Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Mανούλες Ιουνίου 2023


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε?

On 18/12/2022 at 3:12 ΜΜ, Στελλα33 είπε:

Εγω δεν εχω κανει καθολου εξετασεις και θελω να το συζητησω με τον γιατρο μου. Συνηθως τι σου βαζει; Και αιμα Και ουρα κανεις;

Εγω εκανα εξετασεις  τελη Νοεμβρη, γενικες πολλες, αντισωματα για ιους, γενικη και καλλιεργεια ουρων και 12η βδομαδα προληπτικα μου ζητησανε καλλιεργεια κολπικου υγρου..

 

Κοριτσια εγω πηγα προχθες στον αιματολογο, μου ειπε οτι οι εξετασεις μου ειναι καλες, απλα μου αυξησε τη δοση του ινοχεπ λογω κιλων...και το σαλοσπιρ μου το εκανε 100. Η μαια με ειχε τρομαξει λιγο οτι πρεπει να δω τον αιματολογο οπωσδηποτε πριν τις γιορτες, αλλα αυτος μου ειπε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. 

Κατα τ'αλλα καλα ολα, εχω αρχισει να εχω ενεργεια, οχι φουλ, αλλα πολυ καλυτερα..εχω και τον μικρο αρρωστο εδω και μια βδομαδα και ελπιζω να μην κολλησω κι εγω..


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Fraoulitsa1 είπε:

Ααα ναι μπραβο και εγώ κοκακολα ζερο χωρίς καφεΐνη (γιατί προσπαθώ να την περιορίσω και αυτή ) ! Με έχει βοηθήσει παρα πολύ ! Είμαι 16+1 .. πρώτα ο θεός έχω ΠΗΤ στην αρχή του μήνα .. εσυ ;;

Εγω ειμαι 14+3 με πητ 16/06!

πρίν από 28 λεπτά , elenakith είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε?

Εγω εκανα εξετασεις  τελη Νοεμβρη, γενικες πολλες, αντισωματα για ιους, γενικη και καλλιεργεια ουρων και 12η βδομαδα προληπτικα μου ζητησανε καλλιεργεια κολπικου υγρου..

 

Κοριτσια εγω πηγα προχθες στον αιματολογο, μου ειπε οτι οι εξετασεις μου ειναι καλες, απλα μου αυξησε τη δοση του ινοχεπ λογω κιλων...και το σαλοσπιρ μου το εκανε 100. Η μαια με ειχε τρομαξει λιγο οτι πρεπει να δω τον αιματολογο οπωσδηποτε πριν τις γιορτες, αλλα αυτος μου ειπε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. 

Κατα τ'αλλα καλα ολα, εχω αρχισει να εχω ενεργεια, οχι φουλ, αλλα πολυ καλυτερα..εχω και τον μικρο αρρωστο εδω και μια βδομαδα και ελπιζω να μην κολλησω κι εγω..

Και εγω κανω ινοχεπ και παιρνω σαλοσπιρ 100!εγω ραντεβου στον γιατρο μου εχω απ τη νεα χρονια και τοτε θα του πω για εξετασεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Εγω ειμαι 14+3 με πητ 16/06!

Και εγω κανω ινοχεπ και παιρνω σαλοσπιρ 100!εγω ραντεβου στον γιατρο μου εχω απ τη νεα χρονια και τοτε θα του πω για εξετασεις. 

Ναι να το πεις οπωσδήποτε ! Είναι πολύ σημαντικό να δεις σε τι επίπεδο είσαι και να είσαι γερή για το παιδάκι σου !! 
 

1 hour ago, elenakith είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε?

Εγω εκανα εξετασεις  τελη Νοεμβρη, γενικες πολλες, αντισωματα για ιους, γενικη και καλλιεργεια ουρων και 12η βδομαδα προληπτικα μου ζητησανε καλλιεργεια κολπικου υγρου..

 

Κοριτσια εγω πηγα προχθες στον αιματολογο, μου ειπε οτι οι εξετασεις μου ειναι καλες, απλα μου αυξησε τη δοση του ινοχεπ λογω κιλων...και το σαλοσπιρ μου το εκανε 100. Η μαια με ειχε τρομαξει λιγο οτι πρεπει να δω τον αιματολογο οπωσδηποτε πριν τις γιορτες, αλλα αυτος μου ειπε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. 

