Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Aressana είπε:

6+2   μ είπε ίσως είναι 3 μέρες μεγαλύτερο!

Οχι πητ δεν μ έδωσε αλλά κάπου 21 Ιουλίου νομίζω.  Ελπίζω να πιάσω  έστω 21 Ιουνίου! 

Ουτε εγω αναγούλες.. πιο μετά με πιαναν θυμάμαι!

@DORAV    πως εισαι εσύ; 

Τέλεια τα νέα σου!!Καλύτερα είμαι,  σε ευχαριστώ  πολύ!!!Και εγώ  απ'οτι θυμάμαι πιο μετα ξεκινάνε οι αναγούλες..Να ρωτήσω,  σίδηρο,  ασβέστιο κλπ παίρνετε  ή  θα πάρετε πιο μετά????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, DORAV είπε:

Τέλεια τα νέα σου!!Καλύτερα είμαι,  σε ευχαριστώ  πολύ!!!Και εγώ  απ'οτι θυμάμαι πιο μετα ξεκινάνε οι αναγούλες..Να ρωτήσω,  σίδηρο,  ασβέστιο κλπ παίρνετε  ή  θα πάρετε πιο μετά????

Εμένα (πρώτη φορά!) Μου είπε να μην πάρω ακόμα να περιμενω πρώτα τις εξετάσεις μου . Μόνο φελισιν! Λόγο θηλασμου μ είπε! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια αύριο  έχω υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά για να δούμε 

απο χάπια άλλο τίποτα cyclacyr,outrogestan, ενέσεις prolutex + αντιπηκτικές,  κρέμα βασκλορ,

φελισιν και τροφοκαρτ  

απο συμπτώματα τίποτα 

Μονο καούρες αλλά αυτά τα είχα και πριν την εγκυμοσύνη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , foza είπε:

Καλημέρα κορίτσια αύριο  έχω υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά για να δούμε 

απο χάπια άλλο τίποτα cyclacyr,outrogestan, ενέσεις prolutex + αντιπηκτικές,  κρέμα βασκλορ,

φελισιν και τροφοκαρτ  

απο συμπτώματα τίποτα 

Μονο καούρες αλλά αυτά τα είχα και πριν την εγκυμοσύνη 

Όλα αυτά π είπες εκτός το Φέλισιν και τροφοκαρτ κ ουτροτζεσταν τι ειναι; κι γιατι;:o

πρίν από 25 λεπτά , foza είπε:

Καλημέρα κορίτσια αύριο  έχω υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά για να δούμε 

απο χάπια άλλο τίποτα cyclacyr,outrogestan, ενέσεις prolutex + αντιπηκτικές,  κρέμα βασκλορ,

φελισιν και τροφοκαρτ  

απο συμπτώματα τίποτα 

Μονο καούρες αλλά αυτά τα είχα και πριν την εγκυμοσύνη 

Αντε με το καλό!! Ποσο θα είσαι αυριο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια ..εγω παιρνω utrogestan και filicine και τωρα που εκανα εξετασεις μου ειπε να ξεκινησω την D ..ειχα 24,5 .. ειχα επισης χαμηλο αιματοκριτη 36.5 ..ενω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ξεκινησα με 40.8 αιματοκριτη ,αλλα προφανως λογω του οτι θηλασω 2χρονια και ..εχει πεσει αλλα μου ειπε οτι δε θα ξεκινησουμε ακομη τον σιδηρο .

2 ώρες πρίν, foza είπε:

Καλημέρα κορίτσια αύριο  έχω υπέρηχο να ακούσουμε καρδιά για να δούμε 

απο χάπια άλλο τίποτα cyclacyr,outrogestan, ενέσεις prolutex + αντιπηκτικές,  κρέμα βασκλορ,

φελισιν και τροφοκαρτ  

απο συμπτώματα τίποτα 

Μονο καούρες αλλά αυτά τα είχα και πριν την εγκυμοσύνη 

Με το καλο αυριο να ακουσετε καρδουλα ..:) οσο για τα χαπια ..υπομονουλα.. ο,τι ειναι καλυτερο για το μπεμπε κι εσενα :x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Aressana είπε:

Όλα αυτά π είπες εκτός το Φέλισιν και τροφοκαρτ κ ουτροτζεσταν τι ειναι; κι γιατι;:o

Αντε με το καλό!! Ποσο θα είσαι αυριο; 

Οι ενέσεις είναι προγεστερονη  και η κρέμα το ίδιο μου δώσαν πολύ προγεστερονη λόγο μάλλον που είχα δει αίμα 

