρα εχω την μικρουλα αγκαλια και σας γραφω.

kopelia δωσε πολλα φιλακια στην Δημητρουλα σου.

Misspiggy ποτε μεγαλωσαν λενε και λεξουλες, υπεροχα πρεπει να ειναι.

Δομνινα ο καιρος φτανει και με το καλο θα ζησεις απιστευτες και μοναδικες εμπειριες.

Leni μου ευχομαι να εισαι καλυτερα.Θα δεις ολα θα φτιαξουν.να εισαι δυνατη και αισιοδοξη.

katerinaki μου ευχομαι να εισαι καλυτερα.

Φιλακια σε ολες!


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου και καλή βδομάδα να έχουμε..

Κι εμείς λογικά καλά είμαστε.. πρέπει να τρώμε όλο μας το φαί, να μεγαλώνουμε και να γινόμαστε τσουπωτά παιδάκια για να μη φοβάται ο μπαμπάς μας να μας πιάσει!

Δυο μέρες τώρα και συγκεκριμένα το βράδυ εκεί που κάθομαι αισθάνομαι μια ζαλάδα και μου πέφτει η πίεση απότομα και πολύ.. Μιλάμε για τιμές 8 η μεγάλη και 5.5 με 6 η μικρή.. Ίσως από τη θέση που κάθομαι ζορίζεται καμιά αρτηρία, ίσως από το χρονικό διάστημα που μεσολαβεί από το απόγευμα μέχρι το βράδυ που πρέπει να φάω.. Δεν ανησυχώ ιδιαίτερα. Θα το παρακολουθήσω και αν συνεχιστεί εννοείται ότι θα ενημερώσω το γιατρό.

Οι μετρήσεις του ζαχάρου εξακολουθούν να είναι μια χαρά..

Και είμαι πολύ χαρούμενη διότι το ζευγάρι που είναι η πρώτη μας επιλογή για νονοί χθες ήρθαν σπίτι και μας είπαν ότι δέχονται να βαφτίσουν τον μπέμπη! Είναι ο καλύτερος φίλος του άντρα μου με τη γυναίκα του τους οποίους τους συμπαθώ ιδιαιτέρως! Οπότε έχουμε και νονούς!

Το μόνο που θέλω για το παιδάκι μου είναι να μεγαλώνει σωστά και να γεννηθεί υγιέστατο με το καλό!

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?? εγω μια απο τα ιδια,δεν μπορω ακομα να περπατησω κια καθε βραδυ εχω καουρες με εμετους.χτες πηγα στον γιατρο ο ενας ειναι 2,5 κιλα και ο αλλος 2,μεγαλα μωρακια.Για τα ποδια μου μου εδωσε υποθετα βολταρεν και την πεμπτη θα ξαναμιλησουμε να δουμε αν ειμαι καλυτερα.Μαλλον θα γεννησω στης 25-26 φεβρουαριου.Αυτα τα νεα μου και οπως καταλαβατε η ψυχολογια μου στα πατωματα:(.φιλακια πολλα σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?? εγω μια απο τα ιδια,δεν μπορω ακομα να περπατησω κια καθε βραδυ εχω καουρες με εμετους.χτες πηγα στον γιατρο ο ενας ειναι 2,5 κιλα και ο αλλος 2,μεγαλα μωρακια.Για τα ποδια μου μου εδωσε υποθετα βολταρεν και την πεμπτη θα ξαναμιλησουμε να δουμε αν ειμαι καλυτερα.Μαλλον θα γεννησω στης 25-26 φεβρουαριου.Αυτα τα νεα μου και οπως καταλαβατε η ψυχολογια μου στα πατωματα:(.φιλακια πολλα σε ολες.

Καλέ Κατερινάκι τα μωράκια σου φτου τους φτου τους είναι πολύ μεγάλα! Αν είναι ο ένας 2.5 τώρα που μόλις μπήκες στον 8ο στις 26 Φεβρουαρίου που θα έχεις μπει στον 9ο πόσο θα είναι; 3.5 κιλά; Τουλάχιστον να μπεις στον ένατο με το καλό για να προσπαθήσετε να γλυτώσετε την θερμοκοιτίδα!

Ξέρω ότι η κατάστασή σου είναι επώδυνη και αγχωτική αλλά 20 μερούλες μείνανε στην ουσία.. Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε καλά!

Εμείς γιατρό έχουμε την άλλη Τρίτη, στις 9.2.2012!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ Κατερινάκι τα μωράκια σου φτου τους φτου τους είναι πολύ μεγάλα! Αν είναι ο ένας 2.5 τώρα που μόλις μπήκες στον 8ο στις 26 Φεβρουαρίου που θα έχεις μπει στον 9ο πόσο θα είναι; 3.5 κιλά; Τουλάχιστον να μπεις στον ένατο με το καλό για να προσπαθήσετε να γλυτώσετε την θερμοκοιτίδα!

Ξέρω ότι η κατάστασή σου είναι επώδυνη και αγχωτική αλλά 20 μερούλες μείνανε στην ουσία.. Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου και όλα θα πάνε καλά!

Εμείς γιατρό έχουμε την άλλη Τρίτη, στις 9.2.2012!

Φιλάκια πολλά!

Δομνινακι μου πολυ ζορι και χτες το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου 3 φορες εκανα εμετο καθε δυο ωρες και να μην μπορω ουτε στην τουαλετα να παω μονη μου δεν αντεχωωωωωωωω αλλο μακαρι να περασουν γρηγορα οι μερες.Το μικρουλι σου απο οτι διαβαζω ειναι μια χαρα.Τα δικα μου ειναι μεγαλα ετσι τουλαχιστον φαινονται στον υπερηχο αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι και 100% γιατι υπαρχει σιγουρα μια μικρη αποκλειση οσο αφορα το βαρος τους.Φιλακια πολλα και περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο σου την τριτη.

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου πολυ ζορι και χτες το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου 3 φορες εκανα εμετο καθε δυο ωρες και να μην μπορω ουτε στην τουαλετα να παω μονη μου δεν αντεχωωωωωωωω αλλο μακαρι να περασουν γρηγορα οι μερες.Το μικρουλι σου απο οτι διαβαζω ειναι μια χαρα.Τα δικα μου ειναι μεγαλα ετσι τουλαχιστον φαινονται στον υπερηχο αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι και 100% γιατι υπαρχει σιγουρα μια μικρη αποκλειση οσο αφορα το βαρος τους.Φιλακια πολλα και περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο σου την τριτη.

Αχ βρε Κατερινάκι μου τρελλή ταλαιπωρία.. αλλά για τα μωράκια σου θα κάνεις υπομονή.. οι μέρες θα περάσουν πολύ γρήγορα.. ούτε που θα το καταλάβεις.. εδώ τόσες περάσανε από τον Ιούνιο στις τελευταίες 20 θα κολλήσουμε; απλά σου φαίνεται ότι οι τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τίποτε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα.

Τί κάνετε? Κατερίνα μου κάνε λίγη υπομονή, θα περάσουν οι μερούλες και θα ηρεμήσεις, άσε που θα πετάς απο χαρά μόλις κρατήσεις τα μπεμπάκια σου αγκαλιά.

Δομνίνα μου και ακολουθείς εσύ. Όλα καλά σου πάνε και θα πάνε μέχρι το τέλος!

ΟΙ υπόλοιπες κοπέλες τί κάνετε?

Εμείς τρέχουμε πίσω απο μια Δήμητρα ζουζούνα που μιλάει ακατάπαυστα και κινείται ασταμάτητα, χιχι.

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...