Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια, γεια σας και καλή χρονιά να έχουμε. Ξέρει καμία από εσάς τον γιατρό Κοσμά στο Χατζηκώστα; Ειδικέυεται σε εξωσωματικές και λένε ότι είναι καλός.....Αν κάτι έχετε ακούσει, θα σας παρακαλούσα να μου το πείτε!

Ntemi, με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου....Μην αγχώνεσαι για αγορές. Ας έρθει αυτό με το καλό και πιστευω ότι θα τα βρεις όλα. Δεν έχω να σου προτείνω κάτι, γιατί όπως θα καταλαβες, αφού ψάχνω πληροφορίες για εξωσωματικό, παιδί δεν έχω ακόμη. Αισιοδοξώ όμως κι ελπίζω να έθει η ώρα να σας ρωτησω πού να πάω να ψάξω για παιδικά πραγματάκια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

margi στο πάρεντς υπάρχει σχετικό θέμα και αναφέρονται στον Κοσμά. Εγώ τον γνωρίζω εξ ακοής από γνωστή μου που τώρα ξεκίνησε τη διαδικασία μαζί του. Είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Μένει να τα καταφέρει. Ένα ραντεβού μαζί του θα σε πείσει. Κάθε Πέμπτη πρωι στο Χατζηκώστα δέχεται


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, γεια σας και καλή χρονιά να έχουμε. Ξέρει καμία από εσάς τον γιατρό Κοσμά στο Χατζηκώστα; Ειδικέυεται σε εξωσωματικές και λένε ότι είναι καλός.....Αν κάτι έχετε ακούσει, θα σας παρακαλούσα να μου το πείτε!

Ntemi, με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου....Μην αγχώνεσαι για αγορές. Ας έρθει αυτό με το καλό και πιστευω ότι θα τα βρεις όλα. Δεν έχω να σου προτείνω κάτι, γιατί όπως θα καταλαβες, αφού ψάχνω πληροφορίες για εξωσωματικό, παιδί δεν έχω ακόμη. Αισιοδοξώ όμως κι ελπίζω να έθει η ώρα να σας ρωτησω πού να πάω να ψάξω για παιδικά πραγματάκια!

σ'ευχαρστώ κορίτσι!

νά'σαι καλά!!

κι εσύ με το καλό!!!!

θα έρθει,μην ανησυχείς και μην αγχώνεσαι!!!!

να είσαι καλά!

πολλά φιλιά!

καλή χρονιά!!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

ravT, έχω ήδη κλείσει ραντεβού μαζί του. Την Πέμπτη θα τον δω και μακάρι να με καθοδηγήσει σωστά. Πέτυχα ένα θέμα πιο παλιά στο forum όπου μία κοπέλα εναφέρθηκε σε αυτόν με τα καλύτερα λόγια. Από αυτή πληροφορήθηκα τα σχετικά για αυτόν και αποφάσισα να τον δω από κοντά. Δεν ξέρω σε ποιο άλλο θέμα γίνεται λόγος για αυτόν. Αν το βρεις, πες μου...


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Τον συνάντησα, μου άρεσε και από τον Μάρτη και μετά μπάινω στην διαδικασία της εξωσωματικής. Αν ακούσετε κάτι για αυτον, πείτε μου, σας παρακαλώ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας πατριώτισσες καλή χρονιά να έχετε όλες να σας ζήσουν τα μωράκια σας και στις υπόλοιπες με το καλό να έρθουν!!!!

Γιάννενα κ εγώ τα τελευταία χρόνια και έχω και μια μπέμπα που πλησιάζει τους 5 μήνες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,

καιρό έχω να μπω, ελπίζω να είστε όλες καλά.

Παγώνουμε στα γιάννενα και αναζητούμε ξύλα. Εάν ξέρετε καμμια μάντρα με φθηνά ξύλα θα με ενδιέφερε.

Επίσης, λέμε να γυρίσουμε το αυτοκίνητο σε υγραέριο. Εάν το έχει κάνει καμμιά σας ενημερώστε με για τιμές και συνεργεία.

Πολλές ευχές για όσες προσπαθούν να μείνουν έγκυος!


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν ξέρω καθόλου για τα ξύλα ή το υγραέριο αν μάθω κάτι θα σου πω. Εγώ μένω δυστυχώς σε ενοίκιο αλλιώς θα είχα βάλει σόμπα ειλικρινά με τις τιμές του πετρελαίου!!!!

