Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας! την έκανα σήμερα το πρωι. Ολά καλά πήγαν κορίτσια. Η σάλπιγγα είναι διαβατή, ευτυχώς! Δεν πόνεσα καθόλου. Τώρα δεν έχω πια άγχος. Τουλάχιστον ξέρω ότι μπορεί κάποια στιγμή να μείνω έγκυος. Διδυμάκι, πώς τον έλεγαν τον γιατρό σου που έφυγε; Μήπως ήταν ο Μεσσήνης; Εχω ακούσει τα καλύτερα γι'αυτόν! Τώρα βρίσκεται στο πανεπιστημιακό Λάρισας. Για τον Ζηκόπουλο έχω ακούσει. Μία φίλη μου έκανε 3 εξωσωματικές σ'αυτόν, δεν πέτυχε όμως καμία και τώρα σκοπεύει να πάει Αθήνα στον Πάντο. Είσαι πολύ τυχερή που έχεις διδυμάκια και μάλιστα ένα αγοράκι κι ένα κοριτσάκι. Τέλειο! Αλήθεια, σκέφτεσαι για άλλο ή θα μείνεις με τα δύο αγγελουδάκια; Θέλω να σας ευχαριστήσω όσες μου απαντήσατε και μου δώσατε κουράγιο. Εύχομαι να είστε καλά κι εσεις και τα βλαστάρια σας.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΡΑΒΟ margi ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ:mrgreen:

ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΖΗΚΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΚΑΝΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΤΑ ΕΧΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΩ ΕΠΙΑΝΕ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΖΕ ΚΑΤΩ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο margi είδες που δεν ήταν τίποτα τελικά. Ογιατρός μου ήταν ο Καπώνης και έφυγε πρόσφατα για το πανεπιστημιακό της πάτρας. Οσον αφορά της εξωσωματικές επιδή έχω εμπειρία οφείλω να πω οτι δεν είναι μόνο θέμα γιατρού αλλα και βιολόγου. Τώρα όσον αφορά το ζικόπουλο εγω έχω ακούσει το αντίθετο από γνωστη οτι δηλαδη έκανε 4 εξωσωματικές Αθήνα με τον Πάντο και πέτυχε η πέμπτη με το ζικόπουλο. Εσύ μάλλον δε θα χρειαστει να κάνεις γιατι όπως πήγε καλα η σαλπιγγογραφία ετσι θα πάνε καλα κι όλα τα αλλα, άσε που λένε οτι το πρώτο διάστημα μετα τη σαλπιγγοφραφία μένεις πιο εύκολα έγκυος. Περιμένουμε σύντομα ευχαριστα νέα σου. Αλλο παιδάκι δε νομίζω πως θα κάνω γιατί ζορίστικα αρκετά με τα δίδυμα και με την εγκυμοσύνη που ναι μεν δεν είχα προβλήματα πρόσεχα όμως πολυ. Ασε που όπως είπα έφυγε και ο γιατρός μου είμαι και 36 χρονων οπότε μια χαρά είμαι και με τα 2

Επεξεργάστηκαν by didimakia2008

line_feet_beg_xbliz42_time_1210651200_text_cf20c3e9fef1e3eff220eae1e920e720d7f1e9f3f4dfede120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι κουράγιο που έχετε βρε κορίτσια με τι εξωσωματικές. Εγώ ούτε που το σκεφτόμουνα να υποβληθώ σε τέτοια ψυχική ταλαιπωρία.

μαργκι εύχομαι να πάνε όλα καλά και μην αγχώνεσαι.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Χρόνια Πόλλά. THENA με το καλ΄ονα έρθει το μωράκι σου! Αχ, πώς θέλω να έρθει αυτή η στιγμή και για μένα! Γιατί, ρε κορίτσια, για κάποιες γυναίκες να είναι τόσο δύσκολό να απόκτήσουν ένα παιδάκι;;;Πήγα στον Μακρυδήμα στο Πανεπιστημιακό αμέσως μετά τη σαλπιγγογραφία για υπέρηχο. Μου είπε ότι μάλλον υπάρχει πολύποδας στο ενδομήτριο και πρέπει να το ελέγξουμε....Είπε να περιμένω δύο κύκλους και να πάω να με ξαναδεί. Εγώ αδιαθέτησα χθες και λέω να πάω σε τούτον τον κύκλο. Το γοργόν και χάριν έχει. Αν έχω πολύποδα να τον βγάλω κι αυτόν μπας και με εμποδίζει να μείνω έγκυος. Ολα στραβά και ανάποδα βρε κορίτσια...Μακάρι να μείνω σύντομα έγκυος...Δεν μπορώ...Το σκέφτομαι συνέχεια και μου φαίνεται πλέον τόσο ακατόρθωτο!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια - ό,τι επιθυμείτε να βγει πραγματικότητα ειδικά εάν αυτό είναι ένα μωρό και με το καλό οι εγκυμονούσες.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΜΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΜΑ ,ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ,ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΕΝΑ ΓΕΙΑ. ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ! ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Βασιλική,

τουλάχιστον να αλληλοπαρηγοριόμαστε έχοντας σαν κοινό σημείο την πόλη μας.

Χαθήκαμε όμως κορίτσια. Εγώ ετοιμάζω και την βάπτιση σε 10 μέρες από σήμερα και έχω πολλές λεπτομέρειες ακόμη να τακτοποιήσω.

Thena τι γίνεται? πως τα πας με το νέο μέλος? να σου ζήσει και να είναι πάντα τυχερό και φυσικά καλό κουράγιο!

Περιμένω τα νέα σας!


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή εγκυμοσύνη στις εγκυούλες! Μελίτα με το καλό! Τα κανόνισες όλα? Φωτογράφους, μπομπονιέρες, γλυκά?

Γεια σου ravt,

μου έχουν μείνει κάποιες λεπτομέρειες και το κυριότερο να κλείσω γλυκά και να δω σε ποιο εστιατόριο θα πάμε μετά την βάπτιση. Πιστευω έως την παρασκευή να τα κανονίσω όλα.

Εσύ πως τα πας?

Μετακόμισες στην πόλη ή όχι ακόμα?


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και από μένα κορίτσια. μένω Γιάννενα και θα γεννήσω το καλοκαίρι πρώτα ο Θεός! γιατρός μου είναι ο Μακρυδήμας και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...