Κατα τ'αλλα καλα ολα, εχω αρχισει να εχω ενεργεια, οχι φουλ, αλλα πολυ καλυτερα..εχω και τον μικρο αρρωστο εδω και μια βδομαδα και ελπιζω να μην κολλησω κι εγω..

Ναι να προσέχεις ! Περαστικα σας ..

 

κορίτσια έχετε όλες μαία στη φάση που είμαστε προγεννητικα; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Fraoulitsa1 είπε:

Ναι να το πεις οπωσδήποτε ! Είναι πολύ σημαντικό να δεις σε τι επίπεδο είσαι και να είσαι γερή για το παιδάκι σου !! 
 

Ναι να προσέχεις ! Περαστικα σας ..

 

κορίτσια έχετε όλες μαία στη φάση που είμαστε προγεννητικα; 

Εγω οχι. μονο με τον γυναικολογο μου μιλαω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fraoulitsa1 είπε:

Ναι να το πεις οπωσδήποτε ! Είναι πολύ σημαντικό να δεις σε τι επίπεδο είσαι και να είσαι γερή για το παιδάκι σου !! 
 

Ναι να προσέχεις ! Περαστικα σας ..

 

κορίτσια έχετε όλες μαία στη φάση που είμαστε προγεννητικα; 

Μπα εγώ δεν έχω …

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά ούτε εγώ έχω απλά επειδή αναφέρθηκε η κοπέλα για αυτό ρώτησα … μου ειχε πει ο γιατρός μου στην αρχή ότι συνεργάζεται με μια μαία και αν θέλω να την πάρω .. όταν τον ρώτησα αν το θεωρεί απαραίτητο μου είπε αν την πάρεις καλό θα είναι να σε βοηθήσει επειδή θα είναι και η πρώτη σου φορά ,αν δεν την πάρεις παλι καλά θα είσαι θα σε βοηθήσουν οι μαίες του νοσοκομείου .. 

εσεις τι γνώμη έχετε για αυτό ; Σκέφτεστε να πάρετε για τη γεννά και για βοήθεια στο θηλασμό ; 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Fraoulitsa1 είπε:

Καλά ούτε εγώ έχω απλά επειδή αναφέρθηκε η κοπέλα για αυτό ρώτησα … μου ειχε πει ο γιατρός μου στην αρχή ότι συνεργάζεται με μια μαία και αν θέλω να την πάρω .. όταν τον ρώτησα αν το θεωρεί απαραίτητο μου είπε αν την πάρεις καλό θα είναι να σε βοηθήσει επειδή θα είναι και η πρώτη σου φορά ,αν δεν την πάρεις παλι καλά θα είσαι θα σε βοηθήσουν οι μαίες του νοσοκομείου .. 

εσεις τι γνώμη έχετε για αυτό ; Σκέφτεστε να πάρετε για τη γεννά και για βοήθεια στο θηλασμό ; 

Εμενα ειναι η κουμπαρα μου εγκυος βεβαια αυτη μπηκε στο μηνα της κ αντλω πολλες πληροφοριες απ αυτην. Με ενημερωσε οτι στο ικα της περιοχης μας κανουν δωρεαν μαθηματα στις εγκυουλες για τα παντα! Η μαια ειναι καταπληκτικη και σου δινει το κιν για οτι χρειαστεις! Λεω για αρχη να κανω τα μαθηματα(οχι τωρα ειναι πολυ νωρις,αργοτερα) θα παρω τον αριθμο της και αν δω οτι δυσκολευομαι σε κατι ναι θα την παρω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Εμενα ειναι η κουμπαρα μου εγκυος βεβαια αυτη μπηκε στο μηνα της κ αντλω πολλες πληροφοριες απ αυτην. Με ενημερωσε οτι στο ικα της περιοχης μας κανουν δωρεαν μαθηματα στις εγκυουλες για τα παντα! Η μαια ειναι καταπληκτικη και σου δινει το κιν για οτι χρειαστεις! Λεω για αρχη να κανω τα μαθηματα(οχι τωρα ειναι πολυ νωρις,αργοτερα) θα παρω τον αριθμο της και αν δω οτι δυσκολευομαι σε κατι ναι θα την παρω!

