Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

καλημερα στην υπεροχη παρεα μας.

Κατερινακι μου να σου ζησουν τα μικρουλια σου.Να ειναι γερα και τυχερα στην ζωη τους.Ξερω τι νιωθεις, απιστευτο και εμενα μου φαινονταν στην αρχη οτι ειχα τα παιδακι μου.Το ξερω οτι εχει λιγο κουραση αλλα με το που τα αγκαλιαζεις τα ξεχνας ολα.

Δομνινακι μου χαιρομαι πολυ για εσενα.Δοξα το Θεο ολα πανε τελεια.Με το καλο να ερθει ο μικρουλης σου!

Misspiggy μποσουλανε τα μωρακια ε? Πως περναει ο καιρος.Σαν να μην περασε μια μερα απο τοτε που ειχαμε συναντηθει για καφεδακι και ησουν εγκυος.

kopelia μου δωσε στην Δημητρουλα πολλα πολλα φιλακια!

Lenaki μου ευχομαι να εισαι καλυτερα

Εμεις καλα ειμαστε μεγαλωνουμε, χαμογελαμε και κανουμε τσακπινιες.Θα παω στην δουλεια και δεν ξερω πως θα αντεξω να την αφησω, ειμαι σιγουρη οτι θα μου λειπει καθε στιγμη.Τωρα την εχω στην αγκαλια μου και σας γραφω.

Σας φιλαμε και σας στελνουμε την αγκαλια μας!!

ευχαριστωωωωωωωω πολυυυυυυυυ κοριτσακι μου να εισαι καλα και να χαιρεσαι την οικογενεια σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπέρα..

Εδώ κι εμείς.. άυπνοι πάλι.. Με το που γύρισα από την Πάτρα ο σερί ύπνος μέχρι τις 8 το πρωί εξαφανίστηκε δια μαγείας και επέστρεψε και πάλι η αυπνία παρέα με τις καούρες.. Μήπως να επιστρέψω στην Πάτρα και να τελειώσω εκεί την εγκυμοσύνη μου;

Agelik μου όντως πλησιάζει ο καιρός και για μένα.. 25 μέρες μείνανε.. θα περάσουν πολύ γρήγορα είμαι σίγουρη διότι ακόμη δεν έχω ξεκινήσει τα ψώνια.. Σήμερα πήγα και έκανα κάποιες ειδικές αιματολογικές εξετάσεις για να δούμε αν και πότε θα σταματήσω τις αντιπηκτικές ενέσεις.. Τα αποτελέσματα θα είναι έτοιμα την ερχόμενη βδομάδα.. λέω να πάρω την αιματολόγο τηλέφωνο να κανονίσω ραντεβού για την ερχόμενη Δευτέρα απόγευμα που θα είναι έτοιμα και την ερχόμενη Τρίτη που μπαίνω στο μήνα μου έχω και ραντεβού με το γυναικολόγο..

Agelik μου εσύ πότε επιστρέφεις στη δουλειά; τη μικρή ποιος θα στην κρατάει;

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

αντε κοριτσακι μου τελειωσαν τα ψεμματα σε λιγοτερο απο μηνα θα κρατας το δομνινακι αγκαλιτσα..............για τις καουρες τι να πω???? τις ειχα και εγω και πραγματικα ειναι πολυ δυσκολο εγω επινα λιγη κοκα κολα και ηρεμουσα λιγο.Ξεκινησεεεεεεεε να ψωνιζεις δεν εμεινε πολυς χρονος μεχρι να τα πλυνεις να τα σιδερωσεις παει περασε ο μηνας.καλα ψωνια λοιπον και φιλακια πολλα πολλα να προσεχεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Χάθηκα γιατί περάσαμε ασθένειες με υψηλό πυρετό λόγω του εμβολίου που έκανε η Δήμητρα. Είναι το δύσκολο εμβόλιο της ιλαράς, ανεμοβλογιάς, παρωτίτιδας και ερυθράς και περιμέναμε πυρετό, αλλά όχι τόσο υψηλό και τόσες ημέρες. Το μικρό μου εξαντλήθηκε και έχει και δόντια αυτές τις ημέρες και είναι συνέχεια άκεφη...Αχ!!!

