Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου μολις γυρισα απο τα αντρακια μου τα εβγαλαν απο την θερμοκοιτιδα και τα εχουν σε γυαλινα κρεβατακια ομως εχουν ακομα τον ορο στο χερακι τους.Πινουν το γαλα τους μια χαρα χωρις εμετους.Τα κρατησα αγκαλια και τα δυο ααααααχχχχχχχχχχχ δεν ηθελα να τα αφησω μου κρατουσαν και τα δυο σφιχτα το δαχτυλο σαν να μου ελεγαν μαμα μην φυγεις θελουμε αγκαλιτσα.Ο γιατρος μας ειπε οτι πανε μια χαρα και ισως αυριο να τα πανε σε αλλο δωματιο που εχουν τα μωρα που δεν ειναι θερμοκοιτιδα και τα ετοιμαζουν για να πανε σπιτι τους.Την αλλη εβδομαδα αν δεν αλλαξει τιποτα θα τα παρουμε σπιτι μας.

Μισπιγκυ μου ευχαριστωωωωωωωω πολυ για τις ευχες σου να εισαι καλα να χαιρεσαι τα μικρουλια σου και καλοριζικο το καινουργιο σου σπιτι.Περιμενουμε λεπτομερειες.

Συμπεθερααααααααα ευχαριστω και απο εδω να εισαι καλα και οτι ποθεις να το αποκτησεις γρηγορααααααααααα περιμενουμε να μας πεις νεα

Δομνινακιιιιιιιιιιιιιι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εισαι η επομενηηηηηηηηηηηη θα δεις οτι ολα θα πανε καλαααααααα και σε λιγο καιρο να κρατας το αντρακι σου αγκαλια.Βεβαια θα εχουμε ενα προβλημα λες να τσακωθουν τις νυφες του φορουμ χαΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοπελια μου την δημητρουλα σου στην ζητησα εγω πρωτη για νυφηηηηη δεν πιστευω να την δωσεις στην Δομνινα μας εεεεεεεε????? χαχαχαχαχαχα

Αγγελικουλα και μισπιγκυ εδω οι καλοι γαμπροι χαχαχαχαχαχαχα θα τους δωσω και προικα βρεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά καλή σας μέρα!

Το ξέρω ότι είμαι ασυγχώρητη που δεν μπήκα χθες να σας ενημερώσω αλλά από το πρωί στις 8 μέχρι το μεσημέρι στις 3.30 ήμουν εκτός σπιτιού.. Μετά μέχρι να φάω, να πάρω τα φάρμακά μου, να πάρω τη μέτρηση του ζαχάρου, να κοιμηθώ μισή ωρίτσα πέρασε η ώρα και δεν ήθελα με τίποτε να σηκωθώ από τον καναπέ.. Ελπίζω τα καλά νέα που έχω να μοιραστώ μαζί σας να σας αποζημιώσουν και να με συγχωρήσετε για την παράλειψη..

Λοιπόν.. το doppler μας βγήκε τέλειο.. Όλα καλά.. Ο μπέμπης έφτασε κοντά το δίκιλο, εξακολουθεί να είναι με το κεφάλι προς τα κάτω και με τη σωστή θέση και τα πόδια του είναι κάτω ακριβώς από το αριστερό μου στήθος.. γι' αυτό έχει τσιτώσει τόσο η κοιλιά μου προς τα πάνω.. Έχασα άλλο 1 κιλό, ο μπέμπης τρέφεται κανονικότατα και οι αρτηρίες είναι πεντακάθαρες, τα αμνιακά υγρά τέλεια, μόνο ο πλακούντας έφτασε Grade II αλλά αυτό δεν μας ανησυχεί.. Το πολύ πολύ να γεννήσω μόλις μπω στο μήνα μου.. Ακόμη καλύτερα, θα τον έχω πιο σύντομα στην αγκαλιά μου..

Οι μετρήσεις του ζαχάρου κατά έναν περίεργο τρόπο έχουν επανέλθει στα κανονικά πλαίσια οπότε φαίνεται να γλυτώνω προς το παρόν τις ινσουλίνες και επόμενο ραντεβού με τον γιατρό μας την ερχόμενη Τρίτη στις 26/2!

Γιούπι!