Θα την πάρεις μετά τη γέννα για συμβουλές εννοείς ή και κατά τη διάρκεια ;;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fraoulitsa1 είπε:

Θα την πάρεις μετά τη γέννα για συμβουλές εννοείς ή και κατά τη διάρκεια ;;;

Αν εννοεις κατα τη διαρκεια της γεννας δε νομιζω! Νομιζω πως μαιες υπαρχουν εκει που θα γεννησω. Θα τη γνωρισω γυρω στον 8ο οταν θα παω για τα δωρεαν μαθηματα και θα κρατησω το τηλεφωνο της για μετα τη γεννα οταν θα εχω γυρισει σπιτι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κορίτσια να σας πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο ρόλος μια μαίας σε αυτή τη φάση … και εγώ σκέφτομαι αργότερα να κάνω κάποια σεμινάρια για τοκετό και θηλασμό και γενικά φροντίδα βρέφους . 
εχωτην εντύπωση ότι ίσως μια μαία παρέα σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης να είναι χρήσιμη για κοπέλες που θέλουν να γεννήσουν φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδειο , όποτε ξεκινούν απτό γη αρχή και κάνουν μαθήματα ανώδυνου τοκετού και μετά η μαία τις συνοδεύει και στον τοκετό …

Επίσης κορίτσια είδα ότι και Ιασώ κάνουν δωρεάν πολλά μαθήματα για τοκετό και θηλασμό … αρκεί να συνεργάζεται μαζί τους ο γιατρός από ότι έχω καταλάβει … δεν το εχω ψάξει πολύ ειναι η αλήθεια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Αν εννοεις κατα τη διαρκεια της γεννας δε νομιζω! Νομιζω πως μαιες υπαρχουν εκει που θα γεννησω. Θα τη γνωρισω γυρω στον 8ο οταν θα παω για τα δωρεαν μαθηματα και θα κρατησω το τηλεφωνο της για μετα τη γεννα οταν θα εχω γυρισει σπιτι

Καλά ναι μαίες υπάρχουν σε όλα τα μαιευτήρια δεν το συζητώ και αυτή είναι και η δουλεια τους να σε βοηθήσουν τόσο στον τοκετό όσο και μετά στο θηλασμό  .. απλά έχω ακούσει κάποιες που παίρνουν δικές τους αποκλειστικά.. πχ ο γιατροσ Της κουμπάρας μου  έχει τη δίκη του στο ιατρείο του και τον συνοδεύει σε όλες τις γέννες και η τιμή του περιλαμβάνει και αυτή της μαίας .. τα κορίτσια τη γνωρίζουν από πριν και νιώθουν πιο άνετα κατά τη διάρκεια του τοκετού .. 

14 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

Και εγώ κορίτσια να σας πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο ρόλος μια μαίας σε αυτή τη φάση … και εγώ σκέφτομαι αργότερα να κάνω κάποια σεμινάρια για τοκετό και θηλασμό και γενικά φροντίδα βρέφους . 
εχωτην εντύπωση ότι ίσως μια μαία παρέα σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης να είναι χρήσιμη για κοπέλες που θέλουν να γεννήσουν φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδειο , όποτε ξεκινούν απτό γη αρχή και κάνουν μαθήματα ανώδυνου τοκετού και μετά η μαία τις συνοδεύει και στον τοκετό …

Επίσης κορίτσια είδα ότι και Ιασώ κάνουν δωρεάν πολλά μαθήματα για τοκετό και θηλασμό … αρκεί να συνεργάζεται μαζί τους ο γιατρός από ότι έχω καταλάβει … δεν το εχω ψάξει πολύ ειναι η αλήθεια 


ναι το είδα και εγώ αυτό με το Ιασώ ! Επίσης υπάρχει μια σελίδα στο φβ μαίες Αγίας Παρασκευής που κάνουν δωρεάν σεμινάρια.. 

τωρα που το συζητάμε που σκέφτεστε να γεννήσετε ; Εμένα ο γιατρός μου συνεργάζεται με Ιασώ , Μητέρα και Λητώ και μου είπε να διαλέξω οποίο θέλω .. ωστόσο προτείνει το μητέρα ως μεγαλύτερο νοσοκομείο με πιο έμπειρο προσωπικό για πρώτη γέννα ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Fraoulitsa1 είπε:

Καλά ναι μαίες υπάρχουν σε όλα τα μαιευτήρια δεν το συζητώ και αυτή είναι και η δουλεια τους να σε βοηθήσουν τόσο στον τοκετό όσο και μετά στο θηλασμό  .. απλά έχω ακούσει κάποιες που παίρνουν δικές τους αποκλειστικά.. πχ ο γιατροσ Της κουμπάρας μου  έχει τη δίκη του στο ιατρείο του και τον συνοδεύει σε όλες τις γέννες και η τιμή του περιλαμβάνει και αυτή της μαίας .. τα κορίτσια τη γνωρίζουν από πριν και νιώθουν πιο άνετα κατά τη διάρκεια του τοκετού .. 