Διαβάζω τα νέα σας, αλλά είμαι τόσο κουρασμένη που δεν μπορώ να απαντήσω. Σας σκέφτομαι όμως όλες...

Πολλά φιλιά σε όλες και στα μωράκια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι κοριτσάκια μου!

Πρωϊνή πρωϊνή όπως βλέπετε και σήμερα.. Και χθες το ίδιο πρωϊνή ήμουν αλλά δεν είχα διάθεση να μπω στο καφέ.. Συγχωρέστε με για αυτή μου την παράλειψη παρακαλώ..

Χθες είχα μια γεμάτη μέρα.. Το πρωί πήγα σε μια συμβολαιογράφο για να τελειώνουμε επιτέλους με την εφορία της μητέρας μου.. μας πήρε σχεδόν 3 ώρες.. Το μεσημέρι γύρισα σπίτι και ήρθε η κοπέλα που μου καθαρίζει το σπίτι και το έκανε λαμπίκο και μετά έφυγα γιατί στις 6 είχα σεμινάριο για την περιποίηση νεογέννητου που διοργάνωνε το Prenatal στο River West.. Πολύ ενδιαφέροντα όλα όσα λέχθησαν εκεί..

Σήμερα θα πάω στη φίλη μου με τα δίδυμα αγοράκια να πάρω επιτέλους τα ρουχαλάκια και τα πραγματάκια που μου έχει μαζέψει γιατί νομίζω πια πως ήρθε ο καιρός να αρχίσω το ξεκαθάρισμα, το πλύσιμο και την τακτοποίηση.. ίσως έτσι καταφέρω να το πιστέψω πως σε 3 βδομάδες γεννάω!

Πάντως χθες ούτε η συμβολαιογράφος αλλά ούτε και στο σεμινάριο μπορούσαν να πιστέψουν ότι σε 5 μέρες μπαίνω στον ένατο... Όλοι μου λέγανε ότι μάλλον το έχω χωνέψει το παιδί! Δεν φταίω εγώ αν ο γιος μου φροντίζει και διατηρεί τη μανούλα του μοντελάκι!

Κοπελιά μου πραγματικά περαστικά και αγύριστα να είναι όλα όσα περάσατε τον τελευταίο καιρό.. Τόσο πολύ πείραξε το κοριτσάκι μας το συγκεκριμένο εμβόλιο; Δώσε της πολλές αγκαλίτσες και φιλάκια.. είναι το καλύτερο γιατρικό..

Μαράκι μου πως είναι η καθημερινότητα με τα μωρά στο σπίτι; Το βράδυ κοιμάστε καθόλου; Πες μας να μαθαίνουμε..

Σας φιλώ!

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου

Δομνινακι μια χαρα που δεν εχεις μεγαλη κοιλια ετσι δεν θα σε κουραζει κιολας γιατι εγω ειχα μια κοιλαραααααααααααα μεχρι εκει περα χαχαχαχαχα βεβαια σε ολη την εγκυμοσυνη ειχα παρει 6 κιλα και μεχρι σημερα που γραφω εχω χασει 10 ειμαι λιγοτερα απο πριν μεινω εγκυος.Οι μερες κυλουν χωρις να το καταλαβω και μακαρι το 24ωρο να ειχε 150 ωρες δεν μου φτανουν οι 24.Τα μωρακια μου ειναι μια χαρα ο ενας ειναι 3300 και ο αλλος ειναι 3000 μεγαλωσαν αρκετα και τα βλεπω οτι μερα με την ημερα αλλαζουν.Εμενα αυτο που με ζοριζει περισσοτερο ειναι τα βραδια δεν μπορω να ξενυχταωωωωωωω.Χτες ο Βασιλης δεν μπορουσε να κανει κακα του και εκλαιγε ο καημενος ολο το βραδυ και ειναι πολυ δυσκολο αυτο να βλεπεις το παιδι σου να ποναει και να μην μπορεις να το βοηθησεις.Κατα τα αλλα ολα κυλουν ομαλα με πολυ τρεξιμο πολυ φροντηδα πολλες αγκαλιες και πολυ τρυφεροτητα............