Μου φαίνεται ότι πρέπει να αρχίσω να συγκεντρώνω τα πραγματάκια μας μη τυχόν αποφασίσει ο μπέμπης και μας κάνει καμιά ευχάριστη έκπληξη νωρίτερα!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινακι μου γλυκό!!!!! Τέλεια τα νεα σας! Και Νομίζω πως ειναι πολυ καλη η ιδέα σου! :-) καλε γεννας! Τι περιμένεις;

Κορίτσια μου μόλις τελείωσα την εργασία και είμαι ενα πτώμα! Οπότε σας λέω απλά μια γλυκιά καληνύχτα και ελπίζω να είστε οοοολες καλα! Μανουλες μου γλυκες φίλησε μου τα μωρά σας να μυρίσει μωρουδιλα το καφε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια καλημέρα κι από μένα.. την άγρυπνη μάνα..

Βρε κορίτσια έχει αλλάξει εντελώς το ωράριο του ύπνου μου.. Το βράδυ κοιμάμαι ελάχιστα.. συνήθως ξυπνάω κατά τις 4 ή 5 το πρωί παρέα με τον Δομνίνο.. Δεν το κάνει επίτηδες ο καημένος.. απλά κοιμάμαι πολύ ελαφριά και ξυπνάω με το ξυπνητήρι που βάζει για να πάει στη δουλειά, σηκώνομαι, του ετοιμάζω καφέ, τοστάκια για να πάρει μαζί του και εννοείται ότι μετά δεν με πιάνει ύπνος.. Έτσι αράζω στο κομπιούτερ, βλέπω αγαπημένες σειρές και κατά τις 7.30 με 8 ξαπλώνω στον καναπέ όπου ξανακοιμάμαι.. Σήμερα ξύπνησα 11.30! Έλεος..

Ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι είμαι σε άδεια εγκυμοσύνης... Σήμερα δεν έκανα τίποτε.. Είμαι στο σπίτι όλη μέρα και τώρα έχει έρθει η κοπέλα που με βοηθάει στις δουλειές του σπιτιού.. Αυτό δεν πρόκειται να το κόψω, ο κόσμος να χαλάσει..

Αύριο θα πάω από τη δουλειά να μου σφραγίσουν το χαρτί του ΙΚΑ και επ' ευκαιρίας θα κάνω και μια βόλτα στο κέντρο της Αθήνας.. Σήμερα με τις διαδηλώσεις δεν ήταν να πάω πουθενά διότι είχαν κλείσει και τους κεντρικούς σταθμούς του ΜΕΤΡΟ και δεν βόλευε με τίποτε..

Το καλό είναι ότι σιγά σιγά περνάνε οι μέρες..

Redglitter τελικά δεν μας είπες τι έγινε με τον Συμβολαιογράφο.. Αν θες φυσικά.. εγώ πάντως ελπίζω να έχουν πάρει όλα το δρόμο τους!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..

Πρωϊνή πρωϊνή σήμερα παρέα με τις φιλενάδες μου τις καούρες.. ευτυχώς είναι ελαφριάς μορφής αλλά ενοχλητικές.. Τι πράγμα κι αυτό.. Κάθε βράδυ, σχεδόν την ίδια ώρα.. γύρω στις 3 με 3.30 κάνουν την εμφάνισή τους.. Τι άλλο μπορώ να κάνω εκτός από υπομονή;

Σήμερα το πρόγραμμα έχει τις καθιερωμένες εξετάσεις αίματος και ούρων και μετά μια βολτίτσα μέχρι το Τμήμα Παροχών του ΙΚΑ της περιοχής μου για να καταθέσω τα χαρτιά για το επίδομα κύησης.. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθώ ιδιαιτέρως... Έφτασα μέχρι αυτό το σημείο.. Δεν το πιστεύω..

Ο άντρας μου ο καημένος ξύπνησε κι αυτός με καούρες σήμερα και μου κάνει συμπαράσταση.. Τον λυπάμαι διότι τον ταλαιπωρεί αρκετά συχνά το στομάχι του και όταν είναι έτσι μετά όλη μέρα είναι χάλια..

Θα σας πω νεότερα όταν με το καλό γυρίσω!