ναι το είδα και εγώ αυτό με το Ιασώ ! Επίσης υπάρχει μια σελίδα στο φβ μαίες Αγίας Παρασκευής που κάνουν δωρεάν σεμινάρια.. 

τωρα που το συζητάμε που σκέφτεστε να γεννήσετε ; Εμένα ο γιατρός μου συνεργάζεται με Ιασώ , Μητέρα και Λητώ και μου είπε να διαλέξω οποίο θέλω .. ωστόσο προτείνει το μητέρα ως μεγαλύτερο νοσοκομείο με πιο έμπειρο προσωπικό για πρώτη γέννα ..

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω φτάσει ακόμη σε αυτό το σημείο … δηλαδή σε ποιο νοσοκομείο θα γεννήσω , το νιώθω νωρίς ακόμη , επομένως δεν έχω ρωτήσει καθόλου το γιατρό . Ξέρω όμως από την διαδικασία εξωσωματικής ότι συνεργάζεται και με Ιασώ και με το λητω . Και όσο αφορά αυτά οι απόψεις διίστανται ! Άλλη φίλη μου είπε ότι καλύτερα στο Ιασώ και άλλη ότι στο λητω ήταν καλύτερα ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω φτάσει ακόμη σε αυτό το σημείο … δηλαδή σε ποιο νοσοκομείο θα γεννήσω , το νιώθω νωρίς ακόμη , επομένως δεν έχω ρωτήσει καθόλου το γιατρό . Ξέρω όμως από την διαδικασία εξωσωματικής ότι συνεργάζεται και με Ιασώ και με το λητω . Και όσο αφορά αυτά οι απόψεις διίστανται ! Άλλη φίλη μου είπε ότι καλύτερα στο Ιασώ και άλλη ότι στο λητω ήταν καλύτερα ..

Εγώ τα ρώτησα από την αρχή για να κάνουμε και οικονομικό προϋπολογισμό με τον άντρα μου .. την αμοιβή του γιατρού , αν συνεργάζεται με κάποιο δημόσιο ή μόνο ιδιωτικά κτλ ήθελα ένα γιατρό να με παρακολουθεί σε όλη την εγκυμοσύνη και όχι να ψάχνω τελευταία στιγμή να αλλάξω … είναι δύσκολες εποχές και στο πρώτο παιδί πρέπει να αφιερώσουμε και ένα ποσό για την προίκα :καρότσια ,κούνιες ,καρεκλάκια και ότι άλλο μπορεί να χρειαστούμε 

βέβαια μετά τη β επιπέδου θα αρχίσω να παίρνω τηλ να ρωτάω τιμές στα μαιευτήρια γιατί από ότι ξέρω είναι και αυτές ευμετάβλητες και ρευστες  από χρόνο σε χρόνο .. μέχρι στιγμής και εγώ εμπειρίες ακούω  από φίλες και γνωστές  .. 

Λητώ δεν ειχα κάποια που γέννησε αλλά από σχόλια που διάβασα στο γοογλε  είναι πολύς κόσμος απογοητευμένος .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fraoulitsa1 είπε:

Καλά ναι μαίες υπάρχουν σε όλα τα μαιευτήρια δεν το συζητώ και αυτή είναι και η δουλεια τους να σε βοηθήσουν τόσο στον τοκετό όσο και μετά στο θηλασμό  .. απλά έχω ακούσει κάποιες που παίρνουν δικές τους αποκλειστικά.. πχ ο γιατροσ Της κουμπάρας μου  έχει τη δίκη του στο ιατρείο του και τον συνοδεύει σε όλες τις γέννες και η τιμή του περιλαμβάνει και αυτή της μαίας .. τα κορίτσια τη γνωρίζουν από πριν και νιώθουν πιο άνετα κατά τη διάρκεια του τοκετού .. 