Κοπελια μου περαστικα στην Δημητρουλα σου μακαρι τωρα να ειναι καλυτερα και να της επεσε ο πυρετος.Να της δωσεις πολλα φιλακια.....

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν??? γιατι χαθηκατε???? Σας στελνουμε τα φιλια μας και πολλες πολλες αγκαλιτσες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Σήμερα μπορώ να πω ότι εγώ κοιμήθηκα κάπως καλύτερα.. Ξύπνησα βέβαια πολλές φορές το βράδυ αλλά με ξανάπαιρνε ο ύπνος.. Ο άνδρας μου όμως ταλαιπωρήθηκε διότι λέει ότι ροχάλιζα! Αν είναι δυνατόν.. και ξύπνησε στις 4 και μετακόμισε στον καναπέ.. Ε δεν πειράζει.. ας κάνει μια θυσία και αυτός!

Κορίτσια δεν έχω ξεκινήσει ακόμη να πλένω και να σιδερώνω, ούτε έχω αγοράσει οτιδήποτε μπορεί να χρειαστώ.. π.χ. σελτεδάκια, πάνες αγκαλιάς, σαλιάρες, πανάκια για γουλίτσες και για να σκουπίζουμε τον πωπό μας.. πάντως έκανα πρόοδο.. χθες έκανα τη λίστα! οπότε νομίζω ότι αν και αργά προχωράω σταθερά!

Κατερινάκι τα αγοράκια σου μεγαλώνουν με ταχύτατους ρυθμούς βλέπω.. Σήμερα γινόσαστε ενός μηνός αν δεν κάνω λάθος; Με το καλό και στον σαραντισμό.. Ανυπομονώ να ζήσω αυτά που ζεις εσύ τώρα.. Θεού θέλοντος σε 3 βδομάδες τέτοια μέρα θα έρθει στην αγκαλιά μου ο πιτσιρίκος μου!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω Δομνινα!!! Σε 3 βδομάδα! Σαν χθες μου φαίνεται ο καφές μας που δεν ήσουν ούτε έγκυος!!! Άντε με το καλο.

Και μην ανησυχείς, αν είσαι οργανωμένη με μια βόλτα στα μαγαζια θα τα πάρεις ολα.

Κατερινακι μου σε σκέφτομαι πολυ γιατι η αρχη ειναι δύσκολη με 2 μωρα. Αλλα θα δεις σε λίγο θα σου φαίνονται ολα παιχνιδάκι. Να μου φιλησεις και τα 4 πατουσακια!

Κοπελια μου περαστικα! Σε καταλαβαίνω γιατι και εμείς είμαστε ακόμα άρρωστοι και έχω γονατισει. Αρρωστησαν πρώτα τα μικρα αλλα το πέρασαν ευτυχώς πολυ light και σε 2 μέρες ήταν περδικια. Αλλα κολλησαμε και ολοι οι μεγάλοι και υποφεραμε!!! Εγω είμαι μια βδομάδα χάλια και δεν λέω να συνελθω... Δράμα! Δεν θυμάμαι απο ποτε έχω να ξαναρρωστησω έτσι...

Τα μικρα μεγαλώνουν με τρελους ρυθμούς! Η Α εχει 3 δόντια, ο Κ 2. Στέκονται ενω κρατούνται στα έπιπλα και κάνουν βηματακια!

