Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , souz13 είπε:

Τι κανεις ;;; @lilbern

εγω εκανα χθες τελικα εμετό νε επιασε παλι το κεφαλι μου και εκανα απο αυτο πάλι!!!! Μαλλον θα πρέπει οποτε με πιανει να νανπαιρνω κανα ντεπόν να το προλαβαίνω γιατι εχει αλλξει και ο οργανισμός τωρα !!!!! 
 

@Pepi88 ευχομαι ολα να πανε καλα! Πολυ καλα τα νεα σου παντως νομιζω

Καλά είμαι, τώρα ετοιμαζόμαστε να φάμε :)

Η αδερφή μου έπαιρνε προληπτικά χάπι για τον εμετό, γιατί αν δεν το έπαιρνε έκανε στάνταρ, αλλά από ότι ξέρω έπρεπε να το παίρνει αρκετά πριν φάει για να την πιάσει, αλλιώς έκανε και πάλι. Δεν ξέρω και ακριβώς 😅 Υπομονή μανούλα ❤️

@Pepi88 μου ανυπομονώ για τα αυριανά νέα. Εύχομαι να είναι η ανατροπή που θέλουμε 🥰


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@souz13 @lilbern γλυκουλες μου ευχαριστώ!!το καλό είναι ότι είχα χρονο να ηρεμήσω και να το επεξεργαστώ οπότε και καλά να μην είναι τα νέα είμαι πολύ οκ με αυτό !!να κάνουμε τις εξετάσεις μας να χαρούμε το καλοκαίρι μας και να κάνουμε χαλαρά την προσπάθεια μας χωρίς άγχος αν δεν υπάρχει όντως κάποιο θέμα ❤️❤️❤️πάντως σίγουρα είμαι πλέον καλά ψυχολογικά!!

Τώρα περιμένω εγώ νέα απο εσάς και εύχομαι να έχουμε απ' όλα τα κορίτσια ❤️❤️❤️

  • Δύναμη! 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2023 at 4:01 ΜΜ, Pepi88 είπε:

Ναι μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε πλέον είμαστε 50/50 να δούμε κάτι 🤞αυτό και αν ήταν ανατροπή !!

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Το εύχομαι❤️ ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις♥️ περιμένω νέα σου με ανυπομονησία!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Χαίρομαι που σε βλέπω συνειδητοποιημένη. Μεγάλη ανάσα και προχωράμε ότι και αν είναι!🙏

@lilbern  μη προδικάζεις καλεεεε, περίμενε να έρθει!!😅 Ποιο νεογέννητο;;; Τι έχω χάσει;;🥰🥰

@bonita31 υπάρχει περίπτωση να μην ήταν περίοδος; Με μπερδέψες έτσι όπως τα είπες! Μη σου βάζω και ιδέες 🙏 από την άλλη μπορεί να έχει δίκιο η @lilbern και να αρπάξει κανένα κρύωμα ♥️

Εγώ σήμερα κορίτσια ξεσήκωσα το σπίτι μιας και δεν δουλεύαμε, ευτυχώς που ο σύζυγος είναι πολύ της καθαριότητας και βοήθησε φουυυυλ😅 χιλιοστό δεν άφησε ακαθάριστο ο άτιμος😂 ήθελα να κάνω μια καλή γενική γιατί τώρα με την δουλειά μόνο όσα βλέπει η πεθερά θα γίνονται😜 

Από θέμα περιόδου, μάλλον έκανα ωορρηξία γιατί άλλαξαν τα υγρά μου από χθες και ξεκίνησε να πονάει και το στήθος μου! Οπότε αναμένω περίοδο για να πάμε στις προσπάθειες!! Αυτό με ρώτησε και ο σύζυγός σήμερα, πότε θα ξεκινήσουμε🥰 Νιώθω καλά και πάμε για τα καλύτερα!♥️

