Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts

Κοριτσια είμαι παρα μα παρα μα παρα πολυ χαρουμενη! Τα φαρμακακια μου ειναι στο ψυγειο και με περιμενουν!!! Τα πηρα σήμερα!

Το μονο πρόβλημα είανι οτι αντί για 3000 μοναδες γκοναλ μου περάσανε μόνο τις 2400... Ελπιζω ότι θα με φτάσουν. Λογικά θα με φτάσουν τι να πω... Ας μην το σκεφτομαι και αγχωθω και με αυτο...

Φιλια πολλά!

Αγγελικη και Λενη, ο Σεπτεμβρης θα ειναι ο πιο τυχερος μήνας του ποστ! Θα δειτε! Θα κανουμε το 3 στα 3!!!!!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Miss Piggy! Με το καλό οι ενεσούλες! Ναι καλέ θα σε φτάσουν. Αλλά και άλλες να χρειαστείς όλο και κάπου θα βρεις. Για παράδειγμα εμένα μου περίσσεψαν 2 πένες των 300. Σκέφτομαι αν, λέμε ΑΝ πετύχει πρώτα ο Θεός, να τις χαρίσω κάπου...

Τώρα ετοιμάζεσαι για διακοπες? Πότε φέυγεις τελικά?


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

Πήγαμε στη γιατρό σήμερα και η μπεμπούλα έφτασε τα 3200, μεγάλωσε πια :)

Είναι έτοιμη ανα πάσα στιγμή να έρθει στον κόσμο. Η γιατρός υπολογίζει γύρω στις 17 Αυγούστου να την πάρει, εκτός αν η μικρή βιαστεί και βγει νωρίτερα.

Μισπίγκυ, με το καλο να χρησιμοποιήσεις τα φαρμακάκια σου και να είναι τυχερά!!!

Φιλιά σε όλες τις κοπέλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια είμαι παρα μα παρα μα παρα πολυ χαρουμενη! Τα φαρμακακια μου ειναι στο ψυγειο και με περιμενουν!!! Τα πηρα σήμερα!

Το μονο πρόβλημα είανι οτι αντί για 3000 μοναδες γκοναλ μου περάσανε μόνο τις 2400... Ελπιζω ότι θα με φτάσουν. Λογικά θα με φτάσουν τι να πω... Ας μην το σκεφτομαι και αγχωθω και με αυτο...

Φιλια πολλά!

Αγγελικη και Λενη, ο Σεπτεμβρης θα ειναι ο πιο τυχερος μήνας του ποστ! Θα δειτε! Θα κανουμε το 3 στα 3!!!!!

;):):D:cool: Mπραβο MissPiggyyyyyy!!!

Κι εγω τα εβαλα στο ψυγειο και με περιμενουν!! Και μαλιστα θα ξεκινησω νωριτερα απ'οτι νομιζα. Αδιαθετησα χθες, 5 μερες νωριτερα απ'οτι υπολογιζα, οποτε πρεπει να ξεκινησω το Daronda 17 Αυγουστου.

Εσυ? Θα κανεις τελικα το μακρυ προγραμμα? Ποτε θα ξεκινησεις ενεσεις?

Καλησπέρα :)

Πήγαμε στη γιατρό σήμερα και η μπεμπούλα έφτασε τα 3200, μεγάλωσε πια :)

Είναι έτοιμη ανα πάσα στιγμή να έρθει στον κόσμο. Η γιατρός υπολογίζει γύρω στις 17 Αυγούστου να την πάρει, εκτός αν η μικρή βιαστεί και βγει νωρίτερα.

Μισπίγκυ, με το καλο να χρησιμοποιήσεις τα φαρμακάκια σου και να είναι τυχερά!!!

Φιλιά σε όλες τις κοπέλες!!!

Κοπελια μου μπραβο! Πολυ χαιρομαι!

16 Αυγουστου εχει γεννεθλια ο αντρας μου. χαχα

Λιονταρακι η μπεμπουλα μας, τελεια, το καλυτερο ζωδιο!!

3200 παντως, η καημενουλα δεν θα χωραει στην κοιλιτσα:P

αντε με το καλο! Πρεπει να τσεκαρουμε συνεχεια το φορουμ γιατι οπου να 'ναι θα εχουμε τα χαρμοσυνα!! Σου ευχομαι με ενα πονο κοπελια μου:D

Link to comment
Share on other sites

;):):D:cool: Mπραβο MissPiggyyyyyy!!!

Κι εγω τα εβαλα στο ψυγειο και με περιμενουν!! Και μαλιστα θα ξεκινησω νωριτερα απ'οτι νομιζα. Αδιαθετησα χθες, 5 μερες νωριτερα απ'οτι υπολογιζα, οποτε πρεπει να ξεκινησω το Daronda 17 Αυγουστου.

Εσυ? Θα κανεις τελικα το μακρυ προγραμμα? Ποτε θα ξεκινησεις ενεσεις?