ναι το είδα και εγώ αυτό με το Ιασώ ! Επίσης υπάρχει μια σελίδα στο φβ μαίες Αγίας Παρασκευής που κάνουν δωρεάν σεμινάρια.. 

τωρα που το συζητάμε που σκέφτεστε να γεννήσετε ; Εμένα ο γιατρός μου συνεργάζεται με Ιασώ , Μητέρα και Λητώ και μου είπε να διαλέξω οποίο θέλω .. ωστόσο προτείνει το μητέρα ως μεγαλύτερο νοσοκομείο με πιο έμπειρο προσωπικό για πρώτη γέννα ..

Εγω ειμαι στη θεσσαλονικη και ο γιατρος μου πηγαινει στο διαβαλκανικο! Οποτε διαλεγω γιατρο στην ουσια και οχι κλινικη! Αν και εχω ακουσει τα καλυτερα για το διαβαλκανικο! Θα δειξει.. και εγω αυτο σκεφτομαι ειναι τοσο νωρις .. εχω ακομη πολυ μπροστα μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2022 at 9:00 ΜΜ, Fraoulitsa1 είπε:

Ναι να το πεις οπωσδήποτε ! Είναι πολύ σημαντικό να δεις σε τι επίπεδο είσαι και να είσαι γερή για το παιδάκι σου !! 
 

Ναι να προσέχεις ! Περαστικα σας ..

 

κορίτσια έχετε όλες μαία στη φάση που είμαστε προγεννητικα; 

Εμενα ο γιατρος της εξωσωματικης εχει μαια που σε βλεπει σε καθε επισκεψη και την παιρνει μαζι του στις γεννες και την πληρωνεις ειτε κανεις φυσιολογικο τοκετο ειτε καισαρικη..

3 ώρες πρίν, Fraoulitsa1 είπε:

Καλά ναι μαίες υπάρχουν σε όλα τα μαιευτήρια δεν το συζητώ και αυτή είναι και η δουλεια τους να σε βοηθήσουν τόσο στον τοκετό όσο και μετά στο θηλασμό  .. απλά έχω ακούσει κάποιες που παίρνουν δικές τους αποκλειστικά.. πχ ο γιατροσ Της κουμπάρας μου  έχει τη δίκη του στο ιατρείο του και τον συνοδεύει σε όλες τις γέννες και η τιμή του περιλαμβάνει και αυτή της μαίας .. τα κορίτσια τη γνωρίζουν από πριν και νιώθουν πιο άνετα κατά τη διάρκεια του τοκετού .. 


ναι το είδα και εγώ αυτό με το Ιασώ ! Επίσης υπάρχει μια σελίδα στο φβ μαίες Αγίας Παρασκευής που κάνουν δωρεάν σεμινάρια.. 

τωρα που το συζητάμε που σκέφτεστε να γεννήσετε ; Εμένα ο γιατρός μου συνεργάζεται με Ιασώ , Μητέρα και Λητώ και μου είπε να διαλέξω οποίο θέλω .. ωστόσο προτείνει το μητέρα ως μεγαλύτερο νοσοκομείο με πιο έμπειρο προσωπικό για πρώτη γέννα ..

Εμενα ο εξωσωματικος μου ειναι στο Ιασω. Αλλα εχω ηδη ρωτησει για την αμοιβη του και δεν εχω παρει απαντηση. Ο γιατρος μου λεει ναρωτησω τη μαια, η μαια μου ειπε θα με.παρει τηλ.να με ενημερωσει η γρςμματεας και ακομα.περιμενω. Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειπαν τιμη στον 7ο, παρολο που ρωτουσα απο πολυ νωριτερα..Ο γιατρος (μαζι με τη μαια) επαιρναν 2800, πριν 5 χρονια. Εξτρα ο,τι ζητουσε το Ιασω..Και τελικα πηγα σε γιατρο σε δημοσιο, απο τον οποιο εμεινα ακομα πιο ευχαριστημενη, απο αποψη επικοινωνιας και προσωπικου ενδιαφεροντος. Τωρα εχω κλεισει ξανα ραντεβου και σε αυτον και θα δω τι θα κανω οταν μαθω την τιμη του εξωσωματικου. 

Εσας ο γιατρος σας τι αμοιβη εχει αν επιτρεπεται?

  • Μου αρέσει 1

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...