Φιλάκια πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε??? εγω ειμαι καλυτερα μπορω να περπαταω μονη μου αλλα οχι σταθερα.Παω κουτσα κουτσα αλλα πιστευω οτι με τον καιρο θα φτιαξουν ακομα καλυτερα τα πραγματα.Την Δευτερα πρωτα ο θεος θα παρουμε τα αντρακια μου στο σπιτι μας.Τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα.Απο την μια εχω πολυ μεγαλη χαρα που ολα πηγαν καλα και τα μωρακια μου ειναι υγιεστατα και θα τα παρουμε σπιτι και απο την αλλη με εχει πιασει το αγχος αν θα τα καταφερω.Ευτυχως εχω τον αντρα μου που θα με βοηθαει και ετσι περνω λιγο κουραγιο.Σημερα ειναι 15 μερες που εχω γεννησει και εχω χασει 10 κιλα ενω στην εγκυμοσυνη ειχα παρει 6,φυσιολογικο ειναι αυτο????? Η αληθεια βεβαια ειναι οτι δεν εχω και πολυ ορεξη για φαγητο αλλα τελος παντων.

Δομνινακι μου πως παει η αναμονη???? ψυχολογικα πως εισαι?? εισαι ετοιμη να υποδεχτης το μικρο δομνινακι???? οσο για τις καουρες που λες δεν θελω να ξανακουσω το ονομα τους...........εμενα με επιαναν καθε βραδυ μετα της 12 και δεν ερχοταν μονες τους φυσικα αλλα και με εμετους, αστα να πανε τραβηξα χοντρο λουκι.Η αληθεια ειναι οτι δεν θα ηθελα να ξαναπερασω μια εγκυμοσυνη δεν μου αρεσε καθολου ενω αντιθετα με το θεμα της καισαρικης μου φανηκε παιχνιδακι κανενα μα κανενα προβλημα.Ο θεος να προσεχει ολα τα παιδακια του κοσμου και να μην αφηνει κανενα στο ελεος της μοιρας του.Με το καλο να κρατησεις αγκαλια το μικρο σου και ολαααααααα θα πανε καλα και θα γινεις μια πολυ ευτυχισμενη μανουλα.......

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν???? τα μωρακια σας?????

Συμπεθερααααααααααα περιμενουμε νεα σου τι εγινε πηγες αθηνα????

Λενακιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυ εσυ τι κανεις????

Κοπελια μου η Δημητρουλα μας πως τα παει??? λεει καινουργιες λεξουλες????

Μισπιγκυ μου καλοριζικοοοοοοοοοοοοο το νεο σας σπιτι περιμενουμε λεπτομερειες............φιλακια στα μικρουλια σου

Αγγελικουλα μου εσεις τι κανετε??? η μπουμπου σου ολα καλα????

αυτα απο μενα δεν ξερω απο δευτερα ποσο συχνα μπορω να μπαινω αλλα σιγουρα θα διαβαζω τα νεα σας και οποτε εχω χρονο θα σας απανταω......

φιλακια πολλα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Κατερίνα μου τα πήρατε τα μωράκια σας στο σπίτι? Φαντάζομαι την συγκίνηση όταν θα μπήκαν στο σπίτι ε? Φοβερές στιγμές, αχ αχ!!! Πώς είσαι εσύ με τα πόδια σου?

Δομνίνα μου άρχισες να κοιτάζεις τί πρέπει να ψωνίσετε για τον μπεμπάκο σας? Πλησιάζει ο καιρός...χιχι.

Μισπίγκυ καλορίζικο το σπίτι σας και μέσα απο δω.. Να το γεμίζετε πάντα με χαρές και πολλές ευλογίες! τα μωράκια σας το συνήθισαν? Έχουν βγάλει δοντάκια? Πώς είναι τώρα?Στέκονται, μπουσουλανε? πες μας τα κατορθώματά τους.

Γκοσάμερ γράψε μας και τα δικά σου νέα...

Λένη μου όλα καλα?

Εγώ σας διαβάζω καθημερινά, αλλά με παίρνει ο ύπνος με το που ανοίγω τον υπολογιστή να απαντήσω (διαβάζω τα νέα απο το κινητό, αν προλάβω να καθησω σε καρέκλα) Η Δήμητρα μας τρέχει και θέλει συνέχεια τάτα (βόλτα) και να κάθομαι εγιώ (εδώ) κι εκει και αυτή να κάθεται τάτω (κάτω) και να κάνουμε νάνι νάνια το μωρό της. Κάνει νταντά τον ταλιόλυλο (παλιόλυκο) που πήγε να φάει τα γουρουνάκια και την κοκκινοσκουφίτσα και μας λέει και πολλά πολλά άλλα που μας κάνει συνέχεια να την ρουφάμε στα φιλιά. Μιλάει ασταμάτητα και κινείται ασταμάτητα. Μόνο που κοιμάται το μεσημέρι και το βράδυ όλες τις ώρες, οπότε ξεκουράζεται κι αυτό κι εμείς :)

Πολλά φιλιά σε όλες και συγνώμη για την αργοπορία μου ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Και πάλι πιστή στο πρωϊνό ραντεβού μου με τη φίλη μου την καούρα.. Αλλά εντάξει, κάνω υπομονή μιας και πλησιάζω προς το τέλος!