Επίσης σκέφτομαι, μήπως να πάρω τεστ ωορρηξίας;; Ή τσάμπα τα λεφτά και το άγχος;;; Τι λέτε εσείς;😜 Γιατί άγχος θα μου προκαλέσουν σίγουρα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Το εύχομαι❤️ ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις♥️ περιμένω νέα σου με ανυπομονησία!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Χαίρομαι που σε βλέπω συνειδητοποιημένη. Μεγάλη ανάσα και προχωράμε ότι και αν είναι!🙏

@lilbern  μη προδικάζεις καλεεεε, περίμενε να έρθει!!😅 Ποιο νεογέννητο;;; Τι έχω χάσει;;🥰🥰

@bonita31 υπάρχει περίπτωση να μην ήταν περίοδος; Με μπερδέψες έτσι όπως τα είπες! Μη σου βάζω και ιδέες 🙏 από την άλλη μπορεί να έχει δίκιο η @lilbern και να αρπάξει κανένα κρύωμα ♥️

Εγώ σήμερα κορίτσια ξεσήκωσα το σπίτι μιας και δεν δουλεύαμε, ευτυχώς που ο σύζυγος είναι πολύ της καθαριότητας και βοήθησε φουυυυλ😅 χιλιοστό δεν άφησε ακαθάριστο ο άτιμος😂 ήθελα να κάνω μια καλή γενική γιατί τώρα με την δουλειά μόνο όσα βλέπει η πεθερά θα γίνονται😜 

Από θέμα περιόδου, μάλλον έκανα ωορρηξία γιατί άλλαξαν τα υγρά μου από χθες και ξεκίνησε να πονάει και το στήθος μου! Οπότε αναμένω περίοδο για να πάμε στις προσπάθειες!! Αυτό με ρώτησε και ο σύζυγός σήμερα, πότε θα ξεκινήσουμε🥰 Νιώθω καλά και πάμε για τα καλύτερα!♥️

Επίσης σκέφτομαι, μήπως να πάρω τεστ ωορρηξίας;; Ή τσάμπα τα λεφτά και το άγχος;;; Τι λέτε εσείς;😜 Γιατί άγχος θα μου προκαλέσουν σίγουρα!

Χαρά και εργασία δηλαδή σήμερα!😊 Τα τεστ είναι σίγουρα ένα χρήσιμο εργαλείο για τον εντοπισμό της ωορρηξίας. Τώρα για το άγχος, πιστεύω ότι εξαρτάται από το πως θα πάνε τα πράγματα. Εγώ π.χ. αυτό τον μήνα που χρησιμοποίησα αλλά για κάποιους λόγους δεν μπόρεσα να αξιοποιήσω τη μέρα της ωορρηξίας και την προηγούμενη πέρασα το διάστημα ως την περίοδο με αυτή την απογοήτευση. Σε αυτόν τον κύκλο, για αλλαγή λέω να το αποφύγω και απλά να επιδιώξω περισσότερες επαφές τις πιθανότερες μέρες. Πάντως στα πλαίσια μιας πιο εντατικής προσπάθειας και αν δεν υπάρχει η δυνατότητα για τόσο συχνές επαφές, είναι οπωσδήποτε μια σημαντική βοήθεια. Άλλωστε το άγχος, λίγο πολύ, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, πάντα θα υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , KATIA97 είπε:

Χαρά και εργασία δηλαδή σήμερα!😊 Τα τεστ είναι σίγουρα ένα χρήσιμο εργαλείο για τον εντοπισμό της ωορρηξίας. Τώρα για το άγχος, πιστεύω ότι εξαρτάται από το πως θα πάνε τα πράγματα. Εγώ π.χ. αυτό τον μήνα που χρησιμοποίησα αλλά για κάποιους λόγους δεν μπόρεσα να αξιοποιήσω τη μέρα της ωορρηξίας και την προηγούμενη πέρασα το διάστημα ως την περίοδο με αυτή την απογοήτευση. Σε αυτόν τον κύκλο, για αλλαγή λέω να το αποφύγω και απλά να επιδιώξω περισσότερες επαφές τις πιθανότερες μέρες. Πάντως στα πλαίσια μιας πιο εντατικής προσπάθειας και αν δεν υπάρχει η δυνατότητα για τόσο συχνές επαφές, είναι οπωσδήποτε μια σημαντική βοήθεια. Άλλωστε το άγχος, λίγο πολύ, με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, πάντα θα υπάρχει.