θα είμαι 7εβδ και 2 μέρες λογικά με βάση την τελευταία περίοδο αλλά πηγαίνω πιο πίσω  θα σου πω αύριο σίγουρα 

γιατι στον πρώτο υπέρηχο ήμουν 5,5 εβδομάδων και μου είπε ότι είμαι για  4,5 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, foza είπε:

Οι ενέσεις είναι προγεστερονη  και η κρέμα το ίδιο μου δώσαν πολύ προγεστερονη λόγο μάλλον που είχα δει αίμα 

θα είμαι 7εβδ και 2 μέρες λογικά με βάση την τελευταία περίοδο αλλά πηγαίνω πιο πίσω  θα σου πω αύριο σίγουρα 

γιατι στον πρώτο υπέρηχο ήμουν 5,5 εβδομάδων και μου είπε ότι είμαι για  4,5 

Έχεις μικρό κυκλο ; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην νέα ομάδα … 

Με το καλό σε όλες μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη ! 
Χθες ύστερα από ένα σοκ λόγο τροχαίου στο τέλος έμαθα ότι είναι έγκυος στο τρίτο μου μωράκι και πιθανολογώ ότι θα πρέπει να είμαι μέλος αυτού του γκρουπ βάση σημερινής χοριακης και ιστορικό 2 καισαρικων τομών !  

  • Μου αρέσει 5

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα στην νέα ομάδα … 

Με το καλό σε όλες μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη ! 
Χθες ύστερα από ένα σοκ λόγο τροχαίου στο τέλος έμαθα ότι είναι έγκυος στο τρίτο μου μωράκι και πιθανολογώ ότι θα πρέπει να είμαι μέλος αυτού του γκρουπ βάση σημερινής χοριακης και ιστορικό 2 καισαρικων τομών !  

Καλησπερα.. με το καλο λοιπον να ερθει και το τριτο σας μωρακι και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, xrysaxrysoula είπε:

Καλησπερα κοριτσια ..εγω παιρνω utrogestan και filicine και τωρα που εκανα εξετασεις μου ειπε να ξεκινησω την D ..ειχα 24,5 .. ειχα επισης χαμηλο αιματοκριτη 36.5 ..ενω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ξεκινησα με 40.8 αιματοκριτη ,αλλα προφανως λογω του οτι θηλασω 2χρονια και ..εχει πεσει αλλα μου ειπε οτι δε θα ξεκινησουμε ακομη τον σιδηρο .

Με το καλο αυριο να ακουσετε καρδουλα ..:) οσο για τα χαπια ..υπομονουλα.. ο,τι ειναι καλυτερο για το μπεμπε κι εσενα :x

Εγώ πίνω filicine μόνο. Προγεστερονη έπαιρνα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Θα δούμε αν θα πάρω  τώρα. Εγώ αιματοκρίτη έχω 35  στις εξετάσεις που μου έκαναν στο νοσοκομείο. Δε θέλω να ξεκινήσω από τώρα σίδηρο  αλλά αν είναι για το καλό του μπεμπε τι να κάνουμε...Είναι αρκετά  χαμηλά όμως. 

4 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα στην νέα ομάδα … 

Με το καλό σε όλες μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη ! 
Χθες ύστερα από ένα σοκ λόγο τροχαίου στο τέλος έμαθα ότι είναι έγκυος στο τρίτο μου μωράκι και πιθανολογώ ότι θα πρέπει να είμαι μέλος αυτού του γκρουπ βάση σημερινής χοριακης και ιστορικό 2 καισαρικων τομών !  

Καλησπέρα!!!Όλα καλά  να πάνε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , xrysaxrysoula είπε:

Καλησπερα.. με το καλο λοιπον να ερθει και το τριτο σας μωρακι και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.. :)

Ευχαριστώ παρά πολύ ☺️

πρίν από 33 λεπτά , DORAV είπε:

Εγώ πίνω filicine μόνο. Προγεστερονη έπαιρνα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Θα δούμε αν θα πάρω  τώρα. Εγώ αιματοκρίτη έχω 35  στις εξετάσεις που μου έκαναν στο νοσοκομείο. Δε θέλω να ξεκινήσω από τώρα σίδηρο  αλλά αν είναι για το καλό του μπεμπε τι να κάνουμε...Είναι αρκετά  χαμηλά όμως. 

Καλησπέρα!!!Όλα καλά  να πάνε!!!

Να σαι καλά κορίτσι μου !! 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...