Μαράκι μου λογικά τώρα έχετε πάρει τα μωράκια σας στο σπίτι και τα κοιτάτε εκστασιασμένοι! Είμαι σίγουρη πως δεν πιστεύεις ότι επιτέλους έχεις τα μωρά σου στο σπίτι.. τόσο σίγουρη είμαι κι εγώ ότι δεν θα πιστεύω το ίδιο πράγμα ακριβώς όταν με το καλό κρατήσω το δικό μου μωρό στην αγκαλιά μου.. Ελπίζω το πρώτο σας βράδυ να είναι ήρεμο.. Καλή προσαρμογή και καλή ανατροφή Μαράκι μου.. Οπότε μπορείς θα περιμένουμε να μαθαίνουμε και τα δικά σας κατορθώματα..

Οι αιματολογικές μου εξετάσεις είναι μια χαρά.. Για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός μας για την γενικότερη εικόνα μας..

Κοπελιά μου η Δημητρούλα μας είναι σε μια ηλικία που θέλει να ασχολείστε συνέχεια μαζί της.. Ρουφάει τα πάντα σαν σφουγγάρι τώρα και θέλει να τα κάνει κτήμα της.. Κι εσύ με τη δουλειά, το σπίτι και το παιδί λογικό είναι να είσαι πτώμα.. Κουράγιο μάνα.. Αυτή είναι η καλύτερη ηλικία της Δήμητρας.. Να την απολαύσετε όσο γίνεται περισσότερο γιατί για πότε θα φτάσει 15 ούτε που θα το καταλάβετε! Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!

Όσο για τα πραγματάκια και την προίκα του μπέμπη μου.. Μας έχουν δώσει ήδη αρκετά βασικά πραγματάκια όπως κούνια, καλαθούνα, καθισματάκι αυτοκινήτου, καρότσι και αρκετά ρουχαλάκια. Μένει να μου δώσει μια φίλη μου όσα ρούχα μου έχει κρατήσει για να δω τι πραγματικά χρειάζομαι και μετά βουρ για ψώνια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα και πάλι!

Σας γράφω από την Πάτρα στην οποία με το που ήρθα άλλαξε ο καιρός άρδην και από μια υπέροχη ηλιόλουστη μέρα αυτή τη στιγμή ρίχνει χαλάζι! Σας γράφω και δίπλα μου στο ριλάξ κοιμάται ο πανέμορφος ανηψούλης μου.. Χαχανούλης, γελαστούλης, καλόβολος όσο δεν παίρνει..

Τα νέα τα δικά μας είναι πολύ καλά. Πήγαμε στο γιατρό μας σήμερα.. Ο μικρός τσίμπησε άλλα 200 γραμμάρια και φτάσαμε τα 2.100.. Καταφέραμε και μεις σήμερα και είδαμε φατσούλα αν και όχι πεντακάθαρα μιας και είχε τα χέρια του μπουνίτσες σχεδόν στα μάτια του αλλά μια ματιά τη ρίξαμε.. Έχει τρομερά χειλάκια και νομίζω ότι μοιάζει στον άντρα μου... ο οποίος και κατουρήθηκε! Μεγαλώνουμε μια χαρά, εξακολουθούμε να μην έχουμε περιτύλιξη, το βάρος της μαμάς σταθερό και ο γιατρός κατευχαριστημένος..

Επόμενο ραντεβού στις 12 Μαρτίου! Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααααααααααααααα κοριτσια μου τι μου κανετε??? εμεις δοξα το θεο καθε μερα μεγαλωνουμε και ομορφαινουμε χιχιχιχι. Τα μωρα τα πηραμε την δευτερα απο το νοσοκομειο ειναι μια χαρα τωρα ο ενας εχει φτασει τα 2980 και ο αλλος τα 2800.Σαν ψεμματα μου φαινεται δεν μπορω ακομα να το πιστεψω οτι εχω δυο παιδακια.Σε γενικες γραμμες ειναι ησυχα να πω την αληθεια το βραδυ με κουραζουν πιο πολυ αλλα χαλαλι τους.Τα ποδια μου ειναι καλυτερα αν και πονανε ακομα αλλα εχω δει μεγαλη διαφορα.