Κοπελια μου μπραβο! Πολυ χαιρομαι!

16 Αυγουστου εχει γεννεθλια ο αντρας μου. χαχα

Λιονταρακι η μπεμπουλα μας, τελεια, το καλυτερο ζωδιο!!

3200 παντως, η καημενουλα δεν θα χωραει στην κοιλιτσα:P

αντε με το καλο! Πρεπει να τσεκαρουμε συνεχεια το φορουμ γιατι οπου να 'ναι θα εχουμε τα χαρμοσυνα!! Σου ευχομαι με ενα πονο κοπελια μου:D

Με το καλό να ξεκινήσετε κι εσύ και η Μισπίγκυ το πρόγραμμα και να είναι η τυχερή σας προσπάθεια!!! Το ίδιο εύχομαι σε όλες τις κοπέλες!!!

Η μπεμπούλα όντως δεν χωράει και ειδικά οταν τεντώνεται και απλώνει τα ποδαράκια της πετάει η κοιλιά και πονάει ελαφρώς, αν την ακουμπήσω...Το μόνο που με στενοχώρησε χθες είναι οτι μάλλον δεν θα την θηλάσω. Εδώ και χρόνια έχω ένα αδένωμα πίσω απο την υπόφυση, που δημιουργήθηκε απο την υπερβολική προλακτίνη που παράγει ο οργανισμός μου. Αν θηλάσω, το αδένωμα θα μεγαλώσει (που ήδη έχει μεγαλώσει με την εγκυμοσύνη) και κινδυνεύει να πειραχτεί το οπτικό νεύρο. Οπότε η γιατρός μου το ξέκοψε, ενώ παλιότερα μου είχε πει οτι θα με αφήσει για 2 μήνες τουλάχιστον. Το θέμα είναι οτι αμα ξεκινήσω, το γάλα δεν θα σταματάει μετά και θα έχω πρόβλημα. Βέβαια τόσα παιδιά που δεν έχουν θηλάσει δεν έπαθαν τίποτα, αλλά το είχα βάλει στο μυαλό μου και το ήθελα. Δεν πειράζει, αρκεί να γεννηθεί καλά το ΄μωράκι μας :)

Αντε κορίτσια και στα δικά σας. Μετά απο λίγους μήνες θα συζητάμε για τις δικές σας εγκυμοσύνες και θα βάζω την μπέμπα να σας δίνει συμβουλές, χαχα...

Πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Leni & Miss Piggy μετο καλό!!! Άντε ξεκινάτε κι εσέις σε λίγες μέρες! Μακάρι να ειναι η τυχερή για όλες μας!!

Kopelia μην το σκέφτεσαι για το θηλασμό. Αφού έχεις τη διάθεση, αυτό μετράει! Αν ο γιατρός δε σου δίνει άλλη επιλογή δεν μπορέις να κάνεις κάτι... η μπεμπούλα να ναι καλά κι όλα τ άλλα βρίσκονται!;)

Κορίτσια εγώ αύριο πρωι πρωι πάω για ωοληψία! Τρομερό άγχος, δεν το συζητώ! Θα μπω το μεσημέρι και θα ενημερώσω!

φιλιά σε όλες και καλό Σ/Κ ειδικά σε όσες φύγουν;)


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kopelia μου μην στεναχωριεσαι. Ξέρω, Είναι κάτι μοναδικό ο θηλασμος και θα ήθελες να το ζήσεις αλλα το μόνο που έχει σημασία Είναι να Είναι γερό το μωρακι. Πολλα μωρακια δεν έχουν θηλασει και δεν έγινε και τίποτα, Είναι υγειεστατα :-)

Μελανια Ποτέ έχεις υπέρηχο;

Laloo κάπου Τώρα δεν είσαι για χοριακη; Πες μας νεα σου...

Gemini σ'ευχαριστουμε Πολύ!! Καλή ωοληψια και στείλε μας να μας πεις πώς πήγε!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις γύρισα! Μου πήραν 17 ωάρια και πονάααααααωωωωωωωω~~

Τωρα είμαι ξάπλα στον καναπέ και δεν μπορώ να κάνω τπτ!

Όλα καλά πήγαν όμως. Αύριο θα τηλ για να μάθω για τη γονιμοποίηση και εμβρυομεταφορά την Πέμπτη...

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε:P


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μόλις γύρισα! Μου πήραν 17 ωάρια και πονάααααααωωωωωωωω~~

Τωρα είμαι ξάπλα στον καναπέ και δεν μπορώ να κάνω τπτ!

Όλα καλά πήγαν όμως. Αύριο θα τηλ για να μάθω για τη γονιμοποίηση και εμβρυομεταφορά την Πέμπτη...