Αλίμονο! Μη ξεκουραστούμε μια μέρα και πάθουμε τίποτα😅😜

εμείς επαφές έχουμε καθημερινά σχεδόν σε όλο τον κύκλο (από την μια περίοδο στην άλλη) αν όχι καθε μέρα, κάθε δεύτερη σίγουρα...😅 Άρα να με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα μου είναι άχρηστα, εφόσον με τον τρόπο αυτό την πιάνουμε την ωορρηξία.. Αυτό καταλαβαίνω να μου λες και εσύ! 

Πιστεύω κ εγώ ότι χαλαρά θα είναι σίγουρα καλύτερα... Και εσύ καλέ δώστου να καταλάβει😜😜

Σκέφτομαι να δοκιμάσουμε χωρίς για το καλοκαίρι και αν δεν τα καταφέρουμε να δοκιμάσω από Φθινόπωρο με αυτά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Marianne είπε:

Αλίμονο! Μη ξεκουραστούμε μια μέρα και πάθουμε τίποτα😅😜

εμείς επαφές έχουμε καθημερινά σχεδόν σε όλο τον κύκλο (από την μια περίοδο στην άλλη) αν όχι καθε μέρα, κάθε δεύτερη σίγουρα...😅 Άρα να με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα μου είναι άχρηστα, εφόσον με τον τρόπο αυτό την πιάνουμε την ωορρηξία.. Αυτό καταλαβαίνω να μου λες και εσύ! 

Πιστεύω κ εγώ ότι χαλαρά θα είναι σίγουρα καλύτερα... Και εσύ καλέ δώστου να καταλάβει😜😜

Σκέφτομαι να δοκιμάσουμε χωρίς για το καλοκαίρι και αν δεν τα καταφέρουμε να δοκιμάσω από Φθινόπωρο με αυτά. 

Εντάξει, ακόμα κι έτσι είναι μια επιπλέον επιβεβαίωση αλλά σε αυτή την περίπτωση σίγουρα οι πιθανότητες είναι αυξημένες. Το βασικό είναι να γίνεται δουλίτσα αυτές τις μέρες😊. Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω κι εγώ. Μάλιστα ξεκινήσαμε ήδη. Χθες βγήκαμε έξω και με την επιστροφή κάποιος είχε ορέξεις, οπότε ήταν μια βραδιά με δραστηριότητα:oops::oops:

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Το εύχομαι❤️ ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις♥️ περιμένω νέα σου με ανυπομονησία!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Χαίρομαι που σε βλέπω συνειδητοποιημένη. Μεγάλη ανάσα και προχωράμε ότι και αν είναι!🙏

@lilbern  μη προδικάζεις καλεεεε, περίμενε να έρθει!!😅 Ποιο νεογέννητο;;; Τι έχω χάσει;;🥰🥰

@bonita31 υπάρχει περίπτωση να μην ήταν περίοδος; Με μπερδέψες έτσι όπως τα είπες! Μη σου βάζω και ιδέες 🙏 από την άλλη μπορεί να έχει δίκιο η @lilbern και να αρπάξει κανένα κρύωμα ♥️

Εγώ σήμερα κορίτσια ξεσήκωσα το σπίτι μιας και δεν δουλεύαμε, ευτυχώς που ο σύζυγος είναι πολύ της καθαριότητας και βοήθησε φουυυυλ😅 χιλιοστό δεν άφησε ακαθάριστο ο άτιμος😂 ήθελα να κάνω μια καλή γενική γιατί τώρα με την δουλειά μόνο όσα βλέπει η πεθερά θα γίνονται😜 