Σύντομα θα φτιάχνω περπατόπιτα!!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Δεν μπήκα χθες να ενημερώσω διότι από το πρωί στις 7.30 που φύγαμε από το σπίτι κατάφερα να επιστρέψω στις 5 το απόγευμα και ήμουν στην κυριολεξία κομμάτια.. Βλέπετε εκτός από τον γιατρό έπρεπε να πάω να πληρώσω τη ΔΕΗ, να πάω από τη δουλειά μου να τους δω και να τους αφήσω κάτι χαρτιά, να πάω στο Σύνταγμα στα ΚΕΠ για να φτιάξω τις εξουσιοδοτήσεις για το σύζυγο για το ΙΚΑ και τον ΟΑΕΔ που θα χρειαστούμε μετά, και μετά να πάω από την αιματολόγο για να δούμε τι θα κάνουμε με τις ενέσεις..

Τα νέα από το γιατρό είναι από τη μια ευχάριστα και από την άλλη αγχωτικά.. Ο μπέμπης μας έφτασε τα 2.620 αλλά από κει που δεν είχε καμία περιτύλιξη στο λαιμό τώρα ξαφνικά έχει δύο! Ο γιατρός είναι καθησυχαστικός αλλά όλες καταλαβαίνετε τι άγχος μου δημιουργεί εμένα αυτό το γεγονός.. Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι κάθε δυο μέρες θα πηγαίνω στο ΙΑΣΩ για NST και μετά θα με βλέπει και ο γιατρός μου και το κυριότερο... αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο από τα NST γεννάω την Παρασκευή 22/3/2013 (εννοείται με καισαρική)... Οπότε σήμερα και αύριο θα κάνω από 2 ενέσεις κορτιζόνης για να βοηθήσουμε τα πνευμονάκια του μπέμπη και θα πρέπει να έχω το νου μου στο ζάχαρο διότι σαφώς θα ανέβει. Μου είπε ο διαβητολόγος ότι αν τυχόν παραμείνει ανεβασμένο για πάνω από 2 μέρες να τον πάρω τηλέφωνο.. Ελπίζω πάντως πως θα ξεπεράσουμε και αυτόν τον σκόπελο!

Ξαφνιαστήκαμε λίγο με το σύζυγο γιατί δεν περιμέναμε μια τέτοια εξέλιξη αλλά αφού είναι όλα υπό έλεγχο όλα καλά.. Τώρα πρέπει να έχω το νου μου να ακούω το μωρό..

Κάντε μια προσευχούλα και για μας βρε κοριτσάκια να πάνε όλα καλά! Την έχουμε τόσο ανάγκη!

Η αιματολόγος μου είπε ότι τελικά δεν είμαι ούτε θρομβοφιλική αλλά ούτε και πάσχω από το αντιφωσφολιπιδικό σύνδρομο... Άβυσσος η ψυχή του κάθε αιματολόγου.. Το καλό στην όλη ιστορία είναι ότι επιτέλους σταμάτησα από χθες τις ενέσεις και μόλις βγω από το νοσοκομείο θα κάνω άλλες 10 τελευταίες προληπτικά μόνο και μόνο διότι θα κάνω καισαρική!

Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού με την παιδίατρο που θα αναλάβει τον μπέμπη και έχω ένα σωρό πράγματα να τη ρωτήσω..

Πάντως ακόμη δεν έχω συνέλθει από το χθεσινό τρέξιμο..

Σας φιλώ όλες γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Δεν μπήκα χθες να ενημερώσω διότι από το πρωί στις 7.30 που φύγαμε από το σπίτι κατάφερα να επιστρέψω στις 5 το απόγευμα και ήμουν στην κυριολεξία κομμάτια.. Βλέπετε εκτός από τον γιατρό έπρεπε να πάω να πληρώσω τη ΔΕΗ, να πάω από τη δουλειά μου να τους δω και να τους αφήσω κάτι χαρτιά, να πάω στο Σύνταγμα στα ΚΕΠ για να φτιάξω τις εξουσιοδοτήσεις για το σύζυγο για το ΙΚΑ και τον ΟΑΕΔ που θα χρειαστούμε μετά, και μετά να πάω από την αιματολόγο για να δούμε τι θα κάνουμε με τις ενέσεις..

