Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Ευγονία - Λαϊνάς


Recommended Posts


Διαφημίσεις

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Ναι 2 είναι τελικά!Επειδή κοντεύω σχεδόν να μπω στην 6η βδομάδα φανταζόμουνα οτι θα ακούγαμε καρδούλες...Εσύ τι κάνεις Νikol;

Μελανία μου, μπράβο!!! Καρδούλα ακούς στην 6η με 7η εβδομάδα περίπου. Ο γιατρός τι σου είπε?

Διδυμομανούλα!!!Με το καλό κοπέλα μου!!!

Και στις υπόλοιπες κοπέλες εύχομαι γρήγορα να έχουν τις πιο θετικές χοριακές!!!

Σήμερα δρόσισε λίγο και είναι πολύ καλύτερα τα πραγματα.

Πολλά φιλιά κι απο την μπεμπούλα που αρχίζει να μη χωράει πια στην κοιλιά :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Gemini85 ειμαι στο περιμενε...Αντε να δουμε για να ειμαστε και μαζι.Οπως λες και εσυ ειναι πολυ σημαντικο να βρισκεσε με ανθρωπους που σε καταλαβαινουν.

Melany αυτο ειναι τελειο νεο.Μπραβο!! Για φαντασου δυο μωρακια στην αγκαλια σου,θα ειναι τελεια.


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Απορώ με την υπομονή σου Agelik.ΚΑι θα συμπληρώσω πως δεν θέλω και να τους μάθω...

Κορίτσια στον υπέρηχο είδαμε 2 σάκους αλλά δεν ακούσαμε καρδούλες.Είναι φυσιολογικό αυτό στην 5η βδομάδα;;

Αααααααααααα διδυμαααααααα!!!! Τέλεια!!!!

Καρδούλα όντως θα ακούσεις Γύρω στην 7η εβδομάδα!

Τι ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites

Διδυμάκια!!!!!

Τι ωραία! Μελανια μου φαντάζομαι πετάς ε???? Μπραβο κορίτσι μου, όλα καλά σου ευχομαι! και σε 8 μηνες θα είστε ολόκληρη οικογενεια!!

Gemini ετσι να συνεχίσεις, γερά και όλα θα πάνε καλα! Θα είσαι η επόμενη, το νιώθω!!!

Φιλια σε όλες!!!


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κορίτσια!! Τι κάνετε?

Μελανία συγχαρητήρια για τα διδυμάκια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέννησε κια μια γνωστή μου δίδυμα τον Μάρτιο και είναι μια χαρούλα! Ενννοώ οτι ενώ πάντα τα φοβόμουν τα δίδυμα οτι είναι πολύ δύσκολα όσο είναι πολύ μωρά, την έβλεπα πως τα διαχειριζόταν και τα κατάφερνε υπέροχα!

Μην ανησυχείς για καρδούλα, θα τις ακούσεις πολύυυυυ σύντομα;)

Kopelia δεν χωράει μια η μπεμπούλα σου ε? Θέλει να βγει για να βολέυεται καλύτερα!;) Ο γιατρός σου χει δωσει ημερομηνία?

Agelik περιμένω ν αδιαθετήσεις μέχρι την Κυριακή... Θέλω παρέα, κανόνισέ το!!

Miss Piggy έλειψες δυο μέρες και νόμιζα οτι θα χες πάει διακοπές! Τελικά πότε θα πας?

Φιλιά σε όλες!!


SV6vp3.png

LWoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχουμε στην πολυκατοικία μας δύο παιδάκια μικρά και είναι δίδυμα όταν κλαίνε γίνεται συναυλία και το σκέφτομαι κι εγώ.Αλλά μετά σκέφτομαι οτι έχει τόσα θετικά να μεγαλώνουν 2 παιδάκια μαζί στην ίδια ηλικία και εμείς θα έχουμε διπλές αγκαλίτσες!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::razz:Kopelia το μωράκι σου έρχεται όπου να ναι ε;;;Τι ωραία:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Τι κανετε κοριτσακια?