όποια ξέρει που υπάρχουν φτηνά βαπτιστικά ας μου πει και μένα να κάνω μια έρευνα αγοράς!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας κορίτσια,

να σας ενημερώσω για την εκδήλωση σήμερα στην ΣΚΑΛΑ από 4μμ εως 12μμ ανταλλαγές ρούχων.

Πάτε με τα ρούχα που δεν χρειάζεστε και θέλετε να τα δώσετε, παίρνετε κουπόνια αναλόγως πόσα κομμάτια δίνετε και μπορείτε αν θέλετε να επιλέξετε ρούχα από άλλες δωρεές.

Όσα ρούχα περισσέψουν θα δοθούν στο κοινωνικό παντοπωλείο στο ΚΕΠΑΒΙ.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


margi αν και δουλεύω στο νοσοκομείο δεν τον γνωρίζω ως ιατρό γιατί είχα την Ζαγαλίκη. Απλά όσον αφορά την κλινική έχω να σου πω τα καλύτερα γιατἰ και εγώ εδώ γέννησα.

Σου εύχομαι τα καλύτερα.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, με λένε Βασιλική κ τα τελευταία πέντε χρόνια ζώ στα Γιάννενα. melita γράφεις ότι είχες γιατρό την Ζαγαλίκη κ ότι γέννησες στην κλινική, πως γίνεται αυτό; Επιτρέπεται γιατρός του νοσοκομείου να πάει σε κλινική; Αλήθεια σε τι τμήμα δουλεύεις στο νοσοκομείο;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημέρα, με λένε Βασιλική κ τα τελευταία πέντε χρόνια ζώ στα Γιάννενα. melita γράφεις ότι είχες γιατρό την Ζαγαλίκη κ ότι γέννησες στην κλινική, πως γίνεται αυτό; Επιτρέπεται γιατρός του νοσοκομείου να πάει σε κλινική; Αλήθεια σε τι τμήμα δουλεύεις στο νοσοκομείο;

Γειά σου Βασιλική,

γέννησα στην κλινική του νοσοκομείου εννοώ. Είμαι διοικητικός. Έχεις καμμία σχέση με το νοσοκομείο μας?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα τώρα το κατάλαβα. Γέννησα το πρώτο παιδί στη Ζαγαλίκη κ το καλοκαίρι πρώτα ο Θεός πάω για το δεύτερο. Όχι δεν έχω σχέση με το νοσοκομείο. Από Γιάννενα είσαι; Εγώ Κοζάνη αλλά μένω Γιάννενα λόγω γάμου. Καλό θα ταν να τα πούμε, αν θέλεις στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας!

Είμαι καινούργια στην παρέα και ελπίζω να βρώ πολλές φίλες!

Είμαι παντρεμένη στα Γιάννενα και μένω εδώ τα τελευταία 7 χρόνια. Είμαι βρεφονηπιοκόμος αλλά έχω κάνει μεταπτυχιακό στην Αγγλία (Λονδίνο) και εχω εξειδικευτεί ως σύμβουλος μητρικού θηλασμού. Διαθέτω μεγάλη εμπειρία μιας και έχω δουλέψει σε μεγάλο μαιευτήριο της Αθήνας πολλά χρόνια (μονάδα προώρων), έχω επίσης διδακτική εμπειρία, συμμετοχή σε επιστημονικά συνέδρια, άρθρα κτλ. Το κυριότερο βέβαια είναι ότι είμαι μανούλα δύο μικρών κοριτσιών 3 και 4,5 ετών που έχουν θηλάσει αποκλειστικά πάνω από ένα χρόνο! Επειδή στα Γιάννενα δυστυχώς πολλοί λίγοι παιδίατροι και μαιευτήρες ασχολούνται με σοβαρότητα με το μητρικό θηλασμό, για τους δικούς του λόγους ο καθένας, θα ήθελα να προτρέψω όποια μανούλα θέλει να θηλάσει, ή ήδη θηλάζει κι έχει ίσως απορίες ή προβλήματα να επικοινωνήσει μαζί μου. Θα χαρώ πολύ να βοηθήσω με όποιο τρόπο μπορώ (τηλεφωνικά, e-mail, ή και προσωπικά). Περιμένω τα μηνύματα σας - Μαρία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...