Τα νέα από το γιατρό είναι από τη μια ευχάριστα και από την άλλη αγχωτικά.. Ο μπέμπης μας έφτασε τα 2.620 αλλά από κει που δεν είχε καμία περιτύλιξη στο λαιμό τώρα ξαφνικά έχει δύο! Ο γιατρός είναι καθησυχαστικός αλλά όλες καταλαβαίνετε τι άγχος μου δημιουργεί εμένα αυτό το γεγονός.. Το τελικό συμπέρασμα είναι ότι κάθε δυο μέρες θα πηγαίνω στο ΙΑΣΩ για NST και μετά θα με βλέπει και ο γιατρός μου και το κυριότερο... αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο από τα NST γεννάω την Παρασκευή 22/3/2013 (εννοείται με καισαρική)... Οπότε σήμερα και αύριο θα κάνω από 2 ενέσεις κορτιζόνης για να βοηθήσουμε τα πνευμονάκια του μπέμπη και θα πρέπει να έχω το νου μου στο ζάχαρο διότι σαφώς θα ανέβει. Μου είπε ο διαβητολόγος ότι αν τυχόν παραμείνει ανεβασμένο για πάνω από 2 μέρες να τον πάρω τηλέφωνο.. Ελπίζω πάντως πως θα ξεπεράσουμε και αυτόν τον σκόπελο!

Ξαφνιαστήκαμε λίγο με το σύζυγο γιατί δεν περιμέναμε μια τέτοια εξέλιξη αλλά αφού είναι όλα υπό έλεγχο όλα καλά.. Τώρα πρέπει να έχω το νου μου να ακούω το μωρό..

Κάντε μια προσευχούλα και για μας βρε κοριτσάκια να πάνε όλα καλά! Την έχουμε τόσο ανάγκη!

Η αιματολόγος μου είπε ότι τελικά δεν είμαι ούτε θρομβοφιλική αλλά ούτε και πάσχω από το αντιφωσφολιπιδικό σύνδρομο... Άβυσσος η ψυχή του κάθε αιματολόγου.. Το καλό στην όλη ιστορία είναι ότι επιτέλους σταμάτησα από χθες τις ενέσεις και μόλις βγω από το νοσοκομείο θα κάνω άλλες 10 τελευταίες προληπτικά μόνο και μόνο διότι θα κάνω καισαρική!

Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού με την παιδίατρο που θα αναλάβει τον μπέμπη και έχω ένα σωρό πράγματα να τη ρωτήσω..

Πάντως ακόμη δεν έχω συνέλθει από το χθεσινό τρέξιμο..

Σας φιλώ όλες γλυκά!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοο κοριτσακι μου ολα να πανεεεεεεεεεεε καλα και σε μια εβδομαδα να κρατας το θαυματακι σου στην αγκαλια σου.Θα κανεις επισκληρίδιο ή ολικη ναρκωση??? αν θελεις την γνωμη μου επειδη το περασα προσφατα σου λεω να κανεις επισκληριδιο ειναι φανταστικη εμπειρια και νομιζω απο οτι εχω ακουσει οτι η αναρωση ειναι πιο ευκολη.Εμενα παντως μου φανηκε παιχνιδακι η καισαρικη δεν με ταλαιπωρησε καθολου.Αχ τι ωραια θα εχουμε και καινουργιο μωρακι στην παρεα μας.Μην αγχωνεσαι ολαααααααααα θα πανε καλα και μετα θα αρχισει το τρεξιμοοοοοο.Κοιμησου τωρα οσο μπορεις γιατι μετα θα ειναι δυσκολο χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Μισπιγκυ μου εσυ ξερεις καλυτερα τι περναω με δυο μωρα αλλα να σου πω την αληθεια τα περιμενα πολυ χειροτερα τα πραγματα.Απο βοηθεια μονο εγω και ο αντρας μου αλλα καλυτερα ετσι.Τα μωρακια μου ειναι μια χαρα μεγαλωνουν και τα βλεπω και ακομα δεν εχω πιστεψει οτι εγινα μαμα σε δυο αντρακια.Σε γενικες γραμμες ειναι ησυχα αν εξαιρεσουμε καποια βραδια που ο νικος κλαιει και θελει αγκαλιτσα και φυσικα μονο της μαμας του αφου ο αντρας μου τον φωναζει μαμακοπαιδο χιχιχιχι.Ελπιζω τα μωρακια σου να ειναι καλα τωρα.Νομιζω οτι εσενα τωρα ξεκινουν τα δυσκολα που θα θελουν να περπατησουν και να βγαλουν τα δοντακια τους.Υπομονηηηηηηη ολα θα γινουν και ολα τα ασχημα θα ξεχαστουν,μονο υγεια να υπαρχει και ολα τα αλλα φτιαχνουν.Φιλησε μου τα ζουζουνια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και πάλι από τον πρωϊνό τύπο..