Πως περασατε το ΣΚ? Εμεις βγηκαμε και χθες βραδυ και σημερα πρωι και το απογευμα θα παμε για ψαρεμα.

Τα ποδια ομως τουμπανο,ετοιμα να σκασουν απο το πρηξιμο.

Εσεις πως ειστε? Περιμενουμε νεα... Φιλια και απο μενα κ απο την μπεμπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μολις γυρίσαμε από το εξωχικό. Ειχα γενεθλια και κάναμε γλέντι. Περασαμε πολυ καλα αλλά καταλαβαινετε την κουραση μου.... ΠΤΩΜΑ!

Φιλια σε ολες, αναλυτικα αυριο....


c12e25debb.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλα misspiggy!!! Πόσο Εγινες σημερα;; Κι Εγώ Έχω γεννεθλια το Σάββατο:-) Λιονταρακια είμαστε και τα δυο!!

Εσείς Κορίτσια Ποτέ Έχετε γεννεθλια;

Φιλακια κι απο μένα και Καλή εβδομάδα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!MissPiggy χρονια πολλα! Η ευχη μου ειναι να ερθει με το καλο το μωρακι που τοσο πωθεις.Πιστευω οτι ο Βασιλοπουλος θα τα καταφερει και με τις δυο μας.

Leni7 εγω εχω γενεθλια 27/11 τοξοτης ειμαι.

kopelia κανε κουραγιο με τα ποδαρακια σου.Να σκεφτεσε το μωρακι σου που θα ερθει σε λιγο στην ζωη.Ποσο χαιρομαι για σενα.

Gemini85 τι να κανω ακομα να κατεβει.Οταν την θες δεν ερχεται και οταν δεν την θες ερχεται .Τι να πω ! Ισως να ειναι και καλυτερα.Ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα.


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!β Αργησα λιγο αλλα σας βρηκα!! Καταρχην χρονια πολλα σε οσες ειχαν γενεθλια, να τα εκατοστησετε και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας ερθει αυτο που τοσο πολυ επιθυμειτε!!! τι κανετε?

Kopelia φτανει κοντα σιμα ο καιρος να ερθει η μπουμπου....Τελεια..με το καλο...

Miss Piggy ευχαριστω πολυ που με ενημερωσαες και σας βρηκα..Η αληθεια ειναι οτι δεν μπαινω συχνα αλλα δεν σας ξεχνω στιγμη γιατι μαζι σας περασα πολλα!!! Μοιραστηκα την αγωνια μου, τη χαρα μου και τη λυπη μου...πολυ σημαντικο πραγμα. Διακοπες φετος δεν ξερω που θα κανουμε ο αντρας μου καθεται απο 1η εως 15 αυγουστου...περναει σιγα σιγα και το καλοκαιρι ενας μηνας εμεινε στην ουσια και θα ερθει ο καιρος να ξεκινησουμε παλι..Θα σας πω βεβαια την αληθεια φοβαμαι λιγο μετα απο οσα περασα αλλα πιστευω να ειναι προσωρινος ο φοβος και να μην με κυριεψει..Leni μου εσυ πως τα πας;;

Φιλια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!

Mummysoon καλώς ήλθες κι εδώ :) Μας έλειψες! Όσο μπορείς μη το σκέφτεσαι οτι πλησιάζει ο καιρός για τη νέα προσπάθεια, απόλαυσε τις διακοπές σας τώρα. Σκέψου οτι είσαι σε μια φάση που μπορείς να κάνεις τα μπάνια σου, τις βόλτες σου, χωρίς γιατρούς και αγωνίες. έχεις καιρό και γι' αυτά... Και μη φοβάσαι. Θα είσαι ξεκούραστη τον Σεπτέμβριο κι εσύ ψυχικά και το σώμα σου, οπότε θα δεις ότι θα έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Μισπίγκυ, χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις και να απολαύσεις ό,τι επιθυμείς στην ζωή σου. Γρήγορα να γίνεις μανούλα!!!!