Δομνινακι μου αντε εφτασε και εσενα η σειρα σου και σε λιγο καιρο θα κρατας το αντρακι σου αγκαλιτσα.Παρεεεεεεεεεε πολλα φορμακιαααααααααα θα σου χρειαστουν.Καθε φορα που τους βγαζω το παμπερς με κατουρανε και φυσικα και το ζιπουνακι τους και το φορμακι τους αντρες παιδι μου αντρες χιχιχιχιχι

Κοπελια μου εσεις τι κανετε??? Κοιταζω τα μωρα μου και δεν το πιστευω οτι ηταν μεσα στην κοιλια μου μου φαινεται τοσο δυσκολο να το πιστεψω:|. Ολα καλα μεχρι στιγμης παντως και ας μην εχω και βοηθεια εγω και ο αντρας μου οτι κανουμε και ισως ειναι και καλυτερα γιατι βαζουμε ενα προγραμμα και δεν εχουμε εξωτερικες παρεμβασεις χαχαχαχαχα.Η Δημητρουλα μας τι κανει???? ελπιζω να αρχισες να της κανεις την προικα της εεεεεεε???? χαχαχαχαχα.

τα υπολοιπα κοριτσια???? σας στελνουμε πολλα πολλα φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γλυκά πολύ καλησπέρα σας από την ηλιόλουστη Πάτρα..

Σήμερα εκμεταλλευτήκαμε τον τέλειο ήλιο που έβγαλε και αφήσαμε τον ανηψιό μου στην πεθερά της αδερφής μου και πήγαμε τα δυο μας για καφεδάκι δίπλα στη θάλασσα, κάτι που είχαμε πάρα πολύ καιρό να το κάνουμε και το ευχαριστηθήκαμε δεόντως και οι δυο..

Κατερινάκι μου συμμερίζομαι τη χαρά σου.. Σε λίγο καιρό Θεού θέλοντος θα έχω και εγώ το δικό μου μωράκι και δεν θα πιστεύω κι εγώ όπως δεν το πιστεύεις κι εσύ.. Βέβαια εσύ έχεις και δυο αλλά τουλάχιστον έχεις και το σύζυγο που βοηθάει.. Πολύ καλό που δεν υπάρχουν εξωτερικές παρεμβάσεις κι έτσι θα κανονίσετε από κοινού το πρόγραμμα των μωρών.. Εγώ ετοιμάζομαι να βγάλω απαγορευτικό στις εξωτερικές επεμβάσεις και έχω ήδη προειδοποιήσει τον άνδρα μου ότι για τις πρώτες 40 μέρες να ξεχάσουν φίλοι, γνωστοί και συγγενείς τις επισκέψεις... μόνο με τηλέφωνο πρώτα και μόνο όταν πραγματικά μπορώ..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο το καινούριο σπίτι!!!

Κατερινακι μου!!! Ολοι μαζι σπίτι ε; Υπέροχο!!!!

Ξέρω την κούραση σου απο πρώτο χέρι, αλλα μην ανησυχείς, όσο παει θα γίνεται και πιο εύκολο, θα δεις! Να μου τα φιλησεις!!!

Δομνινακι είσαι στην αγαπημένη μου Πάτρα!!!! Φιλια να της δώσεις!

Είσαι μια χαρα και σε χαίρομαι! Και τα καλυτερα έρχονται!!!!

Κοπελια η Δημητρουλα ειναι στα καλυτερα της πραγματικα! Φαντάζομαι δεν τη χορταινεις με τίποτα, είμαι σίγουρη! Ενα μεγάλο φιλι απο μένα να της δώσεις.

Τα σκιουρακια μου μπούσουλανε και μιλάνε και παιζουνε και ειναι τεράστια μα τεράστια απόλαυση!!!

Η Α ειναι πολυ χαδιαρα και με το που μας βλέπει μπουσουλαει προς το μέρος μας για αγκαλια!!! Ο Κ ειναι το γκρινιαρακι μου, αλλα μετα με κάνει αγκαλιτσα και περνάνε ολα!!!

