Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας! Ξέρετε να μου συστήσετε καλό ουρολόγο στα Γάννενα;;Σος κορίτσια....Το σπέρμα είναι χάλια και θέλουμε βοήθεια από πραγματικό γιατρό και άνθρωπο.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας! Ξέρετε να μου συστήσετε καλό ουρολόγο στα Γάννενα;;Σος κορίτσια....Το σπέρμα είναι χάλια και θέλουμε βοήθεια από πραγματικό γιατρό και άνθρωπο.

εχω ενα φιλο μου

Τσουμησ Παυλος 2651064363

ελπιζω να σας βοηθησει


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΗΕΝΑ να σου ζήσει το μωράκι.

Κι εμένα μου έλειψαν τα νέα σας βρε κορίτσια. Όλα καλά?

Ξεκινήσατε διακοπές? εμείς δεν πρόκειται να πάμε διακοπές μόνο μονοήμερα.

Έγινα θεία λίγο πρόωρα βέβαια αλλά όλα καλά.

Εμείς την περνάμε στην λίμνη τα απογεύματα, εκτός βέβαια των ημερών με την βροχή.

Εσείς?

Αυτες τις μέρες σκέφτομαι να δώσω καταταρκτήριες στο παιδαγωγικό. Έχει δώσει καμμιά σας?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ για τις ευχές melita:D

Εμείς χθες πήγαμε στον μπακαλόγατο είχε πολύ γέλιο ήταν τέλεια αλλά αμφιβάλω για τους mazoo αν θα πάμε νομίζω ότι θα βαρεθούν τόσες ώρες κ θα κουραστούν :roll:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ καλή μου, το βρήκα χθες και πραγματικά απορώ...Η παράσταση απευθύνεται σε παιδάκια και αρχίζει είτε 9 είτε 9.30...

ki emena mou ekane entiposi k ontos einai arga gia paidakia san ta dika mas, an den einai kourasmeni h dikia mou tha ithela na pame. tha doume.

Thena den xero poso diarkei h parastasi alla den nomizo na einai pano apo 1,5 ora to poli. Tha prospathiso na matho.

Anyway, poli oraia tora to kalokairi einai kai o ypaithrios paidotopos sta odeon poy exei kai gia poli mikra paidia. Na pate, emeis menoyme apenanti kai pame sixna.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΠΑΤΕ 30/8 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΑΖΟΟ?ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ?ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ?ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ?SORRY GIA TIS AΠΑΝΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΖΟΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΠΑΤΕ 30/8 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΑΖΟΟ?ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ?ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ?ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ?SORRY GIA TIS AΠΑΝΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΖΟΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Κι εμένα η δικιά μου και λέω να πάω. Δες παραπάνω το λινκ για πληροφορίες.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

30/8 στις 9 το βράδυ 18 ευρώ εισιτήρια στο πνευματικό η στο rock shop

Εγώ χλομό να πάμε είναι πολλά τα λεφτά για τρία άτομα κ δεν ξέρω αν τελικά θα αξίζει τόσο iδη τα έχουν βαρεθεί τα τραγούδια τους

Τι κάνετε εσείς ζεσταίνεστε? Κανα μπάνιο πήγατε η διακοπές εγώ ακόμα έχω κ την μικρή με πυρετό από το Σάββατο κ δεν ξέρω τι να την κάνω:(


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...