Από θέμα περιόδου, μάλλον έκανα ωορρηξία γιατί άλλαξαν τα υγρά μου από χθες και ξεκίνησε να πονάει και το στήθος μου! Οπότε αναμένω περίοδο για να πάμε στις προσπάθειες!! Αυτό με ρώτησε και ο σύζυγός σήμερα, πότε θα ξεκινήσουμε🥰 Νιώθω καλά και πάμε για τα καλύτερα!♥️

Επίσης σκέφτομαι, μήπως να πάρω τεστ ωορρηξίας;; Ή τσάμπα τα λεφτά και το άγχος;;; Τι λέτε εσείς;😜 Γιατί άγχος θα μου προκαλέσουν σίγουρα!

Λοιπόν θα απαντήσω σε ένα ένα.

Πρώτον το νεογέννητο είναι η ανηψιά μου που γεννήθηκε πριν λίγες μέρες 🥰 Όσο για την περίοδο είμαι σίγουρη ότι θα μου έρθει γιατί δεν είναι μόνο τα πονάκια περιόδου και στη μέση που νιώθω - που αυτά πες οκ, θα μπορούσε να είναι και εγκυμοσύνης- νιώθω κάτι συγκεκριμένο όταν είναι να έρθει η περίοδος, σαν ζέστη, κάψιμο, μέσα από τον τράχηλο. Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω 😅 Μια εξήγηση που δίνω είναι ότι ο τράχηλος κατεβαίνει όταν είναι να έρθει η περίοδος (μπορεί να λέω και βλακείες και να μην είναι από αυτό😂).

Επίσης να πω μπράβο που κάτσατε σήμερα και κάνατε όλο το σπίτι. Κουράζεσαι μεν, αλλά μετά απολαμβάνεις με άλλη διάθεση τον χώρο σου όταν ξέρεις ότι όχι μόνο είναι καθαρός, αλλά λάμπει!!

Όσο για τα τεστακια ωορρηξίας από την μια σου είναι άχρηστα από την στιγμή που έχετε επαφές όλο τον μήνα, αλλά μπορούν να σε βοηθήσουν να καταλάβεις τον κύκλο σου. 
Πχ μπορεί να έχεις 27αρη κύκλο, αλλά η ωορρηξία να γίνεται πολύ νωρίς, που σημαίνει ότι το ωάριο δεν έχει προλάβει να μεγαλώσει όσο χρειάζεται και γι αυτό να μην μένει κάποια έγκυος. Όπως και αντίθετα να κάνεις ωορρηξία πολύ αργά και να μην προλάβουν να «παχύνουν» τα τοιχώματα της μήτρας όπως πρέπει ώστε να δεχτεί το μωρό. Σπάνιες περιπτώσεις αυτά που λέω, αλλά μπορεί να τύχει. Πιστεύω δηλαδή ότι θα ήταν ο μόνος λόγος να πάρω τεστακια κάποια στιγμή στο μέλλον, αν προσπαθούμε κανονικα για μωρο και δεν έρχεται, για να δω λίγο πως δουλεύει ο κύκλος μου.

Ποτέ (δεν) περιμένεις την περίοδο; Ρωτάω γιατί είπες ότι πονάει το στήθος σου. 
@KATIA97 Εύχομαι καλή επιτυχία αυτόν τον μήνα 🍀🤞😍

@bonita31 με έβαλε σε σκέψεις η Μαριάνα. Λες να μην ήταν περίοδος αυτό που είχες; Πως ήταν το αίμα; Εννοώ ήταν πολύ σε ποσότητα την πρώτη μέρα που είχες; 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2023 at 4:01 ΜΜ, Pepi88 είπε:

Ναι μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε πλέον είμαστε 50/50 να δούμε κάτι 🤞αυτό και αν ήταν ανατροπή !!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά πολύ χάρηκα ❤️🙏

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! 