Ευτυχώς σήμερα ξύπνησα στις 5.30... κάτι είναι κι αυτό διότι η συνεχιζόμενη αυπνία δεν παλεύεται.. οι καούρες ελαφριές αλλά παρεούλα μου..

Χθες πήγα και αγόρασα τα τελευταία πραγματάκια του μπέμπη (αφρόλουτρο, σαμπουάν, ενυδατική κρέμα, κρέμα συγκαμάτων ψαλιδάκι, χτένα-βούρτσα, πιπίλες, θερμόμετρο, πανάκια αγκαλιάς, επιθέματα στήθους για μένα,), πήγα ληξιαρχείο για τις ληξιαρχικές πράξεις γάμου και πήγα και στο ΙΑΣΩ το απόγευμα για το πρώτο μας NST. Καλό ήταν αλλά ο μπέμπης δεν είχε διάθεση για πολλά πολλά και δεν χτυπούσε αρκετά.. Έτσι ο γιατρός μας είπε την επόμενη φορά μισή ώρα πριν πάω να πιω μια πορτοκαλάδα για να κινείται περισσότερο αν και πολύ αμφιβάλλω αν θα συμβεί αυτό μιας και ο μικρός δεν είναι ιδιαίτερα γλυκατζής.. Σήμερα είναι ημέρα ξεκούρασης μιας και κουράστηκα αρκετά μπορώ να πω τις προηγούμενες μέρες.

Αύριο Σάββατο έχουμε ραντεβού και με το γιατρό αλλά και για το επόμενο NST!

Κατερινάκι εγώ προσωπικά προτιμώ την ολική μιας και έχω τρομερή φοβία με τις βελόνες και πρόβλημα στην πλάτη αφού έχω και κύφωση και σκολίωση. Όμως ο γιατρός μου είναι κατηγορηματικά αρνητικός γι' αυτό διότι η ολική επιβαρύνει το μωρό αρκετά. Έτσι συμφωνήσαμε να ξεκινήσουμε με επισκληρίδιο και αν δούμε ότι ζορίζομαι ψυχολογικά ή έχω όντως πρόβλημα να μου κάνει μια ελαφριά μέθη.. Αχ πλησιάζει η ώρα.. τα μωράκια σου διαβάζω ότι είναι σχεδόν απροβλημάτιστα.. Αφού τα έχετε αναλάβει εσύ κι ο μπαμπάς τους νομίζω πως είναι ότι καλύτερο!

Καλέ που εξαφανιστήκατε όλες σας;

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινα μου ολα μα ολα θα πανιά χαρα! Έρχεται η ώρα!!!

Να κανά επισκληριδιο κοριτσάκι για πολλούς λόγους. Καταρχάς πρέπει να είσαι εκει να υπό δεχτεις το γιο σου και εκείνος θα σε χτίζεται εκείνη τη στιγμη, αυτο ειναι το πιο σημαντικό.

Άλλωστε θα έχεις το σεντονακια σου μπροστα, δεν θα δεις τίποτα και δεν θα κατάλαβα τίποτα.