Μελανία πώς είσαι? Δεν πιστεύω να κουράζεσαι, έτσι?

Λένη, εσείς καλά?Κανονίσατε για διακοπές? Τα δικά μου γενέθλια είναι στις 29 Ιανουαρίου...

AGELIK και GEMINI τί κάνετε? Σε ποιά φάση είστε?

Νικόλ, εσύ?

Εγώ έκλεισα την 35η εβδομάδα και μπήκα στην 36η και απο αύριο μπαίνω και στον 9ο μήνα :) Ο αντρας μου και η μητέρα μου είναι καταγχωμένοι. Εγώ ακόμα είμαι ήρεμη και περιμένω να έρθει η ώρα. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με την γιατρό και θα μας πει πώς πάμε και ίσως πότε βλέπει να έρχεται η μπεμπούλα μας στον κόσμο.

Πολλά φιλιά σε όλες και καλή εβδομάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

kopelia73 ερχετε η ωρα.Τελεια.Για φαντασου σε λιγο καιρο θα εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλια.Μπραβο κοριτσι μου, μας δινεις δυναμη .Εσυ καλα κανεις και δεν αγχωνεσαι.Ειναι πιστευω η πιο ομορφη στιγμη στη ζωη μιας γυναικας.Σου ευχομαι να την απολαυσεις!

Εγω απο οτι φαινεται δεν θα κανω αυτον τον μηνα την προσπαθεια.Ηταν να ερχοταν η περιοδος στις 22 αντε 24.Ο γιατρος μου ειχε πει οτι αν ερθει μεχρι 24 θα αρχισουμε .Δεν εχει ερθει ακομα που σημαινει απο Σεπτεμβρη.Τι να κανουμε.Ισως να ειναι και καλυτερα διοτι απο Σεπτεμβρη 2010 εξετασεις -εξετασεις-γιατροι-2 εξωσωματικες.Χρειαζομαστε χαλαρωση.Απλα για την δουλεια το επιδιωκα.Γιατι τωρα παιρνουμε αδεια.Φιλια σε ολες.


Uyvqp2.png?NI4OGQ4Y
Link to comment
Share on other sites

kopelia73 ερχετε η ωρα.Τελεια.Για φαντασου σε λιγο καιρο θα εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλια.Μπραβο κοριτσι μου, μας δινεις δυναμη .Εσυ καλα κανεις και δεν αγχωνεσαι.Ειναι πιστευω η πιο ομορφη στιγμη στη ζωη μιας γυναικας.Σου ευχομαι να την απολαυσεις!

Εγω απο οτι φαινεται δεν θα κανω αυτον τον μηνα την προσπαθεια.Ηταν να ερχοταν η περιοδος στις 22 αντε 24.Ο γιατρος μου ειχε πει οτι αν ερθει μεχρι 24 θα αρχισουμε .Δεν εχει ερθει ακομα που σημαινει απο Σεπτεμβρη.Τι να κανουμε.Ισως να ειναι και καλυτερα διοτι απο Σεπτεμβρη 2010 εξετασεις -εξετασεις-γιατροι-2 εξωσωματικες.Χρειαζομαστε χαλαρωση.Απλα για την δουλεια το επιδιωκα.Γιατι τωρα παιρνουμε αδεια.Φιλια σε ολες.

Πάντα λένε "κάθε εμπόδιο για καλό". Σίγουρα το σώμα σου χρειάζεται ξεκούραση. Εχεις δίκιο για τη δουλειά, αλλά και η υγεία μας είναι πάνω απο όλα. Οπότε κάνε τα μπανάκια σου και κοντά είναι ο Σεπτέμβριος... Τότε θα πάνε καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...