@lilbern να σας ζήσει βρε κορίτσι!!!🥰 Κάπου το έχασα μάλλον🥰 τι ωραία που είναι αυτή η μωρουδιλα όμως ε;;;🙏

Τουλάχιστον σήμερα μου έδωσε δεύτερο ρεπό ο σύζυγος να κάτσω να ξεκουραστώ και να απολαύσω το καθαρό σπιτάκι!!😂 Τέτοια γκρίνια έφαγε χθες😂

Όσο για τα τεστ, θα πω πως απλά βλέπω ότι τα χρησιμοποιούν πολλές κοπέλες και καμιά φορά μπαίνω σε σκέψεις! Συμφωνώ μαζί σου ότι αν τα έπαιρνα θα ήταν μόνο για να τσεκαρω πως λειτουργεί ο κύκλος μου εφόσον επαφές υπάρχουν!!🤔 Τώρα έτσι κ αλλιώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τέτοια οπότε αν δεν έρθει ίσως να το κάνω μετά το καλοκαίρι 😅

Περιμένω να αδιαθετησω 10/06 και βλέπουμε😂

Τωρα για τον τράχηλο και αν κατεβαίνει δεν το ξέρω χαχαχ😂 πάντως καταλαβαίνω πως η κάθε μία έχει τα "σημάδια" της 😅 Υπομονή να δούμε!!♥️

@Pepi88 σήμερα δεν είναι το ραντεβού με τον γιατρό;;; Περιμένουμε 🙏♥️

@KATIA97 ελπίζουμε σε κάτι καλό 😅🥰 🥳 

Οι υπόλοιπες είστε καλά;;; Οι εγκυουλες μας;;♥️

@rodok που είσαι βρεε;;; Μας έλειψες!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! 

@lilbern να σας ζήσει βρε κορίτσι!!!🥰 Κάπου το έχασα μάλλον🥰 τι ωραία που είναι αυτή η μωρουδιλα όμως ε;;;🙏

Τουλάχιστον σήμερα μου έδωσε δεύτερο ρεπό ο σύζυγος να κάτσω να ξεκουραστώ και να απολαύσω το καθαρό σπιτάκι!!😂 Τέτοια γκρίνια έφαγε χθες😂

Όσο για τα τεστ, θα πω πως απλά βλέπω ότι τα χρησιμοποιούν πολλές κοπέλες και καμιά φορά μπαίνω σε σκέψεις! Συμφωνώ μαζί σου ότι αν τα έπαιρνα θα ήταν μόνο για να τσεκαρω πως λειτουργεί ο κύκλος μου εφόσον επαφές υπάρχουν!!🤔 Τώρα έτσι κ αλλιώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τέτοια οπότε αν δεν έρθει ίσως να το κάνω μετά το καλοκαίρι 😅

Περιμένω να αδιαθετησω 10/06 και βλέπουμε😂

Τωρα για τον τράχηλο και αν κατεβαίνει δεν το ξέρω χαχαχ😂 πάντως καταλαβαίνω πως η κάθε μία έχει τα "σημάδια" της 😅 Υπομονή να δούμε!!♥️

@Pepi88 σήμερα δεν είναι το ραντεβού με τον γιατρό;;; Περιμένουμε 🙏♥️

@KATIA97 ελπίζουμε σε κάτι καλό 😅🥰 🥳 

Οι υπόλοιπες είστε καλά;;; Οι εγκυουλες μας;;♥️

@rodok που είσαι βρεε;;; Μας έλειψες!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Αγαπώ μωρουδίλα και μπεμπεδόφατσες. Κάθομαι και την κοιτάω σαν ερωτευμένη χαχα 😍

Βρε φίλη? Δεν είναι λίγο νωρίς ακόμα για πόνο στο στήθος? Πάντα ξεκινάει να πονάει τόσο νωρίς? Μου δίνει κάποιες ελπίδες για εσένα με αυτό. 

Αύριο-μεθάυριο θα έρθει. Εννοείται θα σας ενημερώσω με το που εμφανιστεί χαχαχα!!!