Κατερίνα μου, τα ξέρω... Αλλα αν είστε 2 άνθρωποι full time είστε μια χαρα και είστε οι καλύτεροι 2 άνθρωποι που θα μπορούσαν να έχουν!

Σας φιλω


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Στις 9.30 έχουμε ραντεβού στο γιατρό να δούμε τον μπέμπη και μετά στο ΙΑΣΩ για NST.. Οπότε όπως καταλαβαίνετε η αγωνία χτυπάει κόκκινο και έτσι το μάτι γαρίδα από νωρίς σήμερα... όχι ότι αν δεν υπήρχε το ραντεβού θα ξύπναγα αργότερα!

Κοριτσάκια θα σας ενημερώσω το μεσημεράκι για το πως πήγαν τα ραντεβού μας διότι μετά από αυτά πρέπει να πάμε Jumbo για τα τελευταία πραγματάκια και Super Market διότι θα πεινάσουμε όταν βγω από το νοσοκομείο και γυρίσουμε σπίτι.. Βλέπετε ο Δομνίνος δεν το έχει καθόλου το άθλημα... Αφού το συζητάει για μέρες το θέμα όταν του ανακοινώνω ότι έχει έρθει ο καιρός να επισκεφτούμε τον μηνιαίο νταβατζή (το Super Market εννοώ)!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημέρα!

Συγχωρεστε με που δεν γράφω συχνά! Σας σκέφτομαι και σας διαβάζω κάθε μέρα! Είμαι σ'ενα γενικό τρέξιμο με πανεπιστήμιο, σπίτι και ταξίδια στην Αθήνα και δεν προλαβαίνω ούτε να συνειδητοποίησω το τι γίνεται! Σε όλους τους τομείς τα πράγματα πανε καλα οπότε χαλάλι το τρέξιμο! Με αιτήσεις και χαρτογράφηση έχουμε ξεμπερδεψει και είμαι αρκετά αισιόδοξη οτι σύντομα θα γνωρίσουμε το νέο μέλος της οικογένειας μας!

Δομνινακι μου λίγες μέρες ακομα και θα έχεις το μπεμπακο στην αγκαλια σου! Ειναι πολυ συγκινητικό ακομα και για μας οπότε φαντάζομαι οτι και εσυ είσαι στην καταπληκτική όνειροχωρα σου και πολυ καλα κανείς! Το σκισεις και με το παραπάνω!

Συμπεθερα οι κρητικαροι μεγαλώνουν με γοργούς ρυθμούς ε; Χιχιχι

Πιγκουλι μου εσυ σαν να ξεσαλωνεις! Καταρχάς καλοριζικο το καινούριο σας σπίτι! Να ειναι πάντα γεμάτο γέλια και χαρές! Απο την άλλη όλο έξω μου φαίνεται είσαι! Ποτά, θέατρα φαγητά! Χαχαχαχα καλα κανείς! Να περνάτε πάντα τόσο τέλεια με την υπεροχή οικογένεια σας και τους φίλους σας!

Κοπέλια μου..... Το δελφίνακι μας; Ελπίζω να είστε καλα τώρα πια με τις ιωσουλας!

Αγγελική μου! Τι κάνει η μικρή πριγκίπισσα εκτός απο το να ξετρελλαινει την μανούλα με τα ναζια;

Πρεπει να συνεχίσω διάβασμα και να οργανώσουμε και τα μασκαριλικια μας για το τριήμερο, οπότε σας χαιρετώ προς το παρόν!

Σας φιλώ γλυκα όλες και τα μωράκια της παρέας μας! <3

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζήσει το Δομνινακι! :-)

Καλημέρα κορίτσια μου μόλις διάβασα τα νεα της Δομνινας μας σε άλλο καφέ!

Γέννησε το κορίτσι μας!

Δομνινα μου να σας ζήσεις γέρος δυνατός και καλοτυχα! Αχ τι υπέροχα νεα πρωί πρωί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...