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε:P

Gemini με την γκαβομάρα μου δεν είδα οτι σήμερα είχες ωοληψία(με ξανάπιασε η αλλεργία μου...)Και δεν σου ευχήθηκα!!Καλή γονιμοποίηση λοιπόν:-P:razz:Πολλά είναι 17 μια χαρά θα κάνετε απόθεμα και για κατάψυξη.Είχες πάρα πολλά όμως τι σου είπαν γι αυτό;Ο πόνος απο αυτό θα είναι μάλλον ε;Εγώ δεν πονούσα πολύ αλλά είχα κα λίγα ωάρια.Να μας γράψεις νέα ;)Εγώ για υπέρυχο πάω την Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Gemini με την γκαβομάρα μου δεν είδα οτι σήμερα είχες ωοληψία(με ξανάπιασε η αλλεργία μου...)Και δεν σου ευχήθηκα!!Καλή γονιμοποίηση λοιπόν:-P:razz:Πολλά είναι 17 μια χαρά θα κάνετε απόθεμα και για κατάψυξη.Είχες πάρα πολλά όμως τι σου είπαν γι αυτό;Ο πόνος απο αυτό θα είναι μάλλον ε;Εγώ δεν πονούσα πολύ αλλά είχα κα λίγα ωάρια.Να μας γράψεις νέα ;)Εγώ για υπέρυχο πάω την Τρίτη.

Καλημέρα! Τα νέα είναι οτι γονιμοποιήθηκαν τα 10. Μου είπαν οτι δε θα γίνουν όμως όλα βλαστοκύστες...Περισσότερα θα ξέρω την τρίτη που θα κάνω κι εξέταση οιστραδιόλης και θα τηλ στο κέντρο..

Ο πόνος συνεχίζεται και σήμερα ακάθεκτος! Και η κοιλιά μου είναι τόσο πρησμένη που σχεδόν δεν μπορώ να κουνηθώ. Και αυτό φυσιολογικό μου ειπαν οτι είναι με τόσα ωάρια! Υπομονη!

Με το καλό ο υπέρηχος!

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τα νέα είναι οτι γονιμοποιήθηκαν τα 10. Μου είπαν οτι δε θα γίνουν όμως όλα βλαστοκύστες...Περισσότερα θα ξέρω την τρίτη που θα κάνω κι εξέταση οιστραδιόλης και θα τηλ στο κέντρο..

Ο πόνος συνεχίζεται και σήμερα ακάθεκτος! Και η κοιλιά μου είναι τόσο πρησμένη που σχεδόν δεν μπορώ να κουνηθώ. Και αυτό φυσιολογικό μου ειπαν οτι είναι με τόσα ωάρια! Υπομονη!

Με το καλό ο υπέρηχος!

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??

:DΔηλαδή θα βάλετε 5ης μέρας έμβρυα;Δεν έχει σημασία αν δεν θα είναι τόσα πολλά και 2 ως 4 να σας μείνουν θα έχετε πάρα πολλές πιθανότητες!!Σου έδωσαν τίποτα για τον πόνο;Κρίμα να πονάς έτσι...:?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τα νέα είναι οτι γονιμοποιήθηκαν τα 10. Μου είπαν οτι δε θα γίνουν όμως όλα βλαστοκύστες...Περισσότερα θα ξέρω την τρίτη που θα κάνω κι εξέταση οιστραδιόλης και θα τηλ στο κέντρο..

Ο πόνος συνεχίζεται και σήμερα ακάθεκτος! Και η κοιλιά μου είναι τόσο πρησμένη που σχεδόν δεν μπορώ να κουνηθώ. Και αυτό φυσιολογικό μου ειπαν οτι είναι με τόσα ωάρια! Υπομονη!

Με το καλό ο υπέρηχος!

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??

Καλημερα.

Πολυ καλα ειναι τα νεα σου!!! Σημασια εχει ναι ειναι καλα τα εμβρυα που θα σου βαλουν και οχι ποσα θα γονιμοποιηθουν. Μη ξεχνας οτι εγω ζητησα να μου γονιμοποιησουν δυο και τωρα περιμενω την μπεμπουλα μου. Καλα αποτελεσματα τωρα στην εξελιξη των εμβρυων και καλη επιτυχια!!! Απο αγωνια πως εισαι? Να βγαινεις ςξω για να ξεχνιεσαι γιατι μετα την εμβρυομεταφορα δεν κανει να μετακινεισαι. Για τον πονο δεν σου δινουν κατι?

Μελανια πως νιωθεις? Εμετους η αλλα συμπτωματα εχεις?

Φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Kopelia!Καλά είμαι εμετούς δεν έχω.Πόνους στην κοιλιά χαμηλά έχω συχνά και τρομερή όρεξη για οτιδήποτε.Πρέπει να το κόψω αυτό αλλιώς θα γίνω τριπλή!Και πολύ υπνηλία.Με την όσφρηση έχω ένα θεματάκι μιας και πολλά αρώματα με χαλάνε το αφρολουτρο που είχα πχ μου βρωμάει:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...