Η Α εχει λίγο πυρετο σήμερα, ελπίζω να ειναι απο δόντια και να μην εχει τίποτα το μικρο μου...


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Επέστρεψα χθες από την Πάτρα αφήνοντας πίσω τον πανέμορφο χαχανούλη ανηψούλη μου με βαριά καρδιά και απ' ότι βλέπετε από σήμερα πιστή στο πρωϊνό ραντεβού μας.. Έτσι, για να μη χαλάμε τις συνήθειές μας..

Είμαστε καλά, η κοιλιά τσιτώνει και με ζορίζει λιγάκι αλλά οι μέρες περνάνε σαν νερό.. Αύριο λέω να πάω να κάνω κάτι αιματολογικές για να δούμε με τον αιματολόγο αν και πότε θα κόψουμε τις αντιπηκτικές.. Λέω σιγά σιγά να βάλω κάποιες δουλειές στο πρόγραμμα διότι αν ο μπέμπης αποφασίσει να κάνει την μεγάλη εμφάνιση νωρίτερα θα τρέχουμε μετά και δεν θα φτάνουμε! Ελπίζω όλες να είστε καλά και να περνάτε τέλεια!

Πίγκυ μου πως σου φαίνεται το καινούργιο σπίτι; Κουράστηκες με την μετακόμιση; Τα σκιουράκια σου μεγαλώνουν και γίνονται κοτζάμ παιδάκια.. Τρελλαίνομαι όταν βλέπω μωρό να μπουσουλάει!

Φιλιά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην υπεροχη παρεα μας.

Κατερινακι μου να σου ζησουν τα μικρουλια σου.Να ειναι γερα και τυχερα στην ζωη τους.Ξερω τι νιωθεις, απιστευτο και εμενα μου φαινονταν στην αρχη οτι ειχα τα παιδακι μου.Το ξερω οτι εχει λιγο κουραση αλλα με το που τα αγκαλιαζεις τα ξεχνας ολα.

Δομνινακι μου χαιρομαι πολυ για εσενα.Δοξα το Θεο ολα πανε τελεια.Με το καλο να ερθει ο μικρουλης σου!

Misspiggy μποσουλανε τα μωρακια ε? Πως περναει ο καιρος.Σαν να μην περασε μια μερα απο τοτε που ειχαμε συναντηθει για καφεδακι και ησουν εγκυος.

kopelia μου δωσε στην Δημητρουλα πολλα πολλα φιλακια!

Lenaki μου ευχομαι να εισαι καλυτερα

Εμεις καλα ειμαστε μεγαλωνουμε, χαμογελαμε και κανουμε τσακπινιες.Θα παω στην δουλεια και δεν ξερω πως θα αντεξω να την αφησω, ειμαι σιγουρη οτι θα μου λειπει καθε στιγμη.Τωρα την εχω στην αγκαλια μου και σας γραφω.

Σας φιλαμε και σας στελνουμε την αγκαλια μας!!


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα..

Εδώ κι εμείς.. άυπνοι πάλι.. Με το που γύρισα από την Πάτρα ο σερί ύπνος μέχρι τις 8 το πρωί εξαφανίστηκε δια μαγείας και επέστρεψε και πάλι η αυπνία παρέα με τις καούρες.. Μήπως να επιστρέψω στην Πάτρα και να τελειώσω εκεί την εγκυμοσύνη μου;

Agelik μου όντως πλησιάζει ο καιρός και για μένα.. 25 μέρες μείνανε.. θα περάσουν πολύ γρήγορα είμαι σίγουρη διότι ακόμη δεν έχω ξεκινήσει τα ψώνια.. Σήμερα πήγα και έκανα κάποιες ειδικές αιματολογικές εξετάσεις για να δούμε αν και πότε θα σταματήσω τις αντιπηκτικές ενέσεις.. Τα αποτελέσματα θα είναι έτοιμα την ερχόμενη βδομάδα.. λέω να πάρω την αιματολόγο τηλέφωνο να κανονίσω ραντεβού για την ερχόμενη Δευτέρα απόγευμα που θα είναι έτοιμα και την ερχόμενη Τρίτη που μπαίνω στο μήνα μου έχω και ραντεβού με το γυναικολόγο..

Agelik μου εσύ πότε επιστρέφεις στη δουλειά; τη μικρή ποιος θα στην κρατάει;

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...