@Pepi88 μου, κορίτσι μου, περιμένουμε τα νέα σου σήμερα με αγωνία ❤️

@rodok #γυρναπισωηεστωτηλεφωνα !!! Που είσαι? Είσαι καλά? Μας έχεις αγχώσει με την ιστορία που είχες και την εξαφάνιση σου..

 

  • Χαχα 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , lilbern είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Αγαπώ μωρουδίλα και μπεμπεδόφατσες. Κάθομαι και την κοιτάω σαν ερωτευμένη χαχα 😍

Βρε φίλη? Δεν είναι λίγο νωρίς ακόμα για πόνο στο στήθος? Πάντα ξεκινάει να πονάει τόσο νωρίς? Μου δίνει κάποιες ελπίδες για εσένα με αυτό. 

Αύριο-μεθάυριο θα έρθει. Εννοείται θα σας ενημερώσω με το που εμφανιστεί χαχαχα!!!

@Pepi88 μου, κορίτσι μου, περιμένουμε τα νέα σου σήμερα με αγωνία ❤️

@rodok #γυρναπισωηεστωτηλεφωνα !!! Που είσαι? Είσαι καλά? Μας έχεις αγχώσει με την ιστορία που είχες και την εξαφάνιση σου..

 

Ούτε καν καλέ 😂 ελεύθερα έγινε 1-2 φορές πολύ αρχή του κύκλου!! Εγώ πριζομαι γενικά νωρίς, μάλλον από την ωορρηξία και μετά από ότι καταλαβαίνω.😅 Όταν πλησιάζει να έρθει δεν ξέρω που να τα βάλω😂 

Αυτός ο κύκλος πήγε ακλαφτος γενικά!!😂 

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marianne είπε:

Ούτε καν καλέ 😂 ελεύθερα έγινε 1-2 φορές πολύ αρχή του κύκλου!! Εγώ πριζομαι γενικά νωρίς, μάλλον από την ωορρηξία και μετά από ότι καταλαβαίνω.😅 Όταν πλησιάζει να έρθει δεν ξέρω που να τα βάλω😂 

Αυτός ο κύκλος πήγε ακλαφτος γενικά!!😂 

 

Πολύ αρχή? Δηλαδή πριν τις γόνιμες ή πιάσατε έστω και κάποια γόνιμη?? 

 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , lilbern είπε:

Πολύ αρχή? Δηλαδή πριν τις γόνιμες ή πιάσατε έστω και κάποια γόνιμη?? 

 

Αν σκεφτείς ότι ο κύκλος μου είναι 35αρης και αυτό παίζεται κιόλας, θεωρώ ότι έγινε πολύ νωρίς..

Επειδή το σημείωσα 17/05 ήταν η τελευταία ελεύθερη επαφή που είχαμε, μετα ξεκίνησα την αγωγή για τον αυχένα και σταματήσαμε τις ελεύθερες. Είχα δει λευκά υγρά στις 19/05 και θεώρησα ότι η ωορρηξία θα ξεκινήσει όπου ναναι🤔

Νομίζω δεν κολλάει με τίποτα εγκυμοσύνη!🤔

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Marianne είπε:

Αν σκεφτείς ότι ο κύκλος μου είναι 35αρης και αυτό παίζεται κιόλας, θεωρώ ότι έγινε πολύ νωρίς..

Επειδή το σημείωσα 17/05 ήταν η τελευταία ελεύθερη επαφή που είχαμε, μετα ξεκίνησα την αγωγή για τον αυχένα και σταματήσαμε τις ελεύθερες. Είχα δει λευκά υγρά στις 19/05 και θεώρησα ότι η ωορρηξία θα ξεκινήσει όπου ναναι🤔

Νομίζω δεν κολλάει με τίποτα εγκυμοσύνη!🤔

 

Αν πλησίαζε η ωορρηξία τότε σημαίνει ότι μπορεί να ήσουν μέσα στις γόνιμες. 

Για να δούμε ❤️


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...